Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Ando Lloyd ~ A.I. Knows Love?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 18 Listopad, 2013 13:02 Odpowiedz z cytatem

Jest taki czas w życiu fana mangi i anime że przenosi swoje zainteresowania na filmy i seriale live produkcji japońskiej, potem zainteresowanie rozszerza się na dalsze kraje i ich produkcje filmowe. A że jest tego naprawdę dużo to jest w czym wybierać  Laughing
Ja jestem w trakcie oglądania nowej dramy " Ando Lloyd ~ A.I. Knows Love? " i jestem totalnie zachwycona  Laughing  tym bardziej że przy produkcji współpracują: Hideaki Anno, reżyser sławnego anime Neon Genesis Evangelion, Kazuya Tsurumaki, reżyser filmów Evangelion i FLCL, oraz Mahiro Maeda znany choćby z serii Animatrix.
Sama drama zaczyna się tak:
Ekscentryczny fizyk, Matsuhima Reiji jest zaręczony z Ando Asahi, dziewczyną pracująca w firmie IT. Reiji jest profesorem uniwersyteckim. Jest znany ze swoich badań nad tunelem czasoprzestrzennym. Jest świadomy tego, że przez to co odkrył, on i jego narzeczona mogą zginąć. Pewnego dnia, Reiji traci życie w tajemniczych okolicznościach. Asahi przeżywa szok po nagłej stracie ukochanego mężczyzny. Co więcej, w jej życiu pojawia się tajemniczy mężczyzna imieniem Lloyd, który wygląda zupełnie jak Reiji. Jego mottem jest: "Nieefektywna sprawiedliwość jest bez sensu," a zadaniem jest chronienie Asahi. Nie potrafi jednak zrozumieć miłości, złości czy bólu. Tym bardziej że sama Asahi nie zamierza być ochranianą co bardzo nie odpowiada Lloydowi  Razz  

Jak dla mnie seria ta ma same plusy : świetne efekty specjalne, niesamowite sceny walk, dużo humoru i bardzo wciągającą akcję a grający tu podwójną rolę Kimura Takuya jako Matsushima Reiji / Ando Lloyd jest niesamowicie słodki w roli Reijiego a jako Lloyd jest super męski  Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 18 Listopad, 2013 16:36 Odpowiedz z cytatem

Brzmi ciekawie. Powiem nawet tak: nie jestem fanem mangi i anime (ani też przeciwnikiem, żeby nie było), a pomimo to chętnie bym przynajmniej fragment zobaczył, żeby wiedzieć z czym to jeść... Niestety jak na razie nie znalazłem tego online, na youtube tylko jakieś piosenki-klipy wyskakują Smile

Dodane po 4 minutach:

ok. nieważne - znalazłem na drama.net -- spróbuję później pooglądać Wink
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 18 Listopad, 2013 17:19 Odpowiedz z cytatem

Ups    Razz   faktycznie zapomniałam wstawić linka z fragmentem pierwszego odcinka, ale już naprawiam to niedopatrzenie :  

http://www.youtube.com/watch?v=EgfbqvxJBhc

Drama ta jest do dostania na jednym forum zajmującym się tłumaczeniem na polski filmów i seriali z Azji .

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 19 Listopad, 2013 19:42 Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście ciekawe, zwłaszcza że po prostu ma swój klimat (styl?) odmienny od tego co wieje ze strony Hollywood. No bo ileż można. Już nawet powtarzalność twarzy aktorów przestała mnie denerwować, a był taki okres, kiedy mi to przeszkadzało - dobre, stare czasy.

Zacząłem oglądać na http://www.drama.net/ando-lloyd-ai-knows-love-episode-1 - co prawda upier...wie podzielone na fragmenty, no i nie jestem przyzwyczajony do japońskich reklam, ale nie trzeba się nigdzie rejestrować.

Btw. oglądanie online nie jest przestępstwem, nielegalne jest tylko udostępnianie filmu bez zgody (np. przez administrację serwisu www albo przez klienta w sieci torrent). Z racji tego, że na drama.net są reklamy wydaje mi się, że to w pełni legalne źródło (tzn. legalne również dla właścicieli serwisu).
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Środa 20 Listopad, 2013 17:54 Odpowiedz z cytatem

Drama jest nowiuteńka i już 5 odcinków zostało wyemitowanych a zaplanowanych jest 11 więc jeszcze trochę oglądania będzie   Laughing  Co lubię w japońskich dramach to to że nie ciągną na siłę serii a najwyżej dokładają 1 odcinek specjalny i tyle   Laughing  
Oglądanie online ma niestety swoje minusy w postaci reklam np.  Razz   ale muszę przyznać, że niektóre reklamy mają dosyć zabawne i fajnie pomyślane ale dużo też jest na światowej licencji i różnią się od nadawanych w Europie tylko modelkami   Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 24 Listopad, 2013 17:57 Odpowiedz z cytatem

Właśnie obejrzałam 6 odcinek i o rany boskie ale się zaczyna dziać ! Już sama akcja jest szybka a co będzie potem ?  Mimo wszystko wiedziałam że Hideaki Anno postara się o zawikłaną i szybką akcję (kto oglądał serię Neon Genesis Evangelion powinien wiedzieć co mam na myśli   Laughing   ) ale to co teraz się dzieje zaskoczyło mnie mocno   Laughing  nic w tej dramie dla mnie nie jest przewidywalne i tu jestem lekko w szoku   Shocked  a sporo dram mam obejrzanych, więc powinnam być przygotowana do niezłych akcji   Razz  Muszę przyznać że jestem miło zaskoczona i już trzymam kciuki, aby drama ta nie straciła nic ze swojego tempa   Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Grudzień, 2013 10:42 Odpowiedz z cytatem

No to jestem już po 9 odcinku i mam ciągle mało   Laughing  akcja tego serialu jest bardzo wciągająca  i przez cały tydzień trzeba czekać na nowy odcinek wrr jakie to denerwujące   Blee  Akcja przez cały czas nie traci tempa, co jest bardzo pozytywną rzeczą   Laughing   dużo już się wyjaśniło ale jeszcze nie to co mnie najbardziej ciekawi, więc moja ciekawość jeszcze bardziej się podkręca   Heh  Już zapomniałam jakie  to fajne uczucie tak czekać w napięciu i kombinować jak się dana akcja może potoczyć   Laughing  Dawno nie oglądałam tak ciekawego serialu i w moim osobistym rankingu jest w tej chwili na pierwszym miejscu   Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 02 Styczeń, 2014 23:22 Odpowiedz z cytatem

No i zakończyła się drama   Laughing  10 odcinków super akcji   Laughing  a i ostatni odcinek muszę przyznać był bardzo niesamowity ! Zakończenie przemyślane i aż żal że to już koniec ale może zrobią kiedyś odcinek specjalny   Laughing  
Ach Kimura naprawdę świetnie zagrał obie role   Embarassed  a postać Sappuri w niosła naprawdę dużo humoru   Laughing  a sama Asahi była niesamowicie zabawna próbując dogadać się z Lloydem   Laughing  
Polecam ten serial każdemu bo naprawdę jest warty obejrzenia   Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 06 Styczeń, 2014 12:21 Odpowiedz z cytatem

Shibasaki Kou grająca główną bohaterkę Ando Asahi można obejrzeć w nowym filmie z Keanu Reevesem "47 Roninów"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.