Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Opinie o stronie
Idź do strony 1, 2  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Mike
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 45
Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 26 Listopad, 2005 0:40 Odpowiedz z cytatem

Temat, który z pewnością z chęcią przeczytają twórcy mythai.info Wink

Jeśli chodzi o oprawę graficzną to nie mam zastrzeżeń. Dział RPG to również solidny wkład pracy. Z działem literatura juz nieco gorzej. Razi brak recenzji, gdyz to one są rzeczą bardzo porządana. Jeśli chodzi o opowiadania i wiersze to juz duzo lepiej. Mam również uwagę jeśli chodzi o galerie. Brakuje grafik o tematyce fantasy. Nad tymi kilkoma rzeczami pasowałoby jeszcze popracować. Ogólnie jest nieźle Wink. Powodzenia w dalszym tworzeniu i owocnej pracy.
____________

Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Melcor
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 8
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Grudzień, 2007 17:49 Odpowiedz z cytatem

Mythai jest super. Narazie Najlepsza RPG w jaką grałem.   Very Happy    Razz    Heh  MYTHAI WYMIATA  Very Happy    Very Happy    Very Happy    Very Happy

Dodane po 1 minutach:

MYTHAI INIEMAMOCNA GRA   Razz    Razz    Very Happy    Very Happy    Smile    Smile    Very Happy    Razz    Smile
____________

Melcor

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 06 Grudzień, 2007 22:02 Odpowiedz z cytatem

Nie liczę godzin i lat   Laughing   jakie tu jestem, ale miło było.... i nadal będzie (mam nadzieje)
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tomson
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 04 Grudzień, 2009 21:41 Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajne, mili ludzie porządne forum. Jednak nie przypadła mi do gustu gra Forum RPG(jest dosyć mało czytelna, nie za bardzo wiadomo za co się wziąść najpierw). Ogólnie dużo ciekawych tematów i szybkie odpowiedzi na posty.

Mam jednakże zastrzeżenia do działania pracy osoby która zajmuje się
 ,,Wszelkie zapytania, komentarze i uwagi prosimy kierować na adres...''
na stronie głównej w zakładce kontakt. Wysłałem 2 maile z pytaniami i na żadne nie dostałem odpowiedzi.(1 e-mail, kilka miesięcy temu, 2 około miesiąca temu).

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 04 Grudzień, 2009 22:12 Odpowiedz z cytatem

Dzięki za miłe słowa,
@Tomson - przy mythai.info nikt nie 'pracuje' we właściwym sensie tego słowa, a adres Bartka powinienem był po prostu zmienić jakiś czas temu na swój, bo chłopina zwyczajnie nie ma czasu i tyle, zajmuje się tylko sędziowaniem Nagrody Mythai (prawdę mówiąc, zdawało mi się, że to zrobiłem  Embarassed ). W tej chwili stroną opiekuję się w zasadzie tylko ja i Darkpotato. Będziesz miał dzieci, zobaczysz jak to jest Smile

Poza tym, ogólnie rzecz biorąc zgadzam się z Wami co do niedociągnięć, natomiast nie bardzo widzę innej możliwości poprawy jak Wasza pomoc - przysyłajcie recenzje, zgłaszajcie się do administrowania forum rpg, przysyłajcie grafiki fantasy... i będzie nawet lepiej, niż jest.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tomson
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 04 Grudzień, 2009 22:46 Odpowiedz z cytatem

Więc ośmielę się na kilka pytań:
1.Czyli rozumiem ,że jakbym miał jakieś pytania to na pański e-mail?
2. W zasadach publikowania jest napisane że akceptowane są grafiki,zdjęcia itp. w regulaminie ublikacji, w punkcie pierwszym jest napisane żeby nadsyłać je na podany adres e-mail. Jak je nadeślę to gdzie się pojawią? Będę mógł je edytować?
3. Ciekawi mnie brak jakichkolwiek reklam w serwisie. Co prawda w Sponsoringu i Reklamie jest o tym napisane, ale może warto by podjąć jakąś inicjatywę, np. Reklamy google. Wystarczy zgłosić swoją stronę, a załoga google rozpatrzy podaną propozycję i stwierdzi czy dana strona jest ciekawa i warto w nią zainwestować. Myślę że powinni się zgodzić. (oczywiście jeśli pan już próbował to z góry to cofam)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 04 Grudzień, 2009 23:09 Odpowiedz z cytatem

Reklamy? Nieee... Reklamy to ZUO.  Smile  
Strony bez reklam wyglądają bardziej hmm... profesjonalnie.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Tomson
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Grudzień, 2009 18:05 Odpowiedz z cytatem

Ale reklama to zawsze jakiś dochód-bo o ile się nie mylę ta strona witryna na siebie nie zarabia.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Grudzień, 2009 22:26 Odpowiedz z cytatem

Na szczęście Mr. Administrator na nią zarabia i nie musimy oglądać reklam  Smile  . I niech tak pozostanie jak najdłużej.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 05 Grudzień, 2009 23:44 Odpowiedz z cytatem

Tomson:

Cytat:
1.Czyli rozumiem ,że jakbym miał jakieś pytania to na pański e-mail?


Można.

Cytat:
2. W zasadach publikowania jest napisane że akceptowane są grafiki,zdjęcia itp. w regulaminie ublikacji, w punkcie pierwszym jest napisane żeby nadsyłać je na podany adres e-mail. Jak je nadeślę to gdzie się pojawią? Będę mógł je edytować?


Prace graficzne pojawią się w dziale galerii - ale, ze względu na ostrożność w korzystaniu z limitów serwera, nie jest on na razie zautomatyzowany. Dlatego po pierwsze, nie obiecuję zamieszczenia wszystkich i nie obiecuję możliwości ich edytowania. Natomiast z pewnością zostaną usunięte na życzenie autora.
Cytat:

3. Ciekawi mnie brak jakichkolwiek reklam w serwisie. Co prawda w Sponsoringu i Reklamie jest o tym napisane, ale może warto by podjąć jakąś inicjatywę, np. Reklamy google. Wystarczy zgłosić swoją stronę, a załoga google rozpatrzy podaną propozycję i stwierdzi czy dana strona jest ciekawa i warto w nią zainwestować. Myślę że powinni się zgodzić. (oczywiście jeśli pan już próbował to z góry to cofam)


Drobne i nieinwazyjne reklamy na mythai już bywały. O reklamy google nie trzeba się za bardzo starać, można to zrobić szalenie łatwo - tylko, tak jak Darkpotato... ja po prostu reklam nie lubię.

Co nie oznacza, że jakieś się nie pojawią, może nawet wkrótce. Ale jeśli już, będą raczej drobne; nawet nie wiem, czy zauważycie Very Happy
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 06 Grudzień, 2010 1:32 Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna strona (to tak ogólnie), daje pole do rozwoju, uzyskania opinii. Ciekawi ludzie i tematy na forach (nie tylko fantasy i RPG, to też dobrze). Trochę moim zdaniem graficznie płaska, ale się nie czepiam bo tu nie o grafikę chodzi.
Największy plus według mnie to możliwość bezproblemowego zamieszczenia własnych utworów i komentowania ich. Czegoś takiego właśnie szukałem.
No i zgodzę się z jednym z przedmówców - brakuje działu grafiki fantasy.
Generalnie, z mojej strony gratulacje dla twórców, kawał świetnej roboty   Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Czerwiec, 2011 10:41 Odpowiedz z cytatem

Wpadłem tu tak naprawdę przez przypadek, zaproszony przez koleżankę i nie spodziewałem sie że zabawię tu tak długo Very Happy
Pierwsze forum na jakim spędzam czas (wcześniej nigdy mnie to nie ciągnęło) i spędzam go tu niezwykle miło Very Happy Zwłaszcza teraz gdy po raz pierwszy prowadzę forumowego RPG'a Very Happy
Ekipa świetna, strona świetna, jest o czym i z kim pisać Heh
Sam staram się wciągnąć w nałóg forumowania inne osoby Very Happy
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Czerwiec, 2011 16:45 Odpowiedz z cytatem

Mnie się tu spodobało od pierwszego wejrzenia, choć wdepnęłam zupełnie przypadkiem. Jest sympatycznie, stylowo, można poznać ciekawych ludzi - czego chcieć więcej?
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Czerwiec, 2011 18:21 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czego chcieć więcej?

Żelek?   Rolling Eyes  

Strona jest fajna. Skoro tyle czasu tu jestem, to inaczej być nie może  Smile  .
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Czerwiec, 2011 18:55 Odpowiedz z cytatem

Żelki bardzo chętnie bym wszamała. Tyle że się odchudzam - co nie przeszkadza, że to, co dziś zjadłam, to jakaś niebywała ilość kochanych kalorii. Psiakrew, na Treksferze będę w czerwonym trekowym mundurze - i zamiast wyglądać jak uczciwa kancelistka kapitana Kirka, będę się prezentować jak pulpet w sosie pomidorowym.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Czerwiec, 2011 22:24 Odpowiedz z cytatem

Jeny żelki.
Niezależnie od tego jak bardzo lubię to forum, bez wahania zdradziłbym je z żelkami Razz
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 13 Luty, 2012 21:10 Odpowiedz z cytatem

Co sie u licha dzieje na tym forum? cisza aż w uszach dzwoni!
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lady Dragon
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 416
Chowaniec

4418 Miedziaków
309 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 14 Luty, 2012 11:47 Odpowiedz z cytatem

No, też mnie to przeraża. Cisza jak makiem zasiał. Nawet Whitefire to tutaj ostatnio gość niedzielny   Heh
____________

“Let the Dragon ride again on the winds of time.”

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 14 Luty, 2012 18:00 Odpowiedz z cytatem

Złe czasy trzeba przeczekać.

Konwersacje na forum zaczynają się, gdy zbierze się jakaś grupka, para przynajmniej, znająca się też w realu, która zmienia to w coś w rodzaju pokoju dyskusyjnego.

Pojedyncze osoby dość rzadko zaczynają nowe tematy, a ileż można odpowiadać na stare.

Tak to niestety działa, a ja - cóż, jestem - ale forum jako forum nigdy nie znajdowało się w centrum moich zainteresowań; było pomyślane po prostu jako dodatek do reszty serwisu Hihi  Co zresztą wciąż widać w regulaminie:

Cytat:
2. Nie wolno obrażać innych i używać wulgarnego języka. Moderatorzy, zwani u nas Strażnikami Mythai, są łagodnego serca, ale ponieważ pracują i czasu wolnego nie mają wiele, wolą go poświęcać na ciekawsze sprawy aniżeli wycinanie bzdur z wypowiedzi innych. Nie przydawajcie im pracy. Inaczej forum zostanie zamknięte. Kropka.


Wynika z tego że jestem mało towarzyskim gburem, co być może odstrasza potencjalnych odwiedzających....
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Lady Dragon
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 416
Chowaniec

4418 Miedziaków
309 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 14 Luty, 2012 18:55 Odpowiedz z cytatem

No to teraz to żeś wymyślił  Confused  Aż strach pomyśleć kto by się tu schodził, gdyby tego punktu nie było. A tak to jest fajnie i kulturalnie, tylko czasem troche pusto  Heh

PS. A dla mnie to właśnie forum zawsze było i jest w centrum.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.