Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Wiedźmin (1, 2)
Idź do strony   1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gry komputerowe
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Sierpień, 2011 18:39 Odpowiedz z cytatem

Eviva, rada jest prosta. Zacznij na poziomie trudnosci 'normal' i jeśli stwierdzisz, że za trudno, to go sobie zmniejszysz. A że nie grałaś, to tylko świadczy że kiedyś trzeba spróbować Smile

Havok, mimo wszystko co do przekleństw się nie zgodzę, uważam że było ich sporo za wiele, nie tylko dla mnie, ale dla większości normalnych osób, no ale to tylko opinia.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 29 Sierpień, 2011 18:57 Odpowiedz z cytatem

Chyba skorzystam.
White, a czemu nie karmisz chowańca? On taki smutny...
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 24 Wrzesień, 2011 17:27 Odpowiedz z cytatem

Dostałem ostatnio maila z njusletera związanego z Wieśkiem 2 w wersji 2.0. Może to kogoś zainteresuje:

Cytat:
(...)
CD Projekt would like to invite you to be a part of our Fall Conference which takes place on the 22nd of September. The Witcher 2, version 2.0 is on its way and we would like you to join us on this special day, as we are going to reveal some new, exciting facts regarding the upcoming release and shed some light on the recently announced adaptation of Assassins of Kings for Xbox 360.

CD Projekt RED and GOG.com will be jointly streaming their international portions of the CDP Fall 2011 conference via Ustream video feed at 6:00 PM Warsaw time (4:00 pm GMT, 12:00 noon EDT, or 9:00 PDT) on Thursday 22 September here (http://www.ustream.tv/channel/cd-projekt). GOG.com will be discussing their performance in 2011 and revealing new developments. CDP RED will be showing off the new features of The Witcher 2 version 2.0 live for the very first time, followed by a live gameplay demonstration of The Witcher 2 for Xbox 360. Last but not least, there is also an official unveil of the box art for the title scheduled to take place on that day.

CD Projekt RED's demonstration of The Witcher 2 version 2.0 new content, will start at 4:15 GMT, and version 2.0 will become available just one week after the event on the 29th of September. During the presentation, People watching the stream will be able to take a closer look at some of the most important additions and enhancements to be included in this content update such as:

- Tutorial - New, more comprehensive tutorial that will allow players to slowly get familiar with the world of the game.

- Dark Mode - a brand new difficulty level designed for everyone who's looking for a fresh challenge. This mode also comes with a special set of dark-themed items to go along with it.

- Arena Mode - the arcade style mode where players fight countless waves of enemies in order to achieve the highest score, and later boast about it on specifically designed leaderboards. Be sure to watch this segment to see the new opponent that's being introduced to the game with version 2.0!
(...)

____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 13 Październik, 2011 20:56 Odpowiedz z cytatem

Akurat mi się fabuła w Wiedźminie 2 zupełnie nie spodobała. A epilog gdzie wszystko się miało rozwiązać i rozmowę z naszym głównym przeciwnikiem uważam za totalnie nieudaną a jego argumenty które podobno miały mnie wbić w fotel totalnie mnie nie poruszyły. Ostatnio nawet sobie po raz kolejny przeszedlem jedynkę a następnie po raz drugi dwójkę i uważam ciągle że pierwszy wiesiek jest pod wieloma względami lepszy. A już na pewno pod względem fabularnym.

A w Wiedźminie I też były bardzo fajne i zróżnicowane zadania poboczne, oprócz zleceń na potwory (które tez nie były wcale nieprzyjemne do wykonania). Przypomnę może tylko historię z Niebieskooką kurtyzaną czy z 'wilczym' problemem Carmen. Postacie były bardziej wyraziste, chociazby niezapomniany dla mnie Siemko czy Talar. Żadna postać z dwójki wsumie mi nie zapadła w pamięć i nie wzbudza w myślach zadnego sentymentu jak wiele postaci z jedynki. No może poza ciekawym nawiązaniem do opowiadania Sapkowskiego o polowaniu na Złotego Smoka.

Nie mówię tego wszystkiego żeby udowodnić jakim dennym tytułem jest dwójka, bo tak nie jest, jest grą bardzo na bardzo wysokim poziomie, wciągającą i ciekawą, jednak na 100% nie przebija pierwszej części o co się mogę kłócić z każdym Very Happy
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gry komputerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 3 z 3 Idź do strony   1, 2, 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.