Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Bóg Imperator
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Czerwiec, 2010 19:42 Odpowiedz z cytatem

Katia westchnęła. Wzięła patyk i rzuciła nim lekko, ale celnie w głowę marudy.
- Pobudka śpiochu! Czas na krew! Krew! - zawołała leniwie.
Co ja tu robię? Przy taki podejściu to daleko nie zajedziemy...
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Czerwiec, 2010 20:37 Odpowiedz z cytatem

Wszyscy słyszycie teraz odgłosy grupy konnych zbliżające się od południa i zachodu; ktoś wybitnie zjechał z traktu i za chwilę będzie nad stawem. Nie jesteście pewni ilu jest tych ludzi.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Czerwiec, 2010 21:08 Odpowiedz z cytatem

[załozyłem już cały osprzęt na mój środek transportu?]
Staję obok niego gotowy na najgorsze.
No, to zobaczmy czy dadzą się trochę oszukać
Enzo rzuca iluzję na przybyszy. Chodzi o to, zeby ich nie zauwazyli. Tak po prostu.
K10=4
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Czerwiec, 2010 21:23 Odpowiedz z cytatem

[nie; pierwsze słyszę że zakładasz... iluzja to coś co przykrywa rzeczywistość - rozumiem, że rzucasz ją na siebie, towarzyszy i na konie?]
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Czerwiec, 2010 23:32 Odpowiedz z cytatem

Ok, wiec Enzo przygotowuje konia do użytku, a następnie zabiera się za czarowanie.
Jeśli macie jakis pomysł na schowanie się, to do dzieła. Spróbuję przykryć nasze rzeczy i siebie czarem.
Jeśli nie znajdą miejsca na kryjówkię, to rozciągam magię również na nich.
[Myslalem że iluzja dziala tu na zasadzie 'zrobię im cos z oczami'.Smile]
No i po odpoczynku...
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 24 Czerwiec, 2010 23:34 Odpowiedz z cytatem

Na dźwięk słowa krew podniosła się bardzo, bardzo szybko.
- Kto krwawi? - spytała, a jej oczy błysnęły szaleńczo. Zatarła ręce, po czym podbiegła prosto do swojego worka z zamiarem wyciągnięcia czegoś, co szybko i łatwo zatamuje krew. Wreszcie!
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 13:47 Odpowiedz z cytatem

- Juno, ukryj się, póki co jesteśmy cali - westchnęła Katia.
Rezygnując z wymuszonej uprzejmości osiodłała konia, który miał być środkiem transportu dla niej i Druzusa. Zabrała swoje rzeczy i zgasiła ogień starając się nie spowodować zdradzieckiego dymu.
[Dark, gdzie ja do jasnej anieliczki mogę się schować?!]
Wyjęła puginał gotowa do walki [i jeśłi ma gdzie się schować to się chowa ...].
Do kroćset, ja chcę spać! Czy nie mogą nam dać spokoju choćby na 4 h? Jeśli ktoś mnie tknie to chyba wybuchnę!
Katia miała całkowicie roztrojone nerwy. Najpierw godne pożałowania przywództwo, potem zimno, głód, a następnie brak snu i przyszła walka. Jedyne co dobrego ją spotkało to jaka taka kąpiel.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 14:28 Odpowiedz z cytatem

[Mitris, to gdzie schowa się twoja postac, to Twoj problem. Jak dla Enzo, to mozesz sie nawet utopić Wink. Ach i wlasnie kradniesz konia Juno xD.]
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 14:41 Odpowiedz z cytatem

[jakbyś zauważył, to na Twojego konia wsiada Juno, a na jej konia wsiadam ja i Druzus, tak jak to zrobiliśmy po przeprawie przez rzekę]
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 14:48 Odpowiedz z cytatem

Spory oddział konnych powoli wjeżdża między drzewa, jednocześnie z kilku stron. Pięciu - dziesięciu - dwudziestu... chyba będzie ich dwudziestu paru.

W lekkich zbrojach i zielonych barwach Imperium Torei, nie wyglądają na byle jakich przeciwników; kilku ma napięte łuki, pozostali obnażoną broń - miecze, topory i włócznie. Tylko dowódca - odziany w cięższą zbroję - ma tarczę.

Enzo: jest 10% prawdopodobieństwa, że ktoś na ciebie wjedzie i całą twoją iluzję licho weźmie.

Katia, Druzus, Juno: schowaliście się tak 'doskonale', że każde z was ma 85 % prawdopodobieństwa wykrycia.

Enzo: -20 p Mocy [manipulowanie czyimś wzrokiem też jest możliwe, ale zawsze gdy trzeba niejako 'sięgnąć' w głąb innej żywej istoty, to bywa bardzo trudne, zazwyczaj trudniejsze od całkowitego zniszczenia siły woli tej istoty i zabicia jej]

Konie i rzeczy mają 30% prawdopodobieństwa, że zostaną znalezione. I to rzucam ja, a pozostałe - może rzućcie sobie sami k100 i sprawdźcie Smile

- Byli tu, są niedaleko - odzywa się basem wojownik z czarnymi, sumiastymi wąsami. Większość imperialnych żołnierzy goli głowy i zapuszcza długie wąsy. - Palenisko nadal gorące.

- Szukać ich!
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 15:56 Odpowiedz z cytatem

[Mogę się poruszać, żeby uniknąc bezpośredniego kontaktu z szukającymi?]
Tylko ich mi tu brakowało! Myslę, że kiedy już nas znajdą, nie bede mial czasu, żeby ratować innych...
K100=20
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 16:22 Odpowiedz z cytatem

[k100=94]

- O Wielka Bogini, co za... Ślepy baran mnie tu znajdzie, co dopiero wyszkolony wojownik. - Druzus zacisnął palce ba rękojeści miecza, gotów do obrony.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 25 Czerwiec, 2010 16:33 Odpowiedz z cytatem

[k100=30]
Katia tylko czekała na walkę. Nie widziała cienia nadziei na przeżycie. Chciała tylko jak najwięcej przeciwników zabić.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 29 Czerwiec, 2010 22:06 Odpowiedz z cytatem

[Katia, Juno, rzeczy i konie - to wszystko zostaje odkryte już po chwili. Enzo, jesteś na razie bezpieczny pod swoją iluzją. Druzus, nie napisałeś, gdzie się ukrywasz, ale chwilowo nikt cię tam nie widzi.]

Kiedy jeden z wojowników potyka się o worek, którego nie widać, przebiegają was ciarki, ale stwierdzacie, że wszystko może jeszcze się udać.

- Ognisko, wciąż dymi. Byli tu jeszcze przed chwilą - Jeden z wojów rozgrzebuje końcem miecza popiół. - Rozejrzeć się! Nie uszli daleko!
Kiedy jednak, dosłownie chwilę później, ten sam pechowy wojownik wpada prosto na niewidzialnego konia, który rży, zaskoczony, i otrzymuje potężny cios w, hm... no, tam właśnie - niewidzialnym kopytem... Ooo, wtedy wydarzenia zaczynają toczyć się bardzo szybko.

Juno: musisz uskoczyć przed jadącym wolno jeźdźcem i osłona iluzji nieoczekiwanie zostaje z ciebie zdarta. Jeździec zamierza się natychmiast włócznią na ciebie.

Katia: jesteś przekonana, że jeździec, który przejeżdża tuż obok ciebie, nic nie dostrzeże. Niestety spluwa w twoją stronę! Pech, przypadek, niewiarygodny zbieg okoliczności - próbujesz odruchowo odskoczyć (swoją drogą za późno...), wydając jakiś tam stłumiony okrzyk bez słów...

- Tam są! - wrzeszczy dowódca i trąca jednego z łuczników, żeby strzelał.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 30 Czerwiec, 2010 7:42 Odpowiedz z cytatem

Katia wkurzona
Splunął na mnie!
nie zastanawia się ani chwili dłużej i atakuje bezczelnego jeźdźca.
[ nie wiem co mam rzucać więc rzuciłam sobie k10=10 oraz na jakieś tam obrażenie specjalne puginałem, choć nie mam pojęcia czy muszę czy mogę, k10=4]
[White, daj znać jak będę max wkurzona  Razz  ]
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Środa 30 Czerwiec, 2010 16:25 Odpowiedz z cytatem

Druzus wyskakuje ze swej kryjówki i staje u boku nieostrożnej Katii
[czy ktoś go atakuje? Może Katia, za wtrącanie się w nie swoje sprawy   Razz  ?]
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Lipiec, 2010 11:16 Odpowiedz z cytatem

Enzo widząc, jak ich plan uległ dramatycznemu rozpadowi postanowił zadziałać tak, jak to magowie często czynią będąc niezbyt wyszkolonymi w walce na krótki dystans.

Próbując nie stracić płaszcza iluzji wycofuje się z małego pola bitwy, stając gdzieś na uboczu i obserwując przebieg zdarzeń.

Jeśli spalę przeciwników, to stracę moc na resztę wyprawy. No i mogę pozabijać drużynę. Może lepiej poczekać...
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 06 Lipiec, 2010 10:49 Odpowiedz z cytatem

[okay, okay, czekałem na Raile a potem siadło mi pudło zwane liveboxem Smile ale już nie czekamy, poturlam kostki za nią Wink ]

Katia:
Jesteś wkurzona, jasne... Ale też walczysz właśnie o życie z wyszkolonym wojownikiem, zamierzającym się na ciebie z wysokości konia.

Na twoje szczęście, jesteś szybka. Bardzo szybka. I masz sporo szczęścia. Ratując się przed ciosem miecza, nurkujesz pod końskie kopyta i silnym cięciem przecinasz popręg. Lekko ranny koń staje dęba, rżąc przeraźliwie, i zrzuca jeźdźca z łomotem. Ty też się przewracasz, odtaczasz się i - niestety, orientujesz się, że będziesz teraz musiała się zmierzyć aż z trzema napastnikami, bo dwóch kolejnych zawróciło konie i jest tuż za tobą.

[MG: Mitris, przy walce puginałem najlepiej rzucaj k10 do walki, ale potem tylko k6 do obrażeń, to nie miecz]

Juno: Obrócona tyłem do przewalonego drzewa (pień ma w tym miejscu niecały metr grubości i sporo odrostów), mierzysz się z jeźdźcem, który pierwszy cię spostrzegł. Unikasz pierwszego pchnięcia włóczni, ale w tym samym ruchu plecami opierasz się o drzewo, przeciwnik odgina przeszkadzającą gałąź i zamierza się znowu. Dobywasz miecza i dosyć niezdarnie odbijasz drzewce. Trochę za późno - ostrze przejeżdża po ramieniu. [obrażenia: 4]

Druzus:
Strzała ze świstem przelatuje ci tuż koło ramienia, nie trafia! Katia na razie sobie radzi, chociaż może to nie potrwać długo. Juno jest w jeszcze poważniejszych opałach - zwłaszcza patrząc na to, jak kiepsko radzi sobie z mieczem, który trzyma w szczupłych dłoniach. [MG: Eviva, sama decydujesz, co robi Druzus, może stać i tupać Smile Śmiało zrób chociaż dwa rzuty k10, a najlepiej jeszcze więcej, i to zapostuj tak 'na zaś'. K10 potrzebne jest tobie do ustalania czy wygrywasz walkę i potem jakie obrażenia zadajesz.]

Tutaj jest taka naprędce sklecona mapka sytuacyjna:
http://www.mythai.info/images/users/map1.jpg

1 to dowódca, niektóre niższe numery to przeciwnicy z łukami. Niebieskie to woda z podmokłymi szuwarami dookoła, zielone to drzewa i wyższe krzaki. Generalnie pomiędzy drzewami a wodą są szuwary, co bardzo utrudnia strzelanie z łuku, ale też utrudnia wam dokładne oszacowanie liczby i umiejscowienia przeciwników. Drzewo przy waszym 'obozie' jest przewrócone koroną w stronę wody.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 06 Lipiec, 2010 16:53 Odpowiedz z cytatem

Druzus Walczył dzielnie u boku Katii, usiłując chronić nie tylko siebie, ale i ją. Może tego nie potrzebowała, ale to był u niego odruch... . Atakował, parował i uchylał się przed ciosami. Jak dotąd, nawet łucznikom nie udawało się go dosięgnąć...

[pierwszy rzut k10=7
drugi rzut k10=1]
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 07 Lipiec, 2010 15:11 Odpowiedz z cytatem

Enzo przyglądał się sytuacji ukryty za swoją iluzją i pobliskimi zaroślami.
Nie, żeby ich obecność była mi do czegokolwiek potrzebna, ale w grupie jest większa szansa, że zabiją kogś innego...
To pomyślawszy postanowił po raz kolejny użyć magii w celu skrzywdzenia przeciwników.
Założę się, że mimo iż kolejny raz uratuję im skórę, nikt tego nie zauważy.

k10=4
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 12 z 14 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.