Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Gospoda "Złoty Kufel"
Idź do strony   1, 2, 3, 4 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 37, 38, 39, 40  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Wędrówki po Mythai
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Październik, 2006 11:00 Odpowiedz z cytatem

(Wpadłem tutaj, by zobaczyć co sobie skrobiecie i mam do Was małą uwagę:
Zamiast tych komentarzy w nawiasach, zapostujcie w temacie organizacyjnym i tam się dogadajcie=)
p.s.
zgadzam się z Tefinim i dlatego tutaj nie postuję)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Październik, 2006 14:31 Odpowiedz z cytatem

(Ludzie... Co wy żeście uczynili z tym tematem?!
Czuję się, jakbym oglądał MMORPG'a z kodami.)
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Iron Lycan
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 896
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Październik, 2006 16:57 Odpowiedz z cytatem

( to nie ja zacząłem )
Smokowiec zamówił 2 mocne piwa i usiadł przy wolnym stole czekając na Raile.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Balthazar
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 582
Chowaniec

25 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Październik, 2006 16:59 Odpowiedz z cytatem

( eee..co tak wszyscy na mnie patrzą...? Embarassed    Embarassed    Embarassed  )
____________


(Obrazek to link)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Październik, 2006 17:04 Odpowiedz z cytatem

[Niech wam będzie. Pozwól mi w końcu skończyć Balthazar]

-Giń!

Prorok wysłał strumień ognia w stronę Mrocznego Maga, z największą mocą. Uwięził go w ognistej klatce, i zostawił go na Wyspie Ognia wysyłając resztę i siebie do karczmy.

-Nie ma co się kłócić z powodu nekromanty, nie! Po piwie dla wszystkich!
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Balthazar
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 582
Chowaniec

25 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Październik, 2006 17:12 Odpowiedz z cytatem

Rycerz lisz wydał z siebie przeraźliwy syk  budzący niepokój i strach w sercach obecnych wyciągnoł swój miecz ku prorokowi i już chciał rzucić na niego swoje najśliniejsze zaklęcie... Kiedy nagle prorok zniknoł...
-Uciękne z mego więzienia, a wtedy miej się na baczności proroku i ty mroczny paladynie wszyscy dołączycie do moich zastępów umarłych-
____________


(Obrazek to link)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Październik, 2006 17:49 Odpowiedz z cytatem

Nareszcie wolność! Widać zielone drzewa i drzwi karczmy. Skierowała się w ich stronę tylko...
- Przyłączysz się do mnie i do Smokowca na małe piwo?- Zapytała Maga-Elfa- Byłoby bardzo miło pogadać z kimś mojej rasy...
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Październik, 2006 21:28 Odpowiedz z cytatem

Nagle Prorok wstał.

-Wyczuwam...


Na krótką chwilę ogarnął go ogień, a gdy zniknął, Proroka już nie było.
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Październik, 2006 23:47 Odpowiedz z cytatem

(No i Raziel zepsułeś gre z kodami Very Happy A po tak długim okresie jak mnie tu nie było miałem ochotę się trochę pobawićRazz Oczywiście żartuje Very Happy)

-Bardzo Chętnie się do was przyłącze,od bardzo dawna nie rozmawiałem z kimś cywilizowanym i mądrym,cały czas żyłem w samotni i smutku po ostatnich wyprawach.Otaczli mnie głupcy tego świata.

I Tefini poszedł razem z nim,napić się zimnego piwa.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Karion
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2554
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 24 Październik, 2006 17:03 Odpowiedz z cytatem

Hihi - Papa wyspo Żekł Zgrzybaiły Mag.-Zara... Cz to piwo?
Po wypicziu pełnego kufla skierował się w kierunku lasu-szkoda moich golemów. Może porozmawiam z prorokiem?Mruczał oddalając się.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Iron Lycan
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 896
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 24 Październik, 2006 18:21 Odpowiedz z cytatem

Smokowiec zamówił jeszcze 1 piwo dla maga który przysiadł się wraz z Raile.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 02 Listopad, 2006 22:30 Odpowiedz z cytatem

Do karczmy wszedł ogromny półork z tatuażem na czole przedstawiającym jakąś bestjię. Podszedł do karczmarza i coś do niego powiedział następnie usiadł w kącie sali, oparł o ścianę swój olbrzymi obusieczny topór z jakimiś runami a obok swą pancerną kuszę. Po chwili karczmarz przytoczył mu wielką beczkę piwa półork niezwracając na nic uwagę rozwalił pięścią wieko beczki i krzyknął złowrogo "karczmarzu dzbana nie będę pił z beczki przecież" karczmarz ze strachem w oczach przyniósł dzban i w milczeniu odszedł. Półork zanurzył dzban w beczce i zaczął sączyć piwo nie obchodziło go że teraz spogląda na niego pół karczmy, myślał tylko o tym aby się napic
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Maciek1
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1794
Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 03 Listopad, 2006 17:29 Odpowiedz z cytatem

Drzwi uchyliły się lekko i do pomieszczenia wszedł człowiek ubrany w czarną, długą do pięt pelerynę.Opatrzył dokładnie gospodę po czym usiadł przy najmniejszym stole-tak aby móc siedzieć samemu.Jednym ruchem dłoni przywołał do siebie karczmarza.Ten przyniósł kieliszek wykwintnego wina oraz pieczeń.Postać zanurzyła usta w trunku.Obejrzał się po gospodzie.Nie zauważył niczego godnego jego uwagi.Odsunął pelerynę tak aby było widać jedną z jego nóg.Wyciągnął długi zdobiony czerwonymi kryształami sztylet.Dotknął jego ostrza. Wspaniałe... - pomyślał.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 04 Listopad, 2006 15:38 Odpowiedz z cytatem

[hmm... tak, to już nie jest ta sama Karczma, co dawniej   Neutral  szkoda, wielka szkoda   Neutral  ]

Nikt nie zauważył jego przybycia - po prostu skądś się wziął: wysoki, bladoskóry mężczyzna ubrany w czarną tunikę, o czerwonych oczach i czarnych, nastroszonych włosach. Wyglądał, jakby przeszedł takie rzeczy, przy których piekło z Belzebubem i jego narzędziami tortur wydaje się być parkiem rozrywki. Siedział w kącie, zamyślony, nie zwracając uwagi na wyczyniające się koło niego ekscesy, ani na zawalenie się karczmy, ani na jej odbudowę, ani na dziesiątki zaklęć przelatujacych obok. Na ramieniu siedział mu mały demon, przypominający czerwonego ptakonietoperza o skórzastych skrzydłach i ostrych, spiczastych zębach. Nic nie robił, po prostu siedział i myślał, kontemplując swą mroczną egzystencję.
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 04 Listopad, 2006 21:55 Odpowiedz z cytatem

Nagle do karczmy wszedł jasnolicy mężczyzna o srebrzystych oczach i kruczoczarnych włosach. Z jego pleców wystawała para wielkich, czarnych skrzydeł. Nie miał przy sobie żadnej broni.
Spokojnie podszedł do Asthaorda i usiadł na ławie, obserwując zamieszanie wokół.

- Jak dzieci, nie sądzisz? - powiedział melodyjnym głosem.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 04 Listopad, 2006 22:23 Odpowiedz z cytatem

Nagle, drzwi tawerny uchyliły się nieco, jednak na początku nic przez nie nie weszło.
Pierwszą rzeczą, która się pojawiła, było srebrne, lisie ucho z białąkońcówką, obracające się to wgórę, to w dół, nasłuchujące. Potem, pojawiła się głowa ze srebrnymi włosami, grzywką zasłaniającymi prawą połowę twarzy. Karmazynowe oko z lisią źrenicą popatrzyło po tawernie, a potem już cała postać srebrno-biało-czarnego przedstawiciela rasy Chirikoi (Wygląd rasy), ubranego w bufiaste, czarne spodnie, czarnego T-shirt'a i czarną, rozpiętą kamizelkę, pojawiła się w środku, podskakując do wolnego miejsca przy tym samy stoliku, przy którym siedział Asthaord i Netrath, gestem prawej ręki podwyższając stołek tak, że głowę miał mniej-więcej na normalnym poziomie. Nastepnie zamówił piwo i, po otrzymaniu go, zaczął je pić, wyglądając trochę śmiesznie z nornalnej wielkości kuflem. Machał przy tym ogonem w lekko wężowaty sposób.
Najdziwniejszym szczegółem jego urody była para czarnych skrzydeł, wyglądających trochę jak nietoperze skrzydła, nie będąca jednak nimi (O, w tym stylu, oczywiście nie z tym samym właścicielem ^__^)
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 05 Listopad, 2006 11:18 Odpowiedz z cytatem

Mężczyzna uśmiechnął się do Raziela i powiedział uprzejmie:

- Dzień dobry. Taki ładny dzień, a wszyscy tutaj się biją...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 05 Listopad, 2006 11:46 Odpowiedz z cytatem

"Dzień dobry. Taki ładny dzień, a wszyscy tutaj się biją..."

Stworzonko przestało pić piwo z kufla większego, niz jego głowa i spojrzało na Netratha, przechylając głowę lekko w lewo, opuszczając lewe ucho i podnosząc prawe.

"Um...?" - mrugnęło kilka razy, po czym uśmiechnęło się i przytaknęło.

"Prawda. Ale czego się można spodziewać...?" - spytało retorycznie, potem przechylając lekko kufel i upijając jeszcze trochę piwa (które, notabene, było korzenne) i machając przy tym lekko ogonem.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Maciek1
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1794
Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 05 Listopad, 2006 12:11 Odpowiedz z cytatem

Czarna postać wciąż siedziała przy stole.W końcu skończyła jeść posiłek i podeszła do karczmarza po czym powiedziała:
"Czy mógł bym tu przenocować?"
Karczmarz odpowiedział że pokoje są aktualnie w naprawie i tylko kilka zostało a są one zajęte.Postać wymamrotała jakieś zaklęcie i już chwile potem w jego ręce pojawił się magiczny sztylet.Zapytała grzecznie jeszcze raz trzymając broń tuż przy gardle jegomościa:
"Chcę tu przenocować.Da mi pan pokój czy mam go sobie wziąść?"
Karczmarz trzęsąc się podaj magowi złoty klucz.
"Proszę to klucz do mojego pokoju" - wyjąkał.
"Dobrze.Dziękuje bardzo" - Powiedziała postać po czym z jej reki znikł sztylet.
"I mów do mnie Temaciejso." - dodał.Schował klucz do kieszeni i rozejrzał się po sali zauważając że narobił sporo zamieszania.Uśmiechnął się szyderczo.Lubił być w centrum uwagi.Poszedł na górę do zdobionego korytarza.Znalazł swój pokój zostawił tam plecak lecz ważniejsze rzeczy wziął ze sobą.Wrócił na dół i usiadł ponownie na swym starym miejscu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 06 Listopad, 2006 16:12 Odpowiedz z cytatem

No cóż... nekromanta, będący myślami gdzieś w najmroczniejszych otchłaniach tajemnic, nagle uświadomił sobie, że przy jego ciele zasiadła inna istota humanoidalna, i przemówiła do niego. Uświadomił sobie również, czego dotyczyła wypowiedź, więc z westchnieniem odwrócił głowę i rzekł:

- Mhm...

Taaak... to było bardzo głębokie. Ale cóż więcej mógł zrobić? Wyraził swe poparcie dla osobnika obok, zgodził się z nim, ba, można wręcz uznać, że udzielił mu pomocy! To powinno wystarczyć. Z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku Asthaord znów zanurzył się w mrocznym basenie Rozważań przepełnionym mądrością setek tysięcy lat...
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Wędrówki po Mythai Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 13 z 40 Idź do strony   1, 2, 3, 4 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 37, 38, 39, 40  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.