Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
A. I. Sztuczna Inteligencja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Listopad, 2016 23:12 Odpowiedz z cytatem

Temacik w sam raz dla Evivy, ale oczywiście nie tylko. Strasznie dużo widzę ostatnio wątków o Artificial Intelligence w książkach, filmach serialach itd. (z seriali to napatoczyły mi się jakieś odcinki Humans i Westworld). W końcu wymyśliłem, poszukałem i włączyłem na chwilę chat online z dwoma botami udającymi człowieka, tzn. ALICE i Cleverbota - takie mi w Guglu wyskoczyły jako pierwsze.

Beznadziejne. Ale kiedy próbujesz im wmówić, że są sztuczną inteligencją, ciekawie się bronią Smile

Myślicie, że kiedyś coś z tego AI będzie?
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 03 Listopad, 2016 10:23 Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście AI to mój ulubiony temat, tyle że niestety nie jest to ulubiony temat polskich wydawców. Od ponad dwóch lat usiłuję ich namówić , żeby zainteresowali się "Sercem na baterię" i nic. Jedynie REPLIKA poprosiła o wydruk, ale też nie zaryzykowali wydania. Klops.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 03 Listopad, 2016 11:35 Odpowiedz z cytatem

Pewnie do puki nie nastanie na AI moda to nie będą wydawcy zainteresowani  tematem.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Listopad, 2016 21:12 Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię antropologię filozoficzną ubraną w ciała robotów. Od czasów "Czy androidy marzą..." Dicka to chyba jeden z moich ulubionych podgatunków.
Choć ostatnio nic nie czytałem dobrego w tym względzie (w sumie przez ostatni rok nie bardzo miałem czytać cokolwiek), ale widziałem względnie niedawno "Ex Machinę" która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Świetny thriller SF, bardzo dobrze zagrany... i ta Alicia Vikander... Smile
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 09 Listopad, 2016 9:26 Odpowiedz z cytatem

Tak swoją drogą, bo tylko częściowo w temacie, byłem wczoraj w mojej bibliotece miejskiej, wypożyczyć "Sobowtór profesora Rawy' dla syna, i co się okazało? Nie mają! Wywalili, bo była stara, i nie mają wznowień. Aż się łza w oku kręci.

No ale jakie jest wasze zdanie, jaką przyszłość ma AI? Czy będzie kiedyś udawać prawdziwą inteligencję bezbłędnie? I czy idealne udawanie to to samo co świadomość? A nawet jeśli nie, wyobrażacie sobie kiedyś świat, gdzie czasem trudno rozpoznać czy rozmawiasz z prawdziwą, czy ze sztuczną inteligencją? W call line center pracy już nie znajdziesz... Ciekawe, gdzie jeszcze.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Środa 09 Listopad, 2016 10:13 Odpowiedz z cytatem

A ja mam "Sobowtóra"...  Very Happy
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.