Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Jak zaczeła się wasza przygoda z RPG
Idź do strony   1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> RPG - gry fabularne
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Angel
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1079
Postać   Chowaniec

76 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 07 Czerwiec, 2010 11:53 Odpowiedz z cytatem

DObra, to ja też się wypowiem... xd Skoro temat się zaświecił na czerwono, to co mi tam... xDD *pokrętne rozumowanie*
Ja zaczęłam od nightwood... Wiem, niby hodowla nie ma nic wspólnego z RPG, ale tak sie zaczęło xd Potem znalazłam w googlach *google to przyszłosć!* Polską Legendę Zielonego Smoka, gdzie gram juz kilka dobrych lat, myślę że z 5 będę i nadal tam uczęszczam. Potem były różne fora pbf, a forami zaczęłam się interesować po zapoznaniu się z sesjami w mythai xd Jednak takiej typowej sesji nigdy nie prowadziłam... nawet kostki własnej nie mam *.* Nie ma wśród moich znajomych nikogo, z kim możnaby posesjować w realu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 07 Czerwiec, 2010 13:59 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie ma wśród moich znajomych nikogo, z kim możnaby posesjować w realu.

Też tak myślałem, ale po jakimś czasie udało mi się 'złamać' 3 osoby  Wink
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 23 Czerwiec, 2010 20:07 Odpowiedz z cytatem

- Było to chyba w 1937.. albo 38. Wkażdym razie przed wojną. Siedziałem w knajpie i sączyłem świeżego browara. Wierzcie lub nie ale wtedy jeszcze nie było tak trudno go dostać. Pamiętam to jak dziś, bo na dworze hulała zamieć wieku. Akurat kończył się grudzień, ludzie przygotowywali się do świętowania Nowego Roku. Podszedł do mnie pewien gościu. Takiego nie chcielibyście spotkać na swojej drodze. Ubrany w skórę ponaszywaną jakimiś metalowymi, dziwnymi rzeczami, morda do połowy pokryta jakimś dziwnym tatuarzem przedstawiającym zwierze którego do dzisiaj nie odgadłem. Śmierdziło od niego jak z rynsztoka, ale kiedy przejechał po kimś wzrokiem to wiedziałeś od razu że należy odwrocić się i zająć własnym biznesem, ale nie na tyle szybko by pomyslał że go olewasz.
Typ usiadł obok mnie, brzuch mnie ścisnął ze strachu jak zobaczyłem jaka kosa wisi pod jego kurtką. Gdy odwrócił do mnie swą głowę i otworzył usta z których wystawały najbardziej brązowe i paskudne zębiska jakie widzałem pomyślałem sobie że to już mój koniec. Nie spodobała mu się moja morda, albo źle zawiązałem sznurowadło i zakatrupi mnie za zniewagę majestatu. Czekałem przerażony aż się odezwie. I po chwili, drapiąc się powoli po bujnej brodzie powiedział: "Chcesz może zagrać ze mną w eRPeGa?"

uff.. a tak serio to chyba 2 klasa gim, z kumpel graliśmy na tzw "autorskim systemie" na luźnych lekcjach i przerwach Very Happy
T
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 27 Czerwiec, 2010 10:02 Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie grałam w coś typu "Smoki i labirynty" czy coś takiego. Z literacką formą RPG zetknęłam się dopiero na forum USS Phoenix i długo nie mogłam zrozumieć, o co w tym chodzi. Teraz już nie mam z tym problemów, ale tutaj, przy bardziej typowym RPG, czasem się gubię.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 28 Czerwiec, 2010 16:14 Odpowiedz z cytatem

Moja przygoda z RPG rozpoczęła się jak miałam jakieś sześć lat czy coś, kiedy byłam pod namiotami ze starszym rodzeństwem i dziećmi znajomych moich rodziców w jakieś wakacje. Za grosz nie wiedziałam o co w tym chodziło, ale upierałam się, że też chce grać, to sie zgodzili i mi pomagali. Graliśmy w pokemony czy coś, w autorskim systemie mojego brata:D. Z tego wszystkiego pamiętam najlepiej to, że kiedyś, w środku nocy za sprawą złośliwego MG wpadłam do ogromnego dołu i nie mogłam sie z niego wydostać. W końcu zaczęłam ryczeć i wrzeszczeć tak, że postawiłam na nogi wszystkich ludzi na polu namiotowym.   Laughing  
Od tego czasu mój brat zdecydował, że granie ze mną w cokolwiek wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem:D Za bardzo się wczuwałam.

Potem miałam dłuuuugachna przerwę, która skończy się kiedy Darkpotato rozpocznie sesjęWink
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Berserkerek Neo
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 18
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 21 Lipiec, 2010 16:19 Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to nie wiem skąd wiem o RPG. Ja z moim kuzynem żeśmy ot tak sobie układać jakieś gry. To były takie właśnie "erpegieki". Były tam różne przedmioty. Ta gra nie miała celu. Zdobywałeś doświadczenie i przedmioty - tyle.  Laughing  
Mieliśmy swoje systemy i podsystemy. Może niezbyt dokładne... ale tam trochę.  W zasadzie po swojemu wszystko układaliśmy - od wzorów na atak po doświadczenie za potwory.
____________

Największe porażki ponosi się przez niedocenianie przeciwnika.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 08 Listopad, 2010 12:37 Odpowiedz z cytatem

Ja zacząłem też bardzo dawno temu, jakoś w 98 chyba... Na wakacjach starszy kuzyn grał z kumplami, chyba w Wieczne Pola. I od tego czasu gram regularnie kiedy tylko mam z kim:)
Zaczynałem od autorskiego systemu (mocno niedopracowany i szwankujący), teraz prowadzę w Neuroshimie i D&DSmile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mruvkiew
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 275
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 08 Listopad, 2010 13:02 Odpowiedz z cytatem

Ja w tym czasie jeszcze nie wiedziałem, co to RPG. Zacząłem interesować się tym jakoś w gimnazjum, w liceum dopiero udało się skompletować jakąś większą grupę ludzi (pozdrowienia Darkpotato  Wink  ).
Teraz, na studiach, także udało mi się znaleźć parę erpegowych osób, więc może uda się sesjowanie pociągnąć, o ile będzie czas.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 08 Listopad, 2010 13:24 Odpowiedz z cytatem

Na studiach już jest ciężko z czasem, ale to też zależy co studiujesz:) Złote czasy RPG u mnie to było liceum, kiedy jeszcze człowiek za nic miał odpowiedzialność i obowiązki:P

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 08 Listopad, 2010 18:52 Odpowiedz z cytatem

może i liceum ale raczej ten końcowy etap, gdy człowiek ma za nic odpowiedzialność i obowiązki i do tego jest pełnoletni Very Happy
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
TaGupia
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 377
Chowaniec

50 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 08 Listopad, 2010 20:21 Odpowiedz z cytatem

Ja zaczynałam od D&D prowadzonego przez moją koleżankę. Jest ode mnie sporo starsza i prowadziła grę dla mnie oraz swojej siostry (o rok ode mnie młodszej). Nie była to najgorsza gra i od razu polubiłam RPG, ale jednak koleżanka nie wkładała za dużo siły i kreatywności w grę dla jakiś "smarkul". Potem miałam jeszcze okazję zagrać parę razy ze znajomymi, ale raczej jednorazowo. Puki co nie mam stałej ekipy graczy, bo wszyscy chętni mieszkają daleko, a nikomu nie chce się grać przez internet.
____________

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 08 Listopad, 2010 21:13 Odpowiedz z cytatem

Fakt, wtedy jest najlepiej:D co nie zmienia faktu, ze niestety te czasy dobiegły końca i nie wrócą... <melancholia>

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
wiwaszka
Mieszkaniec Krain


   Posty: 3
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 27 Marzec, 2011 15:58 Odpowiedz z cytatem

ja trafiłem po raz pierwszy na mythai około 2-3 lata temu. wtedy nie miałem z kim grać i w ogóle nie miałem doświadczenia z grami rpg więc  dałem sobie spokój. jakieś 3 miesiące temu poznałem przypadkiem paru maniaków rpg i teraz moje znajomości sięposzerzają. obecnie jestem początkującym MG systemu mythai i chyba prędko mi się to nie znudzi ;p

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 28 Marzec, 2011 8:34 Odpowiedz z cytatem

To się nie nudzi Very Happy Na prawdę, nie wyobrażam sobie sytuacji w której przestałbym chcieć grać co jakiś czas Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Panoramixomix
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 267
Chowaniec

2530 Miedziaków
153 Denarów
5 Dukatów



PostWysłany: Sobota 10 Listopad, 2012 12:22 Odpowiedz z cytatem

Ja zagrałem raz forumowego RPGa w konwencji Star Wars. I chociaż nieraz musiałem tygodniami czekać na odpowiedź, chociaż MG chyba wymyślał nam przygody na bieżąco, to gra mnie fascynowała, fascynowała i wciągała bardziej niż jakakolwiek gra komputerowa. Potem natknąłem się na Mythai.pl. Pierwsze sesje z rodziną, koleżanką, znajomymi, poprowadziłem siedem sesji i póki co nie udało nam się zebrać więcej niż dwóch graczy naraz, ale usiłuję. Jak się uda, przerzucamy się ze starteru na Mythai  Smile
____________

,,CZARODZIEJE! Idioci znów wybrali tę samą drogę!"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Deranus
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 15
Chowaniec

1 Miedziaków
10 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 10 Kwiecień, 2020 20:15 Odpowiedz z cytatem

Ja powoli zaczynam (wiem, że odpisuję na temat, który ma tyle lat co ja...). Pierwszy system w jaki grałem- D&D (świat- Metro 2033), potem raz w autorski (w świecie Skyrima), a obecnie chcę prowadzić (z doświadczeniem zerowym) we własnym systemie. Tak, tworzę swój system na podstawie zadania z VI klasy. Miejmy nadzieję, że mi się uda &nbsp;Smile .

Dodane po 3 minutach:

PS Jak ogarnąć sobie Postać RPG i avatara? A przynajmniej gdzie znaleźć o tym info?

Dodane po 15 minutach:

Avatara już mam, Postaci nie.
____________

chcę być gamedevem i zajmować się RPG, ale jestem idiotą i leniem Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> RPG - gry fabularne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 3 z 3 Idź do strony   1, 2, 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.