Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
ORG: Zew Cthulhu
Idź do strony   1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 15 Marzec, 2008 17:39 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Syndrom starego piernika powraca.

Chyba się zgodzę  Very Happy  .
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 15 Marzec, 2008 17:42 Odpowiedz z cytatem

1) Modowanie porównywać do sesji? No-no...
2) Wiem, dziecko jestem, bo nie udaję, że śpię...
3) Od razu zakładałem, że gra będzie realistyczna, tak zresztą prowadzi się w ZC.
4) Rozumiem, porządny MG to łaskawy MG. Szkoda, że dobry gracz to już niekoniecznie inteligentny gracz...
5) Tak, ty byłbyś lepszym modem: taki dorosły, taki "mondry", tak dbający o forum...
6) Ok, nowa sesja: Ty piszesz "z błyskiem w oku kładę się w poprzek ulicy", Darkpotato - "zabijam głównego bossa", a wasze następne posty to "jak to: przejechał! OMG LOL ŻAL, ale kiepski moderator!" oraz "no chyba oczywiste jest, że jeśli zabijam głównego bossa to robię też wszystko, co powinno być zrobione przed. Żal".
I 7) Wiesz, miałem cię za mądrego, okazałeś się mondry Confused

Dodane po 1 minutach:

Darkpotato: pamiętasz, jak zabiłeś moją postać, bo zeskoczyła z mostu (notabene myślałem, że jest mniejsza wysokość)? Dziwne... Wtedy nie byłeś żałosny, ani piernikiem.
Oczywiście, można wyzywać kogo się chce i za co się chce, byleby nie było to o tobie.
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 15 Marzec, 2008 17:43 Odpowiedz z cytatem

Żal, żal i jeszcze raz żal.
Że miałeś gorszy tydzień i zbili cię na podwórku to jeszcze nie powód, żeby ludziom psuć zabawę, ale ok.
C&V witaj!  Very Happy  
Pan X
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 15 Marzec, 2008 17:47 Odpowiedz z cytatem

Tak, zgadzam się z tobą, Lizard, słowa te dobitnie świadczą o twojej inteligencji, a także o tym, że byłbyś dobrym - i bardziej dorosłym - modem. Czyli prowadził lepsze sesje.

Teraz to mnie zniechęciłeś całkiem do zadawania się z tobą. Żałosna to jest twoja inteligentna postawa tak w grze, jak i poza nią, biją na podwórku to może ciebie (nie wiem skąd wziąłeś taki tekst, pewnie z doświadczenia), temat zamykam, bo widzę, że albo nikt nic nie pisze, albo pisane są same "mondre" posty, takie bardzo "nie-żal".
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 15 Marzec, 2008 17:48 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rozumiem, porządny MG to łaskawy MG. Szkoda, że dobry gracz to już niekoniecznie inteligentny gracz...

Porządny MG panuje nad przygodą.
Cytat:
Ok, nowa sesja: Ty piszesz "z błyskiem w oku kładę się w poprzek ulicy", Darkpotato - "zabijam głównego bossa", a wasze następne posty to "jak to: przejechał! OMG LOL ŻAL, ale kiepski moderator!" oraz "no chyba oczywiste jest, że jeśli zabijam głównego bossa to robię też wszystko, co powinno być zrobione przed. Żal".

1) O, ni. O wiele ciekawiej będzie, jak wejdziemy na most zawieszony 60m nad małą rzeczką, skoczymy, a potem będziemy kłócić się z MG, że każdy by to przeżył  Heh  
2) Czemu w ostatnim poście 'Czyjegoś Domu' napisałeś, że zepsuliśmy sobie przygodę? Dlatego, że tobie się nie podobało?
3) Mitris miała jakiś dar przewidywania przyszłości Lizardzie. Następnym razem powinniśmy zrobić to, co ona  8)  .

Cytat:
Wiesz, miałem cię za mądrego, okazałeś się mondry

Myślę, że twoje zdanie bardzo go ruszy. Już widzę, jak załamany Lizard zamyka się w swojej szafie...  Rolling Eyes  

I jeszcze jedno. Jak się mistrzować nie potrafi, to się nie mistrzuje.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 4 z 4 Idź do strony   1, 2, 3, 4

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.