Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Ofiara
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Czerwiec, 2010 22:38 Odpowiedz z cytatem

Zszokowana, przerażona, nie do końca ogarniająca Holly dotknęła swojego pulsujacego policzka - uderzenie nie należało do najprzyjemniejszych - i spojrzała na resztę.
Automatycznie zrobiła to, czego od niej wymagano - czyli złapanie za koszulę i ucieczka - nie zastanawiając się nad sensem niczego. Byleby przeżyć, chociaż kilka minut więcej. Z drugiej szansy nie powinno rezygnować się zbyt łatwo.
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Czerwiec, 2010 23:45 Odpowiedz z cytatem

[Wow. Udalo mi sie to wszystko przeczytac na kilkucalowym ekraniku telefonu. Ogolnie rzecz biorąc, proponuję zatrzymać tę sesję do czasu odzyskania przeze mnie kompa^^. Chyba, że macie duuuzo cierpliwości na moje powolne i jeszcze bardziej skrótowe wypowiedzi niz zwykle...]
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 13:40 Odpowiedz z cytatem

Morgan była w dużym szoku. Wykonała polecenie Keitha i uważnie patrzyła na tunel znikający za nimi. Mocno się trzymała towarzysza oszołomiona. Dziewczyna powoli dochodziła do siebie i ni z gruszki ni z pietruszki syknęła do Keitha
- IDIOTO, zostaw mnie i spadaj. Czy Ty na prawdę chcesz umrzeć?! -
Jak w takiej sytuacji mógł ktokolwiek interesować się panienką w szpilkach?
Nabrała powietrza i powoli przetłumaczyła swoje poprzednie słowa w bardziej kontrolowany sposób, by wszystko dotarło do innych i do niej samej.
- Keith, mój drogi, postaw mnie i zwiewaj. Ja sobie postoję i poczekam na zwierza. Wszystko będzie cacy - i posłała mu najbardziej oszałamiający uśmiech na jaki było ją stać. A stać ja było na bardzo wiele. Nie zamierzała nikogo narażać. Zwłaszcza Keitha, który za swoje bohaterstwo przypłacić już nie długo życie. Skoro ja popełniłam błąd, czyli szpilki, to ja za niego płacę. Czy to takie trudne?
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 15:52 Odpowiedz z cytatem

- Zamknij się kotku i nie gadaj bzdur bo Cię ogłuszę - odpowiedział. Nie było nawet mowy by ją zostawił na pastwę tego stwora. Prędzej by ją postawił i został sam aby miała czas uciec. i tak juz pokonał swoje opory przed ucieczką... Także niech go nie kusi śmiercią...

[pisz dark pisz, damy sobie radę]
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 16:36 Odpowiedz z cytatem

Myśli, ze tak łatwo mnie ogłuszyć?!
Morgan powinna być wdzięczna Keithowi, ale tak nie było. W jej oczach kipiała wściekłość. Wolałaby umrzeć niż mieć urażoną dumę. Teraz właśnie straciła całe poczucie własnej wartości jakie budowała przez całe swoje życie.
Na co ten wysiłek skoro i tak jestem zdana na innych? Ponadto jestem ciężarem dla tych innych...
Zawarczała tylko cicho i zaczęła obserwować. Gdyby jej gniewne oczy mogły zabijać spojrzeniem to zwierz musiałby zacząć już się bać.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 18:45 Odpowiedz z cytatem

- Oj nie warcz już na mnie... Wystarczy ze coś za nami biega - szepnął Morgan do ucha Keith. Wiedział że sie jej taki sposób podróży nie podobał. Ale nie miał chwilowo innego wyjscia, a z tyłu jej nie zostawi.
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 19:02 Odpowiedz z cytatem

Morgan postanowiła nie utrudniać krótkiego życia Keitha i zamilkła. Oparła podbródek na jego ramieniu i się gapiła w przestrzeń.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Angel
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1079
Postać   Chowaniec

76 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 20:33 Odpowiedz z cytatem

[skromnie proponuje jednak zaczekać na Darka...]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 27 Czerwiec, 2010 0:01 Odpowiedz z cytatem

[Zacznijmy od tego, że ta akcja miała być w założeniu dość szybka. Z tego powodu wasze postaci nie powiedziały większości tego, co tu napisaliście- nie było na to czasu.]

Niezależnie od waszych postów sytuacja wygląda następująco:

Sahir i Holly:
Zaczynacie wycofywać się na polecenie Keitha. Biegnąc nie oglądacie się za siebie, jednak słyszycie warczenie. Od lodówki dzieli Was jeszcze kilka kroków.

Keith i Morgan:

Morgan- mocujesz się z bucikami, gdy w światło czerwonej lampki wbiega ogromny pies. Powiedzieć, że nie wydaje się przyjaźnie nastawiony to trochę za mało, aby trafnie określić jego stosunek do was. Udaje Ci się wyswobodzić z obuwia w momencie, gdy zwierzę oderwało wszystkie łapy od ziemi, aby efektownie się na was rzucić.

Keith- Zatrzymujesz się przy Morgan próbującej zdjąć buty. Widzisz, jak TO zbliża się z dużą prędkością. Gdy wbiegło w niewyraźne światło, dostrzegasz, że nie jest to zwykły pies. Nie wiesz co jest z nim nie tak, ale coś na pewno.

W zależności od tego, kto stoi od strony psa, poproszę o jakąś decyzję: Bronię się/Uciekam/Rzucam się z zębami na psa albo coś. Na ucieczkę jest już za późno przynajmniej dla jednej osoby.

____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 27 Czerwiec, 2010 8:26 Odpowiedz z cytatem

- O ku*wa...- powiedział Keith widząc monstrum biegnące w jego stronę. Jedyne co mu przychodziło w tym momencie do głowy. No i:
- Uciekaj. Już!! - rzucone w stronę Morgan, i odepchął ją ręką w stronę korytarza w której psa nie było.
Sam zacisnął pięści. Był gotowy wykonać unik, gdy pies zaatakuje. Uderzyć. Wiedział że na jego ucieczkę jest już o parenaście sekund za późno...
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 27 Czerwiec, 2010 11:24 Odpowiedz z cytatem

Szlag, szlag ...
Morgan zaczęła uciekać trzymając szpilki w jednej ręce. Jej nerwy nie były gotowe na coś takiego. Jednak była wytrzymała. Długie wspinaczki wyrobiły w niej tą cechę. Musiała tylko przyspieszyć. Biec. Biec i nie myśleć o Keith'cie.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Angel
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1079
Postać   Chowaniec

76 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 27 Czerwiec, 2010 22:42 Odpowiedz z cytatem

Biegł. Ciągnął Holly za sobą i biegł przed siebie. Dopiero słysząc krzyk Keitha obejrzał się za ramię, zwalniając. Chyba Morgan biegła...
- Morgan! - Krzyknął Sahir, żeby dziewczyna mogła ich namierzyć. I biegł dalej. Pytanie tylko: do lodówki, czy korytarzem..? Cholera, a co z Kethem?! Po raz pierwszy w swoim życiu czarnowłosy był rozdarty, nie wiedział, co powinien zrobić...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Lipiec, 2010 11:19 Odpowiedz z cytatem

Biegacze:
Jesteście przy drzwiach od lodówki. Ciemny korytarz ciągnie się dalej, jednak niewiele w tych ciemnościach widzicie.

[Jakieś decyzje?]
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 27 Sierpień, 2010 10:14 Odpowiedz z cytatem

Pamparam.

W ramach streszczenia i przypomnienia ostatniego odcinka mogę napisać, iż niejaki Keith jest właśnie zabijany przez COŚ, czego reszta nie widzi, gdyż zajęta jest ucieczką w stronę tego pomieszczenia skąd przyszli.

Obecnie uciekający stoją przed trudnym wyborem: schować się w lodówce czy biec dalej ciemnym korytarzem?

Z tego co pamiętam, po rozdzieleniu się, opis poczynań Keitha prowadzony jest przez PW, a reszta gra w tym temacie.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 15 z 15 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.