Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Sekret z przeszłości
Idź do strony   1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 15 Wrzesień, 2008 0:01 Odpowiedz z cytatem

[możesz zabrać]

Schody w górę prowadzą przez dwie kolejne, dość wysoko sklepione komnaty. Kolejna, trzecia, to sala szczytowa. Osiem wąskich okien daje dość dużo światła; widzicie klęczącą pośrodku podłogi postać, otoczoną pulsującymi świetliście symbolami i runami.

Mężczyzna zwrócony jest do was bokiem. Starszy, niewysoki, ubrany schludnie. Pozornie nie zauważa was wcale, ale już po chwili odzywa się spokojnym głosem:

- Niepotrzebnie zabijaliście mojego strażnika... Teraz to już jednak próżny żal. Bardzo prawdopodobne, że i tak by zginął w tym, co tu nastąpi niebawem. Ważne, że teraz jesteście, czekałem na was...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 15 Wrzesień, 2008 9:03 Odpowiedz z cytatem

Podnoszę cokolwiek [ksiązka, kamyk etc] i rzucam w stronę znaków. Ot, może któryś z nich się zniszczy a starszy człowiek zmieni się w królika, a może książka wyparuje a ja dowiem się, żeby nie wsadzać tam rąk.

Następnym razem, to ja wybiorę wieżę.
Pomyślał.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 15 Wrzesień, 2008 17:28 Odpowiedz z cytatem

Następnym razem to on wybiera wieżę pomyślała, wzdychając ciężko. Była osłabiona, przerażona, zdenerwowana, nękały ja wyrzuty sumienia a teraz jeszcze to. Czemu akurat oni musieli tu trafić? Nie mogli znaleść się w klubie szydełkowania?

Wychyliła się lekko za Lota, , by przyjrzeć się mężczyźnie. Może ma jakieś znaki charakterystyczne? Może wcale nie jest taki zły? Może to wcale nie jest ten Uzur-jak-mu-tam.
A morze to jest głębokie i szerokie.
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 15 Wrzesień, 2008 18:21 Odpowiedz z cytatem

Asteria zadowolona ogląda krytycznym wzrokiem swój nowy nabytek.
Niezłe to cudeńko... nie dziwię sie, że tak trudno było go zabić. Z takim mieczem nawet Strażnice bym uratowała...
Spuściła broń i rozejrzała się po placyku.
Poszli już. Musze ich dogonić, jeszcze mi wpadną w jakąś jamę pełną żmij... musze tylko... znaleźć swoje rzeczy
Wprawnym wzrokiem odnalazła swój nóż i miecz.
Chyba narazie włożę starego kumpla do pochwy, a ten piękny niech zostanie w dłoni...
Elfka ruszyła truchtem do Północnej wieży.
Chyba tego maga będę musiała zmusić do czarów... długo z takim bólem nie pociągnę...
Po chwili już znajdowała się w komnacie, gdzie stali jej towarzysze.
Niepotrzebnie zabijaliście mojego strażnika... Teraz to już jednak próżny żal. Bardzo prawdopodobne, że i tak by zginął w tym, co tu nastąpi niebawem. Ważne, że teraz jesteście, czekałem na was...
- Twój strażnik nie potraktował mnie zagościnnie - prychnęła ironicznie i okrążyla mężczyznę tak, aż stanęła z nim twarzą w twarz - Może tylko oni mieli dożyć? - wskazała ostrzem Anjali i maga.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 15 Wrzesień, 2008 20:19 Odpowiedz z cytatem

Mężczyzna dość spokojnie przyjął wasze wtargnięcie do swojego sanktuarium. Przybrał lekko zbolałą minę, wyprostował się i poprawił szatę. Krótka, siwa broda przydawała mu wieku.

- Nie jestem pewien, co by się stało, gdyby choć jedno z was zginęło. Być może nic. Być może i tak nic nam już nie pomoże... Musicie zrozumieć, że stoimy wszyscy o krok od zagłady. Głęboko pod nami tkwi uwięziona Potęga - leży tam, śpiąc, od setek lat, a może dłużej. A teraz się budzi. Przywołał go głupiec, który mieszkał w tej wieży przede mną. I jeśli nic nie zrobimy, wkrótce będziemy martwi.
- Trzeba powstrzymać tę Moc! A w tym celu potrzebuję właśnie was...

[co robicie w trakcie tej, hm, przemowy?]
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 16 Wrzesień, 2008 15:38 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[co robicie w trakcie tej, hm, przemowy?]

Udaję, że ta książka mi wypadła.

-Hmm... Więc mamy uwierzyć, że poprzedni lokator wyparował, a ty wprowadziłeś się na jego miejsce i nie masz nic wspólnego z TYM wszystkim, oraz nie masz zamiaru nas zabić, gdy się tylko odwrócimy?
Strażnik był tylko taką atrakcją mającą umilić nam ten dzień?

____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 16 Wrzesień, 2008 16:30 Odpowiedz z cytatem

Runy na posadzce zalśniły lekko, kiedy się do nich zbliżyliście.
- Och, nie. Mam dużo wspólnego ze wszystkim, co tu się dzieje. Po prostu, w przeciwieństwie do mojego poprzednika, nie siedzę tylko i nie czekam na rozwój wypadków. Przewiduję. Już od wielu miesięcy, odkąd tylko dowiedziałem się o waszym istnieniu, próbuję odnaleźć was i przyciągnąć tutaj. Udało mi się to dopiero niedawno...

[Lot, proszę o test ZM -1]
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 16 Wrzesień, 2008 17:40 Odpowiedz z cytatem

Udało mi się to dopiero niedawno...
- I Twoim zdaniem najlepszym wyjściem było nas "OFIAROWANIE" na ołtarzach? - zirytowała się elfka - Czy Twój były strażnik się zatem pomylił, gdy omal mnie uśmiercił?! - ton Asterii stawał się coraz mroczniejszy.
Nie krzyczała, jednak ton jej głosu podniósł się trochę. Jego brzmienie przybrało zimny i metaliczny odgłos. Dalej już mówiła w języku nikomu nie zanym. Znanym tylko nielicznym w świecie Mythai.
- Taką pomyłke nie łatwo naprawić - zakończyła zrozumiale swój monolog.
Dziadowi zaraz powiększe uśmiech... Niech lepiej zacznie gadać prawde...
Głęboko pod nami tkwi uwięziona Potęga
- Ale mi nowina. O tym to już chyba każdy wie - skwitowała wysiłki dziadka.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 16 Wrzesień, 2008 18:50 Odpowiedz z cytatem

Lot oparł się o ścianę.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 16 Wrzesień, 2008 20:52 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Lot oparł się o ścianę.

Magowie tylko to potrafią... ukryć się lub umyć ręcę od całej akcji
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 9:02 Odpowiedz z cytatem

Na wzmiankę o ofiarnych ołtarzach mężczyzna wzruszył tylko ramionami. Kiedy odezwał się ponownie, jego ton był lekko poirytowany.

- Musieliście przejść pewne... testy. Wasza obecność wydaje się w dziwny sposób wpływać na tę Potęgę. Nie mam pojęcia dlaczego. Nie powinno tak być, a jednak tak jest. Klucz tkwi w tym, żeby was odpowiednio użyć, w czym możecie mi pomóc albo i nie. Jeśli chcecie przeżyć najbliższe chwile, schrońcie się lepiej tu, gdzie ja - wskazał na wnętrze wyrysowanego na podłodze wzoru.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 9:06 Odpowiedz z cytatem

Elfka zgromiła starca spojrzeniem.
NIe podoba mi się ten obcy...
Asteria spojrzała na wyrysowany wzór.
[czy jest jakaś runa którą poznaję?  Razz  ]
Może magia jest fascynująca, ale...
Wyciągła miecz lekko przed siebie.
... zawsze przecież zwykła stal mieszała jej w szykach
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 9:32 Odpowiedz z cytatem

Wszystko co mówił mag wydawało się bardzo logiczne... W sumie to Lizzy dokładnie znał odpowiedź na każde pytanie zadane magowi jeszcze zanim usłyszał odpowiedź... Logiczne. Zbyt logiczne. A te wszystkie stwoy które musieli po drodze pokonać nie wyglądały na stworzenia... no... po prostu były przesiąknięte złem, nie dobrem.
-Może powiesz nam dlaczego akurat my? Bo my od początku się zastanawiamy...
[krok w przód...]
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 18:11 Odpowiedz z cytatem

Anjali słuchała słów dziwnego człowieka jednym uchem, a drugim je wypuszczała. Wiedziała swoje.

Zastanawiało ją jedynie to, dlaczego reszta grupy jej nie posłuchała. Czamu nie poszli do południowej wieży? A jak tam jest coś, co może im uratować życie?* Pokręciła zrezygnowana głową, po czym podeszła do Lota.
-On klamie - powiedziała tak cicho, że tylko on słyszał.**
No cóż, miala nadzieję, że mag jest na tyle rozważny, że nie zareaguje gwałtownie. Co do reszty miała pod tym względem duże wątpliwości.


[*Tak, pisalam coś o rozdzieleniu. Skoro wam się ten pomysł nie podobał, to wypadało się do tego jakoś słownie odnieść, a nie pójść za Anjali i Lotem bez słowa. To co zrobiliście przywodzi mi na myśl stwierdzenie, że nie czytacie postów innych graczy....

**Podkreslam, że to jest zwrot tylko do Lota i żadna inna postać (tzn chodzi mi o Asterię i Lizziego) tego nie słyszy. Żeby było jasne...]
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 19:17 Odpowiedz z cytatem

-On klamie
-Mhm
Odpowiedział Lot tak cicho, że tylko Anjali to usłyszała.*

* Tak, reszta nic nie usłyszała.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 19:51 Odpowiedz z cytatem

-I co robimy z tym faktem - spytała równie cicho, tak, że słyszy to tylko Mag -  Poza tym nie rozumiem czemu ta dwojka poszła za nami, skoro mieli iść do tej drugiej wieży...- równie cicho wyraziła swoją dezaprobatę, po czym przeniosła wzrok na tego kłamcę. Ciekawe co jeszcze wymyśli. No i najważniejsze, kim jest.
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 19:56 Odpowiedz z cytatem

Może wyjdziemy po cichu, i sprawdzimy drugą wieżę?
Pomyślał Lot.

-I co robimy z tym faktem
Hmm... Poczekajmy na rozwój wypadków, aczkolwiek oni mogą czekać bardziej z przodu.*

Mag przestaje opierać się o ścianę, staje nieco z tyłu i znowu opiera się o ścianę.
* Tak, tak. Też było słyszalne tylko dla Anjali.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 20:01 Odpowiedz z cytatem

Spojrzała na niego z niemal niedostrzegalnym uśmiechem.

-Czyli jakby co, to idziemy sprawdzić drugą wieżę, tak? - spytała cicho (tak, tak cicho jak wyżej. Tylko mag słyszy) po czym sama oparła się o ścianę obok Lota, przypatrując się kolejnym wypadkom. Hm, wedlug niej walka jest teraz bardzo nieporządana*, ale kto wie, co zrobi reszta.

(*Chcę chronić moje 5 pkt zdrowia   Laughing  )
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 17 Wrzesień, 2008 20:15 Odpowiedz z cytatem

Asterie zaczęło już irytować zachowanie reszty grupy.
Jeśli ciągle będą się chować to kiedyś napewno umrę... wątpię by Gumora tyle razy mi sprzyjała
[Czy ja White rozpoznaję jakąś runę czy jednak nie?]

Dodane po 10 minutach:

[a co do tego planu Raile, to prosze o wybaczenie, jednak potym jak ledwo przeżyłam wolę trzymac się większej grupy  Razz   A do tego i tak nie mamy wybranego lidera grupy, który by przewodził  Rolling Eyes  ]
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 18 Wrzesień, 2008 10:17 Odpowiedz z cytatem

[Bardzo proszę, również w PW, używać imion; jest mi ciężko zgadywać jeśli piszecie "mag" cośtam. Jest trzech magów co najmniej (Lot, Uvo, obcy) w promieniu kilku metrów. To taka prośba ogólna...]

Mitris: Rozpoznajesz niewątpliwie runy:



oraz tak jakby przekreśloną runę:



Dodane po 4 minutach:

Uczucie podjeżdżającego do gardła żołądka w pierwszej chwili jest zaskoczeniem, zwłaszcza, że za chwilę znika. Krąg wokół nieznajomego maga rozżarza się aż do białości. Ze zdumieniem zdajecie sobie sprawę, skąd wzięło się dziwne uczucie sprzed chwili: to cały zamek zapadł się o kilkanaście metrów. Może cała góra?

Głuche dudnienie wstrząsa głębinami ziemi.

- Czas się kurczy - mężczyzna uśmiecha się ponuro. - Możecie mi to co najwyżej ułatwić albo utrudnić. Wasz wybór...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 48 z 50 Idź do strony   1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.