Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Dom Billingtona
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 13 Marzec, 2008 20:10 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
trzecie posłanie zaraz sie znajdzie gdzieś w szafie

[Przypadek, że akurat w szafie?  Wink  ]
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 13 Marzec, 2008 20:15 Odpowiedz z cytatem

[Very Happy
Czekamy, Karion, czekamy ]
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 13 Marzec, 2008 20:19 Odpowiedz z cytatem

[Jezus Maria czekamy! xD
...szafa a Szafa to jest różnica xD]
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 13 Marzec, 2008 22:04 Odpowiedz z cytatem

A może zrobimy tak, jak napisałeś w org? Postać Kariona połazi za nami trochę jak zombie, nie wykonując żadnych ważnych czynności?
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 13 Marzec, 2008 22:09 Odpowiedz z cytatem

[A dlaczego Mitris nie gra? Chciała z tego co pamiętam! I by przynajmniej zawiechy co dwa dni nie było... A w sumie to gdzie jest Mitris?...]
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 14 Marzec, 2008 17:08 Odpowiedz z cytatem

[Darkpotato: będę teraz tak robił. Myślałem, że Karion jeszcze wejdzie wczoraj.
Lizard: kolejno - nie gra bo nie ma czasu; chciała; nie rozumiem czemu; na pewno nie na forum, bo jak mi napisała, nie ma czasu i coś tam jeszcze z kategorii "nikt mnie nie lubi".
Aha, Lizard, dodałem coś od siebie do opisu domu Smile ]

Jest tu parę pokoi: sypialnia, kuchnia, łazienka i jeden duży, w którym teraz przebywacie. Panuje tu bałagan.
Mieszkanie posiada 5 okien: dwa wychodzą na ulicę, jedno nad dach sąsiedniej kamienicy, która kończy się piętro niżej, z dwóch pozostałych widać dziedziniec otoczony zabudowaniami.

Jacob, pożyczasz bandaże z torby Charlesa i próbujesz opatrzeć ranę, obwiązujesz ją, ale kiepsko ci to idzie.
Charles, skończyłeś zszywanie rany i czujesz się nieco lepiej, przynajmniej już się z ciebie nie leje.

Słyszycie kroki na schodach. Widzicie plamy krwi na podłodze i pistolet w kącie. Przypominacie sobie o zakrwawionym skalpelu.

Długo jeszcze?

Charle'sie, przypomina ci się potrącony człowiek i teraz, gdy opadła już adrenalina związana z ucieczką, choć napięcie pozostało, jesteś... wstrząśnięty. Życie lekarza nie jest proste, ale nigdy jeszcze nie zabiłeś w pełni zdrowego człowieka i nie musiałeś uciekać przez policją.
Jacobie, ty również nie byłbyś aż tak podenerwowany, gdyby chodziło o zwykłe zabójstwo. Problem w tym, że zabójca kiedyś być może nawet uratował ci życie, a teraz siedzisz z nim w jednym pomieszczeniu... I macie udawać braci?! Jezu, jakie to życie szalone!
Robercie, czujesz wzmagające się emocje. Zaraz mogą tu wejść gliny, będzie zabawa... Chcesz tego i nawet nie dopuszczasz do siebie wiadomości, że ty również możesz oberwać i to na parę lat.

Powolne, ostrożne, ale dość ciężkie kroki wzmagają się. Są coraz bliżej i teraz chyba wiecie już, że jest tam parę osób. Za chwilę zapukają do drzwi...
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 14 Marzec, 2008 17:29 Odpowiedz z cytatem

-Śpicie- rzuca półszeptem Robert- a pistolet niech sobie leży... Ty- zwraca się do doktorka- ze skalpela przysoliłeś mu przez pomyłkę, chciałeś go postraszyć, a on Ci się akurat nawinął... A ty wypaliłeś, bo byłeś w szoku. Gra? Spijcie, śpijcie, macie odsypiać stres. Ja gdzieś mam jakiś papierek od pierwszej pomocy w razie czego.
"Jezu, ale ubaw"- pomyślał Robert i z niecierpliwością czekał na glinę.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 14 Marzec, 2008 18:51 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nigdy jeszcze nie zabiłeś w pełni zdrowego człowieka

ile jeszcze razy mam pisać, że jestem lekarzem?  Razz  

Zamykam torbę, wkladam ją pod łóżko. Udaję sen.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 14 Marzec, 2008 19:05 Odpowiedz z cytatem

[Rozumiem, że jesteś lekarzem, który zabija pacjentów z bólem zęba i sprzedaje ich mięso jako wieprzowinę? Bo jeśli nie - to zdrowego nie zabiłeś nigdy. Wiesz, z reguły lekarze leczą ludzi, którzy nie są zdrowi - inaczej nie potrzebowaliby leczenia.]
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 14 Marzec, 2008 20:54 Odpowiedz z cytatem

[Wy to się musicie lubić... Czekamy na wampira?]
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 14 Marzec, 2008 21:42 Odpowiedz z cytatem

Kroki zbliżają się... zbliżają coraz bardziej. W końcu słyszycie tupotanie tuż za drzwiami.

Dodane po 20 minutach:

[PS. Darkpotato? Phi! Nie lubię! Razz ]

Dodane po 5 minutach:

[Lizard! Widziałem cię! Razz Odpisywać mi, bo ostatnia szansa, za 10 minut piszę kolejnego posta ]

Dodane po 21 minutach:

[Ok... No to daję obiecanego posta]

Przez chwilę jest cicho, ale po chwili drzwi otwierają się gwałtownie. Policjanci wbiegają przez drzwi i skuwają was w kajdanki, mimo, że udajecie sen. Po wykręceniu rąk zresztą nie jesteście już w stanie tego robić. Dowódca wygłasza klasyczną formułkę, po czym wsadzają całą trójkę do radiowozów. Jedziecie na komendę.

Poranione ręce, Jacobie i Charlesię, bolą was niemiłosiernie, gdy siedzicie skuci. Tymczasem adrenalina u Roberta wzrasta, aż kulminacyjny punkt osiąga przed komendą policji. Oszałamia cię niczym narkotyk, ale po dwóch godzinach, jakie spędzacie w celach – ulatnia się.

Nie w porę zorientowaliście się, że wasz plan był głupi. Postawiono was przed sądem. Zarzuty: zabicie człowieka, ucieczka z miejsca zbrodni, walka z użyciem niebezpiecznych narzędzi i domniemaną chęcią zabójstwa, ponowna ucieczka, ukrywanie się przed policją.

Co prawda twoi rodzice, Charlesie, rzeczywiście najęli adwokatów, jednak ci nie byli w stanie nic zrobić, poza małym złagodzeniem kary (wypadek). Za nieumyślne zabicie człowieka i resztę zarzutów czeka cię kara 2 lat więzienia i odebranie licencji zawodowej.

Jacobie, co prawda na swoje usprawiedliwienie miałeś fakt, że ścigałeś Charlesa jako policjant, jednak w niewyjaśnionych do końca dla sądu okolicznościach – dołączyłeś do niego. Spędzisz rok w więzieniu i już nigdy nie wrócisz do zawodu. Odznaka i pozwolenie na posiadanie broni zostały ci odebrane, a w twojej kartotece pojawił się brzydki wpis, który skutecznie uniemożliwi ci pracę w jakichkolwiek organach ścigania.

Robercie, za pomoc przestępcom oraz ukrywanie ich zostałeś skazany na pół roku więzienia. Niestety, przyjemność chodzenia po górach została na razie odwleczona, a jedyny dreszczyk emocji, jaki cię czeka w najbliższym czasie to unikanie co agresywniejszych współwięźniów oraz więzienne żarcie.

Na razie, Charlesie, zapomniałeś o kuzynie, przytłoczony własnymi zmartwieniami. Niestety jedynie jakieś dziwne nawiązania w gazetach, które czasem czytałeś, przypominały ci o nim. Nie zamierzasz chyba więcej wtrącać się w takie sprawy. Nie wiesz nawet, czym zajmiesz się teraz, gdy całe twoje życie runęło.

Biednego kuzyna nie odnaleziono już nigdy.

[I, tak szczerze mówiąc, podziwiam waszą tępotę, zwłaszcza biorąc pod uwagę aluzje i kolejne szanse, jakie wam dawałem. Dzięki za rozwalenie sobie i mnie sesji przez zmysł zwany mam-świetny-plan.]

1) Jeśli jako MG nie potrafisz improwizować, aby przygoda koniecznie potoczyła się tak, ja to sobie wymyśliłeś, to nie powinieneś brać się za mistrzowanie. Myślę, że obrażanie graczy nie ma sensu i raczej o Tobie dobrze nie świadczy.
2)) 'aluzje itd.' O, mędrcze- dziękujemy Ci za ten akt łaski, my tępi gracze, przyczyna rozwalenia Twojej sesji.

-Darkpotato

____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 6 z 6 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.