Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Właśnie obejrzałem...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Lady_Lauran
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 13
Chowaniec

135 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 02 Czerwiec, 2006 19:54 Odpowiedz z cytatem

Jak wyżej. Nie tylko nowości kinowe, miło też widziana jest klasyka.
Co polecamy, od czego radzimy trzymać się z daleka.  
I, żeby było milej, na końcu punktacja danego filmu 1-10.

____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Lady_Lauran
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 13
Chowaniec

135 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 02 Czerwiec, 2006 19:57 Odpowiedz z cytatem

King Kong

Film cacuszko
Naomi Watts – znana między innymi z ,,Kręgu” została ,,narzeczoną” wielkiej małpy. Bardzo naturalna, śliczna, odnalazła się w tej roli.
Jack Black jako fanatyczny reżyser. Mam wrażenie, że Jackson wybrał go trochę ze względu na swoje fizyczne podobieństwo. Blach był mi znany przede wszystkim z komedii (szkoła Rocka, Twarda Laska, Płytki facet), gdzie grał nieudaczników z nadwagą. Z ciekawością czekałam, by zobaczyć, jak sobie poradzi z ,,poważniejszą rolą”. Sprostał zadaniu.
Adrien Brody gra scenarzystę, Jacka Driscolla. Ja go znam przede wszystkim z ról w ,,Pianiście” i ,,Aferze naszyjnikowej”. Jak reszta obsady staną na wysokości zadania.
Żeby Jackson nie czuł się osamotniony wziął do obsady Golluma – czyli Andiego Serkisa, który grał zarówno kucharza okrętowego, jak i służył za wzór ruchów King Konga.
Podsumowując - aktorzy grają świetnie i wypadają naturalnie. Doskonale obsadzeni.

Efekty specjalne – kilka razy małpa wydawała się nie taka, trochę sztuczna, ale.. Każdemu może się zdarzyć. W początkowych scenach pierwszych zdjęć Konga: łapy wydają się za małe, zwłaszcza, jak się porówna do reszty ciała. Nie mówiąc już o tym, że Małpolud biega z główną bohaterką po dżungli, macha nią na wszystkie strony i nie złamał jej kręgosłupa.. Inna bzdura : Philippa Boyens wyjaśnia, „Peter nigdy nie chciał, aby King Kong był potworem, ale po prostu olbrzymim gorylem, który mierzy przypadkiem prawie 8 metrów wysokości i waży 4 tony.” Ta 4 tonowa małpa weszła na zamarznięte jeziorko w Central parku (?) A ono się nie zarwało pod jej ciężarem. Ale mrozu siarczystego pewnie nie było, bo chociaż padał śnieg, aktorom nie leciała para z ust jest raczej naturalnym zjawiskiem w takich temperaturach. Główna aktorka, choć ubrana w sukienkę przypominającą halkę nie trzęsła się z zimna. Ja się dziś trzęsłam, a było 9 stopni i miałam na sobie kurtkę i spodnie..

Muzyka – James Newton Howard. Może nie poświeciłam jej zbyt dużo uwagi, a może też nie była zbyt fascynująca… Aele tez nigdy nie byłam fanką jego twórczości. Robił soundtracki miedzy innymi do Hidalgo, Szóstego Zmysłu i Adwokata Diabła.
Reżyseria – Peter Jackson
Scebariusz - Peter Jackson, Frances Walsh, Philippa Boyens – Ta trójka tworzyła razem ,,Władcę Pierścieni.”. Walsh i jackson pracowali tez razem nad ,, Martwicą mózgu”.
Scenografia – przepiękna. Wyspa czaszek, ruiny dawno zaginionej cywilizacji.. Coś pięknego, chciałabym się dowiedzieć o tym czegoś więcej.
Film świetny.. Spotkałam się z opiniami, że to nowy Titanic i Park Jurajski. Ten pierwszy może przypomina, ale tylko pod względem długości i kilku scen na statku.. Treść znamy wszyscy , jak bajkę o Czerwonym Kapturku. Gigantyczna małpa zakochuje się w dziewczynie, kumple tej ostatniej ją łapią, wiążą, wiozą do wielkiego miasta, King Kong ucieka, wdrapuje się na wieżowiec i umiera. To widzieliśmy już w kilku wersjach filmowych. W tym kilku parodiach i kreskówkach.
Chyba dlatego, żeby nie było, że to dokładny remake filmu z lat 30 pojawiają się dinozaury..
Ja wiem, że napięcie itd. Ale scena typu – King Kong przerzuca z łapy do łapy główną bohaterkę a dwóch atakujących go dinozaurów stara się ją zjeść , w ostatniej chwili kłapiąc paszczą, bo goryl zdąży odsunąć rękę czy też nogę - męczy po kilku pierwszych próbach. Przypomina to grę zręcznościową lub też biednego Gargamela, który łapie Smerfy. Po dwóch kolejnych minutach walki z T-Rexami marzyłam, żeby te biedne zwierzątka zjadły aktorkę i bo zasłużyły. A o to chyba nie chodziło twórcom filmu..
Film trwa 3 godziny.. Szkoda, ze nie kręcili tak długo najnowszego Harrego Pottera. Mimo, iż leżałam w tym czasie w łóżku zaopatrzona w sporą ilość popcornu i pepsi, miałam ochotę przewinąć trochę do przodu.. Nie wiem, jak wysiedzieli ludzie w kinie.
Film fascynuje - serio.. Ale do czasu. Potem się dłuży. Mogli co prawda dać jakieś nieznane gatunki, czy uznane za zaginione, ale nie pieprzony park jurajski..

7/10

____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 03 Czerwiec, 2006 8:40 Odpowiedz z cytatem

też widziałem ten film
a oto co głównie zwróciło moją uwagę (w znaczeniu pejoratywnym):
walka małpy z dinozaurami - po tylu ugryzieniach w ramiona, małpiszonowi prawie nic nie było, a warto zauważyć, że łby tych dinozaurów były wielkie jak jedna trzecia całego goryla

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lady_Lauran
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 13
Chowaniec

135 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 05 Czerwiec, 2006 7:55 Odpowiedz z cytatem

Powrót żywych trupów

Po zachęcającym wstępie…,, Wszystkie wydarzenia przedstawione w filmie są prawdziwe. Nie zmieniono nazwisk ani nazw organizacji.”
Nawet nie wiem, od czego zacząć. Może od treści.
Młody chłopak zaczyna pracę w laboratorium medycznym? (trudno mi  określic, budżet tego  filmu był naprawdę ograniczony, mi raczej przypominało  dziwną kostnicę). Szef opowiada mu, że to, co było w filmie,, Noc żywych trupów’ to prawda i zabiera go do piwnicy, gdzie w beczkach  składowane są ciała zombich wraz z gazem, który je kiedyś ożywił. Chłopak : ,,niesolidne te beczki”. Facet: ,,Skąd”. I jak każdy rozsądny mężczyzna wali w beczkę kluczem francuskim. Ta oczywiście pęka, gaz wydostaje się, mężczyźni tracą przytomność na jakiś czas. Dochodzą do  siebie i wtedy się zaczyna: połowa wypchanego  psa ożywa tak samo jak zwłoki, które przetrzymują w chłodni (niby potrzebne do wojskowego eksperymentu). Nowo powstały żywy  trup jakoś nie jest  wdzięczny za ponowne życie i wygląda gorzej niż niektóre dziewczyny po przesadzeniu z samoopalaczem (podejrzewam, ze pieniądze na efekty specjalne przepili aktorzy po przeczytaniu scenariusza). Trupa jakoś łapią, chcą mu rozwalić mózg – niestety nie działa, nawet po uderzeniu kilofem. Kolejny pomysł: odciąć mu głowę. Dwóch trzyma, trzeci za pomocą małej ręcznej piły odcina mu głowę. Zombie nadal chodzi, ja zdegustowana zamykam oczy i zastanawiam się, czy twórcy filmu nie mogli przeznaczyć budżetu na coś bardziej konstruktywnego, jak wykałaczki z serduszkami na końcu (chociaż nie jestem zwolenniczka ani jednych, ani  drugich). Kiedy  otwieram oczy, zombie jest już poćwiartowany i leży bezpiecznie w czarnych, plastikowych workach. Niespodzianka, nadal się rusza. Mężczyźni postanawiają go spalić w krematorium. Dym i popiół, który idzie do atmosfery spada wraz z deszczem na cmentarz, zombie ożywają i zaczyna się impreza.
Film nie zaskakuje. No, może ten napis o historii na faktach na początku.
Aktorstwo, dialogi, efekty – porażka. Film z 1985 roku, ale to go nie tłumaczy (zważywszy, że ,,Noc żywych trupów” nakręcona w 1968 roku bije go o głowę).
Zombie – Są szybkie i o dziwo mówią. Nie tylko ,,mózg”. Można z nimi całkiem normalnie porozmawiać (bohaterzy przywiązują polówkę takiego do stołu i przesłuchują). Poruszają się całkiem sprawnie i szybko.

Film oceniła bym 3/10 możliwych.
Chyba tylko dlatego, ze ,,Alexander” był o wiele gorszy..

____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Martha
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 6
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Październik, 2006 15:48 Odpowiedz z cytatem

Własnie obejrzałam film "Osada" i nie mieści mi się w głowie, że ktoś stworzył społeczeństwo bez przemocy i przestępczości opierając się na kłamstwie i przerażającym strachu. Jedno wyklucza drugie i w sumie do niczego dobrego nie prowadzi, mimo chwalebnej idei.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Październik, 2006 18:57 Odpowiedz z cytatem

też oglądałam ten film. Był chory!! Jednak godny polecenia...
Ja ostatnio obejrzałam to właśnie osada i kwiat kaktusa.
Kwiat kaktusa to stary film (z lat 60?) z Goldie Hawn, Ingrid Bergman, Matthew Saks i Rick Lentz. Całkiem przyjemnie się go ogląda, jest duzo śmiesznych wątków i niedomówień. I jak zwykle czarująca Ingrid.

Krótkie streszczenie: Film opowiada historię starszego dentysty - Harveya, który nie chcąc się zbytnio angażować w związek z piękną Toni kłamie, że ma rodzinę i dzieci. Niebawem jednak kobieta chce poznać żonę, co będzie sporym problemem dla Harveya. Jednak zawsze istnieje wierna asystentka, która może ‘zagrać’ żonę, a przy okazji się zakochać...
Coś dla miłośników starego kina- czyli dla mnie idealne Wink
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Październik, 2006 19:23 Odpowiedz z cytatem

Ja też oglądałem Osadę i mi się pododbała. Streszczenie dla tych, którzy tego nie widzieli:

Dawno temu ludzie z osady Covington w Pensylwanii (z gazety z programem   Smile  )zawarli pokój z Tymi, O Których Się Nie Mówi - potworami z lasu. Ludzie mieli nie wchodzić do lasu potworów, a potwory miały nie atakować ludzi. W osadzie rządzą Starsi, a samo miasteczko jest spokojne, nie ma tam przemocy i przestępstw. Czerwony jest nazywany Złym Kolorem, bo przyciąga potwory. Jeden z młodszych członków społeczności - Lucius - postanawia wejść do lasu, by dotrzeć do Miasta, po leki. Wchodzi jednak tylko kawałek. To sprowadza z lasu potwory, które jednak tylko ostrzegają ludzi. W międzyczasie młodzieniec zakochuje się z wzajemnością w niewidomej Ivy. Zostaje jednak zraniony przez zazdrosnego Noaha, a Ivy postanawia wejść do lasu i wyruszyć do Miasta po leki.
Okazuje się, że Starsi to grupa ludzi, którzy uciekli z Miasta przed przestępstwami, przemocą i złem. Zakładają miasteczko, w którym żyją przez kilkadziesiąt lat tak samo. Nie mówią dzieciom prawdy - aby nie pozwolić im iść do Miasta robią przebrania Tych, O Których Się Nie Mówi i umieszczają je w "szopie, do której nie można wchodzić". Straszą innych potworami i zakazują im wchodzić do lasu, w obawie, by nie przedostali się do Miasta.
Chyba zrobię jakąś przygodę zainspirowaną tym filmem. Już nawet wiem, gdzie w moim świecie umieszczę Osadę  Heh  

PS. Pytanie do tych, co oglądali: czy to nie dziwne, że - jak mówił tamten gościu, co czytał gazetę pod koniec filmu - jakiś bogacz daje im kasę za pilnowanie, by nikt nie wchodził do lasu i by nikt nie latał nad nim? I że firma nazywa się Walker, a właśnie ślepa Ivy Walker miała dziada, który był bardzo bogaty?  Wink
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Październik, 2006 19:27 Odpowiedz z cytatem

dziwne i podejrzane. Jest to zbyd dużym zbiegiem okoliczności jak na mój gust Wink

A co do sesji (przygody)- ja bym się bardzo chętnie przyłączyła!
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Październik, 2006 19:30 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dziwne i podejrzane. Jest to zbyd dużym zbiegiem okoliczności jak na mój gust Wink


No właśnie  Smile  

Cytat:
A co do sesji (przygody)- ja bym się bardzo chętnie przyłączyła!


To fajnie, bo zamierzam za jakiś (nieokreślony) czas zrobić sesję w świecie, który właśnie wymyślam. Ale wymyśliłem go z 10 dni temu, więc niestety trochę czasu jeszcze minie  Razz
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Abe
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 22
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 13 Listopad, 2006 21:18 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
King Kong

Film cacuszko

Polemizowałbym.
Tzn. Tak. Film był zrobiony w porządku, efekty wspaniałe i cała ta otoczka.
nie podobał mi sie dlatego że cała ta historię już widziałem w starszych wersjach.
Idąc do kina na KK liczyłem na coś więcej niż na starą historyjkę w nowej oprawie.
Jak dla mnie nic szczególnego.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 13 Listopad, 2006 21:38 Odpowiedz z cytatem

W sumie to remake, więc czego się spodziewać?  Very Happy   Ja nigdy nie oglądałem wcześniejszej wersji - kiedy wyszła ostatnia (ta przez Jacksona)?
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Balthazar
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 582
Chowaniec

25 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 18 Grudzień, 2006 14:15 Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłem (2-3 grudnia) na nocnym maratonie filmowym w Heliosie pod nazwą "Noc hipnozy", wyświetlano tam wilmy psychologicznr właśnie tam obejrząłem muj ulubiony film... Film nazywa się Requiem Dla Snu, po angielsku Requiem For Dream... Film bardzo mi się podobał, choć podobałto złe określenie, wciągnoł mnie bardzo i wzruszył... Jeśli poszukacie recenzji tego filmu przeczytacie że po obejrzeniu go nie jest się tom samą osoba którom się było przed obejrzeniem go... I zdziwicie się to prawda, naprawde film bardzo do mnie przemówił i wiem że nigdy nie sięgne po drugi (choć jeszcze nie brałem i byłem przeciw i ten film umocnił mnie jeszcze bardziej że są złe ). Pozatym w filmie jest doskonała muzyka wraz z obrazem tworzy doskonałą kompozycję... Naprawde gorąco polecam. film możecie ściągnąć jak ktoś się napalił tu:
www.osiolek.com
____________


(Obrazek to link)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Tefini
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 271
Postać   Chowaniec

4 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 29 Grudzień, 2006 18:30 Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj oglądnąłem ekranizacje Eragona. I jestem przerażony, zrobili z tego fajną bajke dla dzieci, pominęli bardzo ważne momenty. Tak wszystko poskracali, że chciałem wyjść... Gorzej niż w WP... Ogólnie książka mnie bardzo wciągnęła i cały czas do niej wracam, ale film odbiega zupełnie od powieści. Postacie są w filmie inaczej pokazane niż jest w ksiązce... A co najgorsze, nie przedstawili kilku ważnych postaci, musiałem się domyślać kto jest kim... Krasnoludy wyglądały jak ludzie ich król miał śmieszną jasną brode a jego broń... W książce opisana była jako wielki i potężny młot a oni dali mu jakąś laske z kamlotem na końcu, kompletna porażka... Gdybym to ja był Christopherem Paolinim to chyba dostałbym szału...Polecam tym którzy chcą sprawdzić moją wersje, a innym już nie polecam...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lyoness
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1636
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 25 Marzec, 2007 19:43 Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tobą w stu procentach Tefini! Pozmieniali za wiele szczegółów i pominęli kilka dość ważnych (moim zdaniem) wątków z książki. Dla tych którzy nie przeczytali książki film był taki sobie (wiem bo się pytałam znajomej) ale dla tych którzy czytali to była totalna porażka! --'

Jaki film ja polecam? 'Władcy Ognia'
Film opowiada o świecie który został opanowany przez smoki a nieliczni ludzie którzy przetrwali łapią się każdego sposobu by odnowić cywilizację ludzi i wytępić smoki. Polecam każdemu który lubi fantastyczne stworzenia i walkę różnych ras^^
____________

Żyję więc walczę...
Żyję więc śnię...
Żyję więc kocham...
Żyję bo chcę...?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Dexan
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 25 Marzec, 2007 20:05 Odpowiedz z cytatem

Hmm... co do "Władcy Ognia" to nie powiem nic bo nie oglądałem (jeszcze Smile) a co do Eragona to "pfff..." będzie chyba dobrym określeniem Smile Najbardziej zdenerwowało mnie to jak kończy się pierwsza część, mam nadzieje, że 2 będzie bardziej udana Smile

Natomiast moja propozycja to "Ostatni Samuraj" jestem pewien, że nie każdemu się spodoba, ale dla ludzi którzy lubią tematy feudalnej Japonii i samurajów ten film naprawdę będzie miodzio Smile film jest przegrubaśny i daję mu 8,5/10
____________

I am what I am seventeen years the same!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Melfka
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 95
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 18 Sierpień, 2007 20:44 Odpowiedz z cytatem

"Właśnie" to może nie, bo była w kinie z czwartku na piątek, na nocnym pokazie.
Transformers = poszłam, nie spodziewając się zbyt wiele, "bo trzeba oddać hołd bajce dzieciństwa". A wyszłam zachwycona. Pierwsza połowa filmu wbija w fotel (efekty!), do tego całkiem zabawne żarty - śmiałam się częściej, niż na niejednej komedii. W drugiej połowie robi się już śmiertelnie poważnie (a przy samej końcówce - patetycznie), więc jest trochę słabiej, ale ogólnie film na plus.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 18 Sierpień, 2007 21:39 Odpowiedz z cytatem

Shrek trzeci.
Spodziewałem się czegoś więcej, czegoś na miarę poprzednich części.
Film ogólnie "do wytrzymania" ale niczym szczególnym nie powala.
5/10 wg mnie. Średniak. Szkoda.  Confused
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 19 Sierpień, 2007 0:31 Odpowiedz z cytatem

Z tego co widziałem w "trójce" to jest rzeczywiście średnio/kiepsko. Zresztą wystarczy obejrzeć jeszcze raz wszystkie części: w pierwszej gagi są jeden po drugim, chyba, że "podniosła chwila" - itd. - wymaga, żeby był moment powagi; w drugiej części jest również fajnie, ale jakby się "przyjrzeć" to można zauważyć mimo wszystko mniej żartów. A Shrek Trzeci... Niby jest niezły, ale to już nie to  Confused  Denerwują również powtórzenia (w trochę tylko innej formie) tych samych gagów co w poprzedni częściach, "bo się sprawdziły".
Sam film wbił się zresztą na listę... najgorszych kontynuacji i sequeli tego roku  Smile  
A wiecie co jest "najlepsze": będą robić jeszcze... tak, cieszcie się!... czwartą i piątą część! Hurra... A jakiś przedstawiciel twórców, gość od odpowiadania na pytania, członek teamu, czy ktoś tam, bezczelnie mówi, że... "to logiczne, że kolejne części nie będą takie zaskakujące, bo przecież już znacie ten film" (nie pamiętam jak to dokładnie szło, ale taki był sens mniej więcej).
Już nie mówiąc o tym, że wcześniej zrobili jeszcze Shreka 3D...
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 19 Sierpień, 2007 10:47 Odpowiedz z cytatem

Niestety musze przyznać rację Domiusowi... teraz shrek jest jakby dla dzieci (choć niektórych aluzji one nie skapują) , PRZEWIDYWALNY.
A ja teraz oglądnęłam film "Miss Potter" i bardzo mi się podobał, taki spokojny i normalny:D
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Iron Lycan
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 896
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 22 Sierpień, 2007 20:53 Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie obejrzałem Final Fantasy

O czym to?:

Ok. roku 2035 w ziemię uderza meteor, okazuje się że to nie był byle kawałek skały lecz coś więcej. Najpierw ludzie zaczęli poprostu upadać bez życia na ziemię. W ciągu 30 lat wiele się wydarzyło. Okazało się że w meteorze były istoty zwane Phantomami. Pozbawione fizycznych ciał, niewidzialne i niezwykle agresywne formy życia. Zabijały samym dotykiem ciał, kogo nie udało im się zabić infekowały. Ludziom udało się odkryć sposoby aby zobaczyć fantomy i utworzyć barierę która skutecznie je powstrzymywała. Jednak mimo to niektórym formom życia udawało się przeżyć gdzie żadne inne życie umierało. Te formy życia nazywano Duchami, było ich osiem. Gdyby udało się je połączyć można byłoby utworzyć falę która zabiłaby wszystkie Phantomy. Jednak wojskowi stworzyli potężne działo "Zeus" na orbicie i wierzyli że ono jest ich zbawieniem. Jednak wg niektórych mogło ono zniszczyć i Ziemię. Do stworzenia fali potrzeba było jeszcze 2 duchów. Poszukiwaniami kierowała dr. Oki, była ona pierwszym duchem i była nosicielem Phantoma, lecz jako jedyna potrafiła z tym żyć. I w momencie odnajdywania 6 ducha zostajemy wrzuceni w wir fabuły. Nie będę zdradzał więcej szczegółów, zachęcam do obejrzenia.

Ocena 7,5/10

Film dobrze zrobiony, ciekawy pomysł, ogólnie trzyma się cało fabularnie, niema czego się przyczepić.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 10 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.