Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Wasze strony
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gościniec
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 22 Styczeń, 2012 18:32 Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy linkowałam: oto mój newsowy blog. Nowinki ze świata Star Treka

Ilustrowany Trekker Codzienny
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Panoramixomix
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 267
Chowaniec

2530 Miedziaków
153 Denarów
5 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 26 Lipiec, 2012 15:43 Odpowiedz z cytatem

A ja prowadzę na YT kanał poświęcony komputerowym grom fantasy. Na razie jest tam let's play z Magicki (niekompletny) i cztery wideorecenzje. Chciałbym rozwijać dalej ten kanał, a byłoby fajnie gdyby trochę ludzi się tym zainteresowało  Smile  

http://www.youtube.com/user/Panoramixomix/videos
____________

,,CZARODZIEJE! Idioci znów wybrali tę samą drogę!"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Guaz
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1
Chowaniec

100 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Maj, 2016 11:33 Odpowiedz z cytatem

Wstęp jest w formie fabularnej, w uniwersum fantasy "Warcrafta".
Jeśli kogoś to zaciekawiło zapraszam do poniższej lektury Smile


*Wśród prostych wojowników, peonów czy najbardziej szanowanych duchownych wiatr szepcze o zbiegach skazanych na kolonię karną. Recydywach wobec praw Hordy i renegatach bez honoru wyjętych spod opaczności bóstw. W krótkim czasie szept narastał, a budziła się nazwa zapominana z biegiem czasu pośród bardziej heroicznych legend. ,,Wicher Rozdroży" prowadzony przez dzikiego wojownika z Cienistego Kopyta, który oparł się zmianom, jakie przyniósł Garrosh Hellscream, stworzył partyzancką ofensywę sprzeciwiającą się nowej ksenofobicznej polityce Hordy.

Obecnie niemal w każdym obozowisku na ziemiach hordy, przy bramach, karczmach i barakach można znaleźć list wojenny z rysopisem każdego zbiega, który przyłączył się do partyzantki. List ten opatrzony jest pieczęcią Wielkiego Wodza Wojennego powszechnie respektowaną i udowadniającą sprawę dużej wagi. Najbardziej szczególnym rysopisem został opatrzony tauren o sierści czarnej jak słoma, mierzący ponad trzy metry, masywnej postury, zawsze widziany z amuletem przedstawiającym symbol słońca zwisający z potężnego garba.*



Skazani do kolonii karnej, którzy uciekli przed odbyciem karnej służby, zostają zbiegami skazanymi na śmierć.
Głowa każdego spośród zbiegów jest warta 6 000,- (sześć tysięcy złotych monet), z racji trwających wojen, wzywa się każdego najemnika do tej przysługi wobec Hordy. Dowód śmierci trzeba dostarczyć do Orgrimmaru, bezpośrednio do Fortecy w Dolinie Siły.
Synowie i córy Hordy, pomoc zbiegom jest zakazana i grozi straceniem w honorowej walce z elitarną strażą Kor'kon.
Za pochwycenie żywcem Herszta zbiegów, jest nagroda w wysokości 60 000,- (sześćdziesięciu tysięcy sztuk złota).



*I to wspomnienie poraziło cię jak piorun w momencie, gdy stałeś się poszukiwanym celem za znacznie niższą kwotę. Nie liczyło się czy byłeś winny, czy cię wrobiono. Odkąd Garrosh stał na czele Hordy, wielu znikało, wielu było zsyłanych na śmierć w kolonii karnej, a słuchy o niej przekraczały najgorsze sny. Tortury, zamykanie w pełnych latrynach, niedożywienie, wydzieranie wspomnień, walka o jedzenie...

A teraz wilcza jazda pędziła w twoim kierunku, widząc w tobie kolejny łup. Nie liczy już się to, ile się ukrywałeś, jak skutecznie zacierałeś ślady, teraz mogłeś się tylko poddać by, nie zabito cię na miejscu, albo przysporzyć sobie gorszy los, walka jest przesądzona z góry...*


Dalsze losy przedstawi wam sesja wstępna...

Zapraszam każdego kto chciałby zaistnieć na kartach historii Hordy w kronikach Społeczności Role Play - Szarych Piór!


Jeśli chodzi o Role Play - oferujemy dla każdego gracza grę na Trzech Platformach dostosowanych do dyspozycji czasowej:

RP - Gra toczy się w czasie rzeczywistym dla każdego dnia na kliencie serwera World of Warcraft. Wymaga klienta i konta na serwerze Atlantiss.

RPG Online - Systematyczna gra RPG której cykliczne odbywanie się jest uzależnione od terminu jaki wybierze sobie dana grupa graczy. Wymaga to sprawnego mikrofonu oraz słuchawek.

PBF - Gra przez forum odbywająca się turowo, najbardziej powszechna u osób z niską ilością wolnego czasu.

Jeśli chodzi o rekrutację do gildii Wichrów Rozdroży co jest głównym celem tego postu. Zajmujemy się zarówno RP, PBF oraz RPG. Jako gildia jesteśmy też członkami wieloletniej społeczności role playingowej która ostatnimi czasy wykazuje całkiem dynamiczny rozrost korzeni poprzez współpracę z innymi forami i platformami.
Chętne do gry osoby mogą śmiało pisać u nas na forum, a o informacje pytać pod tematem, albo kontaktować się PW. Oczywiście też zapraszam do zajrzenia na forum, gdzie możecie znaleźć inne sekcje które mogą was zaciekawić.
Jeśli ktoś prowadzi fora o tematyce fantastycznej bądź posiada gildie na innych grach również może się skontaktować jeśli chciałby podjąć się współpracy Smile.

O społeczności: http://szarepiora.cba.pl/o-nas/
Fanpage na FB: https://www.facebook.com/szarepiora/
Forum: http://forum.szarepiora.cba.pl/index.php
Napisz coś o sobie w dziale "Przywitaj się!" na naszym forum.
Stań się członkiem społeczności, a stamtąd cię pokierujemy!


Wydaje mi się że żadnego punktu w regulaminie nie pogwałciłem tym postem, ale jeśli się mylę, proszę śmiało pisać na PW Smile.

Oczywiście w ramach wymiany reklam, zapraszam administrację by się ze mną skontaktować (PW), chętnie udostępnimy waszą reklamę na naszym forum w podobnym temacie Smile.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Batista07
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1
Chowaniec

2 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Sierpień, 2017 9:05 Odpowiedz z cytatem

Eviva napisał:
Nie wiem, czy meilleur taux linkowałam: oto mój newsowy blog. Nowinki ze świata Star Treka

Ilustrowany Trekker Codzienny
Biorąc pod uwagę chęć niektórych z Was do podzielenia się własnymi stronami

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 14 Sierpień, 2017 8:58 Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam już czasu na prowadzenie tej strony...
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gościniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 6 z 6 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.