Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
PRzyszzłość.....
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 31 Styczeń, 2011 21:37 Odpowiedz z cytatem

Shocked  
Dobra, to teraz czuję się zdecydowanie malutka...  Razz  
Podziwiam  Wink  
Jednak wolę trochę mniej zajęć dodatkowych, a więcej spędzonych chwil z osobami najbliższymi. I tak zakładam, że po studiach to będę tylko pracować, pracować, pracować i może czasem spać  Heh  
Więc mogę się tylko pochwalić, że moja przyszłość jest pod wielkim znakiem zapytania: fizyk jądrowy? inżynier budowlany? bioinżynieria? itd.... więc na razie wiem jedno: będę zdawać maturę  Rolling Eyes  czy zdam?  Embarassed  
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Emhyrus
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 164
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 31 Styczeń, 2011 21:57 Odpowiedz z cytatem

Moja przyszłość? Mimo, że dzieli mnie jeszcze rok do wyboru studiów, zaczynam się zastanawiać się nad kierunkiem dalszego życia. To, że studia to mur beton, tylko jakie? Czy iść za czymś, w czym wydaję się być dobrym i co coraz bardziej mi się podoba-> dziennikarstwo, czy oddać się pasji i robić w przyszłości to, co się robiło do tej pory, mimo ogromnych problemów z naukami ścisłymi->informatyka? To jeszcze wielki znak zapytania.
A najbliższa? Cieszyć się feriami, przygotować się do drugiego semestru i zdać tą klasę. Nie musi być super wynik, ale miło by było, gdyby było to powyżej 3.0 Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 0:06 Odpowiedz z cytatem

Moja przyszłość jak na razie to zdanie egzaminu wystarczająco dobrze, żeby dostać się do LO1 Wink
A potem... Marzy mi się szkoła musicalowa w Gdyni, albo PWST w Krakowie. A potem teatr muzyczny. ech... ale znając życie na marzeniach sie zatrzymam i koniec końców zadowolę się czymś zupełnie innym i sto razy bardziej przyziemnym. uch.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 0:21 Odpowiedz z cytatem

a ja jestem takim dziwnym człowiekiem że nie mam naaaaaajmniejszego pojęcia co chciałbym robić w zyciu... tyle co myslę czasami nad karierą policjanta, ale boje się ze skoncze na zakręcie zatrzymujac samochody radarem ;/

najlepszy pomysł na PRzyszzłość to ma mój brat Razz
"nie wiem co chcem robić, ale to musi być związane z alkocholem albo szlugami, po ludzie nigdy nie przestaną pić i jarać"
Razz

PS: LO I w OlSzTyNiE nie jest wcale takie trudno w dostaniu się. (No taki Ja się dostał...), gorzej z utrzymaniem tamtejszego poziomu Heh
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 8:23 Odpowiedz z cytatem

Policjant? Darth, no to nie polubimy się skoro ja już jestem piratem drogowym  Rolling Eyes
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 10:15 Odpowiedz z cytatem

no to będzie mandacik!

nie no, jezeli juz policjant to marzyłaby mi się praca w ktrórej bym coś faktycznie robił, komuś pomagał i ganiał przestępców jak Mel Gibson i Danny Glover w Zabójczych Broniach RazzRazz
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 19:38 Odpowiedz z cytatem

Tak to każdy by chciał  Heh  
Ja chciałabym zostać kierowcą rajdowym, ale nie znając się kompletnie na budowie samochodów  Razz
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 20:11 Odpowiedz z cytatem

a po co masz się znać, wystarczy umiec jezdzić Razz od znania się do ma się cieciów na zawołanie Razz
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 01 Luty, 2011 20:17 Odpowiedz z cytatem

Kierowcą rajdowym! Poderżnąć sobie gardło jest taniej i szybciej, a skutek ten sam.
Nie pojmuję, co pcha ludzi do uprawiania pewnych sportów. Takich, w których łatwo zginąć, jak wspinaczka wysokogórska, wyścigi Formuły 1 itd.. Wg mnie tacy zawodnicy powinni być zbadani i posłani na terapię przeciwsamobójczą.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 02 Luty, 2011 9:55 Odpowiedz z cytatem

Ej! Ja chcę żyć, ale to nie oznacza, że nie mogę też jeździć szybko. Nie martwcie się, moje motto to: "Zniszcz opony, ale nie przejedź pieszych"   Cool  
A na poważnie to mi nie chodzi o jakiś tam zastrzyk adrenaliny czy coś. Ja po prostu lubię takie uczucie lekkości i siły bezwładności  Rolling Eyes
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 03 Luty, 2011 19:00 Odpowiedz z cytatem

Wsumie szybka jazda samochodem to jest coś naprawdę przyjemnego Very Happy Tylko trzeba znac umiar, mnie uczy jeździć starszy brat, który... no cóż potrafi jechac za jakimś gościem który mu się wciął przez pół miasta tylko żeby mu pomachać środkowym palcem... I zazwyczaj rzadko mu się zdarza jeżdzić wolno (co własnie w tym jedynym przypadku jaki znam nie oznacza niebezpiecznie!).

Także zawsze jak jeździliśmy to wrecz zalecał mi jechac szybciej (po lesnych drogach, Land Roverem Razz) żebym miał taką frajdę z jazdy jak on Razz
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 03 Luty, 2011 21:00 Odpowiedz z cytatem

Wiesz...mój ojciec na początku ciągle tylko mówił:: JEDŹ SZYBCIEJ! A teraz jak słyszy, że wrzucam 5 to go roznosi....Więc może Twój brat pożałować swoich rad  Razz
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 04 Luty, 2011 10:59 Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 04 Luty, 2011 13:21 Odpowiedz z cytatem

I po co używać słów?  Rolling Eyes
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Luty, 2011 22:30 Odpowiedz z cytatem

Ale ogólnie warto dodać że czasem 'wolna jazda' jest dużo bardziej niebezpieczna od 'szybkiej'. Jak widzę czasem kiedy jedzie sobie ktoś zimą (no dobra, trzeba uwazać alee.....) te 30 km/h międzymiastową na godzine do po prostu krew zalewa.

Mam nadzieję że w przyszłości ktoś wyprodukuje prawo zabraniające jechać tak samo za wolno po 'normalnej' drodze co zbyt szybko.
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 8:25 Odpowiedz z cytatem

To ja Ci powiem, że nie wiem co, by głupiego ktoś zrobił na drodze, to jeśli mi potem mignie na przeprosiny czy podziękowania to ja jestem taka wniebowzięta  aureola2    Razz    Więc trzeba umieć bajerować  Very Happy  
A może to była laska w kozaczkach na wysokim obcasie? Pierwszy raz? Spróbuj jechać w takich butach to CIę krew nie zaleje z jej powodu już nigdy  Wink
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 10:19 Odpowiedz z cytatem

Bo jesteś kobietą Very Happy Wsumie jeździłem z paroma i wszystkie co do migania światełkiem miały takie same podejście jak ty Razz

Fajnie to by było gdyby takie przeprosiny na mojego brata działały, bo temu to potrafi serio odwalić jak się wścieknie na gościa... ;/
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 10:39 Odpowiedz z cytatem

Kiedyś mu się może odbić czkawką, znałem paru takich i czasami źle to się kończyło Smile

Któregoś razu jechałem busikiem z kolegą no i jakiś gość go wkurzył. Więc kumpel przyhamował mu lekko przed maską. Z kolei wkurzył się tamten. Zajechał drogę, wysiadł z wozu, kozak jeden, przylazł z przysłowiową mordą... I grzecznie przeprosił. Bo, widzisz, kolega ma 2,1 metra wzrostu i bary jak niedźwiedź Very Happy
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 11:43 Odpowiedz z cytatem

no mam nadziejęże mu ta czkawka nie zrobi wielkiej krzywdy, bo jak go znam to rzuciłby się nawet idiota jeden na tego niedźwiedzia ;/
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 06 Luty, 2011 12:08 Odpowiedz z cytatem

Mężczyźni  Rolling Eyes  
Powinniście cieszyć się szczegółami takimi jak mrugnięcia światełkiem  Very Happy   A nie tylko dawać upust stężonemu testosteronowi we krwi  Rolling Eyes
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 8 z 10 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.