Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Jak zaczeła się wasza przygoda z RPG
Idź do strony   1, 2, 3  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> RPG - gry fabularne
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Tokiomanka
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 167
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 12 Lipiec, 2006 17:00 Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, popieram!!!
 Very Happy
____________

“Computer games don't affect kids, I mean if Pac Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music”
Gareth Owen

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Damek
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1024
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 12 Lipiec, 2006 18:04 Odpowiedz z cytatem

Ta ja tez se wydrukowałem bo jak na obozie będe to moze kogo tam znajde kogo to zainteresuje
____________

Mythai rulez  Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 01 Listopad, 2006 19:42 Odpowiedz z cytatem

ja 1 raz zagrałem gdy poznałem fajną dziewczynę no i chciałem się z nią spotykc często, ona grała co soboty w jakieś D&D poszedłem zrobili mi postac pół orka barbarzyńce nazwali mnie ugurth( z tąd mój nik) no i tak zostało gram do dzisiaj jusz 2 lata i dalej mi się nie nudzi   Heh
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
WinTwin
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 30
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 03 Listopad, 2006 15:41 Odpowiedz z cytatem

Ja z poczatku gralem jedynie w jakies singlowe gry na PC-ta - prosta przyczna nie mialem stalego neta (jedynie modem   Confused  )..... ale kiedy podpieli mi neostrade to zaczelo sie moje szalenstwo RPG   Very Happy   i tak znalazlem sie tutaj... i bardzo mi sie podoba . W RL nie gram bo nie mam z kim ,a na necie coz jak widzicie tu i jeszcze w kala... bylem kiedys zapisany na dwoch innych mmorpg , ale zkasowali  Confused  ...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Fliganos
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 29
Postać   Chowaniec

46 Miedziaków
3 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 05 Listopad, 2006 18:39 Odpowiedz z cytatem

To u mnie było bardziej nietypowo. Ktoś na podwórku zaczął grać w storytelling i tak wszyscy się wciągneli. A dalej? Brat na komputerze zainstalował Might & Magic 7. Mi się spodobało, poszedłem kupiłem kostki. Zacząłem grać z przyjaciółmi w storytelling z kostkami   Laughing  Aż któregoś pięknego dnia wpisałem w Google "RPG". Wszedłem na strone Zielonej Wieży stamtąd na ranking Stron o RPG i dalej na strone Mythai. Zaproponowałem kolegom i gramy do dziś  Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Last_Dragon
Shotokan


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1013
Postać   Chowaniec

505 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 13 Listopad, 2006 16:25 Odpowiedz z cytatem

na realu to tylko patrzyłem jak mój brat z kumplami gra
a tak to na forum
no i w karcianki
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Abe
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 22
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 13 Listopad, 2006 21:21 Odpowiedz z cytatem

Ja swą przygodę z rpg rozpoczałem od przeczytania sagi wiedźmińskiej.
Książki mi sie podobały i dzieliłem się swymi wrażeniami na prawo i lewo. Traf chciał że w tym samym czasie do księgarń wchodził Wiedźmin: Gra Wyobraźni. Kumpel kupił i podstępem zmusił mnie do prowadzenia (bo niby dobrze znam świat).
Problem w tym że ja wtedy pierwszy raz słyszałem o rpg, podręcznik w łapy dostałem trzy godziny przed sesja.
Efektem czego było 10 minut bełkotu z mojej strony i pałeczke przejął kolega bardziej obznajomiony z rpg.
Słowem początki nie były fajne, ale reszta już znacznie lepiej wyglądała.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
WinterWolf
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 328
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 14 Listopad, 2006 1:11 Odpowiedz z cytatem

ugurth napisał:
ja 1 raz zagrałem gdy poznałem fajną dziewczynę no i chciałem się z nią spotykc często, ona grała co soboty w jakieś D&D poszedłem zrobili mi postac pół orka barbarzyńce nazwali mnie ugurth( z tąd mój nik) no i tak zostało gram do dzisiaj jusz 2 lata i dalej mi się nie nudzi   Heh

Khe khe khe <krztusi się> Heh Thaaaaa... I'm the Master of Disaster! Razz Jeśli uda mi się ściągnąć pozostałych graczy (czyt. BlindKitty) to zagramy może za dwa tygodnie Wink

Moja przygoda z RPG zaczęła się w systemie Kryształy Czasu prawie 11 lat temu o ile mnie pamięć nie myli... Kuzyn prowadził grę, mnie i mojemu rodzeństwu się spodobało i tak od tamtej pory gramy. W lepszych okresach gramy równo co sobotę <znowu kaszle> Very Happy , gdy idzie gorzej z czasem przerwy potrafią być długie, nawet kilkumiesięczne, ale zawsze w końcu gramy... Dotyczy tylko sesji przeze mnie prowadzonych, bo jako gracz od dwóch miesięcy gram codziennie Razz
____________



Strefa gier

DeviantArt

TRPG

"Eala Earendel engla beorhtast
Ofer middangeard monnun sended."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Altar
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 443
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 27 Listopad, 2006 2:26 Odpowiedz z cytatem

Hmm ja zacząłem moją przygodę z RPG kiedy jeszcze byłem w podstaówce (nie tak dawno:D) a konkretnie już w 1 klasie szkoły podstawowej pogrywałem z kolegami w jakieś autorskie systemy. Jak to zwykle z takimi bywa szybko sie kończyły bo były nudne ;P! miałem duuża przerwę tak do około 6pods/1gim po czym ja i ugurth poznaliśmy 2 miłe kobietki które wprowadziły nas w swoją sesje Razz na początku graliśmy regularnie potem zdeka zaczęło sie sypać ale i tak było ok... teraz mamy dłuższa przerwe od naszego systemu. Pogrywam sobie w story telling'i na różnych forach. Ahh kiedy jeszcze graliśmy przed podziałem drużyny (marzy) to były czasy Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
szpanio
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 43
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 24 Marzec, 2008 22:51 Odpowiedz z cytatem

moja dziewicza sesja odbyla sie w gimnazjum, kiedy to kolega wprowadzil mnie w system Warhammera. Kiedy bylem maly to ogladalem Dextera i zauwazylem w jednym z odcinkow ze dexter gra z kumplami w planszowke i przypadkowo kilka lat pozniej powiedzialem o tym kolegom i pufff.... tak wyszlo
____________

only the truth make you prepared

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 03 Maj, 2008 22:31 Odpowiedz z cytatem

Ja z RPG w sumie mam do czynienia od małego: zawsze ktoś starszy coś gadał o tym, a ja słuchałem, potem zobaczyłem pismo FANTASY i tam był artykuł o Warhammerze FRPG. &nbsp;No potem dowiedziałem sie o D&D. Potem sam zrobiłem banalnie prosty w zasadach (ale możliwe że nie dopracowany)
systemik, zaraziłem ludzi z klasy i graliśmy, ale ja wolałem na fajke niż z nimi grać, bo oni dawali głupie imiona postaciom. No a potem idąc Katowicami zobaczyłem napis: BARD coś tam CENTRUM GIER. Wlazłem tam nieśmiało i zobaczyłem: figurki do gier, podręczniki, zasady, gry, turnieje...
Tak to było.[/list]

Dodane po 20 sekundach:

Ja z RPG w sumie mam do czynienia od małego: zawsze ktoś starszy coś gadał o tym, a ja słuchałem, potem zobaczyłem pismo FANTASY i tam był artykuł o Warhammerze FRPG.  No potem dowiedziałem sie o D&D. Potem sam zrobiłem banalnie prosty w zasadach (ale możliwe że nie dopracowany)
systemik, zaraziłem ludzi z klasy i graliśmy, ale ja wolałem na fajke niż z nimi grać, bo oni dawali głupie imiona postaciom. No a potem idąc Katowicami zobaczyłem napis: BARD coś tam CENTRUM GIER. Wlazłem tam nieśmiało i zobaczyłem: figurki do gier, podręczniki, zasady, gry, turnieje...
Tak to było.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Ma-Ryś
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 321
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 22 Maj, 2008 14:25 Odpowiedz z cytatem

A ja odrazu zostalam wrzucona na głęboką wodę. Zastępowa zatrzymuje mnie po zbiórce ,,masz zrobić zastępowe RPG". Biorąc pod uwagę Swistaki (zastęp) i ich zapał nie mogłam sobie pozwolić na coś wyrafinowanego, ale prostego jak jajecznica. dlatego teraz siedę po uszy w wymyslaniu fabuły, właśnie kto mi pomorze zrobić RPG na trzy i pół tygodnia dla dziewięciu rozwrzeszczanych dziewczyn ;>

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 22 Maj, 2008 15:57 Odpowiedz z cytatem

Zrobić RPG czyli masz na myśli przeprowadzić sesję, huh? Nie chciałabym być w skórze MG prowadzącego dziewięciu graczy... Może jakiś LARP?
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Ma-Ryś
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 321
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 30 Maj, 2008 19:16 Odpowiedz z cytatem

Lidia na ciszy poobiedniej ;>
Tak, mam na myśli przeprowadzić serię sesji, bedzie trudno.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
sobczak120
Gość


   
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Czerwiec, 2008 22:37 Odpowiedz z cytatem

Zaczełem od Dungeons and Dragons i teraz sobie dokupuje.

Mógłbyś się wysilić na jakiegoś bezbłędnie napisanego posta, do którego wprowadzisz choć trochę entuzjazmu? Poczytaj sobie posty innych użytkowników, naucz się odpowiadać "nie na odwal się". -Grzegorz

Powrót do góry ⇑
Madea
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 281
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Lipiec, 2008 18:49 Odpowiedz z cytatem

u mnie jest to piwerwsza gra RPG, nigdy nie grałam w inną

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Lipiec, 2008 19:17 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
to


To to znaczy co, Madea?   Very Happy  

W każdym razie witaj w klubie, jak mówią, kiedyś musi być ten pierwszy raz   Heh
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Madea
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 281
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Lipiec, 2008 19:25 Odpowiedz z cytatem

Ja Ciebie te  z nie zrozumiałam, (chyba już nieważne, co?)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tixon
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 62
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 09 Luty, 2009 22:07 Odpowiedz z cytatem

Moja przygoda... Przez długi okres czasu RPG było tym, co przytrafia się innym, ja zaś miałem z tym styczność tylko w wersji komputerowej. I nie powiem, bardzo to lubiłem Smile
Potem zaś trafiłem do klubu fantastycznego, który dosyć często organizował sesje. W jednej wziąłem udział jako widz, zaś już w następnej jako pełnoprawny gracz. Mieliśmy zbieraninę zielonych z doświadczonym MG, wciągnąłem w to znajomego, potem brata, potem znajomy zaczął prowadzić braciom, to i w końcu my do nich dołączyliśmy i tak jedziemy kolejną kampanię Smile
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Czerwiec, 2010 10:20 Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz w jakiś storytelling zagrałem na obozie językowym. Później były google i Forym Mythai, następnie Lidia zaciągnęła mnie na swoją sesję WMW, a później udało mi się zaciągnąć troje znajomych na sesję do mnie (zaciągnięcie ich było efektem całorocznego przyzwyczajania ich do mojej osoby i ciągłego ględzenia o RPG). W końcu przyszli, żebym się chyba odczepił i już zostali.  Very Happy    Twisted Evil  . No i przez jakiś czas nasza drużyna systematycznie powiększała się. Aż do krytycznej ilości 7 lub 8 graczy Very Happy  (tak, jakoś to ogarniałem).
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> RPG - gry fabularne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 2 z 3 Idź do strony   1, 2, 3  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.