Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Ulubiony i znienawidzony nauczyciel w szkole
Idź do strony 1, 2  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
milczar95
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 53
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Grudzień, 2010 17:44 Odpowiedz z cytatem

[BEZ NAZWISK PROSZĘ - WHITEFIRE]

Gdzieś niżej jest założony temat :ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole" autorstwa ugurtha. A ja zapytam: jakich nauczycieli lubicie i nie lubicie? Chodzi o to żebyście napisali jacy są, ( mogą też być jacyś śmieszni albo dziwni Razz ) jak się zachowują. No bo może być tak, że nie cierpi się jakiegoś przedmiotu, ale fajny nauczyciel może zmotywować do działania i odwrotnie. Może się lubić przedmiot, a nauczyciel będzie cie tępił Very Happy

Ja tu napiszę o pewnej nauczycielce z 6 klasy, (ach, wspaniałe czasy... Razz ) która była kiedyś w zakładzie psychiatrycznym i nie do końca się wyleczyła. Potrafiła sobie jak gdyby nigdy nic wyjść w połowie lekcji na papierosa Razz  A gdy na jej zajęciach latały przez okno butelki z wodą, doniczka(gdy to wspominam, ciągle ciśnie mi się na ustach uśmiech Razz ) czy przynosili podgrzewaną 15 min w mikrofali czekoladę ( tak, taką w kostkach {śmierdziało jak nie wiem Razz } - miałem w klasie takiego [cenzura: człowiek inteligentny inaczej :] Razz ) nie reagowała. A spr pisaliśmy z otwartymi podręcznikami. I tak najgorsza ocena na koniec roku z jej przedmiotu to była 4. A połowa klasy miała 6 Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 09 Grudzień, 2010 20:45 Odpowiedz z cytatem

Zniiiienawidzona. Od historii. Kocham historię jako przedmiot, ale kobiety nienawidzę. Nie na wi dzę. Wredna małpa, robi takie rzeźnicze prace klasowe, pyta przez 20 minut, na każdej lekcji mówi "uwaga, teraz bardzo trudny temat" a po sprawdzianie: "Szkoda, że takie słabe oceny, materiał był przecież całkiem łatwy", przetrzymuje nas na na przerwie mimo, że gdyby chciała to by zdążyła do dzwonka i uwielbia udowadniać jaką to ona ma władzę. I do tego wszystkiego śmierdzi. Jak tylko ją widzę to mnie skręca.

Dalej nie cierpię mojej wychowawczyni. W życiu nie widziałam tak suchej i nudnej kobiety. Uczy niemieckiego (myślę, że to co nieco mówi o jej charakterze: ordnung musi być!). Cały czas ma minę, jakby siedziała z nami za karę. Na mikołajki na samym początku, zamiast pozwolić rozdać prezenty kazała nam czytać na głos setki stron mrówczego, idiotycznego tekstu o świętym Mikołaju, potem wlepiła kilka uwag i w końcu "przeszła do rzeczy". A na początku drugiej klasy, na pierwszym spotkaniu zapytana o klasową wycieczkę stwierdziła że "chyba sobie żartujemy, że nie zasłużyliśmy". Wall  Wall  Wall

Za to kobietę od konwersacji ubóstwiam. Jedyny nauczyciel w szkole, który nie musi podpierać swojego autorytetu krzykiem. Nie ma w kadrze pedagogicznej innego nauczyciela (no może jedna), u która mimo tego, że ma na lekcji porządek jest lubiana i szanowana. Zawsze przychodzimy do niej zamiast do wychowawczyni jak mamy jakiś problem i ona wszystko załatwia. Kobieta złoto.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
milczar95
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 53
Postać   Chowaniec

35 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 10 Grudzień, 2010 21:16 Odpowiedz z cytatem

Ordnung musi byc   Laughing    Laughing   Taa... Ja tak wychowawczyni strasznej na szczęści nie mam  Smile  Ogólnie teraz przez te 3 lata w gimnazjum nie mogę się do żadnego przyczepić  Razz  Ale i tak na zawsze pozostanie w pamięci słynne słowo "Wydylaj" ( odpowiednik uciekaj czy zwalaj w bardziej hardcorowej wersji  Razz  ) wuefisty z najoryginalniejszym  pod słońcem akcentem  Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Firstina
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 31
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 21 Grudzień, 2010 17:28 Odpowiedz z cytatem

Najbardziej lubi? matematyk?, mimo, ?e jak by?am w podstawówce strasznie mnie nudzi?a. Pani w podstawówce by?a zawsze taka sztywna, przynajmniej dla niektórych. Niektórym pozwala?a poprawia? si? wiele razy a innym wogóle. By?a mi?a tylko dla tych, których lubi?a.

Dodane po 20 sekundach:

Najbardziej lubi? matematyk?, mimo, ?e jak by?am w podstawówce strasznie mnie nudzi?a. Pani w podstawówce by?a zawsze taka sztywna, przynajmniej dla niektórych. Niektórym pozwala?a poprawia? si? wiele razy a innym wogóle. By?a mi?a tylko dla tych, których lubi?a.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Luty, 2011 1:15 Odpowiedz z cytatem

To ja znowu odświeżę temat Very Happy

Najbardziej lubiany... nauczyciel od greki Very Happy Mimo że jest surowy to potrafi baaardzo dobrze nauczyczyć tematu w 5 minut a przez reszte czasu albo daje nam czas na nicnierobienie albo gada z nami o różnych pierdzieletach Very Happy i do tego facet z nieeesamowitym poczuciem humoru i dystansem do siebie, opowiada historyjki ze studiów czy rzuca (najczesciej kredą, ale zdarza mu się chwycić gąbkę, mydło czy nawet zeszytami) w gadających uczniów Very Happy

A najbardziej znienawidzona... Pani od angielskiego. I nawet nie chodzi o to że nie umie uczyć wgl ( a jestem w tej lepsiejszej grupie z angola) ale że wymaga czegoś czego zapewne sama nie umie bo gubi się w tłumaczeniach... Nie wiem jakim cudem ona wgl uczy w tej szkole! I jeszcze jej extra umiejętność do przyczepiania się o byle co, czy nawet bez żadnego co!
Jeny, serio to jest jedyna osoba w szkole którą chciałem trzasnąć za wyrywanie mi z ręki (i porwanie jej) kartki którą znalazłem w książce!

PS: Laridae, o których nauczycielach konkretniej mówisz? Very Happy Jak nie chcesz podawać nazwisk na ogólnoświatowym forum to wyślij chociaż PW Razz
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Luty, 2011 8:32 Odpowiedz z cytatem

ehh...No to moja ulubiona nauczycielka to wychowawczyni, która uczy nas matematyki  Razz   Lubię ją, bo jest na prawdę dobra w swoim fachu. Jednakże najbardziej przyciąga swoją osobowością, czyli zachowuje się jak taka mateczka  Razz  
Znienawidzony nauczyciel? No cóż, mam jedną nauczycielkę od historii. Czemu jej nie znoszę? Bo muszę walczyć ze sobą, aby na lekcjach nie przysnąć. Ponadto jest niesamowicie roztrzepana co irytuje już po 5 minutach.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Luty, 2011 22:13 Odpowiedz z cytatem

też mam taką nauczycielkę od histori, która tak potrafiła mnie zniechęcić do swojego przedmiotu (poszedłem wkoncu na humana!!) że skończyłem z poprawką z histy na 1 półrocze 2 klasy... ;/

Ale jednak misss od angola ją przebija na głowe, bo oprócz tego że przynudza i nie umie uczyć jest niezwykle... hmm... nieinteligenta... ;/
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Luty, 2011 23:15 Odpowiedz z cytatem

dopiero zauważyłam. Razz
Cytat:
Laridae, o których nauczycielach konkretniej mówisz?

kolejno:
G******
S********
G********
Niech się świat dowie  Mad
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia


Ostatnio zmieniony przez Laridae dnia Niedziela 06 Luty, 2011 0:00, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Luty, 2011 23:37 Odpowiedz z cytatem

Laughing  

Kojarze tylko S******** która nauczyała mnie niemieckiego przez 3 lata tak świetnie że wiem tylko że dowidzenia zaczyna się jakoś na auf... Razz

moja klasa na nią zdrobniale mówiła Panipłaskatwarz Razz
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...


Ostatnio zmieniony przez DarthVanat dnia Niedziela 06 Luty, 2011 0:11, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Luty, 2011 23:39 Odpowiedz z cytatem

Umówmy się że będziecie pisać co chcecie, ale bez obgadywania, bo jakoś mi to do gustu nie przemawia. Czyli albo jednak nie używajcie nazwisk, albo nie piszcie źle o ludziach, którzy nie mają nawet pojęcia, że to robicie.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Luty, 2011 23:46 Odpowiedz z cytatem

oj ona wiedziała że ją tak nazywamy... ale to długa historia i wsumie White ma rację Heh piszmy za co nas wkurzają tacy ludzie a nie dlaczego pani od angielskiego jest taka gupia... Razz


aureola2
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 0:06 Odpowiedz z cytatem

Dobra, dobra. Zagwiazdkowałam.
Choć ostatnią mogłam zostawić, bo zacna kobieta  Wink  

Tylko, że ten temat z góry był do obgadywania, bo jak było napisane "Ulubieni i znienawidzeni" to wiadomo, że tych drugich będzie więcej niestety.
Ale dobra, rzeczywiście podejdźmy do tego tak jak mówisz, Darth  Wink  

Mnie wkurza zadawanie prac domowych na ferie  Laughing
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 0:13 Odpowiedz z cytatem

no no no! bo wkoncu ile można mowić jaka to ta pani od angielskiego jest gupia! ładniej powiedzieć że denrwuje mnie jej głupota Razz

kurcze! prace domowe! Razz dobrze że mi przypomniałaś, bo ja miałem wsumie 3 tygodniowe ferie i najwyzszy chyba czas ogarnąć co tam się działo przez ten tydzien co mnie nie było RazzRazz
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 8:16 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mnie wkurza zadawanie prac domowych na ferie  Laughing

To chyba zależy... Ja osobiście wolałabym dostać jakąś pokręconą prace domową na ferie, niż wiedzieć, że dostanę ją tuż po feriach z krótkim terminem  oddawania.
White, my nie obgadujemy. Po prostu wreszcie można powiedzieć to co leży na sumieniu. Bo w końcu, by mnie wylali gdybym to w twarz nauczycielowi powiedziała... a tak bardzo bym chciała  Rolling Eyes   [taaaa... raz powiedziałam i potem ledwo skończyłam szkołę. Jednak wszyscy stwierdzili, że miałam rację  Heh   prócz nauczycielki....  Confused  ]
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 10:13 Odpowiedz z cytatem

Jeny... móc po prostu stanąc naprzeciw i wywrzeszczeć jej wszystko co się o niej myśli ^.^
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 10:17 Odpowiedz z cytatem

DarthVanat napisał:
Jeny... móc po prostu stanąc naprzeciw i wywrzeszczeć jej wszystko co się o niej myśli ^.^


Możesz mi nie uwierzyć, ale do dziś mam to uczucie w stosunku wychowawczyni z podstawówki. Do dziś pamiętam, jak uderzyła mnie w twarz przy całej klasie. Nawet na łożu śmiertelnym jej tego nie wybaczę.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 10:31 Odpowiedz z cytatem

uderzyła Cię w twarz?! rodzice jakos zareagowali?
tak sobie myślę że gdyby ktoś uderzył moje dziecko, bym poszedł do tej szkoły i po prostu zabił...
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 10:42 Odpowiedz z cytatem

To nie były TE czasy. A nauczycielka była w PZPR.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 12:04 Odpowiedz z cytatem

Shocked  
Ja bym nie zabiła...ja bym rozszarpała. Jaka kobieta może choćby pomyśleć o uderzeniu dziecka?! To skandal.
Współczuję Evivo.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 12:15 Odpowiedz z cytatem

Ano, grube przegięcie. Ale to były te czasy, kiedy wzywało się rodziców i obniżało sprawowanie za to, że niebezpiecznie bujająca się konstrukcja pod kosz do koszykówki runęła akurat wtedy, kiedy to ja na niej siadłem... A bujała się od dwóch lat i nikt palcem nie kiwnął...

Z drugiej strony, linijka po łapie obrywałem i nic mi nie było.

No ale po twarzy? I to dziewczynkę??? A już najgorsze: Evivę????

 mad3
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.