Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
"Liryczne Ostre Rockowe Brzmienie"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
milczar95
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 53
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 25 Luty, 2010 8:12 Odpowiedz z cytatem

Ostatnio, w którąś niedzielę z braku laku oglądałem finał polskiej eurowizji.
Wkurzył mnie tam bardzo tekst prowadzącego na temat jednego z zespołów.
Stwierdził on, że grają ostrego rocka połączonego z lirycznym z brzmieniem.
Już myślałem, że będzie coś jak The Killers, U2 czy jakiś prog rockowy zespół.Ale nie.
Na scenę wyszedł zespół, jeśli dobrze pamiętam, Nefer, i grał muzykę jak jakiś Feel, Pectus czy coś w tym guście. Krótko mówiąc, grał muzykę jak milion innych zespołów w tym kraju. I teraz ja się pytam: gdzie tam jest czysty rock?! Co z tego że na gitarach grają?! Przecież to już w ogóle nie jest rock, chyba tylko jakiś Pop Rock (że się tak wyrażę)! A co wy o tym sądzicie?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 25 Luty, 2010 13:58 Odpowiedz z cytatem

Ojej, przyznam że jak widzę 'Eurowizja' to zazwyczaj przestaję czytać Confused To jest program polityczno-muzyczny, w tej kolejności właśnie, i nie sądzę żeby takie mieszanie zagadnień wychodziło na dobre ani polityce, ani muzyce, ani tym bardziej oglądającym.

Niestety nie słyszałem kawałka o którym mówisz, ale czasem po prostu jest tak że to wykonawca decyduje jak się nazywa to co śpiewa Smile
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
milczar95
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 53
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 25 Luty, 2010 15:16 Odpowiedz z cytatem

przecież mówię, że oglądałem to z braku laku! Lepsze to chyba niż jakieś na wspólnej co? A norwegia np ma black metalowy zespół.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 26 Luty, 2010 21:11 Odpowiedz z cytatem

Ja oglądał euorowizję, z nadzieja że w końcu coś ruszy i że znajdzie sie tam coś przyzwoitego. A poza tym wcześniej zobaczyłam teledysk tej kanadyjki z przyzwoitym ryczkiem:D Szkoda, że nie wygrała, bo choć ta piosenka to bida i nędza, to śpiewać dziewczyna umie.
A co do Nefer, to pytanie zadałabym nie "co to za muzyka"? tylko "czy to aby na pewno muzyka". Bo koleś fałszował tak, że momentami o pół tonu zjeżdżał z dwięku:/
ogólnie ta nasza Eurowizja polska to porażka.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 09 Marzec, 2010 9:43 Odpowiedz z cytatem

Taa... Gołota-Adamek. Polska walka stulecia.
Prowadzącym płacą za to, żeby wciskali kit i robią to. Widocznie to im w życiu wychodzi najlepiej. I co to kogo obchodzi...? Po prostu nie oglądać i nie narażać się na stres. Osobiście wolę "Na wspólnej". =p
A tak naprawdę to ja TV rzadko włączam, a ostatnio jeszcze rzadzie, bo we wtorki urządzam wieczór filmowy, więc House'a oglądam już tylko na kompie.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 12 Marzec, 2010 20:28 Odpowiedz z cytatem

O-ja-cie-ja-cie-Nefer! Swego czasu strasznie się z nich śmiałam, bo w jakimś radiu czy innej vivie (lubię moją szkołę za to, że uzupełnia moją wiedzę o  dziedzinę aktualnej popkultury, puszczając w szkolnym klubie kanały muzyczne!) natknęłam się na ich piosenkę. Wydała mi się niezwykle zabawna! I ogólnie bawi mnie też ich strona na last.fm (link!), ponieważ niektóre komentarze idealnie oddają moje nastawienie do tego zespołu. Dlatego żałuję, że nie będą nas reprezentować na Eurowizji, przecież to polskie Tokio Hotel! (Swoją drogą, ich strona na last.fm też jest całkiem zabawna, ale z zupełnie innych powodów).
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.