Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Wasze małe dziwactwa
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Jacube63
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 262
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 05 Listopad, 2008 16:25 Odpowiedz z cytatem

CIEMNOŚĆ
A może pod łóżkiem kryje się czarna łapa?This is my end.
Atak w ogóle myślę że ciemność jest dobra do rozmyślań. Oczywiście jeśli obok nie znajduje się żadna łąka zagajnik itp

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Justify
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 142
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 19 Kwiecień, 2009 16:34 Odpowiedz z cytatem

Codziennie rano witam się z kaktusami na parapecie Wink
No i jak idę po chodniku, staram się nie nadeptywać na linie. Takie moje dziwactwo. Dziwne.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Angel
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1079
Postać   Chowaniec

76 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 21 Kwiecień, 2009 13:19 Odpowiedz z cytatem

Wcale nie. DO kwiatków trzeba dużo mówić, jeśli się chce, żeby ładnie rosły xDDD

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Jacube63
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 262
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 21 Kwiecień, 2009 16:20 Odpowiedz z cytatem

Ja też mam kaktusa na parapecie ale nie witam się z nim nigdy. Wręcz przeciwnie podlewam go raz na półtora miesiąca i jakoś rośnie bez żadnych problemów Very Happy . Kaktusy mają ten plus że nie musisz o nich pamiętać zawsze np. co tydzień. Ja osobiście polecam również patyczaki Very Happy . Są to małe patykowate robaki które po solidnym treningu mogą wytrzymać bez jedzenia nawet 12 dni !!!.Ja lubię patyczaki wszyscy inni na widok tego słodziaka albo wrzeszczy, albo mówi "  Shocked Kuba, jak ty możesz coś takiego hodować?"

Nirozumiem ich. Jestem dziwny? Surprised

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Justify
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 142
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 21 Kwiecień, 2009 16:56 Odpowiedz z cytatem

Tak, jesteś ;D Ale w końcu każdy ma jakieś dziwactwo ;P
Ja mam 8 kaktusów. I tak jak mój poprzednik, podlewam je, jak sobie o tym obowiązku przypomnę. A co ciekawe, nie przeszkadza mi to codziennie z nimi rozmawiać.
Hodujesz patyczaki? Hmm.. Patyczaki = robactwo, tak? *ucieka z krzykiem*
"SŁODZIAKA"?! Chłopie, zaczynam się martwić o twój światopogląd... ;D
No cóż, każdy lubi to, co chce ;>
Ale żeby patyczak i słodziak?! Słodziak to mi się kojarzy ze szczeniakiem, kotkiem, albo przystojnym facetem. Ale patyczak? xDD
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Jacube63
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 262
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 22 Kwiecień, 2009 15:04 Odpowiedz z cytatem

Nierozumiem o co ci chodzi... Patyczak też stworzenie boże szanować go trzeba i kochać...Natychmiast cię muszę uspokoić że mój światopogląd nie jest taki jak możnabybyło sobie to wyobrażać ja poprostu uwielbiam przyrodę ( wyjątkiem są: komary, mrówki,osy,pszczoły, pokrzywy i inne chwasty, korniki, aronie, porzeczki, kuny, liście, gałęzie, igły świerkowe sąsiada, silny wiatr,śnieg,grad, deszcz, pioruny i chyba to by było na tyle   Laughing  ) a więc ja poprostu uwielbiam przyrodę a nienawidzę złych ludzi. Przyrodę ochraniam ( Dla jasności, nie należę do grean peace), a złych ludzi tępie ( A przynajmiej staram się tępić   Mad   )

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Justify
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 142
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 22 Kwiecień, 2009 20:35 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
( wyjątkiem są: komary, mrówki,osy,pszczoły, pokrzywy i inne chwasty, korniki, aronie, porzeczki, kuny, liście, gałęzie, igły świerkowe sąsiada, silny wiatr,śnieg,grad, deszcz, pioruny i chyba to by było na tyle


Rozwaliłeś mnie tym. Zwijam się ze śmiechu! xDD

Patyczaki to ja mogę szanować, ale... kochać? Dobra. Ok. ;P

Ja też kocham przyrodę. Z wyjątkiem tej ZŁEJ strony, którą wymieniłeś. No, ale burzę wielbię *.* A co do zwierzaków, to mam psa xd. A jak widzę jakiegoś bezdomnego zwierzaka na ulicy, to zawszę daję mleko, karmę, czy coś. Inaczej po prostu nie mogę Smile A do schroniska nie chodzę, bo byłam raz i płakałam i nie chciałam stamtąd iść. To takie smutne...   Sad  

A te patyczaki to chociaż mają imiona? O.O
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Jacube63
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 262
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Kwiecień, 2009 14:04 Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że mają! Mógłbym ci przedstawić całe drzewo genealogiczne mojego aktualnego patyczaka, bo trzeba wiedzieć że ja już widziałem 8 czy 9 pokoleń tych robaków i zawsze tej dwójce która została ( z ok 30 sztuk.)nadawałem imiona.Aktualnie mam bezimiennego patyczaka ale myślę że nazwę go słodziak   Laughing
Rodzice słodziaka to "tulip" oraz " Agbah ułan" szczerze mówiąc nie wiem kto tam robił za kobietę, ale zdaje mi się że tulip był w dni parzyste a agbah w pozostałe  Laughing  . To że są dzieworodne nawet we mnie wzbudza obrzydzenie   Blee

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Justify
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 142
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Kwiecień, 2009 16:35 Odpowiedz z cytatem

Pf. Patyczaki. A tego bezimiennego, to nazwij WIEDŹMIN! ;d Będę wdzięczna.
No i może w końcu zrozumiem, jak można hodować patyczaki. Widuję je tylko w zoo i od razu uciekam z krzykiem. I te wszystkie pająki.. Brrr!
No patrz, patyczaków się nie brzydzisz, a dzieworodnością tak.
Co w tym złego, że samce są niepotrzebne samicom do rozmnażania? Są przez to w jakiś sposób samodzielne.

A te dni parzyste i nieparzyste, to mi się trochę skojarzyły z kalendarzykiem małżeńskim xDD
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Jacube63
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 262
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Kwiecień, 2009 17:35 Odpowiedz z cytatem

Wiedźmin mówisz. Fajnie zwłaszcza że jestem w trakcie czytania sagi Sapkowskiego (czytam ją po raz drugi)a do tego mój pierwszy patyczak miał na imię okołów , a jest to potwór żywcem wzięty właśnie z sagi (Wtedy czytałem ją po raz pierwszy). Dzięki za pomysł zawsze mam problem z nazywaniem nowych rzeczy.
A wracając do dzieworodności... Jest to dziwne dla mnie, takie nie normalne poprostu.
Mówiłaś ( pisałaś) że masz psa. Ja też muszę się pochwalić swoim dobytkiem bo też mam psa i to nawet trzy oraz kota który godzinami wyleguje się na fotelu. Uwielbiam go  Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Justify
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 142
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 23 Kwiecień, 2009 20:02 Odpowiedz z cytatem

xDD To ty masz cały zwierzyniec. Ja mam jednego jedynego PSA ;P
To ty najpierw PATYCZAKI wymieniasz? ;P Eeeej no.
<ja też chcę trzy psiaki!!!> ;d
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Jacube63
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 262
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 24 Kwiecień, 2009 19:51 Odpowiedz z cytatem

Trzy psiaki !!! Plątają się pod nogami i latają po podwórku. Co nie zmienia faktu że i tak są urocze...  Razz   Ale mój kot Irys bije na łeb na szyję cały mój jak to nazwałaś "zwierzynieć" . Jest poprostu super.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Last_Dragon
Shotokan


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1013
Postać   Chowaniec

505 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 25 Kwiecień, 2009 10:23 Odpowiedz z cytatem

Laughing    Laughing    Laughing    Laughing  
ja mam 15 letniego psa Razz i już on bardzo uroczy nie jest xD
ale i tak go lubie
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Justify
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 142
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 25 Kwiecień, 2009 10:53 Odpowiedz z cytatem

Dlaczego jest super? xD
Mój pies ma lat cztery i jest co najmniej ŚMIESZNY, jak określiła moja przyjaciółka. Muszę zamieścić tu jego zdjęcie, tylko gdzie? *myśli*
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Jacube63
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 262
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 25 Kwiecień, 2009 19:35 Odpowiedz z cytatem

Mój kot jest super bo :
a) Wyleguje się całymi dniami    Sleep  
b)Jest biały   aureola2  
c)Ma swój charakterek   Wink  

Miałem psa.Kiedyś... Miał 14 lat kiedy zmarł.  Weep  
Dzień po jego śmierci przyszły na świat potomkowie nieboszczyka: Kora i Gringo.
I tym sposobem mam 3 psy  Smile  
Wg mnie to trochę nie normalne i wypadałoby choć jednego komuś podarować (Na pewno nie do schroniska!)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 25 Kwiecień, 2009 22:02 Odpowiedz z cytatem

Może upiec jednego? Nigdy nie byłeś ciekaw smaku potrawki z onego czworonożnego?
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Jacube63
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 262
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Kwiecień, 2009 9:38 Odpowiedz z cytatem

Shocked

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Maciek1
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1794
Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Kwiecień, 2009 11:14 Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, czy człowiek byłby w stanie zorientować się, że to co podali mu w restauracji to w rzeczywistości nie jest potrawka z kurczaka...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Justify
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 142
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Kwiecień, 2009 11:43 Odpowiedz z cytatem

Hahaha ;DD
A znacie może przepis na koktajl z kota?
Zabijacie kota, zakopujecie go  7cm pod ziemią (OGONEM DO GÓRY!). Zaznaczacie, gdzie jest ogon, czekacie miesiąc. Wbijacie rurkę w miejsce ogona i pijecie. Już wiecie, po co ogon do góry? xD
Czarny humor, jak to określił mój kolega Wink

No cóż, ja nie mam problemów z zastanawianiem się, co podają mi na talerzu. Mięsa i ryb nie jem ;P Ewentualnie można by się zastanawiać, czy dziwnie wyglądający makaron na talerzu to naprawdę makaron... *zamyślona*. Ale wątpię, żeby człowiek zorientował się, czy to, co mu dają na talerzu jest psem, kotem, kurczakiem czy owcą.
A jedliście kiedyś owoce morza? No, ośmiorniczki, małże, krewetki... Jak ja to widzę, to mi się coś cofa Confused
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 26 Kwiecień, 2009 12:43 Odpowiedz z cytatem

Mniam... Ja jak widzę coś, czego dotąd nie próbowałem, to jestem jak namagnetyzowany Smile Po prostu muszę to zjeść! Nie próbowałem jeszcze mrówek, węży, psów, kota ani konia, ale poza tym to w zasadzie dużo mam już za sobą...   Co nie znaczy, że to wszystko lubię. Ostrygi np. są dosyć niesmaczne, a krewetki - rewelacja Smile

Co do owcy - zaręczam że to da się wyczuć od razu, ma bardzo specyficzny i dość mocny zapach.

Mam znajomych, którzy dużo czasu spędzili w Afryce (właściwie to koleżanka tam pracowała, a jej mąż po prostu jest murzynem) i np. jest dla nich normalne że rybę się je razem z głową.

Co do tego też jeszcze się nie przekonałem, ale może niedługo...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 6 z 7 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.