Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Wieści (newsy) ver. 2.0!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Sierpień, 2011 14:40 Odpowiedz z cytatem

Dodawanie newsów, podobnie jak uprzednio, możliwe jest dla grup Redaktorów i Kronikarzy. Sam proces został jednak znacznie uproszczony i zintegrowany z forum. Wystarczy, będąc zalogowanym i należąc do jednej z tych grup, kliknąć sobie opcję "News" pod postem. I tyle.

To oznacza, że akceptowane są różne  Twisted Evil  Embarassed  Heh  love2 ...takie; takie; i różne inne ułatwienia dotyczące postowania na forum. Nie trzeba się już martwić za dużymi zdjęciami, używaniem html i w zasadzie niczym.

News nie musi być publikowany na forum "Ratusz" tak jak to robię w tej chwili. Opcja



jest dostępna na każdym forum i np. wieść na temat literatury powinna być zamieszczona na forum do tego przeznaczonym.

Podobnie jak wcześniej, wieść pojawia się dodatkowo na górze forum, na głównej stronie witryny oraz na stronie z wieściami; komentarze natomiast są po prostu dodawane w wątku pod newsem na forum.

Zmian wprowadzonych w nowej wersji witryny jest jeszcze więcej, ale nie będę im już poświęcał odrębnych informacji. System cenzury z forum został rozszerzony na komentarze do publikacji, pozmieniał się trochę system menu, np. niektóre pozycje w menu rozwijanym; znikło parę błędów; a od kuchni patrząc administracja tym wszystkim również została znacznie usprawniona, tak że uaktualnianie bądź dodawanie nowych stron jest znacznie prostsze. Do tego wszystkiego dodam, że zmian będzie jeszcze kilka, z tym że już nie tak rewolucyjnych. Pożegnamy się też - na dobre czy na złe - ze znajomą Wam stroną 'intro' spod adresu http://www.mythai.info/.

Na tej skromnej stronie na samym dole wzmieniona jest osoba odpowiedzialna za popełnienie większości tych usprawnień. Dzięki.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Sierpień, 2011 15:06 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pożegnamy się też - na dobre czy na złe - ze znajomą Wam stroną 'intro' spod adresu http://www.mythai.info/.

Ale... Ale... Dlaczego? sad3
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Sierpień, 2011 17:20 Odpowiedz z cytatem

Niewiele z tego rozumiem... Znaczy że ja mogę w każdej chwili coś dodać czy jak?
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Sierpień, 2011 18:29 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale... Ale... Dlaczego?

Kaprys bogów, Darkuś, kaprys bogów... Buchichihihi   Twisted Evil  

Cytat:
Niewiele z tego rozumiem... Znaczy że ja mogę w każdej chwili coś dodać czy jak?

Możesz. W każdej chwili.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 13 Wrzesień, 2012 13:17 Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że może dobrze by było wysupłać dla newsów jakiś osobny dział, albo jakoś odhaczyć automatyczne przyklejanie takich tematów... może to jeszcze nie problem, ale z każdym kolejnym newsem trzeba coraz niżej przewijać stronę, żeby zobaczyć nową odpowiedź w 'zwykłym' temacie bo nie wskakują one na górę, ponad te przyklejone 'njusowe' nawet jeśli już te ostatnie są odhaczone jako przeczytane.
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 13 Wrzesień, 2012 20:03 Odpowiedz z cytatem

No właśnie miało to być poprawione i chyba nawet było, nie wiem czy ja sam albo "władcy serwerów" z home.pl nie nadpisali mi tego wcześniejszą wersją. Niestety mam trochę zajęć, ale to faktycznie trzeba naprawić - muszę to jednak znaleźć w kodzie więc to nie jest zadanie na pięć minut.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.