Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Zostań reżyserem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Nakuen
Mieszkaniec Krain


   Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 15 Marzec, 2010 9:49 Odpowiedz z cytatem

Stworzyłem forum to, byście mogli napisać krótką recenzję, scenariusz lub coś w tym rodzaju, zmyślonego przez was filmu, lub dopisać odcinek do ulubionego serialu. Pomimo końca dr House`a, ja postanowiłem wrzycić jeden odcinek do 4 serii... Czy sie spodoba? Zobaczymy;)

Dr House odc. 3601. "treat yourself"
Do Plinceton Plainsboro przyjeżdża, lekarz - diagnostyk Jeremy Parker postrzelony w strzelaninie. Gregory House wpada na pomysł, żeby pacjent leczył się sam. Wbrew zastrzeżeniom Cuddy zakłada się z lekarzem o 10 dolarów ze ten nie wyleczy swoich dolegliwości i powikłań, które następują potem. Lekarz przyjmuje zakład. House oddaje swój oddział pod skrzydła pacjenta, a sam robi sobie urlop(na co Cuddy też się nie zgadza). Asystenci House`a doświadczają czegoś nowego u boku dr. Parkera. Choć nie jest tak dobry jak House w swoim fachu, to nie jest takim samym chamem jak on. Właśnie tego chamstwa brakuje 13, która rozmawia o tym z resztą zespołu, co doprowadza do kłotni między nimi. Reszta zespołu uwielbia nowego lekarza. Nagle dr. Parker zapada w dziwną śpiączkę. Dr. House przekonany o wygranej wraca do szpitala i zaczyna leczyć pacjenta. Lecz wciąż coś mu nie pasuje. Ustala objawy i już chce stawiać diagnozę, gdy nagle Parker budzi się ze śpiączki i oświadcza, że wcale w niej nie byl, lecz udawał ją i inne objawy by zmylić House`a. Jego współ konspirantem był Lawrence, który informował go o tym co w danym momencie postanawia House. W efekcie Gregory musi zpłacić Parkerowi dychę i pogodzić się, że ten był sprytniejszy. 13 Cieszy się z powrotu House`a, ale jednocześnie cieszy się, że ten dał się w końcu wykiwać, z czym nie może pogodzić się jej przełożony.

I jak;) jakoś tak pewnego ranka wpadłem na to;)
____________

"Wszyscy kłamią"
Dr. G. House

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 15 Marzec, 2010 20:46 Odpowiedz z cytatem

Ja może i nie dopisze kolejnego odcinka House'a, ani nic w tym stylu, ale to ciekawe, że są ludzie co mają objawienia tego typu. No, ale jak głębiej pomyśleć to ma sens. Ja na przykład czasem słyszę muzykę i żałuję, że nie umiem tego jakoś zapisać. A scenariusz? Fajna sprawa.
A tak PS... Koniec House'a? Człowieku- dzisiaj nowy odcinek wychodzi!
A teraz prezent: http://www.darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=1715937&postdays=0&postorder=asc&start=2912&sid=d17c46c7d332672bb9ef5d1e705bd200
Kocham House'a! Very Happy
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.