Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Kontynuacja wydarzeń ze "Złotego Kufla"
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Wędrówki po Mythai
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 18 Wrzesień, 2010 17:31 Odpowiedz z cytatem

- A ja jestem martwy od stu trzydziestu czterech lat. Nie czuję się zobowiązany pomagać komukolwiek, ale to ja przyprowadziłem druida do kręgu, to ja zabijałem razem z wami wściekłe wampiry z mojego klanu, to ja darowałem Ci życie kiedy pierwszy raz Cię zobaczyłem...

Wampir spuścił głowę i zaczął wpatrywać się w czubki swoich butów.
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 18 Wrzesień, 2010 17:51 Odpowiedz z cytatem

- Darowałeś mi życie?! - zawarczała wściekle Mitris - Czy Ty masz pojęcie kim ja jestem? Sądzisz, że umiałbyś mnie zabić? - zaśmiała się sucho - Nie potrafiłbyś się nawet uchronić przed tamtym elfem, gdybym sobie tego zażyczyła.
Uśmiechnęła się złośliwie.
- Wierzysz w bóstwa? W Boginie?
Po chwili jej twarz lekko zbladła.
Nie powinnam tyle mówić...
- Jesteś bezużyteczny i bez honoru - machnęła i odwróciła się od wampira.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Wrzesień, 2010 12:41 Odpowiedz z cytatem

- Nie doceniasz mnie droga Mitris- głos Roberta zniekształcony przez barierę ledwo przebijał się na drugą stronę- nie jestem tak słaby na jakiego wyglądam, ale dość już tych sporów o miano najsilniejszej istoty w tym przeklętym lesie. Nie wierzę w bóstwa. Jestem martwym, niebezpiecznym kawałkiem dobrze zakonserwowanego mięsa. Wiara to przywilej śmiertelników. Może i jestem bezużyteczny, ale tylko dla Ciebie i to dlatego, że nie bawią mnie Twoje gierki. A jeśli zaś chodzi o mój honor...

Wampir odszedł o krok od bariery, ostatnie promienie słońca oświetlały słabo jego bladą twarz. Nadchodziła noc.
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Wrzesień, 2010 16:32 Odpowiedz z cytatem

Mitris ciężko oparła się plecami o barierę.
- Siła nie tkwi w mięśniach czy czarach. Tylko w sercu. Ty zabiłeś ukochaną... jesteś silniejszy - wyszeptała.
Ja wolałabym prędzej zginąć...
Odwróciła się i teatralnym gestem dłoni nakreśliła przed sobą w powietrzu zarys postaci. Dla niej była to tylko pustka. Ten czar tak działał. Dla każdego jednak patrzącego będzie to ukochana osoba.
- To co najbardziej pragniesz ujrzysz w tym ponurym i martwym miejscu. Nie będziesz mógł jednak przez barierę sięgnąć po to. Patrz. Po prostu patrz.
Pośpiesznie odwróciła wzrok i podbiegła do Laridae zrzucając z niej słodką cisze.
- Pobudka, załatwmy najpierw Bio. W porządku? - zwróciła się łagodnie do dziewczyny.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Wrzesień, 2010 17:11 Odpowiedz z cytatem

Laridae drgnęła. Potarła dłonią oczy i otworzyła je leniwie.
-umhum- mruknęła nie do końca jeszcze przytomna, słysząc znajomy głos. Ziewnęła i mrugając powiekami rozejrzała się dookoła. Wstała nieporadnie, próbując odgonić resztki snu. Spojrzała najpierw nieco zdziwiona na leżący u jej stóp koc, później na stojącą przed nią Mitris.
-Hee..ej.-bąknęła do niej niewyraźnie. Przeciągnęła się i otworzyła usta, żeby o coś ją zapytać, jednak z ostatniej chwili -zrezygnowała. Uniosła jedną brew, przechyliła głowę na bok. Na jej twarzy wymalowało się zdumienie. Stanęła na palcach, złapała się elfki za rękę, i ostrożnie wyjrzała jej przez ramię. Przez moment nie dowierzała własnym oczom, jednak chwilkę później nabrała w płuca tyle powietrza ile mogła i pisnęła radośnie.
-Kejren!
Skoczyła w stronę stojącej przed nią postaci. Postaci, którą doskonale znała. Na końcu świata poznałaby tę podobną do niej jak dwie krople wody, srebrnowłosą osóbkę. Resztki snu pierzchły momentalnie.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Wrzesień, 2010 19:24 Odpowiedz z cytatem

Drowce cisnęły się tylko przekleństwa na język. Bardzo nieprzyzwoite przekleństwa.
No i będzie łamanie serc..
- To iluzja - rzuciła bezpośrednio do pleców Laridae - To tylko iluzja...
Dla Mitris było tego za wiele. Za dużo emocji. Puściła się pędem przez las. Wzdłuż bariery. Po prostu biegła czując muśnięcia wiatru. Nie potrzebowała nawet patrzeć przed siebie. Czuła wszystko.
Nagle usłyszała świst powietrza. Nie zdążyła zareagować. Poczuła ból. Ciemność zrobiła się jej przed oczami. Upadła ciężko na wilgotną ziemię. Krew...  Szyja drowki została przebita na wylot błękitną strzałą.
[mojej postaci koniec...wszystko przez naukę. Miłej zabawy.]
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Wrzesień, 2010 13:53 Odpowiedz z cytatem

[Rozumiem, że wraz ze śmiercią Mitris zaklęcie iluzji przestało działać, Laridae mozesz wyciągnąć mnie zza bariery??]
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Wrzesień, 2010 14:57 Odpowiedz z cytatem

Laridae stanęła osłupiała. Uśmiechająca się do niej postać srebrnowłosej dziewczynki zniknęła jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wtem, poczuła, jak powietrze zaczyna przepełniać się gęstą, złowrogą energią. Obróciła się jak w transie, i zobaczyła leżącą w kałuży krwi i obłoku ulatującego życia drowkę. Nie ruszając się z miejsca wpatrywała się w nią przepełnionymi pustką oczyma. Usłyszała dźwięk przelatującej obok strzały. Nie próbowała nawet uciekać. Błękitny grot rozorał jej prawy bok. Usłyszała głuche uderzenie swojego serca. Zanim jeszcze opadła na cztery łapy, jej ciało skurczyło się, skóra przybrała białą barwę a twarz pokryła się srebrną łuską. Na martwej polanie czaiła się ponownie skrzydlata bestia. Odrzuciła łeb do tyłu, i po raz pierwszy w życiu wydała z siebie przeraźliwy ryk, struny głosowe, nie przyzwyczajone do wydawania jakichkolwiek dźwięków ścisnęły się boleśnie i głos odbił się echem po wiekowym lesie. Kiedy zza drzew wyleciał grad strzał stwór spiął wszystkie mięśnie i w jednej chwili do granic możliwości zwiększył swoją siłę ssania. W miejscach, gdzie ciało mary dotykało ziemi trawa już nie pożółkła, lecz uschła, zwinęła się i rozsypała w popiół. Bariera za którą stał Robert zamigotała, zadrżała i rozsypała się w tysiące niewidzialnych odłamków, kaleczących twarz i ciało.

[Mitris, nieeeeeee!!!]
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 07 Październik, 2010 21:04 Odpowiedz z cytatem

Opierający się o barierę wampir omal się nie przewrócił kiedy ta zniknęła. Zdążył jednak w ostatniej chwili złapać równowagę.
Prawie natychmiast poczuł jak przebiły go trzy, może cztery strzały nadlatujące z naprzeciwka. Jedna wbiła się nieopodal obojczyka, co najmniej dwie tkwiły w piersi na wysokości mostka.
Robert upadł pomiędzy kępki suchej trawy mając wciąż przed oczyma ciało martwej Mitris.
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 08 Październik, 2010 22:55 Odpowiedz z cytatem

Laridae spojrzała kocimi oczyma przed siebie, i dojrzała poruszające się między drzewami rozmyte, jakby ludzkie kształty. Kolejna strzała świsnęła w powietrzu i ostrze przecięło jej ciało, tym razem w okolicach prawej łopatki. Przypadła do ziemi i kiedy już zamierzała skoczyć się w stronę napastników, poczuła potężne uderzenie wymierzone w jej prawy bark. Rzuciło nią o pobliskie drzewo, lecz zanim jeszcze uderzyła głową w twardy pień dostrzegła skrzydlatego kota. Potem poczuła pulsujący ból w czaszce i przestała widzieć cokolwiek.

Mara która zaatakowała Laridae zmarszczyła  nos, spojrzała z góry, na leżącą u swoich stóp kocicę i nie otwierając skrzydeł wskoczyła na drzewo. Usadowiła się na najniższej gałęzi i po chwili na jej miejscu siedziała srebrnowłosa dziewczyna, wymachując smukłymi nóżkami. Z zainteresowaniem śledziła dalszy przebieg walki, spoglądając jednak co chwila na pokonanego wroga. Była zupełnie spokojna, wynik potyczki był w zasadzie z góry przesądzony.

Kilka sekund później, wybiegły na polanę trzy istoty. W pierwszej chwili, za sprawą smukłych, wysokich i proporcjonalnie zbudowanych sylwetek uderzająco przypominały elfy, jednak gdy tylko się zbliżyły, z łatwością można było dostrzec różnice dzielące je od tej rasy. Nieregularne, szeroko rozrzucone rysy twarzy dodawały wyrazu dzikości i nieobliczalności, a hipnotyzujące, żółte tęczówki z przyciągały i odpychały jednocześnie. Na oliwkowych twarzach, okolonych burzą czarnych loków malowało się napięcie. Istoty zwolniły kroku i ostrożnie zaczęły zbliżać się do Roberta. Najwyraźniej, pomimo oczywistych wrogich zamiarów nie chciały go zabijać.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 22 Październik, 2010 20:34 Odpowiedz z cytatem

Wampir poruszył się lekko. Podniósł głowę. Próbował się podnieść jednak strzały wbite w pierś skutecznie m to uniemożliwiały.
Robert chwycił jedną z nich i energicznym ruchem złamał koniec wystający mu z piersi. Teraz naprawdę żałował, że zapomniał założyć kolczugi. Złamał dwie kolejne strzały i ze wstrętem odrzucił je jak najdalej od siebie.
Dopiero teraz podniósł się powoli i stanął naprzeciwko zbliżających się do niego istot.
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 07 Styczeń, 2011 12:34 Odpowiedz z cytatem

Robert obudził się słysząc własny krzyk.
- Spokojnie mój drogi- rzekła niebieskooka kobieta leżąca obko niego na łóżku- to tylko zły sen, już wszystko dobrze.
Robert powoli z wysiłkiem usiadł, chwycił się obiema dłońmi za głowę, westchnął głęboko kilka razy chcąc odegnać resztki koszmaru.
- Wybacz ukochana, miałem okropny sen. Śniło mi się, że jestem wampirem...


Zacząłem tą przygodę i spotkał mnie zaszczyt jej zakończenia. Miło było, dziękuję wszystkim za współpracę. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wyjdzie nam coś bardziej bliskiego ideałowi.
Pozdrawiam każdego kto maczał palce w "Kontynuacji wydarzeń..."   Heh
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Wędrówki po Mythai Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 15 z 15 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.