Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Wasze zainteresowania
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gościniec
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Geniusz
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 682
Postać   Chowaniec

100 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 11 Lipiec, 2008 19:17 Odpowiedz z cytatem

Kujon (wg. mnie) kto się uczy na pamięć, ale nie rozumie tego czego się nauczył (prawdziwego snesu).

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Madea
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 281
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Lipiec, 2008 8:07 Odpowiedz z cytatem

no tak, a w słowniku jest definicja (mniej więcej) osoba co się cały czas uczy i nie może nauczyć, ale też co nie rozumie czego się uczy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Pawlo
Mieszkaniec Krain


   Posty: 14
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 04 Listopad, 2008 15:49 Odpowiedz z cytatem

Elo ludzie ja lubie smoki samochody szybką jazde i dziewczyny

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 04 Listopad, 2008 17:44 Odpowiedz z cytatem

Wśród moich znajomch utarło się powiedzenie, że nie ma jak piękne samochody i szybkie kobiety Wink Pawlo, a jakie konkretnie samochody?   8)
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 11 Styczeń, 2009 0:11 Odpowiedz z cytatem

Zainteresowań mam bardzo wiele, dlatego sam do tej pory nie wiem czym naprawdę w życiu się zająć, np:
- sporty ekstremalne(amatorsko próbowałem się w downhillingu)
-ogółem rowery
-broń biała
-gry komputerowe
-szachy
-etnologia
-archeologia/paleontologia
-fantastyka
-informatyka
-astronomia
-zdobywanie wiedzy ogólnej
-książki
-film
-geografia
-muzyka
-rysowanie
-tatuaże
Wymieniłem te,którym poświęcam najwięcej czasu. Niestety jest ich zbyt wiele i nie starcza na zajęcie się wszystkimi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 14 Styczeń, 2009 21:53 Odpowiedz z cytatem

-sporty ekstremalne...
-ogólnie rowery... w moim wypadku to jest sport ekstremalny... Ale moje blizny to pół biedy, w porównaniu z kumplem, który przy 70km/h wpadł na samochód... Rolling Eyes
-broń biała... wolę srebrną... ;p
-gry komputerowe... ummm... Diablo!
-szachy... w długie zimne wieczory... na wakacjach. Heh
-etnologia... zaraz się spytam googla...
-archeo/paleontologia... na Discovery Heh
-fantastyka... THATS WHAT WE ARE!!! Very Happy
-informatyka... lubię. Jak będę miał czas to się zajmę javką...
-astronomia... zdjęcia NASA wymiatają!
-zdobywanie wiedzy ogólnej... filozofia? Laughing
-książki... ja wolę przemilczeć...  Embarassed  wolę gazety.   Laughing  
-film- kinomanem nie jestem, ale dobry film nie jest zły...
-geografia... Discovery...
-muzyka... tu to bym mógł gadać... i gadać... i gadać... i soad...
-rysowania. how to draw a dragon... how to draw manga... czasami się pobawię ;p
-tatuaże... LP już tak wiernie nie słucham, ale tatuaże Chesta to sztuka... I Axla z G n'R też. Smile
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 15 Styczeń, 2009 0:02 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zdobywanie wiedzy ogólnej... filozofia? Laughing

Zdobywanie wiedzy z każdej dziedziny nauki, jednak nie wnikanie w detale. Biologią się szczególnie nie interesuję, ale np. wiem że naukowcom udało się wytworzyć syntetyczną krew, która krąży 50 razy szybciej, ma ratować życie żołnierzy,ofiarom wypadków, którzy utracili dużą ilość krwi......wiem co to jest CERN i jakie badania mniej więcej prowadzi, co mają na celu.... nie wnikam w szczegóły takie jak zawartość składników tej krwi, czy znajomość historii CERN itp.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Skorpio
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 16
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 21 Styczeń, 2009 20:33 Odpowiedz z cytatem

Nic mnie tak nie interesuje jak historia (szczególnie starożytny bliski wschód).Czytam na ten temat naprawdę dużo ciekawych informacji. Ach ten Aleksander Wielki....

Drugie "główne" zainteresowanie to muzyka. Słucham głównie bluesu. Żadna muzyka mnie tak nie cieszy jak na przykład utwory Raya Charlesa lub Johna Lee Hookera. Nie twierdzę też że "biały" blues jest zły. Wiele bluesowych utworów Erica Claptona też jest wspaniałych.

Kolejne zainteresowanie to..., modelarstwo. Siedzenie dwie godziny nad modelem jakiegoś pojazdu sprawia mi wielką przyjemność. Niestety, jak na moją kieszeń, jest to teraz zdecydowanie za drogie.

Teraz jeszcze to, co chciałbym robić przez całe życie nieprzerwanie: są to podróże. Najchętniej objechałbym cały nasz piękny Świat ale niestety nie jestem milionerem. Tutaj szczególnie chciałbym zobaczyć Nową Zelandię oraz Australię.

No, teraz czas na najgłupsze zainteresowanie: parzenie i picie herbaty. Smile

Adios amigos
Skorpio

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 21 Styczeń, 2009 21:42 Odpowiedz z cytatem

Z bliskiego wschodu zawsze lubiłem Mongołów, typowy koczowniczy naród, który władał największą powierzchnią ziemi w całej historii.

Aby podróżować nie koniecznie trzeba mieć kasę. Można zostać trampem, ale do tego trzeba silnego charakteru. Sam nieraz powracam myślami nad takim wyborem, jednak dochodzę do wniosku, że społeczeństwo mnie zbytnio zmiękczyło, przesiąknęło. Cały świat zwiedzić dosłownie wliczam w to również bieguny.

Uwielbiam piosenkę Ray'a jak grał w Blues Brothers

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Skorpio
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 16
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 21 Styczeń, 2009 21:52 Odpowiedz z cytatem

Wulfgard napisał:
Z bliskiego wschodu zawsze lubiłem Mongołów, typowy koczowniczy naród, który władał największą powierzchnią ziemi w całej historii.[/url]


Mongołowie to rzeczywiście niesamowity naród, lecz mnie najbardziej interesuje właśnie Aleksander Wielki. Ciekawa jest też historia Persji oraz Ziemi Świętej.

Cytat:
Aby podróżować nie koniecznie trzeba mieć kasę. Można zostać trampem, ale do tego trzeba silnego charakteru. Sam nieraz powracam myślami nad takim wyborem, jednak dochodzę do wniosku, że społeczeństwo mnie zbytnio zmiękczyło, przesiąknęło. Cały świat zwiedzić dosłownie wliczam w to również bieguny.


Prawdą jest że cały świat kusi, ale ja wymieniłem to co w pierwszej kolejności chciałbym zwiedzić gdybym miał takie możliwości. Co do zostania trampem, no to jeszcze mam dużo czasu na zastanowieniem się nad swoją przyszłością, lecz raczej wolałbym wyjeżdżać tylko na wakacje/ferie itp.

Cytat:
Uwielbiam piosenkę Ray'a jak grał w Blues Brothers


Dosłownie przed chwilą założyłem temat o bluesie. Serdecznie zapraszam do dyskusji.
http://www.mythai.info/forum/viewtopic.php?t=962

Adios amigos
Skorpio

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 21 Styczeń, 2009 22:19 Odpowiedz z cytatem

Hehe już w temacie Bluesa się wpisałem Razz .

Bycie trampem to naprawdę wielki wyczyn i trudny do "wykonania" w dzisiejszych czasach. Polecam film związany między innymi z byciem trampem, który mi się niesamowicie podobał. Wiem od znajomej że książka jest jeszcze lepsza, niedługo mam nadzieję przeczytać.

Wiele jest ciekawych historii i Aleksander Wielki też do tego należy. Jego grób z tego co pamiętam nie został nadal odnaleziony. Odkryto w oazie Siwa prawdopodobny jego grób, gdzie udał się aby poradzić się wyroczni. Nie wiadomo co usłyszał na szczycie Aghurmi.... wiele ciekawych rzeczy można na jego temat przeczytać Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Skorpio
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 16
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 21 Styczeń, 2009 22:26 Odpowiedz z cytatem

Książkę z chęcią przeczytam a film obejrzę. Ale co do Aleksandra Wielkiego, to zapewne jutro napisze temat mówiący właśnie o nim.

Adios amigos
Skorpio

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 21 Styczeń, 2009 22:43 Odpowiedz z cytatem

Co do podjęcia tematu Aleksandra Wielkiego możesz umieści info o nim w  Karczma Czarnej Róży, gdzie Mitris założyła ogólny temat pt "Starożytność". Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 30 Styczeń, 2009 8:00 Odpowiedz z cytatem

A a ostatnio mam fioła na temat psychologii... oczywiście prosze mnie nie mylić z jakimś pedagogiem lub psychologiem  mad3   Tak bardziej interesuje mnie zachowanie ludzkie i czynniki powodujące. Skoro nie ma jednego typu człowieka, to zawsze reakcje się różnią lub powody.
Cytat:
Zdobywanie wiedzy z każdej dziedziny nauki, jednak nie wnikanie w detale.

*Żaróweczka zrozumienia się zapaliła*  Heh  
Cytat:
Biologią się szczególnie nie interesuję,

*I pyk, ciemność*
Cytat:
parzenie i picie herbaty. Smile

Uwielbiam siedzieć w sklepie i godzinami wybierać herbatę do parzenia   Razz   Jeszcze bardziej lubię ziółka sobie parzyć  Rolling Eyes
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 30 Styczeń, 2009 19:16 Odpowiedz z cytatem

Powiedz Mitris, dlaczego żaróweczka zgasła przy stwierdzeniu o biologi? Interesuję się nią ale nie pasjonuje mnie ona tak jak wyżej wymienione zainteresowania. Pisząc o archeologi i paleontologi nie można całkiem wykluczyć biologi Razz Zamiast myślenia nad wyborem herbaty wolę się delektować jej aromatem Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 31 Styczeń, 2009 10:49 Odpowiedz z cytatem

Delektowanie się?   Embarassed   Ja piję tam cieplutką jakieś 2 minutki i znów alchemia, czyli parzenie i mieszanie składników  Heh  
Zgasła, bo biologia jest wspaniała!  Very Happy   No może dział - ekologia troszkę nudzi, ale tak to jest bomba wiedzy  Heh
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 03 Luty, 2009 21:46 Odpowiedz z cytatem

Ja również piję ciepłą a w zasadzie wrzątek(powaga) bo taka najlepsza i nawet jeśli to trwa tylko 2 minuty to staram się delektować tymi dwoma minutami Smile Rzeczywiście biologia jest kopalnią wiedzy, ale niestety nie przyswajam jej równie łatwo jak np geografii, dlatego nie poświęcam jej tyle czasu co innym dziedzinom nauki. Nawiązując do biologi a mianowicie do genetyki, trzymam kciuki za odtworzenie w pełni genomu mamuta, do czego niewiele brakuje.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 06 Luty, 2009 19:54 Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czemu tak trzymasz kciuki. Gdy ostatnio przeczytałam, że znaleźli w kości udowej jakiegoś dinozaura nienaruszoną jakąś tkanke to zaczynam bać się perspektywy, że na zoologicznym znajdę wywieszke "Mały dino za 300 zł"   Laughing    Heh
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 06 Luty, 2009 23:25 Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jak najbardziej dobra perspektywa, tzn nie chodzi mi o małego dino w zoologicznym ale samo odtworzenie ich. Myślę, że w przeciągu najbliższych kilkudziesięciu lat wizja jurajskiego parku jest całkiem możliwa. Szczególnie jeśli Antarktyda dalej będzie odkrywać swoje tajemnice np. o istnieniu tam niegdyś bogatej fauny i flory co za tym idzie dinozaurów itp. Tkanka o której mówisz najprawdopodobniej jak się domyślam należy do tyranozaura(samica w ciąży) odkrytego przez Boba Harmona. Dokładniej z wnętrza zachowanej kości udowej udało się naukowcom uzyskać części tkanek miękkich. Z tego wyizolowano materię organiczną i wydobyto fragmenty białka. Dzięki temu porównano kolageny dinozaura z dzisiejszymi zwierzętami i potwierdziło się,że najbardziej pasują do ptaków Smile Jednak do odtworzenia dinozaurów potrzeba pełnego genomu, więc jeszcze trochę trzeba poczekać. Natomiast sprawa mamuta jest już w fazie końcowej, teraz tylko jeszcze pytanie: kiedy powiedzą prawdę na ten temat, że udało im się sklonować mamuta Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Tixon
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 62
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 09 Luty, 2009 23:34 Odpowiedz z cytatem

Zainteresowania? Literatura, głównie fantastyczna, zwłaszcza fantasy, ale i dobrym SF nie pogardzę.
Anime stoi u mnie na wysokim miejscu, chociaż namiętnie oglądam od ledwie dwóch lat.
Gry RPG, szczególnie w świecie Warhammera, z tym, że elementy ekonomi trzeba było deczko zmienić Smile
Gry, głównie cRPG, chodź innymi też nie pogardzę - ostatnio grywam w Space Empires IV Deluxe i za każdym razem zostaję przez nią wciągnięty, aż na nic innego czasu nie mam Confused
Ze starszych, to wiedza w każdej postaci (opłaca się wiedzieć dużo na na rozległe tematy Very Happy),  konikami zaś kiedyś była matematyka (do czasu liceum, zaś to, co jest na studiach odbiera całą przyjemność), dinozaury i kosmos.
Do tego odrobina muzyki, głównie metal.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gościniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 9 z 10 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.