Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Reguły publikowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 13 Październik, 2006 17:16 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
Whitefire napisał:
Nie "dopuszczamy" tekstów, to nie ten typ serwisu. Każdy publikuje sam, tak funkcjonuje system. Sprawdzamy tylko, czy są zgodne z regulaminem, a lepsze nagradzamy kałamarzem. Żenująco kiepskie, na poziomie smieci, też usuniemy, ale raczej nie przejmujemy sie "brakiem miejsca". To nie gazeta czy książka. O jakości serwisu mogą świadczyć co najwyżej nasze decyzje o przyznawaniu kałamarzy.


Melfka napisała:
Niemniej jednak, jesteście odpowiedzialni za treść serwisu, prawda? Gdyby pojawił się tekst obraźliwy w wymowie albo naruszający prawo polskie, chyba byście zareagowali?
Natomiast co do zostawiania tekstów "żenująco kiepskich". Załóżmy, że przypadkowy czytelnik zagląda na stronę, wybiera (praktycznie "na chybił-trafił", a jakże) kilka opowiadań i wszystkie są słabe lub bardzo słabe. Jak duże jest ryzyko, że się zniechęci?


No to odpowiadam - i zakładam nowy temat dotyczący reguł publikowania w serwisie. W razie pytań/propozycji/??? proszę postować niżej.

Co do tekstów naruszających prawo i obraźliwych - i w ogóle łamiących regulamin witryny - tak, oczywiście byśmy zareagowali. Ale nie dlatego, że jesteśmy odpowiedzialni za czyjeś publikacje, tylko ze względu na wizerunek witryny i, powiedzmy, "uczciwość obywatelską"  Wink . Akceptując regulamin, każdy staje się odpowiedzialny za swoje słowa. Tak samo jest w wypadku zwykłego postowania na forum. Administracja nie odpowiada za treści postów. Nie jest w stanie. Co nie znaczy, że się nie staramy!

Na pewno w wypadku poinformowania przez policję o naruszeniu prawa naprawilibyśmy sytuację. Chociaz mam nadzieję, że nigdy do takiej paskudnej historii nie dojdzie.

Co do czytania na chybił trafił - bardzo naganna praktyka. To tak jakby wpisać w Googlu hasło "opowiadanie" i wybrać odpowiedź na chybił trafił... Jestem zdania, że naprawdę dobry system publikacji powinien przede wszystkim dobrze filtrować utwory, a niekoniecznie kasować. Między innymi dlatego istnieją oceny utworów i mają one wpływ na pozycję utworu na liście. Również z tego powodu istnieje jednak zastrzeżenie, że teksty bez kałamarza mogą zostać usunięte.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tomson
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Listopad, 2009 11:15 Odpowiedz z cytatem

Według mnie Melfka się myli. Jest system gwiazdek i kałamarzy który mówi nam czy dany utwór jest świetny czy kiepski. Słabe utwory są na ostatnich stronach, a te najlepsze - na pierwszych.  A co do regulaminu to go uważnie przeczytałem, i nie zauważyłem niczego co można by tam dodać.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
T'San
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 15
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 08 Maj, 2011 13:55 Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zawiadomić kogoś z moderacji/administracji, że mam problemy z publikacją. Po załadowaniu wszystkiego klikam "Zobacz dodaną publikcję" i zamiast do wiersza, ląduje w ostatnim artykule.

P.S. Nie truć mi, że z powodu przeglądarki! Było, jest i będzie IE!
____________

http://radio.chelmonline.pl/

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 08 Maj, 2011 18:19 Odpowiedz z cytatem

Ok, dzięki za cynk, jutro - pojutrze się przyjrzę. Coś jest na rzeczy bo mi przyszły 3 zawiadomienia że dodał się artykuł Evivy o Star Treku Smile

Niestety nie jestem w stanie zająć się tym dzisiaj, może nawet nie jutro, syn się komunizuje a to prawie jakby ślub brał   Laughing

Dodane po 13 minutach:

Ps. Trucia nie będzie.   aureola2
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
T'San
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 15
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 08 Maj, 2011 21:57 Odpowiedz z cytatem

A no tak, komunie. Więc troszeczkę poczekam.. a nuż coś jeszczę natworzę.

Z tą przeglądarką głupio wyszło, bo na jednym forum dostałam opiernicz za IE od admina, a się okazało, że wina serwisu. Heh
____________

http://radio.chelmonline.pl/

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 10 Maj, 2011 15:14 Odpowiedz z cytatem

Niestety okazało się, że to wina drobnego znaczka ' w nicku T'Sana - na razie T'San zarejestrował się jako TSan, a ja w wolnym czasie pogrzebię nad tym mankamentem...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 20 Maj, 2011 8:22 Odpowiedz z cytatem

Błąd został naprawiony.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
T'San
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 15
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 20 Maj, 2011 14:51 Odpowiedz z cytatem

D-z-i-ę-k-u-j-ę.   Smile
____________

http://radio.chelmonline.pl/

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Piątek 20 Maj, 2011 17:29 Odpowiedz z cytatem

No widzisz. Nasz White to super gościu, można na nim polegac jak na Zawiszy Smile
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 20 Maj, 2011 17:40 Odpowiedz z cytatem

Ej, to Sławek naprawił nie ja Smile Ach, jak cudownie, pławić się w niezasłużonych pochwałach   Twisted Evil
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Piątek 20 Maj, 2011 18:08 Odpowiedz z cytatem

Cóż, i tak tego nie wycofuję Smile
Ale składam też dank Sławkowi Smile
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
T'San
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 15
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 20 Maj, 2011 18:12 Odpowiedz z cytatem

W każdym razie BYĆ MOŻE coś się nidługo pojawi. Już pod właściwym nickiem.   Heh
____________

http://radio.chelmonline.pl/

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.