Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Diablo III

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gry komputerowe
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)


Jaką postacią zagrasz najchętniej?
Barbarzyńca
25%
 25%  [ 1 ]
Łowca Demonów
50%
 50%  [ 2 ]
Mnich
25%
 25%  [ 1 ]
Szaman
0%
 0%  [ 0 ]
Czarownik
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 20 Maj, 2012 17:35 Odpowiedz z cytatem



Kilka dni temu świat przeżył ponowny atak sił diabelskich... A może nie przeżył? Diablo III, długo oczekiwana i głośno reklamowana gra firmy Blizzard, ujrzała światło dzienne przy wtórze przepalanych serwerów i nadmiernie obciążonych sieci.

Oldboye sięgający pamięcią pradawnych czasów sławetnej jedynki i dwójki raczej się nie zawiodą. Niezmiennie mroczny klimat, szybka akcja, to samo wymieszanie elementów zręcznościowych z rpg (rozbudowa postaci), które przyniosło sukces poprzednim częściom. Zachowano też rzut izometryczny, chociaż grafika jest już 3D i to całkiem przyzwoita.

Blizzard, twórca m.in. World of Warcraft, nie stworzył gry całkiem nowej. Są to raczej stare dobre chwyty w innej formie, okraszone nowymi elementami: przede wszystkim jest to gra przeznaczona dla kilkuosobowych grup przyjaciół, którzy mogą razem biegać po wirtualnym świecie. Interesująco zapowiada się też możliwość sprzedania znalezionych przedmiotów za realne pieniądze.

Porównanie D3 z WoWem wprost samo się pcha przed oczy, choć mogą się znaleźć tacy którzy się na te słowa obruszą. Ten sam chat (okay, podobny), bank, podobny system przedmiotów, podobne walki, wymagające np. umiejętnego usuwania się z zagrożonych obszarów, nauka złotnictwa czy kowalstwa... ot, taki uproszczony WoW. Nawet podział ról w drużynie na tanka (barbarzyńca), uzdrowiciela (mnich) i 'dpsów' wydaje się być zachowany, pomimo że w wielu miejscach sieci można znaleźć infromacje że nie, nie, niczego takiego nie ma...

Szczerze: gdybym miał grać w to sam, raczej bym do Diablo nie wrócił. Fajne było jako oryginalna łupaninka, dawno temu. Teraz... Teraz nie miałem wyboru. Znajomi kupili, niech ich diablo ściśnie, i potrzebowali czwartego. Rozkoszna gra.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 20 Maj, 2012 20:57 Odpowiedz z cytatem

Jakoś nigdy nie czułem tego czaru diablo, ani w singlu, ani w battlenecie. Dwójka po całkiem niezłym pierwszym rozdziale znudziła mnie.

Do trójki podchodziłem więc z rezerwą, ale zagrałem w całkiem niezłą betę, gra mi się spodobała... i odbiłem się widząc cenę. 200 złotych za grę nieważne jak dobrą to za dużo. Panowie z Blizzarda po tym jak zaczęli romansować z Activiosionem coraz bardziej przeginają pałkę. To zaczęło się jakoś od rozbicia kampanii starcrafta 2 na trzy osobne części (za pierwszą też policzyli sobie dwie stówki, ciekawe za ile puszczą dwa dodatki). Ale najbardziej boli [cenzura: człowiek inteligentny inaczej :]] zabezpieczenie - nie zawsze, zwłaszcza ostatnio, mam dostęp do internetu. A i tak (z wyjątkiem cod4, kiedy akurat mam internet) głównie gram na singlu.

Tak więc w nowe diabło nie zagram prędko, jeśli w ogóle.
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 21 Maj, 2012 9:01 Odpowiedz z cytatem

A, to prawda. Cena - 200 zł - jest przegięta, kosmiczna, i nie zdziwię się jeśli dla wielu (większości) będzie stanowiła główny argument przeciwko zabawie w ubijanie diabełka.

Natomiast zabezpieczenie... to chyba nie zabezpieczenie, po prostu gra jest częściowo grą online i tyle. Generalnie zabezpieczenia mnie denerwują, ale to jest akurat taka gra, w którą i tak nie widzę sensu grać w 'singlu'. Cała frajda płynie wyłącznie z połączenia skype+mulitplayer, i tyle.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 10 Czerwiec, 2012 18:25 Odpowiedz z cytatem

Grałem w betę i teraz posiadam starter od znajomego, który kupił pełną wersję i powiem szczerze, że szału na mnie nie zrobiła trzecia część. Po dwunastu latach czekania i bardzo dobrej drugiej części spodziewałem sie czegoś więcej. No i powalająca cena;/ Trzecia część wydaje się być bardzo nastawiona na prostotę a czasem wręcz głupotę. Takie hack and slash do potęgi. Ogółem może gdyby cena była conajmniej o połowę niższa to bym kupił i poświęcił więcej czasu D3. Jednak jest parę tańszych a nawet darmowych alternatyw więc póki co uważam że nie warto  Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Nano
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 24
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 07 Październik, 2012 10:45 Odpowiedz z cytatem

Strata pieniędzy. Gra jest ze 4x za droga, oferuje możliwość przejścia parę razy tego samego i potem znowu w kółko. To powinno kosztować tak ze 30 złotych maks. Chciwość Blizzowi uderzyła do głowy.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Lipiec, 2013 16:02 Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dostąłem cynk, że można kupić nową grę za połowę premierowej ceny, a konto z drugiej ręki nawet za czwartą jej część. I w takim wypadku chyba się skuszę, bo 50-60 peelenów jestem w stanie wysupłać. A i internet teraz mam taki co to nie kliknę jeszcze w odnośnik, a on już dawno się był otworzył.
Dobrze się składa, bo miałem ostatnio ochotę pograć w jakiegoś solidnego odmóżdżacza.
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Lipiec, 2013 17:44 Odpowiedz z cytatem

A ciekawe, co się od czasu premiery pozmieniało. Jakoś nie wróciliśmy ze znajomymi do tej gry, może coś dodali albo poprawili. Daj znać, jeśli dokonasz rozeznania Smile
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Panoramixomix
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 267
Chowaniec

2530 Miedziaków
153 Denarów
5 Dukatów



PostWysłany: Środa 31 Lipiec, 2013 10:39 Odpowiedz z cytatem

Nano napisał:
Strata pieniędzy. Gra jest ze 4x za droga, oferuje możliwość przejścia parę razy tego samego i potem znowu w kółko. To powinno kosztować tak ze 30 złotych maks. Chciwość Blizzowi uderzyła do głowy.


Gra była raczej prezentowana jako zabawa dla wielu graczy, która naprawdę zaczyna się dopiero po osiągnięciu maksymalnego lvla, jako gra, która szkoda kupować jeśli grałoby się samemu.
____________

,,CZARODZIEJE! Idioci znów wybrali tę samą drogę!"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 08 Sierpień, 2013 0:59 Odpowiedz z cytatem

Kupiłem i gram. O dziwo gra mimo swojej powtarzalności jest niesamowicie przyjemna. A i coop daje frajdę, kiedy trafi się na graczy którzy biegają w grupie, a nie z motorkami w dolnej części pleców - każdy w inną stronę, w stronę innych podziemi (ale to nie wina samej gry, więc się nie czepiam). Podobają mi się też osiągnięcia, bo niektóre są wymagające i miło jest się pomęczyć.
Jak na ten etap mojej znajomości z trzecim diabełem - lepiej niż świetnie! Warta dokładnie tych niecałych dziewięćdziesięciu złotych które na nią wydałem.
Faktem jest, że gra jest śmiesznie krótka, że parę razy padłem grając na singlu z powodu lagów (!), a tryb normalny i piekielny można przejść z zamkniętymi oczami w paręnaście godzin i nie można ich ominąć, ale mimo tych i jeszcze kilku innych wad, to przechodząc kolejne rozdziały po raz trzeci, wciąż szlachtuję potwory z przyjemnością! I mam nadzieję, że powtarzanie w kółko tych samych misji mnie nie zmęczy za szybko i dotrwam do endgejmu.

White, co do zmian to ciężko mi powiedzieć co tam pozmieniali od czasu premiery, bo nie bardzo wiem jak wyglądała z początku - nie wiem co dokładnie z tego co dla mnie jest normalne od momentu kupna, dla ciebie będzie nowością Smile
Ale z tego co się mię tam obiło o uszy to na pewno najważniejsze będzie dodatkowe 100 poziomów do nabicia (nie mają wpływu na podstawowe statystyki, ale jakieś tam bonusy dają) i możliwości podbicia poziomu trudności na inferno.

Edit: Właśnie przeczytałem, że jednak te 100 dodatkowych poziomów ma wpływ też na podstawowe statystyki.
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 21 Sierpień, 2013 18:33 Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że kupiłem podstawkę, bo już będę miał trochę przypakowaną postać na dodatek który zapowiedzieli... całkiem przyjemny trailer przy okazji:
http://www.youtube.com/watch?v=Cb7QJwQ58T0

Choć trochę się boję ile ten dodatek może kosztować...

Edit: A jednak jest tylko pozornie fajnie - cały ten "dodatek" to jedna nowa klasa i jeden akt.
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 21 Sierpień, 2013 21:30 Odpowiedz z cytatem

Ja tam wróciłem do diabeła po rocznej przerwie, odstresowałem się niszcząc parę demonów przez 3 wieczory i gra znów spłynie w niebyt na długie miesiące. Opinia nie zmieniła mi się: gra ma (miała?) świetny potencjał, ale jest żałośnie krótka. Wow lepszy... tylko tam z kolei nie mogę się przemóc, żeby kupić dodatek z pandami... W Diablo jest ukryty poziom z kucykami i tęczami, ale on przynajmniej jest bez dodatkowych opłat i w klimacie fantasy Smile
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gry komputerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.