Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Konkurs wampirystyczny
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Kawiarenka Autorów
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
MiSS_P
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 14:46 Odpowiedz z cytatem

Super! Very Happy

Dziękuję serdecznie za miłą i bardzo harmonijną współpracę! Myślę, że musimy ją koniecznie kontynuować w przyszłości.Smile Także jak będziecie mieli jakieś ciekawe projekty związane z konkursami, rozwijaniem strony itp chętnie wysłuchamy propozycji. Very Happy

A propos przypomnę od razu wszystkie maile zwycięzców, żebyś nie musiał już szukać, jeśli będziesz chciał do nich napisać. Smile

Zakopane: p.weselak@gmail.com (Piotr Weselak)

Spragniony: doncentauro@tlen.pl (Robert Rusik)

Fear&Terror: lukasz.sawczak@gmail.com (Łukasz Sawczak)

POligon: okha@wp.pl (Grzegorz Osiecki)

Gra: cattiebrie@wp.pl (Agnieszka Barańska)

Poczatek pieknej przyjazni: barbara_augustyn@o2.pl (Barbara Augustyn)

Oko za oko, krew za krew: szamanista@gmail.com (Michał Makuch)

Opowieści z Siwobrodu: alarejek@onet.eu (Alicja Rejek)

Nie mogę znaleść Grzegorza Woźniaka... Gdzieś mi się zawieruszył. Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Rafał
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 56
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 15:04 Odpowiedz z cytatem

A ja sie pytam po coz wielkie halo z miejscem piatym? Mamy dwa opowiadania na miejscu czwartym, stad naturalna koleja rzeczy miejsca piatego nie ma...

Dodane po 3 minutach:

No i jeszcze jest do poprawy bubel na Apeironie. Nie “Fear& kontrol”, lecz "Fear&Terror Inc."
____________

Rafał Natzke-Kruszyński

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
MiSS_P
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 17:19 Odpowiedz z cytatem

Mając taką samą ilość punktów zajmują równocześnie miejsce czwarte, a nie miejsce czwarte i piąte, a mieliśmy opublikować pięć pierwszych miejsc. Punktacja rozłożyła się w taki a nie inny sposób, że piąte miejsce zajęły aż 4 opowiadania.

Logiczne? Smile

Dodane po 19 minutach:

Uważam ponadto,że nic nas nie kosztuje wyróżnić te opowiadania publikacją Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Rafał
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 56
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 17:55 Odpowiedz z cytatem

Pewnie, ze nic to nie kosztuje, tak tylko zauwazam Wink

A przy miejscach ex aequo jest zasada, ze nie ma miejsca po tymze Wink Czyli np. 2 opowiadania na miejscu 4. "kasuja" miejsce piate. Obejrzyj dowolny turniej sportowy Razz
____________

Rafał Natzke-Kruszyński

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
MiSS_P
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 18:11 Odpowiedz z cytatem

Rozumiem o co Ci chodzi,ale to przecież nie turniej sportowy, tylko konkurs literacki. Przecież nie musimy być tacy zasadniczy, a te opowiadania z piątego miejsca i tak puścimy w dziale opowiadań co piątek od ostatniego tygodnia kwietnia, a nie w tygodniu wampirystycznym. Wink Dzięki temu mamy więcej tekstów w dziale opowiadań.   Heh

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Rafał
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 56
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 19:23 Odpowiedz z cytatem

Ja z natury jestem zasadniczy Wink Ale Ty tu rzadzisz Wink Rzecz jednak nie w tym, zeby czegos nie publikowac, tylko w logice - ex aequo rzadzi sie swoimi prawami i to co robimy to nic innego jak zawracanie Wisly kijem.

Poza tym od poczatku byla mowa, ze w przypadku miejsc ex aequo Twoj glos jest decydujacy. Wiec lamiemy wlasny regulamin, ale jak rozumiem to jest szczegol Wink

Dodane po 28 minutach:

Aha, co z dyplomem za 1 miejsce, bo z tego co pamietam mial on byc z podpisami jury...?
____________

Rafał Natzke-Kruszyński

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 19:51 Odpowiedz z cytatem

Dzięki również za współpracę - i dzięki zawypisanie tych maili wyżej, MissP, przydadzą się.

Co do ex aequo - róbta co chceta, interesują nas głównie pierwsze 3 miejsca. Dobrze chociaż, że nie musimy nikomu wmawiać, że jest szósty, skoro przed nim było 9 osób Smile Naprawdę to drobiazg.

Na dyplomie do Nagrody Mythai w miejscu podpisów mam tekst 'w imieniu zespołu sędziowskiego'; czasem udaje się zebrać kilka podpisów, ale nie zawsze jest to możliwe. Zrób, jak uważasz, ja ze swojej strony zaznaczam, że mogę odebrać, podpisać i odesłać, ale mogę też tego nie robić - zależy co postanowisz.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
MiSS_P
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 20:15 Odpowiedz z cytatem

Właśnie, bo za 3 pierwsze miejsca mamy przyznawać nagrody, reszta to formalność. Smile

Tak, mój głos był roztrzygający i wcale nie został w tej kwestii pominięty, zdecydowałam,że przyznamy im wszystkim to wyróżnienie, bo wszystkie te opowiadania na równi mi się podobały. Smile

Co do podpisów jak tylko dyplom będzie gotowy, a powinno to się stać dzisiaj, najpóźniej jutro, od razu wyślę go do Ciebie White, tylko podaj mi proszę swój adres, najlepiej na maila.Smile Adres Rafała znam, Marcina też, Piotrek też niech mi najlepiej wyśle adres na maila. Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Rafał
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 56
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 20:46 Odpowiedz z cytatem

Madzia, a ten dyplom to ma isc zawsze od Ciebie?

Nie lepiej, zebysmy go sobie nawzajem powysylali, jedna osoba do drugiej, bedzie duzo szybciej. Wystarczy do koperty wrzucic kartke z adresami Smile

Aha, i jeszcze jedno ode mnie Smile Zauwazylem, ze zbieracie sobie tu na forum miedziaki, denary i dukaty oraz ze mozna je sobie przekazywac. Ja raczej nie bede tutaj czestym gosciem (bez urazy dla gospodarzy Razz), wiec chetnie je komus oddam, jezeli ma ktos ochote Smile
____________

Rafał Natzke-Kruszyński

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 21:50 Odpowiedz z cytatem

Nie, Rafał, nie oddawaj... Tym sposobem będę mógł ci zawsze zabrać Very Happy

serio, zostaw miedziaki Smile niech sobie ludki pracują.

No i zapraszam choćby okazjonalnie, jeśli nie chcesz być częstym gościem... A pomysł z wysyłaniem metodą szeregową jest oczywiście dobry.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
MiSS_P
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Kwiecień, 2010 22:16 Odpowiedz z cytatem

Zatem będzie łańcuszek. Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
MiSS_P
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 19 Kwiecień, 2010 17:53 Odpowiedz z cytatem

Najpierw wyślę dyplom do White'a i zostawię w kopercie adresy kolejnych jurorów, wyślę go w środę poleconym,albo jutro,jeśli wyrobię. Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Rafał
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 56
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 23 Kwiecień, 2010 8:01 Odpowiedz z cytatem

Na jakim etapie mamy łańcuszek? Wink
____________

Rafał Natzke-Kruszyński

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 29 Kwiecień, 2010 14:59 Odpowiedz z cytatem

Zaadresowany pięknym charakterem pisma, tajemniczy list (który natychmiast wywołał żywe zainteresowanie mojej żony Razz ) dotarł do mnie dzisiaj. Jutro postaram się puścić go dalej.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
MiSS_P
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 30 Kwiecień, 2010 19:59 Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że doszło Very Happy

Naprawdę żona się zainteresowała? Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
MiSS_P
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 10 Maj, 2010 15:04 Odpowiedz z cytatem

Hej, jak tam sytuacja z dyplomem się przedstawia? Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 14 Maj, 2010 20:18 Odpowiedz z cytatem

Niedawno dotarły do mnie. Jutro, jeśli się wyrobię, to wyślę dalej. Obawiam się jednak, że nie bardzo wiem gdzie Smile.
Mogę prosić o następny adres?  Very Happy
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
MiSS_P
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 14 Maj, 2010 20:38 Odpowiedz z cytatem

Hej:)

Podsyłałam Ci adres na skrzynkę na Mythai, nie wiem czy do Ciebie doszedł? Jak nie daj znać, podeślę na Twojego maila.Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 18 Maj, 2010 10:12 Odpowiedz z cytatem

Udało mi się wczoraj, unikając ściany wody spadającej z góry, wysłać dyplomy dalej.   Very Happy  Koperta prawie nie była mokra.  Rolling Eyes
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
MiSS_P
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 18 Maj, 2010 14:10 Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie to niezmiernie Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Kawiarenka Autorów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 6 z 7 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.