Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Nevervate

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Ania Strojek
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 13
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 21 Lipiec, 2009 17:28 Odpowiedz z cytatem

Ten temat jest dla osób które przeczytały fragment "Anazji" .Do zabawy zapraszam JA i ANAZJA! Very Happy

Dodane po 3 minutach:

a więc teraz następuje C.D

Jak tak to ja chętnie dodam link to tego opowiadania; jest ono tutaj:

http://www.mythai.info/info/podzialpublikacji.php?id_publikacji=339&akcja=szczegoly

[choć jak już napisałem, wymaga poprawek!]

- Whitefire

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Anazja_Dragon
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 14
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 21 Lipiec, 2009 17:31 Odpowiedz z cytatem

po długiej wędrówce złoty smok wyladował w swojej rodzinnej wiosce. Bylo tu cicho, za cicho.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Ania Strojek
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 13
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 21 Lipiec, 2009 17:35 Odpowiedz z cytatem

Anna właśnie też przybyła do wioski lecz nie widziała smoka ponieważ wylądowała na drugim krańcu tej zadziwiająco dużej wioski...
Wiedziała dlaczego jest tak cicho - wszyscy ludzie modlili sie w świątyni za swoją Panią....Dlaczego nie ma tu jeszcze Anazji?? - Zastanawiała się i udała sie pośpiesznie do domu Pani...
____________

Angela

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Anazja_Dragon
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 14
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 21 Lipiec, 2009 21:44 Odpowiedz z cytatem

Piękna elfka biegła ile sił w nogach aby dotrzeć jak najszybciej do domu rodzinnego. Z trzaskiem otworzyła drzwi frontowe i wbiegła do zadziwiająco długiego, białego korytarza, na końcu którego znajgowały się drzwi, jak dobrze wiedziala prowadziły one na spiralne wchody wiodace do pokoju jej matki. Staneła przd drzwimi z szybko bijącym sercem. "Wejść czy nie" pomyślała. Ku zaskoczeniu Anazji drzwi otwarły się i stanęła twarzą w twarz z Elizą (kobietą opiekująca sie jej matką). I minęła się z nią w drzwiach. Postanowiła wejść do pokoju ponieważ zauwarzyła osłabiona matke leżącą w łózku. Usiadła koło matki, chwyciła ja za ręke i łzy napłynęły jej do oczu.
- Wybacz mi Anazjo, moja kochana. Teraz widze ze popełniłam błąd. Twoje siostry zawsze były rozpuszczane, a ty... spełniełaś wszystkie obowiązki które tak na prawde należały do nich.
- Nie mamo To Ty mi wybacz.
Anazja pochyliła sie do matki, przytuliła ją mocno i powiedziała że ja kocha.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Ania Strojek
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 13
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 22 Lipiec, 2009 10:14 Odpowiedz z cytatem

Zmierzająca do Domu Głównego Anna usłyszała rozmowę dwóch wieśniaków:

- ....no bo ona umiera przez nią.Przyleciała w ostatniej chwili....oj nie wiem nie wiem czy nawet nie za póżno...
- Nawet tak nie mów!!! - rzekł drugi wieśniak.
- A bo co mi zrobisz!?Ta rozpuszczona smarkula najpierw ucieka a potem zjawia sie tu jakby nigdy - Nie zdążył dokończyc gdyż został rażony zaklęciem przez Annę.
 
- A jednak wróciła!! - Ucieszyła sie Anna i biegiem udała sie do Domu.
                                                                                                    ***
W domu było bardzo cicho.Widac tu też odbywało się czuwanie.Na schodach spotkała płaczącą Elizę.

- Elizo co się stało? - Zapytała przygotowana na najgorsze.
- Ona...ona...wróciła...iiii siiię pogodziły jakie to wzruszające!!! - I zalała sie łzami.
- Dobrze to ja nie będę przeszkadzac.Zaprowac mnie do salonu poczekajm tam na Anazję.I proszę nie płacz już...

Obie udały się do salonu...
____________

Angela

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Anazja_Dragon
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 14
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 22 Lipiec, 2009 22:53 Odpowiedz z cytatem

Po wielu godzinach rozmów, mama Anazji w końcu zasnęła. Elfka wyszła po cichu z pokoju i zamkła za sobą drzwi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Ania Strojek
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 13
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 25 Lipiec, 2009 13:25 Odpowiedz z cytatem

Anna już miała odejśc gdy usłyszała kroki na schodach . Ruszyła w ich kierunku i w połowie drogi spotkała Anazję . Dziewczyna wyglądała na wyczerpaną . Wzięła ją pod ramię i zaprowadziła do jej pokoju aby odpoczęła .
____________

Angela

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.