Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Zacząć z ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Systemy RPG Mythai
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Gall Gael
Mieszkaniec Krain


   Posty: 2
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 21 Lipiec, 2006 17:27 Odpowiedz z cytatem

Grałem już nieco w warhammera. Ostatnio nie mam jak się skontaktować z mistrzem gry(i kompanem w rpg). Więc sam postanowiłem zostać Mistrzem. Kiedyś zresztą byłem mistrzem gry ale w amatorskim systemie który był nieco załatwy Embarassed . Moimi graczami byłyby osoby które nie znają sie kompletnie na rpg. Wiec nachodzi mnie pytanie czy zacząć z startera czy z pełnej wersji tej gry(gdybym miał podręczniki do młotka to bym grał w niego).
p.s. Nie chce mi się drukować podręcznika pełnego ale będe raczej grał poza kompem.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 21 Lipiec, 2006 21:08 Odpowiedz z cytatem

Uzależniłbym to od wieku. Niestety nie wiem, ile masz lat ani w jakim wieku są gracze. Ale jeśli skończyłeś gimnazjum, to raczej z pełnej wersji. Prawda jest taka że na systemie musi się znać dobrze MG, a Gracze - jeśli im się trochę pomoże przy konstrukcji postaci, to potem właściwie wystarczy, żeby umieli dodawać. No i wczuwać sie w role.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Gall Gael
Mieszkaniec Krain


   Posty: 2
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 21 Lipiec, 2006 21:29 Odpowiedz z cytatem

Aha rozumiem. Dzięki za odpowiedź.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Stankol
Mieszkaniec Krain


   Posty: 28
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 22 Lipiec, 2006 16:39 Odpowiedz z cytatem

To nie tak... Whitefire się nie zna   Roll

Jeżeli grałeś w WTRP to z całą pewnością możesz grać w pełną wersję systemu. Starter daje złe nawyki, więc nie warto w niego grać, jeżeli masz zamiar grać w pełną wersję a grałeś w innego RPG'a. Poza tym whitefire ma rację - gracze nie muszą zbytnio znać zasad, a u mnie na sesjach było to niewskazane. Wystarczy, że będą wiedzi;i do czego służa staystyki, jak obliczać obrażenia, wiedzieli o rzutach procentowych i o protekcji...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Vard
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 6
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 27 Lipiec, 2006 9:05 Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście zaczne od startera ponieważ to muj pierwszy system rpg, wcześniej grałem w takie coś gdzie nie było kostek - poprostu siadaliśmy i ja opowiadałem o świecie a oni mówili co robią ich postacie, bawiłem się/grałem w to ponad trzy lata i zdążyłem wykreować swój własny duży i ciekawy świat z historią lecz wprowadzenie do niego "zasad" jest czymś nowym i pomimo że wraz z kolegami znamy sie dobrze na światach RPG postanowiliśmy stopniowo rozwijać system (wprowadzając też własne pomysły lub odpowiednio modyfikując istniejące).

Pierwszą sesje mam za trzy dni - nie moge sie doczekać Very Happy
____________

RPG is Power !!!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 27 Lipiec, 2006 14:06 Odpowiedz z cytatem

Jak to mówią, wolnoć Tomku w swoim domku   Very Happy
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Systemy RPG Mythai Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.