Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Właśnie obejrzałem...
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 22 Marzec, 2013 19:10 Odpowiedz z cytatem

Ale... ale... przecież książki też się rodzą i umierają, a niektóre nawet stają się nieśmiertelne   Twisted Evil  Poza tym mogą być grube albo chude... Twarde lub miękkie... Giętkie, sztywne... Ba, mogą być dziecinne, nudne, odrażające albo seksowne! Moje to nawet czasem znikają i nigdy już nie wracają, he he...

Toż to prawie ludzie   Hihi
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Panoramixomix
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 267
Chowaniec

2530 Miedziaków
153 Denarów
5 Dukatów



PostWysłany: Piątek 22 Marzec, 2013 19:14 Odpowiedz z cytatem

I właśnie takie porównania uważam za karygodnie niewłaściwe. Jak będę miał siłę do dalszej walki założę osobny temat  Smile  na razie wrzuciłem to gier bitewnych temat o ,,Władcy Areny". White, pozwól że się upewnię, Ty nie możesz wygrać w konkursie na kasę, co?  Rolling Eyes
____________

,,CZARODZIEJE! Idioci znów wybrali tę samą drogę!"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Spring
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Postać   Chowaniec

101 Miedziaków
22 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 22 Marzec, 2013 19:34 Odpowiedz z cytatem

oj tam... ale okładki masz rację, są dziwne...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 12 Kwiecień, 2013 17:41 Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem wczoraj rewelacyjny mini-serial pod tytułem "Dr. Horrible's Sing-Along Blog". Serial opowiada o zmaganiach tytułowego Doktora Potwornego z bohaterem Kapitanem Młotkiem, oraz o staraniach tego pierwszego by dostać się do Złej Ligi Zła i zdobyć względy pewnej panny Smile Całość to musical na który składają się trzy piętnastominutowe odcinki/akty, a wszystko utrzymane jest w konwencji komedii.

Można obejrzeć na jutubie, np TU. Warto.
Piosenkę "A man's gotta do, what a man's gotta do" nucę od wczoraj Smile
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."


Ostatnio zmieniony przez Havok dnia Piątek 12 Kwiecień, 2013 17:52, w całości zmieniany 2 razy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Panoramixomix
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 267
Chowaniec

2530 Miedziaków
153 Denarów
5 Dukatów



PostWysłany: Piątek 12 Kwiecień, 2013 17:42 Odpowiedz z cytatem

Spring napisał:
oj tam... ale okładki masz rację, są dziwne...


Byłem w empiku. Okładki pół biedy, te książki brzydko pachną.
____________

,,CZARODZIEJE! Idioci znów wybrali tę samą drogę!"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 12 Kwiecień, 2013 18:05 Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio obejrzałam "Ostatniego kastrata". Jak dla mnie film świetny, fantastycznie osadzony w epoce baroku- z całym jego przepychem w kostiumach, scenografii i oczywiście pięknem muzyki. Ciekawie poprowadzony wątek głównego bohatera i jakby nie patrzeć niecodzienna tematyka. Jestem oczarowana:)
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Spring
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Postać   Chowaniec

101 Miedziaków
22 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 12 Kwiecień, 2013 22:36 Odpowiedz z cytatem

Panoramixomix skoro tak, to jeszcze się poważnie zastanowię zanim je kupię   Smile  [/b]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 15 Kwiecień, 2013 22:44 Odpowiedz z cytatem

"Ghost in the shell" klasyka gatunku, a muzyka skomponowana przez Kenjiego  Kawai  ciągle mnie fascynuje   Laughing  i to niesamowite wykonanie "Making of Cyborg" chyba nigdy mi się nie znudzi   Laughing

Ostatnio zmieniony przez kero dnia Wtorek 16 Kwiecień, 2013 22:33, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 16 Kwiecień, 2013 22:00 Odpowiedz z cytatem

Oglądałem ostatnio "Lot nad kukułczym gniazdem".
Wiem, wiem nadrabiam zaległości.

Jack Nicholson, aktor który moim zdaniem idealnie nadaje się do roli wszelkiego rodzaju wariatów, świrów i tego typu postaci znowu mnie nie zawiódł. Uwielbiam jego grę aktorską w roli Jokera, uwielbiam postać, którą kreuje w "Lśnieniu", a tutaj kolejny raz zachwycił mnie swoją arcymistrzowską kreacją postaci.

Świetny film o walce, buncie i przyjaźni jaka może narodzić się pomiędzy tak bardzo odmiennymi ludźmi jak McMurphy, przestępca udający wariata i pacjenci szpitala dla umysłowo chorych.

Polecam.
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 22 Kwiecień, 2013 9:50 Odpowiedz z cytatem

"Avalon" Mamoru Oshii. Fajnie jest zobaczyć Małgorzatę Foremniak w innej roli niż to w czym do tej pory grała   Razz  niemniej jednak sam film jest niesamowity i nieźle daje do myślenia   Laughing  plus niesamowita muzyka.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lady Dragon
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 416
Chowaniec

4418 Miedziaków
309 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 01 Maj, 2013 11:46 Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie skończyłam ostatni odcinek I sezonu Vikings - super! Dawno nie oglądałam tak dobrego serialu. Podoba mi się bardziej niż Gra o Tron. Jest krew, walka, ludzkie ambicje, nordyccy bogowie. Wszystko co szanujący się miłośnik kultury nordyckiej oczekiwał by po takim serialu. Polecam!
____________

“Let the Dragon ride again on the winds of time.”

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 05 Maj, 2013 17:38 Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam ekranizację mangi i anime "Ruroni Kenshin" i jestem zachwycona bo film naprawdę jest świetny   Laughing  Twórcy oparli scenariusz na początku historii  Kenshina, połączono w bardzo fajny sposób humor z serialu anime z bardzo poważną wersją OAV gdzie przedstawiono początki jego krwawej i brutalnej historii blizn na twarzy. Legendarny rudowłosy wojownik  po zakończeniu krwawych walk Bakumatsu - wojny domowej, przysięga że już nigdy nie odbierze nikomu życia i znika by rozpocząć samotną wędrówkę w celu odpokutowania swoich win. W filmie spotykamy Kaoru spadkobierczynię szkoły Kamiya Kasshin, młodego nieznośnego chłopca Yahiko, zabijakę Sanosuke i lekarkę Megumi czyli wszystkich głównych bohaterów . Dużo walk na miecze, aktorzy świetnie dobrani i podobni do swoich odpowiedników  Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 06 Maj, 2013 6:54 Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że Dragon Ball nie doczekał się tak dobrej ekranizacji   Confused
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 06 Maj, 2013 15:59 Odpowiedz z cytatem

Faktycznie szkoda   Confused   ale może Japończycy w końcu się wezmą i nakręcą porządną wersję   Laughing  i wtedy będzie co oglądać   Laughing  oglądałam kilka dram nakręconych na podstawie anime i muszę przyznać że fajnie się je oglądało  Laughing  jedne były komediowe, inne z pogranicza horroru mają tego całe mnóstwo. Więc może ta seria też się doczeka  Laughing  ja na amerykańskich wersjach filmowych i adaptacjach książek kilka razy się bardzo zawiodłam   mad3

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Piątek 19 Lipiec, 2013 10:34 Odpowiedz z cytatem

Braveheart. Waleczne serce. Ach Mel   Kiss3   w tym filmie po prostu topi moje serce   Laughing   i już tyle razy go widziałam, że prawie znam ten film na pamięć   Laughing   ale jeszcze coś nowego zawsze się wypatrzy   Laughing  i do tego ta wspaniała muzyka   Laughing   w życiu bym nie powiedziała że kobzy mogą tak wspaniale brzmieć w połączeniu orkiestrą   Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lady Dragon
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 416
Chowaniec

4418 Miedziaków
309 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Lipiec, 2014 16:19 Odpowiedz z cytatem

Właśnie skończyłam I odcinek nowego serialu Leftovers - Pozostawieni. W sumie nie wiem co mam myśleć o tym serialu. Jednym słowem - dziwny. Z pewnością ma potencjał, ale czy tego nie zepsują? oto jest pytanie  Heh W każdym razie drugi odcinek oglądnę na pewno, no a potem to się zobaczy...
____________

“Let the Dragon ride again on the winds of time.”

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Lipiec, 2014 17:44 Odpowiedz z cytatem

"Oczy bez twarzy" thriller medyczny z lat 60'tych. Przejmujące dzieło o... przeszczepie twarzy i porywaniu ludzi w celu pozyskania organów.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
kero
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 789
Chowaniec

3334 Miedziaków
122 Denarów
63 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 13 Lipiec, 2014 17:17 Odpowiedz z cytatem

Jestem właśnie po obejrzeniu " Królewny Śnieżki i Łowcy" o mój Boże kochany co za chała   Blee   wielkie szczęście to to że oglądałam to "arcydzieło"  z kumplami i dzięki temu że mieli świetne humory i jeszcze lepsze komentarze to jakoś dało się ten film zmęczyć   Rolling Eyes  
To jest mój jeden z niewielu filmów gdzie trzymałam kciuki za złą królową Theron i do tego wszystkiego największy przekręt: jak już nie umieli sami wymyślić i napisać scenariusza to trzeba się było za to nie brać a nie ściągać od innych bo całość sceny w Zielonej Dolinie jest ściągnięta z "Księżniczki Mononoke"
– pełnometrażowego filmu anime w reżyserii Hayao Miyazakiego.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Spring
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 79
Postać   Chowaniec

101 Miedziaków
22 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 14 Lipiec, 2014 20:11 Odpowiedz z cytatem

mój niedawno obejrzany film, to ,,PIĘKNE ISTOTY''. książka mi się podobała, ale film to jakaś tragedia -,- dwie zupełnie inne postacie połączono w jedną, niektóre fakty wgl pozmieniali... masakra.. ale jak ktoś nie czytał książki, to może mu się spodoba, ja osobiście jestem bardzo zawiedziona...

moja ocena, to 5/10

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mavli
Wojownik


   Posty: 644
Chowaniec

100 Miedziaków
5 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 04 Sierpień, 2014 15:34 Odpowiedz z cytatem

久しぶり !!

Tak dawno tu mnie nie było, że przez moją myśl poważnie przeszło pytanie czy nie lepiej najpierw zawitać w temacie witam Smile.

Jednak jestem tu i chce się podzielić moimi odczuciami do filmu "Niezgodna"... Zacznijmy od tego, że nie wiem dlaczego moje oczy go widziały..
Hmm chociaż to pewnie moje nie dopatrzenie na wyroczni filmwebowej, która podpowiadała że to film ani trochę nie w moim guście Smile.

W każdym razie ziemia została zniszczona. W obrębie gdzie żyją ludzie jest postawiony mur, a oni sami podzieleni na pięć frakcji do których są przydzielani ze względu na swój charakter. Nasza bohaterka jednak pasuje do kilku frakcji na raz przez co staje się zagrożeniem dla społeczeństwa. Oczywiście dziewczyna zamiast siedzieć z tym cicho i wrócić do... a z resztą co ja będę się rozpisywać na temat fabuły.. Razz
W mojej subiektywnej ocenie.. boli mnie to że temat jest całkiem ciekawy.  I po mimo tego że były już takie pomysły, myślę że i tak z przyjemnością oglądnęło by się ten fim, gdyby to nie była kolejna produkcja z masowej fabryki filmów. Wiec mnie mocno rozczarował... dlaczego w ogóle wszystko jest robione teraz na jedno kopyto? Niby nie to samo a jednak to samo.. O.o
Pozwolę sobie jeszcze skrytykować pierwsze minuty "Niezgodnej" kiedy to pojawia się piosenka Ellie Goulding - Haning On , która w ogóle mi tam nie pasowała.. może dlatego, że znam jej dalszy tekst? Nie ona naprawdę tam dzyn dzyn nie pasuje.
____________

Obudziłem się z ziewnięciem. Jest świt, a nadal żyję.


Wszyscy ludzie to imitacje małp,
wszyscy bogowie to imitacje ludzi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 10 z 10 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.