Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Wasze strony
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gościniec
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
uufpl
Mieszkaniec Krain


   Posty: 1
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 08 Listopad, 2007 15:59 Odpowiedz z cytatem

Witam.
Z tej strony Natan2oo5. Smile
Od dłuższego czasu zajmuje się projektowaniem stron w technologii flash
i z biegiem czasu zajęcie to stało sie moją pasją.
Wykonam strony flash do 5 podstron za 250zł.
To najniższa cena na rynku za tego typu stronę.

Zapraszam - www.uuF.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 08 Listopad, 2007 16:28 Odpowiedz z cytatem

http://www.pknh.go.pl/
To oczywiście nie moja stronka... ale znam ludzi, którzy ją tworzyli.
Chciałabym, abyście zwrócili szczególna uwagę na media --> videos --> i tam wybrać trzeba trzeci filmik;) Jest to odjazdowe;P
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Raziel-chan
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1947
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 29 Listopad, 2007 11:52 Odpowiedz z cytatem

No cóż, moje forum zmieniło adres i samo się zmieniło :3

www.whisperer.pl

cya
Raziel-chan
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 08 Czerwiec, 2008 10:32 Odpowiedz z cytatem

http://aihhon.mojeforum.net/ - forum, które stworzyłem na prośbę znajomego :3 i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.
Forum polega na grze rpg (samym storytellingu) w realiach fantasy. Serdecznie zapraszam :3

obecnie wykańczany jest bestariusz oraz historia świata =)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Angel
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1079
Postać   Chowaniec

76 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 08 Czerwiec, 2008 11:20 Odpowiedz z cytatem

A ja to wam polecam www.kdmpp.blog.onet.pl
To nie jest do końca mój blog, ale polecam ;D (Szczególnie Mitris) xD

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Ma-Ryś
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 321
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 09 Czerwiec, 2008 7:39 Odpowiedz z cytatem

Miałam parę blogów, ale znając mój słomiany zapał...
Narazie współprowadzę bloga mojego zastępu www.swistaki.mylog.pl
Trawają też parace nad oprawą graficzną strony drużyny. Biorąc pod uwagę ten internetowy dobytek to niepotrzebnie uczyłam się i czytałam o tworzeniu strn internetowych.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Madea
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 281
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 30 Czerwiec, 2008 13:33 Odpowiedz z cytatem

Ja blogu nie mam, ale  jak chcecie możecie o mnie napisac na stronie www.ulus1.powiedz.to
[/img]
chociaż pewnie nikt  tam nie będzie wchodził bo nikt mnie nie zna (z tąd)(tak mi się wydaje) SmileSmileSmile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Verkland
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 12:01 Odpowiedz z cytatem




Pragnę zaprosić Was do gry w Polską Legendę Zielonego Smoka:
www.lotGD.pl

Lubisz nabijać kolejne poziomy, zdobywać przedmioty i handlować nimi, walczyć z potworami, ulepszać ekwipunek oraz sprawdzać swoje siły z innymi graczami?
A może cenisz sobie klimat, odgrywanie postaci, bądź jesteś fanem sesji rpg?

Na lotGD znajdziesz to wszystko oraz o wiele więcej!


Polska Legenda Zielonego Smoka to między innymi nieustannie rozwijająca się od 2006 roku, darmowa gra przez przeglądarkę.
Aby za grać, nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy połączenie z internetem oraz dowolna przeglądarka, choć zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox.

Obecnie mamy 2 serwery: pierwszy w sam raz dla fanów gier mmorpg, drugi zaś idealny dla entuzjastów sesji rpg, jednakże oba serwery zawierają wiele wspólnych cech, dlatego też warto zagrać na jednym i drugim!


Serwer Nowej Ery powstał 1 kwietnia 2008 roku. Jest to swego rodzaju eksperyment, opierające się na przetworzeniu dotychczasowej wersji na grę w stylu mmorpg. Umożliwia on osiągnięcie aż 300 poziomów, gromadzenie przedmiotów wypadających z potworów, handel pomiędzy graczami, ulepszanie broni i zbroi, wojny gildii, walki pomiędzy graczami (pvp), questy, rozwijanie swoich umiejętności (skilli)  i wiele, wiele innych! Aktualnie w planach mamy także utworzenie takich możliwości, jak: podział zbroi na wiele części, możliwość tworzenia własnych akcesoriów za pomocą kombinacji, gromadzenie materiałów, system zatrudnienia się do pracy, arena walk online i kilkanaście innych opcji, ale zawsze możesz nam coś nowego podpowiedzieć, czy też zaproponować!

lotGD to nie tylko gra, ale także miejsce zamieszkiwane przez ludzi inteligentnych, pomysłowych, czarujących i mających w sobie 'to coś'. Na serwerze Starej Ery bywają w dużej mierze miłośnicy sesji rpg, dlatego też staramy się utrzymywać tam odpowiedni klimat oraz tworzymy specjalne miejsca i scenerie, odpowiednie dla tego typu potyczek słownych. Nie znaczy to jednak, iż Stara Era to tylko gra słów. Po osiągnięciu 15 poziomu, gracz staje przed możliwością pojedynku ze smokiem. W wypadku pokonania bestii, gracz wraca do 1 poziomu i przechodzi częściowy reset. Im więcej smoków dany gracz ubije, tym potężniejszy się stanie.


Obie krainy przez cały czas rozwijane są przez Załogę Smoka, powołaną z imienia Króla Libernendila, a także przez wszystkich ambitnych i pomocnych graczy. Oprócz serwerów, gracze mogą wymienić swoje zdania i porady na forum, wysyłać swoje zdjęcia do specjalnej galerii wojowników, wspólnie tworzyć i uzupełniać Smokopedię (wikipedia na temat lotGD), czy też pisać i czytać artykuły do DragoNews - czasopisma lotGD.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Last_Dragon
Shotokan


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1013
Postać   Chowaniec

505 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 16:49 Odpowiedz z cytatem

Smile
no cóż Smile spróbuje w to zagrać Very Happy
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
FreeCia
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 795
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 18:15 Odpowiedz z cytatem

Ja tam z takich gierek gram jedynie na www.pimpland.pl
____________

Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 20 Wrzesień, 2008 17:04 Odpowiedz z cytatem

heban.blog.pl >wejdźcie i zobaczcie... akurat do tematu oszustw i mistyfikacji (nie pamiętam nazwy)
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 20 Wrzesień, 2008 19:54 Odpowiedz z cytatem

Twój blog bardzo mi się podoba, wreszcie znów zacząłeś pisać  Heh  
Polecam wszytskim blog, który nie jest mojego autorstwa, ale dość dużo moze wnieść w chaos myśli   Rolling Eyes  : http://szarywilk.blog.onet.pl/
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Silchas Ruin
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 13
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 01 Październik, 2008 17:50 Odpowiedz z cytatem

To ja polecam:


www.redoran.net  Smile  


Bardzo przyjemna gra rpg Heh

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Sharin
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 50
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 18 Luty, 2009 18:13 Odpowiedz z cytatem

OK. Więc i ja was gdzieś zaproszę Twisted Evil

Wszystkich zainteresowanych fantastyką zapraszam na
Gildię Miłośników Fantastyki

Kilka słów o Gildii Miłośników Fantastyki

Gildia Miłośników Fantastyki - czym jest ta strona? Po co powstała? Jaki jest cel istnienia tej strony?


Strona ta jest wirtualnym miejscem (światem), który jest współtworzony przez wszystkich (aktywnych) członków tej społeczności. Moja rola polega na koordynowaniu funkcjonowania całości, można by mnie nazwać po prostu inżynierem albo programistą - jednak moja działalność to przede wszystkim planowanie zawartości strony, planowanie wszystkich rozwiązań umożliwiających interakcje społeczności ze stroną, dbanie o to żeby to wszystko trzymało się kupy i nie rozpadało z byle powodu. Chyba najciekawszą częścią mojego zadania w Gildii jest przewidywanie reakcji jej członków i takie planowanie strony aby czuli się jak najlepiej w tym wirtualnym świecie. Pozyskiwanie nowych członków to też w dużej mierze moja zasługa - wykorzystuję do tego swoją wiedzę techniczną dotyczącą wyszukiwarek internetowych - to nie jest przypadek, że znaleźliście właśnie tą stronę - to ja was tu ściągnąłem;-)

Cała moja wiedza i doświadczenie zawarte są w oprogramowaniu obsługującym Gildie - jest ono napisane na miarę ograniczeń technicznych internetu i serwera... jednak tak aby było w stanie jak najlepiej realizować założenia stawiane przed Gildią - na ile się to udaje? Wystarczy zapytać kilku członków Gildii - nie ma lepszej odpowiedzi na to pytanie.

Po co ta strona? Po co cała ta finezja rozwiązań i ten wysiłek... przyczyn powstania strony jest kilka. Zasadniczą przyczyną a zarazem celem jest stworzenie możliwości publikacji własnych prac... to było by mało - chodzi o publikacje prac przez młodych, początkujących twórców oraz tych już bardziej doświadczonych i wzajemna wymiana poglądów i doświadczeń. Krótko mówiąc - Gildia ma umożliwiać i pomagać młodym ludziom w rozwijaniu zainteresowań literackich związanych z fantasy. Kolejną przyczyną i za razem celem jest stworzenie "miejsca" w którym miłośnicy fantasy nie byli by odrzucani i traktowani z pogardą, "miejsca" w którym zostali by zrozumiani i docenieni - oraz nagrodzeni za postępy w twórczości! Gildia ma być miejscem które ma uczyć poszanowania drugiego człowieka, jego zainteresowań, jego twórczości, jego inności. Gildia ma się przeciwstawiać ogólnym tendencją do deptania i poniżania innych ludzi, kradzieży własności intelektualnej, oszustwom i nieuczciwości. Dlatego tak surowo karane są wszelkie kradzieże własności intelektualnej - u nas nie ma miejsca na plagiat! Wszelkie konflikty i różnice zdań na tle światopoglądowym, religijnym itp. są rozstrzygane w duchu poszanowania drugiego człowieka i jego prawa do odmiennych poglądów.

Zdecydowanie zaprzeczam jakoby celem strony było promowanie magii, okultyzmu, satanizmu, sekt itp. Nie ponoszę także odpowiedzialności za wszelkie wypowiedzi członków Gildii na wyżej wymienione tematy.

Teraz troszkę szczegółów dotyczących powstania Gildii: pomysł narodził się jesienią 2003 roku. Jest to mój osobisty sprzeciw wobec fatalnego podejścia systemu edukacji do twórczości młodych ludzi. Polski system edukacji nie daje możliwości rozwijania talentów literackich - zwłaszcza w dziedzinie literatury fantasy - więc postanowiłem choćby minimalnie poprawić sytuację. Cała struktura Gildii i atmosfera zrozumienia, poszanowania, współpracy, wzajemnej pomocy, tolerancji, braterstwa jest moim osobistym sprzeciwem wobec tendencji panujących w dzisiejszym społeczeństwie. Od początku wielki nacisk kładę na to ażeby każdy z członków Gildii mógł poczuć się doceniony, mógł na własne oczy przekonać się, że jego twórczość jest wartościowa i może być ciekawa również dla innych. Strona rozwija się coraz intensywniej - z kilkudziesięciu osób na początku jej istnienia rozwinęła się w kilkaset a teraz prawie dwa tysiące osób. Cały czas strona jest nie komercyjna a członkostwo i umieszczanie prac jest bezpłatne. Osobiście mam nadzieję, że nasza rozrastająca się społeczność przyciągnie reklamodawców którzy wykupią reklamy na stronie - dzięki czemu będzie można opłacić wydajny lecz drogi serwer.

Dziękuję wszystkim którzy się przyczynili i przyczyniają do sukcesu Gildii, dziękuję tym którzy wsparli projekt finansowo. Szczególne podziękowania składam mojej ukochanej Weronice - całą moją pracę dedykuję Tobie:*

Najwyższy Mistrz Gildii Miłośników Fantastyki
Michał Możejko


***
Nie będziecie żałować Twisted Evil

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Angel
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1079
Postać   Chowaniec

76 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 08 Maj, 2009 8:33 Odpowiedz z cytatem

Ja także poleca lotgd, czyli polską legendę zielonego smoka. Verklanda znam z tamtą ;d I jestem tam zapisana jako Lua, w razie czego xDD
Polecam oprócz tego www.narutorpggra.p2a.pl
Jak sama nazwa mówi - Naruto Smile
Nie mogę tego tu nie dać, bo to forum mojego przyjaciela i niestety - upada.
Hm... Co by tu jeszcze....
www.nightwood.net - smoki, hodowla smoków nightwood. Tam mnie znajdziecie pod nickiem ANgel ;P
www.bitefight.pl - tam pod nickiem Angeles. Gra o tematyce wilkołaków i wampirów. Jesteś albo tym, albo tym i walczysz, polujesz, itp.
www.anielica-i-hao.blog.onet.pl - Mój wielce porażkowy blog Smile' Opowiadanie...
Nom, to NA RAZIE wszystko xDDD

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 08 Maj, 2009 16:26 Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam, czy już tego tutaj przypadkiem nie napisałem, ale zakładam, że może jednak nie  Wink  .

1) Mój blog. Większość wpisów ma coś wspólnego z RPG
Darkpotato Blog o RPG
2) Forum najpierw prowadzone przez Lealee i mnie. Teraz tylko JA bawię się w adminowanie. Delikatnie mówiąc- strona niezbyt uczęszczana  Very Happy  .
Forum Croup & Vandemar sp.z.o.o.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Angel
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1079
Postać   Chowaniec

76 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 03 Czerwiec, 2009 14:23 Odpowiedz z cytatem

www.elementum.fora.pl
Jedna wielka sesja RPG.
tworzymy kartę postaci, walczymy, zapisujemy się do gildii, prowadzimy życie... itp.
Forum w klimatach fantasy oczywiście Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Szima
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 138
Chowaniec

30 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 03 Grudzień, 2009 14:53 Odpowiedz z cytatem

Silva Szimae
Mój blog  Wink  Jak tytuł wskazuje, nawiązania do sarmatyzmu i popularnych wówczas sylw domowych (silva rerum - las rzeczy), księgach, w których szlachcice zapisywali istotne dla siebie sprawy - wydarzenia w folwarku, własne przygody i przemyślenia, zasłyszane anegdoty itd. Będzie tu głównie o historii, odtwórstwie historycznym, czasem jakieś notki przyrodnicze oraz krótkie opowiadania spod mego długopisu się pojawią. Blog nowy, ale trochę już zdążyłem napisać. Zapraszam!
____________

Chan Krum pijał wino z czerepu nieprzyjaciela - zupełnie jak królowie Longobardów w Italii. Car Kałojan tego już nie robił, ale był srogi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Tomson
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 17 Grudzień, 2009 19:33 Odpowiedz z cytatem

www.tomsonworld.dbv.pl
Moja strona dopiero powstała, ale codziennie w niej grzebię i coś tam dodaję.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
Wchodźcie klikajcie i wszędzie zaglądajcie!

-Hm. Ta strona wygląda interesująco, nie sądzisz mistrzu?
Młody uczeń spojrzał na swojego mentora.Oczy jego mistrza zaświeciły się jasnym blaskiem.
-Tak, tak byłem tam kiedyś. To niepozorna witryna, lecz moc w niej jest wielka. Poznałem jej autora i powiadam ci: nie jest to dobra moc. Sądzę że on spiskuje z...- w tej chwili Źrenice mistrza gwałtownie się skurczyły.  Złapał się za serce, przewrócił na zemię i jego ciało zostało obdarte ze skóry. Uczeń był zaskoczony, lecz zrozumiał śmierć mistrza. Moc tej strony jest wielka..

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
darko79
Mieszkaniec Krain


   Posty: 1
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 20 Grudzień, 2009 22:21 Odpowiedz z cytatem

Witam!

Zapraszam wszystkich forumowiczów do odwiedzenia nowego portalu, traktującego o opowiadaniach fantastycznych.
W czym jego oryginalność? W zamierzeniu ma on traktować każde opowiadanie z osobna, gromadzić recenzje każdego indywidualnie. Jako że większość recenzji traktuje o zbiorach opowiadań, a nie poszczególnych utworach. Z tego powodu portal ten może być ciekawy dla tych co szukają opinii o jakimś opowiadaniu konkretnie, i nie chcą przekopywać się przez gąszcz niechcianych informacji.

Zapraszam na portal: Fantazyjny Portal Recenzyjny

Wszelkie opinie bardzo mile widziane, zarówno w tym wątku jak i w komentarzach na portalu.

Pozdrawiam darko79

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gościniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 4 z 6 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.