Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Najwięksi zbrodniarze w kinie i literaturze
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Świat słowa
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Sheila
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 482
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 25 Październik, 2007 21:24 Odpowiedz z cytatem

Ach. Ale czy on zasługuje na umieszczenie w tym dziale? Był fajny  Wink  Złodziej,ale uroczy.
____________

Wiatr nie raz sypał mi piaskiem w oczy, ale teraz mam to już za sobą
Przyjaciele, jesteśmy mistrzami
Będziemy walczyć aż do końca

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 25 Październik, 2007 21:30 Odpowiedz z cytatem

Nom, jakbym był kobieta tez bym wzdychał. myślę ze zasługuje. Może nie zabijał ludzi w sposób godny statystyk Stalina i Hitlera razem wziętych, może nie podejmował decyzji o wysadzeniu świata w powietrze, ale był zły, był jednostka reprezentującą zło, tak jak opisani tu Joker czy Dwie Twarze. a tu trafiają właśnie tacy. Nie moja wina, że trafił tu też Sauron który rozwalał armię jakby to były ołowiane żołnierzyki   Very Happy   no ale jego charakter określa się jako zły.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Sheila
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 482
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 25 Październik, 2007 21:41 Odpowiedz z cytatem

Ech,i tak go lubię  Wink   No i na szczęście to postać fikcyjna jka i wiel innych tu opisanych  Wink
____________

Wiatr nie raz sypał mi piaskiem w oczy, ale teraz mam to już za sobą
Przyjaciele, jesteśmy mistrzami
Będziemy walczyć aż do końca

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 25 Październik, 2007 21:49 Odpowiedz z cytatem

Chciałbym być jak on. Brał co chciał, jak ktoś podskoczył to mu oddał. i ten głos....
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Sheila
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 482
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 25 Październik, 2007 22:14 Odpowiedz z cytatem

Mmm...<rozmarza się> coś pięknego  Wink
____________

Wiatr nie raz sypał mi piaskiem w oczy, ale teraz mam to już za sobą
Przyjaciele, jesteśmy mistrzami
Będziemy walczyć aż do końca

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Angel
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1079
Postać   Chowaniec

76 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 01 Listopad, 2007 22:29 Odpowiedz z cytatem

Może ja opiszę Stalina, albo Hitlera, co?? &nbsp; Twisted Evil

Dodane po 4 minutach:

A co z moją nagrodą grzesiu??   Mad    aureola2

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 02 Listopad, 2007 16:29 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chciałbym być jak on. Brał co chciał, jak ktoś podskoczył to mu oddał. i ten głos....

A nie jesteś taki?
Cytat:
Może ja opiszę Stalina, albo Hitlera, co?? &nbsp;  

Będziesz opisywać malarza ściennego? Oni dwoje nawet nie zasługują na pamięć  mad3
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Brat Gilbert
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 3445
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 02 Listopad, 2007 17:42 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co z moją nagrodą grzesiu??

"Grzesiu", pisze się z wielkiej litery... Grzegorz mógłby się obrazić... Poza tym nie sądzę, żeby dwie, czy nawet trzy linijki tekstu zasługiwały na nagrodę, więc daruj sobie tego typu pytanie po to tylko, aby napisać posta.
Cytat:
Może ja opiszę Stalina, albo Hitlera, co??

Jeśli chcesz opisać to opisz (Nie napomknij, tylko porządnie opisz), a takie pytania też sobie daruj, bo opisujesz co chcesz, a nie to co my Ci pozwolimy.
Cytat:
A nie jesteś taki?

To nie jest temat o Grzegorzu... Być może kiedyś ktoś napisze o nim książkę, czy nakręci film, ale póki co takowych nie ma...
____________

"Chyba że wraz z toczeniem się kostki spadnie na mnie deszcz czaszek moich wrogów (wszystkie ze złota); wtedy uznam to za cud spowodowany przez boga Sharumazagonahomalefantayuiskrimtnweqrana i powrócę na forum."- Domius Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 07 Listopad, 2007 22:21 Odpowiedz z cytatem

Mitris napisał:
Cytat:
Chciałbym być jak on. Brał co chciał, jak ktoś podskoczył to mu oddał. i ten głos....

A nie jesteś taki?



Brakuje mi jego głosu, no i... nie kradne Laughing &nbsp;Shocked &nbsp;Confused

Dodane po 3 minutach:

Bracie Gilbercie, dziękuję że pilnujesz tematu. Aniele: I Hitler i Stalin są postaciami historycznymi, w tym temacie prezentujemy postacie nie istniejące w rzeczywistym świecie.

A na nagrodę to se trzeba zasłużyć &nbsp;Hihi

Dodane po 1 minutach:

Brat Gilbert napisał:
Być może kiedyś ktoś napisze o nim książkę, czy nakręci film, ale póki co takowych nie ma...


póki co, póki co.... 8)

Tak, "póki co" było celowe Very Happy
"Bracie Gilbercie, dziękuję że pilnujesz tematu" Nie ma za co Smile
Poprawiłem pierwszy cytat- dop. Gilbert

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 08 Listopad, 2007 14:38 Odpowiedz z cytatem

A tak mówiąc na marginesie, ale na temat. To co myślicie o Van Helsingu? Był teoretycznie egoistą... i istaniał na prawdę... i był cool....  Heh
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 09 Listopad, 2007 16:38 Odpowiedz z cytatem

Ale był raczej dobry, wysyłany był pod kierownictwem kleru, a w dodatku robił to co robił bo chciał to robić. Garrett robił to nieświadomie kierowany rządzą pieniądza.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 13 Listopad, 2007 16:54 Odpowiedz z cytatem

Przypominamy że konkurs na najlepszą prezentacje zbrodniarza trwa. Pisać, moi mili, stawka jest podniesiona!!!!

Prace z wikipedii, prace na odchyl się oraz przedstawiające postacie mało związane z fantastyką zostaną ignorowane bądź kasowane
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 04 Grudzień, 2007 12:01 Odpowiedz z cytatem

Pytanie: to muszą być postacie z literatury lub kina, tak? Z gier niekoniecznie?
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 04 Grudzień, 2007 14:32 Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że na podstawie gry ciężko będzie Ci scharakteryzować jakąś postać, no chyba, że oprzesz się w głównej mierze na własnych dopowiedzeniach, a wątpię, żeby o to chodziło Grzesiowi Wink
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Asthaord
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 648
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 04 Grudzień, 2007 16:01 Odpowiedz z cytatem

Oj nie, myślalem o tym zabawnym panu z mojego avatara Wink Dagoth Ur z "Morrowind"... jego latwo scharakteryzować, ale dobra, za niedlugo napiszę o książkowym.
____________

Why So Serious?!

www.mythai.info

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 05 Grudzień, 2007 15:32 Odpowiedz z cytatem

Postać może być z komiksu, książki, gry komputerowej lub "papierowej" (postaci stworzone na potrzeby gier fabularnych przez graczy nie wchodzą w rachubę), filmu, jeśli czytałeś poprzednie strony tematu to wiesz iż mogę być to postacie z bajek, dobranocek itp. Ważne jest że mają to być łobuzy, bandyci, szachraje i inne szuje jakie zatrzęsły światem fantastyki (Uwaga - fantastyki, ale nie szeroko pojmowanej. Chodzi tu właśnie o podgrupę - fantasy, w każdej możliwej odmianie)
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 25 Grudzień, 2007 1:29 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wydaje mi się, że na podstawie gry ciężko będzie Ci scharakteryzować jakąś postać, no chyba, że oprzesz się w głównej mierze na własnych dopowiedzeniach, a wątpię, żeby o to chodziło Grzesiowi Wink

Co?! Właśnie, że nie! Owszem, głównego bohatera Quake'a może trudno scharakteryzować, ale np. Morrowind ma stosunkowo dużo książek i historia Trójcy, Nerevara oraz Dagoth Ura jest dość szczegółowo opisana. Notabene to nie Dagoth Ur była tam złym i zbrodniarzem, wręcz przeciwnie Wink
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Vlad II
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 14 Luty, 2008 14:59 Odpowiedz z cytatem

A więc moim ulubionym "czarnym" bohaterem jest Dragosani z książki Nekroskop-Brian Lumley . Co prawda jeśli chodzi o tą postać to przez dłuższy czas wydaje on nam się głównym bohaterem książki lecz dowiadujemy się o inności tej postaci pod koniec. Dragosani to postać która jest przedstawiona od najmłodszych lat i wydaje on się być normalnym dzieckiem.Jednak pewnego dnia kiedy on zgubił się w niedalekim lesie znajduje tam grób starego wampira choć on o tym nie wie .W tym momęcie akcja odchodzi od niego i wraca po czasie a on staje się dorosły.Wtedy dowiadujemy się ,że ten sam wampir nauczył go umiejętności która pozwalała na czytanie w umysłach zmarłych.Jednak nie było to przyjemne ponieważ aby to zrobić musiał porozrywać zwłoki, powąchać je posmakować posłuchać.I dopiero w tym momęcie wiedział wszystko.Pewnego dnia zaczął pracować w rosyjskim para-wywiadzie gdzie robił to kilka razy dziennie.Tak przy okazji zabijając parę ludzi wraz ze swoim przyjacielem Batu .Kiedy dostał urlop przypomniał sobie o tym starym miejscu gdzie kiedyś nauczył się robić tę ohydną ,rzecz .Więc pojechał tam ponieważ kierowała nim chciwość ,chciał więcej wiedzieć i chciał poznać wszystko co wampir jest wstanie zrobić.Te poznawanie trwało z przerwami kilka ładnych i zarazem obrzydliwych lat ,aż w końcu wampir ten  zasiał w nim swoje jajko.Wtedy on nagle zmienił zdanie już nie chciał być wampirem.Uwolnił starego wampira bo on skłamał go że wyjmie z niego jajo pod warunkiem ze go uwolni.Więc po prostu uwalniając go popełnił najgorszy błąd w swoim życiu.Kiedy stary wyszedł z ziemi on dostał takiego ataku histerii że zabił go obcinając głowę i ćwiartując ją.Potem zabił swojego przyjaciela Maksa Batu. Jednak kiedy próbował zabić pewnego Harrego Koghta przegrał.A między innymi on miał zdolność magicznych drzwi i on wsadził go do tych drzwi co spowodowało ze ciągle był umierający.A tak dokładnie to zamieniły się role starego wampira i niego więc co chwilę umierał i odżywał.
____________

Vlad II

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Stysiek
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 47
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 04 Czerwiec, 2008 20:12 Odpowiedz z cytatem

W Karczmie.... Dla mnie Red Shoehart z " Piknik na skraju drogi" nie wiem dlaczego ale jest Takie nie za dobry w sumie Nie umywa się do Lorda Voldemorta ale cóż jakoś trzeba żyć Smile)
____________




Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Tallis Keeton
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 108
Chowaniec

312 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 30 Marzec, 2011 22:59 Odpowiedz z cytatem

Ze złych to lubię (o ile tak można powiedzieć, bo trudno ich osobiście lubić, ale wiecie o co chodzi), Przeklętych z Koła Czasu Jordana. Bo są tacy... yhm...porypani? Very Happy O ile pamietam jest to grupa kilkunastu bardzo potężnych magów, którzy przeszli na Ciemną Stronę a każdy ma swoje hobby np. jedna laska ma hobby w postaci torturowania kobiet i dzieci, a najlepiej młodych przystojniaków. Inny lubi wywoływać wojny i rzezie, powodować głód i choroby. Inny jeszcze coś tam. I tak dalej. No bo każdy powienien miec jakie hobby Very Happy
Poza tym dośc lubię Voldemorta, bo jest taki śmiesznie przewidywalny. Jest to patafian, którego ograłby średnio rozgarnięty Nazgul, bowiem co roku ogrywa go banda dzieciaków.
Za to dementorzy robią na mnie wrażenie i wydają mi się straszni, bo zwykli ludzie, mugole ich nie widzą ale odczuwają ich działalność. To znaczy stają się smutni, przygnębieni i nieszczęśliwi. Jak walczyć z czymś czego nie widać i o czym nie wiemy że istnieje - to jest prawdziwa groza.
poz Smile
tal
____________

pracka:
http://silesian.academia.edu/MagdalenaKroczak
fanfiki:
http://www.fanfiction.net/u/242280/Tallis_Keeton

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Świat słowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 3 z 5 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.