Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Magia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Eudan
Wędrowiec
MROCZNY ELF


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 176
Postać   Chowaniec

220 Miedziaków
218 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 17 Październik, 2013 19:41 Odpowiedz z cytatem

Jak wyobrażacie sobie magię i rządzące nią prawa?
mad6  xmagic

P.S.
Sorry, jeżeli nie będę długo odpowiadał, bo komp mi padł, piszę z tableta.
____________

Każdy ma swój własny świat, świat umysłu...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
alishba
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1
Chowaniec

15 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 04 Kwiecień, 2015 6:34 Odpowiedz z cytatem

Ja mam wrażenie, że na niektórych forach ludzie zachowują się, hm... dziwnie. Są tak wredni, jakby przez całe życie tłumili to w sobie i teraz, wreszcie, mogli pokazać, jacy są lepsi. Parę tygodni temu znajoma żaliła mi się, jak po niej 'pojechali' na forum Canona, kiedyś ja z Darkpotato próbowaliśmy wszcząć dyskusję na temat systemu Mythai na jakimś 'markowym' forum wydawnictwa niezwiązanego z nami i też złośliwość aż ich roznosiła, a o dużych uniwersalnych portalach polskich nie wspomnę.
____________

alishba

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Karol Seneka
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7
Chowaniec

98 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 04 Kwiecień, 2015 12:04 Odpowiedz z cytatem

alishba napisał:
Ja mam wrażenie, że na niektórych forach ludzie zachowują się, hm... dziwnie. Są tak wredni, jakby przez całe życie tłumili to w sobie i teraz, wreszcie, mogli pokazać, jacy są lepsi. Parę tygodni temu znajoma żaliła mi się, jak po niej 'pojechali' na forum Canona, kiedyś ja z Darkpotato próbowaliśmy wszcząć dyskusję na temat systemu Mythai na jakimś 'markowym' forum wydawnictwa niezwiązanego z nami i też złośliwość aż ich roznosiła, a o dużych uniwersalnych portalach polskich nie wspomnę.


Mam Déjà vu. Jestem pewien, że gdzieś już czytałem taki sam komentarz (a poza tym, chyba nie na temat).

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Sobota 04 Kwiecień, 2015 14:52 Odpowiedz z cytatem

Kiedy mówię "Magia", myślę tylko o jednej postaci - o Królu Goblinów, Jaretcie. To zakrawa na obsesję, ale tak wygląda prawda. Ten facet jest absolutnie bezbłędny i żałuję, ze to nie mnie porwał do swego zamku w sercu Labiryntu...


____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 04 Kwiecień, 2015 16:02 Odpowiedz z cytatem

Co do złośliwości na innych forach (ciekawe, że ten offtopic się tu znalazł), Canon Board jest niestety z tego bardzo znany. Ja sam zostałem tam kiedyś 'zjechany' gdyż śmiałem narzekać, że kliknięcia migawki w lustrzance są głośne i płoszą zwierzęta. A teraz mam lustrzankę nowszą i... z opcją wyciszania. Na szczęście są inne dobre fora poświęcone fotografii.

Co do portali związanych z konkretnymi firmami - cóż, zazwyczaj można tam znaleźć grupkę ludzi głęboko oburzonych faktem, że można coś zrobić za darmo i jednocześnie dobrze, a może nawet lepiej Smile Świata nie zmienimy, ale wierzę, że jest też całkiem sporo ludzi normalnych. Naaawet wśród canonierów.

A wracając do tematu, jak wyobrażam sobie magię: można to w dużym stopniu stwierdzić czytając odpowiedni rozdział w systemie Mythai Smile Ogólnie rzecz biorąc widzę to jako łamanie praw fizyki przy pomocy umysłu / siły woli (zwał jak zwał)... ale przy zachowaniu pozostałych praw fizyki. (Czyli np. jeśli czarodziej próbuje coś ogrzać, to będzie mu trudniej na zimnym wietrze). Bardziej zaawansowana magia... przedmioty magiczne... ma dla mnie nutkę precyzji podobną do programowania. W mojej wizji życzenie 'miecz ma być fajny' jest jakby za mało konkretne.

ok
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.