Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Karta Graf... :/

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gry komputerowe
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Damek
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1024
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 09 Grudzień, 2008 20:44 Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem gdzie umieścić... to umieściłem tu.
Otóż mam problem. Kilka dni temu kupiłem kartę graficzną Geforce 6600 128MB DDR. Gdy podłączyłem do kompa wszystko ładnie pięknie tylko przy starcie wyskakiwał mi komunikat ze karta ma za mało mocy i może to spowodować zmniejszenie wydajności albo uszkodzenie komputera. Ignorowałem to... Dziś Gdy Brat grał na komputerze zaczęło mu coś świrować z obrazem. Obraz zaczął się zawieszać jakieś kropki itp. Odłączyłem kartę podłączyłem zintegrowaną. Poczekałem aż komp przestygnie (chodził 3dni bez przerwy) myślałem ze pomoże ale nic nadal to samo. I teraz mam pytanie czy jeśli mam zasilacz 350W to będę musiał kupić nowy. I czy karta się zepsuła ??

Oto Dane Kompa
Kod:
 Komputer:
      System operacyjny                                 Microsoft Windows XP Professional
      Dodatek service pack systemu operacyjnego         Dodatek Service Pack 2
      Internet Explorer                                 6.0.2900.2180
      Nazwa komputera                                   KOMP2 (Hubert)
      Nazwa użytkownika                                 Hubert
      Domena logowania                                  KOMP2

    Płyta główna:
      Typ procesora                                     Unknown, 3200 MHz (6 x 533)
      Nazwa płyty głównej                               Nieznane
      Mikroukład płyty głównej                          Nieznane
      Pamięć fizyczna                                   1472 MB
      Typ BIOS'u                                        Award (01/13/06)
      Port komunikacyjny                                Port komunikacyjny (COM1)
      Port komunikacyjny                                Port komunikacyjny (COM2)
      Port komunikacyjny                                Port drukarki ECP (LPT1)

    Ekran:
      Karta wideo                                       VIA/S3G UniChrome Pro IGP  (64 MB)
      Monitor                                           Monitor Plug and Play [NoDB]  (15475)

    Multimedia:
      Karta dźwiękowa                                   VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

    Magazyn:
      Dysk fizyczny                                     Generic IC1210        CF USB Device
      Dysk fizyczny                                     Generic IC1210        MS USB Device
      Dysk fizyczny                                     Generic IC1210        SM USB Device
      Dysk fizyczny                                     Generic IC1210    MMC/SD USB Device
      Dysk fizyczny                                     HDT722520DLAT80
      Napęd dysków optycznych                           SX5136R YRP555U SCSI CdRom Device
      Napęd dysków optycznych                           TSSTcorp CD/DVDW SH-S162A

    Partycje:
      C: (NTFS)                                         49999 MB (20176 MB wolne)
      D: (NTFS)                                         70001 MB (15738 MB wolne)
      E: (NTFS)                                         70770 MB (6255 MB wolne)

    Urządzenia wejściowe:
      Klawiatura                                        Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2
      Mysz                                              Mysz zgodna z PS/2

    Sieć:
      Podstawowy adres IP                               5.254.69.37
      Podstawowy adres karty (MAC)                      7A-79-05-FE-45-25
      Karta sieciowa                                    Hamachi Network Interface  (5.254.69.37)
      Karta sieciowa                                    Karta Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC
      Karta sieciowa                                    WAN (PPP/SLIP) Interface  (87.205.32.56)

    Urządzenia zewnętrzne:
      Drukarka                                          HP PSC 1400 series
      Drukarka                                          Microsoft Office Document Image Writer
      Drukarka                                          Microsoft XPS Document Writer
      Urządzenie USB                                    Masowe urządzenie magazynujące USB
      Urządzenie USB                                    USB ADSL WAN Adapter

____________

Mythai rulez  Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 10 Grudzień, 2008 10:10 Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co pieścić, trzeba do serwisu.

Standardowe działanie w takim przypadku to odłączanie poszczególnych elementów i zastępowanie ich na chwilę innymi. Jeśli masz zapasowe, możesz to zrobić sam. A jak nie masz, to w serwisie szybko dojdą.

Jeżeli dobrze cię zrozumiałem i problemy występują zarówno z kartą, jak i bez niej, to dla mnie pierwszym podejrzanym jest niestety płyta główna. No, chyba że monitor.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Damek
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1024
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 11 Grudzień, 2008 20:21 Odpowiedz z cytatem

Nie Gdy podłączyłem starą kartę graficzną jest dobrze.
____________

Mythai rulez  Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gry komputerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.