Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Muzyka
Idź do strony 1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28, 29  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Mike
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 45
Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 02 Grudzień, 2005 21:15 Odpowiedz z cytatem

Jakich gatunków, wykonawców słuchacie? Jak zaczynała się wasza przygoda z muzyką? Piszcie o wszystkim związanym z tym tematem Wink.

Ja przede wszystkim preferuję metal i rock. Poza nimi właściwie nic mnie zbytnio nie interesuje, mimo że moja przygoda z muzyką zaczynała się w trochę innych klimatach: Boney M, Ultravox, Michael Jackson (!) itd. Potem były polskie hity i słuchanie radiowych list przebojów oraz popu. Ale to było dawno. Teraz raczej nie uznaję muzyki bez gitarki w tle. Natomiast na liście moich ulubionych wykonawców figurują Metallica, Chylińska, O.N.A, Rammstein, Marylin Manson, Nirvana i Linkin Park. Kurta Cobeina lubię szczególnie to mój ulubiony wokalista, który umierając (do dziś nie wiadomo, jak to naprawdę było) pozostawił po sobie coś godnego wspominania. Nie rzadko posłucham też muzyki filmowej. Do swoich ulubionych kompozytorów zaliczam w szczególności Johna Williamsa i Howarda Shore’a.
____________

Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Fayo
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 55
Chowaniec

834 Miedziaków
19 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 14 Grudzień, 2005 21:32 Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład lubię bluesa i może dlatego odpowiada mi stara budka suflera. Lubie tez troche innych staroci, niewiem jakos tak mam.

A w profilku jest specjalne miejsce gdzie można wpisać muzyke jakiej sie słucha Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Tokiomanka
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 167
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 23 Styczeń, 2006 13:21 Odpowiedz z cytatem

Hm. Ja słucham rocka i punk rocka, a także reggae. Stary dobry Daab! Budka Suflera? Hm. Czemu nie? Jestem tutaj początkująca, więc mam trochę kłopotów żeby się w tym wszystkim odnaleźć. Nom ale alles gut.
____________

“Computer games don't affect kids, I mean if Pac Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music”
Gareth Owen

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
KaKa
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 68
Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 23 Styczeń, 2006 16:44 Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie ale już jestem Heh
Ciezka sprawa... Grono ludzi mówi ze to Numetal a inni ze rock, nie wiem jaki to jest rodzaj muzyki ale są to
Korn
System of a Down
Limp Bizkit
Słucham także w między czasie:
Disturbed
Soudtry z Matrixów

To chyba wszystko.
A takie pytanie. Czy wam sie czasem nie zdaje ze wszyscy rpgkowcy to albo metale albo rokowcy?

Tokiomanka - czy ty słuchasz tego co masz w niku?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Tokiomanka
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 167
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 23 Styczeń, 2006 19:25 Odpowiedz z cytatem

Nom. System of a Down jest niezły, Korn też (szczególnie Twisted Transistors). Tak to słucham TH, Apoptygma Berzerk, Tic Tac Toe, Neny.
I jeszcze kilku, ale to już pojedyncze songi. a ten nick mam z dwóch powodów: 1)bo słucham Tokio Hotel i 2)bo marzę o wycieczce do Tokio.
proste
____________

“Computer games don't affect kids, I mean if Pac Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music”
Gareth Owen

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
KaKa
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 68
Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 23 Styczeń, 2006 20:44 Odpowiedz z cytatem

Współczuje Ci ze słuchasz tej "zbuntowanej grupy młodzieży", którzy nawet szkoły nie skończyli... Ale STOP. Mnie nikt nie krytykuje za to co slucham ja też nie będe. Zapomniałem dodac, leci niekiedy u mnie Audioslave i HIM, ale to żadko...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Tokiomanka
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 167
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 24 Styczeń, 2006 15:32 Odpowiedz z cytatem

No i good... o to chodzi. mnie wkurza jak ktoś krytykuje th, a z kolei słucha dody i blog27... HIM jest świetne. chociaż wole apoptygma berzerk i blink182.
____________

“Computer games don't affect kids, I mean if Pac Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music”
Gareth Owen

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Styczeń, 2006 3:15 Odpowiedz z cytatem

Ja lubię se posłuchać rocka i ew. jak usłyszę coś w radiu i mi sie spodoba. Ale ogólnie ROCK! Very Happy
Wykonawcy: RHCP, Offspring, Nickelback i Rammstein
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."


Ostatnio zmieniony przez Havok dnia Poniedziałek 18 Sierpień, 2008 22:28, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tokiomanka
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 167
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Styczeń, 2006 15:14 Odpowiedz z cytatem

Nickelback jest troszkę spokojny jak na rocka ale jest jak najbardziej ok. Rammstein? Niezłe, chociaż osobiście nie przepadam. Aż zbyt niemieckie, jesli ktoś rozumie o co mi chodzi Wink
____________

“Computer games don't affect kids, I mean if Pac Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music”
Gareth Owen

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Loriel
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 29
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 27 Styczeń, 2006 12:02 Odpowiedz z cytatem

Rammstein jest w porządku Heh A że niemieckie? Mi to tam nie przeszkadza (zresztą obok angielskiego uczę się też niemieckiego - jestem więc przyzwyczajona). Prócz Rammsteina słucham:

- System of a Down
- Metalliki
- Korna
- Nightwish

Nie przepadam za TH, ale jak ktoś tego słucha to Ok, nie przeszkadza mi to Wink No byleby to słuchanie, nie wiązało się z szalonymi okrzykami "Och, Billuś! Och, Tom! Jak ja ich koffam!!! Jak ja koffam Tokio Hotel!!! Wyjdę za nich jak dorosnę! Och Boże!". Mnie to po prostu zniesmacza Blee

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 27 Styczeń, 2006 16:24 Odpowiedz z cytatem

A Enya? Czy nikt na tym forum nie lubi cichej, spokojnej muzyki?   Sleep  

Wpadło mi parę dni temu do głowy, żeby zrobić forum-radio, tzn. muzyczkę włączającą sie przy przeglądaniu różnych elementów forum.... Ale szybko mi ten pomysł wypadł... już widzę, jaką byście chcieli muzykę...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
KaKa
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 68
Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 27 Styczeń, 2006 16:30 Odpowiedz z cytatem

Loriel: Widze ze słuhasz podobnej muzyki do mojej oraz masz podobne zdanie o TH Heh

A tak zeby nie był oftopowo to czy ten topic nie powinien byc w innym dziale?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 27 Styczeń, 2006 16:34 Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Kaką i przeniosłem.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 27 Styczeń, 2006 19:31 Odpowiedz z cytatem

Hm... Ja tam głównie słucham SoundTrack'ów z gier i filmów, a z 'normalnej' muzyki to trochę X-japan, Offspring (ale tylko te starsze albumy), Rammstein, Apocalyptica, Metallica, Electric Lights Orchestra, Fear Factory i inne.

Juz się boję, jak by takie radio spowalniało całe forum... ==

cya
Raziel-chan

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Annahir
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 39
Postać   Chowaniec

15 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 29 Styczeń, 2006 20:44 Odpowiedz z cytatem

A ja słucham tego co mi się podoba.. [jejku jak nie cierpie jak ktoś tak mówi]

A tak na serio to jak zacząłbym wymieniać czego najczęściej słucham to cała litania by wynikła Very Happy Ale przykładowo:

Enya (kto mówi, że nikt nie słucha Enyi?? NA STOS Z NIM Razz )
Stare Dobre Małżeństwo
Pink Floyd
Kaczmarski
Iron Maiden
Myslovitz
Lao Che
Abraxas
Blind Guardian
Helloween
Habakuk
Akurat
Dżem
Closterkeller
Opeth
niektóre piosenki Kaliber 44 i Paktofoniki

Jak widać mam niezłą rozciągłość gatunkową Smile Poza wymienionymi wykonawcami słucham czasami jeszcze wielu innych oraz tego co puszczają w radiowej Trójce, a tam leci najczęściej coś rockopodobnego.
Szczerze powiedziawszy to nie trawie Metallicy (choć ich szanuję!) i Rammsteina oraz LP (tych mniej szanuje Wink ). Czasem słucham sobie jakiejś ścieżki dźwiękowej z filmów fantazy, albo z filmu Requiem for a dream, który wszystkim polecam.
____________

Wiem czego nie wiem, więc wiem już bardzo dużo!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 29 Styczeń, 2006 22:10 Odpowiedz z cytatem

No i fajnie! Nie jestem sam z tą Enyą   Very Happy  
Dziwne, ale u mnie też podstawa to muzyka filmowa; chyba przydałby się osobny temat na ten temat  Smile
A tak, to rozciągłość też niezła: od Starego Dobrego i Budki Suflera, przez różne tam takie współczesne popy aż po Nightwish i Blind Guardian (te dwa już sa dla mnie za szybkie, więc niektórych piosenek tylko słucham, ale bardzo lubię).

Przepadam za taką dość dziwnawą muzyką jak Enya właśnie, Pink Floyd, Era, Mike Oldfield, Beautiful World czy Lord of Dance.

Poza tym jestem dosyć wybiórczy i na przykład nie mogę zrozumieć kolegi Piotra (z tego co wiem nie ma internetu więc mogę tu o nim pisać co zechcę   Heh  ), który kolekcjonuje (koniecznie!) albumy... Ja chociaż rozstrzał "rodzajów muzyki" mam duży, to wybieram konkretne piosenki. Są zespoły, u których podobają mi się - za to bardzo - 1 czy dwie "piosnki" (jakby powiedziała Tokio Smile ).
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Masia
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 7
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 03 Kwiecień, 2006 15:37 Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam słuchać muzyki etnicznej. Coś jak Sacred Spirit, Wes, Enigma czy Hevia (te dwa ostatnie juz bardziej połączenia z muzyką etniczną).
Albo połączenia metalu z instrumentami klasycznymi typu skrzypce, wiolonczela, flet boczny itp. Tutaj wymienię Apocaliptykę, Cruachtan, wybrane piosenki Cradle of Filth.
Uwielbiam tez muzykę irlandzką i renesansową (to instrumentalne).
Ale opócz tego, ofc dobry rock i metal. Ale tutaj też wybrane piosenki (U2, Coldplay, Black Sabbath, RHCP, Led Zeppelin etc.etc.)
I na koniec muzykę klasyczną- ale te nietypowe utwory ("Poranek" Grieg'a, "Bolero" Ravela, polifonię) i stare, dobre przeboje rock&roll'owe.
Ufff... to chyba na tyle Wink
____________

Człowiek jest jedynym sędzią swych uczynków.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 04 Kwiecień, 2006 0:45 Odpowiedz z cytatem

Masia napisał:
Uwielbiam tez muzykę irlandzką i renesansową (to instrumentalne).

Lord of Dance może? Osobiście uwielbiam.
A jak tam Mike Oldfield, np. Millenium Bell?
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 27 Kwiecień, 2006 19:51 Odpowiedz z cytatem

dobra wiem, że będę tu strasznym odmieńcem (rzkłbym nawet, że jakimś wypaczonym dziwolągiem), ale ja słucham...hip hopu
chociaż lubię też muzykę - jak ja to nazywam - "spokojną i smutną"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Damek
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1024
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 27 Kwiecień, 2006 20:28 Odpowiedz z cytatem

ja tez hip hop rap rock metal punk rock i rock
____________

Mythai rulez  Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 29 Idź do strony 1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28, 29  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.