Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Konkursy Forumowe
Idź do strony 1, 2, 3  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)


Chcemy przeprowadzić konkurs na:
najfajniejszy avatar
11%
 11%  [ 2 ]
najpopularniejszego użytkownika (kogo loffciamy najbardziej)
5%
 5%  [ 1 ]
najfajniejszy nick
0%
 0%  [ 0 ]
autora najpopularniejszego tematu (z wyłączeniem Sali Rozrywek)
0%
 0%  [ 0 ]
najlepszego MG na forum "Wędrówki po Mythai."
44%
 44%  [ 8 ]
najlepszego gracza.
0%
 0%  [ 0 ]
najfajniejszy podpis pod postami.
0%
 0%  [ 0 ]
Najaktywniejszego użytkownika (żegnajcie miedziaki)
38%
 38%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 18

Autor
Wiadomość
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 08 Luty, 2009 23:29 Odpowiedz z cytatem

EDIT


Ponieważ moja wstępna propozycja konkursu forumowego została mocno skrytykowana przez (tu wytykam palcem konkretnych winowajców, poczujcie się, a co... chociaż tak po prawdzie to faktycznie może coś lepszego wymyślicie), więc zwracam się do Was: wymyślcie coś, co ożywi trochę nasze forum. Macie na to czas do marca!


EDIT
____________



Ostatnio zmieniony przez Whitefire dnia Niedziela 01 Marzec, 2009 23:56, w całości zmieniany 2 razy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 11 Luty, 2009 20:28 Odpowiedz z cytatem

Aha - jeżeli nic lepszego nie zostanie wymyślone i nagroda przypadnie po prostu najaktywniejszemu użytkownikowi - wówczas możecie oczekiwać wyzerowania dukatów, denarów i miedziaków na początku marca. Dla wszystkich, totalnie, zupełnie. Z takim zamiarem i tak noszę się od jakiegoś czasu, a to byłaby dobra wymówka. Jednocześnie ci z Was, którzy już coś tam uzbierali i mogą wybrać się na zakupy pod ikonkę "efekty" tam wyżej, mogą się chcieć pospieszyć...
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 12 Luty, 2009 20:11 Odpowiedz z cytatem

Mam genialny pomysł. [  Razz  ]
Zróbmy tu listę proponowanych konkursów. Za 3 dni zrobi się z tego ankietę trwającą kolejne 3 dni i przeprowadzimy ten, który zdobędzie najwięcej głosów. (Czyli zrobimy konkurs na konkurs  Very Happy  )

Pozwolę sobie zacząć:
-konkurs na najfajniejszy avatar
-konkurs na najpopularniejszego użytkownika [kogo loffciamy najbardziej]
-konkurs na najfajniejszy nick

Z tego, co powiedział mi Wielki Przedwieczny, mają to być konkursy forumowe, z wykluczeniem wszelkiego rodzaju konkursów plastycznych/na scenariusz etc.

Cytat:
możecie oczekiwać wyzerowania dukatów, denarów i miedziaków na początku marca. Dla wszystkich, totalnie, zupełnie. Z takim zamiarem i tak noszę się od jakiegoś czasu

Eee... A po kiego?  Very Happy
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lyoness
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1636
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 12 Luty, 2009 23:18 Odpowiedz z cytatem

Ja mam pomysł. A właściwie pomysły   Razz  Ja w większości jestem zwolenniczką rysowania (choć do pióra raz na jakiś czas się rzucam. W związku z tym mam parę pomysłów odnośnie tej tematyki:

1. Konkurs na karykaturę wybranej postaci fantastycznej
2. Konkurs na karykaturę samych siebie (lub innych użytkowników forum   Razz  )

A jeśli chodzi o inne pomysły...
3. Konkurs na literkę (czyli kto wymyśli najdłuższe, sensowne zdanie na daną literę)

Jak mi wpadnie do głowy coś jeszcze to dam znać Very Happy

Cytat:
Cytat:

możecie oczekiwać wyzerowania dukatów, denarów i miedziaków na początku marca. Dla wszystkich, totalnie, zupełnie. Z takim zamiarem i tak noszę się od jakiegoś czasu


Eee... A po kiego?  Very Happy

Właśnie... Dlaczego White...?  Rolling Eyes
____________

Żyję więc walczę...
Żyję więc śnię...
Żyję więc kocham...
Żyję bo chcę...?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 13 Luty, 2009 16:21 Odpowiedz z cytatem

He he... a może konkurs "Na użytkownika, którego nick zaczyna się na l, kończy na y, i ma coś wspólnego z lwicą"?   Laughing  No dobra, już poważnieję...

- na autora najpopularniejszego tematu
- na autora najpiękniejszego posta (nie mam pojęcia, jakie miałyby być kryteria   Very Happy  )
- na autora najciekawszej postaci do "Wędrówek po Mythai"
- na najlepszego MG na forum "Wędrówki po Mythai."
- na właściciela największych uszu na forum.

... wróć, to ostatnie to nie pasuje.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 13 Luty, 2009 20:12 Odpowiedz z cytatem

aaa! Zostawcie proszę moje ciężko napisane pieniądze   Laughing    Laughing  

A tak na serio. Pierwotny pomysł może nie byłby zły. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każdy ma czas/możliwość/siły bywać często na forum, co skutecznie przekreśla szanse na udział w takim przedsięwzieciu.

Ja proponowałabym może konkurs na najlepszego gracza. Składałby się on z części pierwszej, przy których oceniano by kartę postaci. Następnie część druga - ocena postów pod kątem wnoszenia czegoś do fabuly, jakości języka i kreowania postaci w czasie gry.

Miło byłoby otrzymać taki tytuł *marzy sobie* Wink
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 13 Luty, 2009 21:37 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
na najlepszego MG na forum "Wędrówki po Mythai."

 Very Happy  Tak! Wybierzmy White'a!

- Na najfajniejszy podpis pod postami.
- Na najciekawiej zrobiony 'profilek' (to coś, gdzie wpisujemy skąd my są, co lubią itd.)  Razz  
- Na najfajniejszego moda   Rolling Eyes  .
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Luty, 2009 10:10 Odpowiedz z cytatem

Po trwających całą noc burzliwych obradach, zdecydowaliśmy się opublikować taką, oto listę konkursów, na które możemy głosować.  Very Happy
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Luty, 2009 10:39 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak! Wybierzmy White'a!

 Razz  
Oczywiście ja udziału nie biorę Very Happy
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Luty, 2009 20:51 Odpowiedz z cytatem

Woow! Mój pomysł, jak na razie, wygrywa!   Laughing
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Luty, 2009 21:49 Odpowiedz z cytatem

White, przewidziałeś jakąś nagrodę dla użytkownika, którego konkurs będzie przeprowadzony?  Very Happy
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Luty, 2009 22:01 Odpowiedz z cytatem

Och, Dark, jesteś genialny!   Laughing
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Sharin
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 50
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Luty, 2009 22:28 Odpowiedz z cytatem

Raile napisał:
A tak na serio. Pierwotny pomysł może nie byłby zły. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każdy ma czas/możliwość/siły bywać często na forum, co skutecznie przekreśla szanse na udział w takim przedsięwzieciu.

Ja proponowałabym może konkurs na najlepszego gracza. Składałby się on z części pierwszej, przy których oceniano by kartę postaci. Następnie część druga - ocena postów pod kątem wnoszenia czegoś do fabuly, jakości języka i kreowania postaci w czasie gry.


Może jestem od niedawna na tym forum ale pomysł mi się nie podoba. Dlaczego?
Tłumaczysz, że nie można przeprowadzić konkursu na najaktywniejszego użytkownika bo nie wszyscy mają czas na pisanie postów, tak? OK, ale co to ma do rzeczy? To tak jakby nie przeprowadzać konkusru na "najfajniejszy awatar" bo nie wszyscy mają poczucie estetycznego i oryginalnego piękna O_o

I jeszcze jedno. Ja dla przykładu nie gram w żadne gry, itd. Nie pomyślałeś, że to także jest nie w porządku?  Skoro dyskfalifikujesz konkurs na "Najaktywnieszego" bo nie każdy ma czas pisać to także głupim pomysłem jest konkurs na "Najlepszego gracza" bo nie każdy nim jest tm graczem.

Tyle ode mnie.

-Korekta by Darkpotato
P.S. Raile jest kobietą... Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Luty, 2009 23:25 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To tak jakby nie przeprowadzać konkusru na "najfajniejszy awatar" bo nie wszyscy mają poczucie estetycznego i oryginalnego piękna O_o

Nie. To nie tak. Konkurs na najaktywniejszego użytkowanika jest be, ponieważ
a) tylko ja tu sprzątam
b) dostaniemy zalewu jakichś dzieci neo, które będą pisały cokolwiek, byle dużo.
c) ja będe musiał to sprzątać, a nie mam tak wiele czasu, żeby cały dzień spędzać na forum
d) licznik kasy fajnie wygląda w obecnym stanie.  Very Happy  .
e) Wynik tego konkursu zależy tylko od tego, kto ma więcej czasu.
f) ja będe musiał sprzątać cały spam

Konkurs na najfajniejszy awatar jest lepszy, ponieważ:
a) nie będę musiał sprzątać setek postów od D.N.
b) po prostu zrobi się ankietę i wybierze najfajniejszy [ew. zadecyduje o tym Wielki Przedwieczny, w którego poczucie piękna nie można wątpić.  Wink  ]
c) fajny licznik kasy pozostanie nietknięty.
d) wynik nie zależy od tego, kto wcześniej kończy lekcje
e) nie będę musiał zarywac nocy czyszcząc forum

Cytat:
Skoro dyskfalifikujesz konkurs na "Najaktywnieszego" bo nie każdy ma czas pisać to także głupim pomysłem jest konkurs na "Najlepszego gracza" bo nie każdy nim jest tm graczem.

A czy konkurs na 'najaktywniejszego' został usunięty z listy?
-Nee... Więc o co be? Czasu było wystarczająco dużo, żeby napisać, co się nam w proponowanych konkursach podoba, a co nie. Teraz lista konkursów została zatwierdzona przez White'a, przystąpiliśmy do fazy 'konkurs na konkurs'.  Wink
Poza tym, konkurs na gracza nie wymaga powołania nowego sztabu czyścicieli i może spowodować ożywienie w dziale 'Wędrówki'. Wszak wyniki konkursu mamy poznać dopiero w maju, czy jakoś tak. Każdy, kto chce, zdąży wziąć udział w jakiejś sesji Very Happy . Widzisz? Same plusy Wink
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Luty, 2009 10:52 Odpowiedz z cytatem

Och, jeśli tak bardzo Wam na liczniku zależy, możemy go nie resetować.

Osobiście nie przeszkadza mi fakt, że pojawią się nowi użytkownicy i zaczną klepać na naszym forum, wręcz przeciwnie. O to właśnie chodzi. Z drugiej strony, spamu oczywiście nie chcę. No ale cóż, gdyby nie wypaliło, i jednak zostaniemy zasypani takim spamem to a) więcej się czegoś takiego nie zrobi i b) w skrajnym przypadku, mało prawdopodobnym imho, można konkurs odwołać.

A pomyśl też, Darkpotato, że wśród tych nowych może być Twoja przyszła Prawa Ręka Very Happy

W każdym razie jest lista, można głosować - głosujcie wg własnego widzimisię.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Sharin
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 50
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Luty, 2009 19:28 Odpowiedz z cytatem

Darkpotato napisał:
Nie. To nie tak. Konkurs na najaktywniejszego użytkowanika jest be, ponieważ
a) tylko ja tu sprzątam


Jesteś tylko jeden? Szczerze? Nie widzę problemu.
To nie jest forum, na którym jest strasznie wielu aktywnych użytkowników. Choć jestem od niedawna to widzę, że de facto udziela się kilka osób i to wszystko. Posty pojawiają się w zastraszająco wolnym tempie, więc raczej nie miałbyś zbyt dużo do liczenia.
I jeszcze jedno. Podobny konkurs organizowałem na innym forum. Z tym, że brałem pod uwagę jedynie te posty, które pojawiały się w miarę rzeczowych tematów, tj. takich, które są bezpośrednio związane z tematyką forum branego pod uwagę. U was także można by ograniczyć pole konkursowe.

Darkpotato napisał:
b) dostaniemy zalewu jakichś dzieci neo, które będą pisały cokolwiek, byle dużo.


Jakie DN? Do tego szanownego grona zaliczają się osoby, które wbrew pozorom nie udzielają się zbyt wiele. A już na pewno nie w poważnych tematach. Dodam także, że DN unikają for ściśle tematycznych i skupiają się raczej na różnego rodzaju czatach.
Oczywiście są też przypadki, że DN wypowiadają się dużo i to w tematach ważnych. Są to jednak wyjątki.

Darkpotato napisał:
d) licznik kasy fajnie wygląda w obecnym stanie


Nie rozumiem argumentu odnośnie kasy.
Po pierwsze. Masz na myśli, że sponsorujecie nagrodę? Jeżeli "tak" to taki stan rzeczy pojawi się przy każdym konkursie.
Po drugie. Nagrodę pieniężną można zastąpić: oryginalna ranga na forum a nie np. Mieszkaniec Krain; dodatkowe zasilenie miedziakami, itd.

Jeżeli chodzi o likwidację miedziaków to nie wiem czemu miałoby to służyć. Na pewno nie zachęceniu uczestników do wzięcia udziałów w konkursie.

Darkpotato napisał:
Konkurs na najfajniejszy awatar jest lepszy


A czy ja powiedziałem, że konkurs na awatara jest gorszy? Nie. Podałem go jako przykład odnośnie kwestii sprawiedliwego podchodzenia do konkursów.
Jak chcielibyście określić zwycięzcę tego konkursu? Jakieś jury, decyzja autorytarna czy może publiczne głosowanie (rozwiązanie do przyjęcia)?

Raile napisał:
Ja proponowałabym może konkurs na najlepszego gracza.


Dlaczego konkurs na "najlepszego gracza" mi się nie podoba?
1). Zdefiniuj mi pojęcie "najlepszy".
2). Co ma taki konkurs na celu? Robicie go tylko po to aby był czy coś chcecie dzięki niemu osiągnąć? Zakładam, że nie chodzi wam o zwiększenie liczby graczy bo osoby, które dopiero co zaczęły grać przegrają ze starymi wyjadaczami. Po prostu nie zdążą pokazać, nie będą mieli czasu udowodnić jacy to oni są "dobrzy".
3). Czy konkurs ma promować tylko jeden dział forum czy całe forum?

Raile napisał:
Pierwotny pomysł może nie byłby zły. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każdy ma czas/możliwość/siły bywać często na forum, co skutecznie przekreśla szanse na udział w takim przedsięwzieciu.


Niesprawiedliwe rozumowanie. W dodatku takie podchodzenie do sprawy sprawia, że konkurs staje się bezwartościowy. Bo co chcecie przez niego zyskać? Według mnie konkurs powinien zachęcać do pisania te osoby, które najmniej przebywają na forum. Zapalonym forumowiczom zachęta nie jest potrzebna.

***

Nie udzielałem się wcześniej bo nie było takiej potrzeby. Powiem tak: nadal bym nie pisał gdyby nie następujące oświadczenie: Pierwotny pomysł może nie byłby zły. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każdy ma czas/możliwość/siły bywać często na forum, co skutecznie przekreśla szanse na udział w takim przedsięwzieciu. Po prostu wyraziłem swoją opinię odnośnie kwestii.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Luty, 2009 23:04 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Osobiście nie przeszkadza mi fakt, że pojawią się nowi użytkownicy i zaczną klepać na naszym forum, wręcz przeciwnie.
Nikomu to chyba nie przeszkadza, ale trzeba wziąć pod uwagę, że akurat ten rodzaj konkursu sprzyja tworzeniu się takich użytkowników w stylu 'ja tu tylko na konkurs'.

Cytat:
To nie jest forum, na którym jest strasznie wielu aktywnych użytkowników

Nie zrozumiałeś, co napisałem. Chodziło mi o to, że po ogłoszeniu konkursu 'na spam' ilość użytkowników zwiększy (tak, to znaczy, że będzie ich więcej niż teraz *robi 3 wdechy*) się w sposób pokemoniasty. Podsumowując, teraz jest niewielu użytkowników. Po pgłoszeniu konkursu na 'pisanie dużo' ilośc użytkowników się zwiększy tylko dla nagrody, ponieważ konkurs nie wymaga niczego więcej, jak tylko klikania.

Cytat:
Nie rozumiem argumentu odnośnie kasy.

*idzie po żyletki*

Cytat:
Po pierwsze. Masz na myśli, że sponsorujecie nagrodę? Jeżeli "tak" to taki stan rzeczy pojawi się przy każdym konkursie.

Nie, nie mam tego na myśli. Do nagrody nie dokładamy się w żaden sposób. Nasz Wielki Przedwieczny ma jakieś tajne źródła sponsorowania. Szczegółów znać nie chcemy Smile. Podobno BYŁ tu jakiś użytkownik, który poznał ten sekret.
Licznik kasy=te fajne cyferki pod moim awatarem. Wink

Cytat:
Podałem go jako przykład odnośnie kwestii sprawiedliwego podchodzenia do konkursów.

Moim zdaniem troche nietrafiony, ale to już tłumaczyłem.

Cytat:
Jakieś jury, decyzja autorytarna czy może publiczne głosowanie (rozwiązanie do przyjęcia)?

Dokładnie. Jakieś jury, decyzja W.P., albo głosowanie. Nie ode mnie to zależy  Very Happy  . Ja tu tylko sprzątam  Wink
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Sharin
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 50
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Luty, 2009 23:18 Odpowiedz z cytatem

Darkpotato napisał:
Nie zrozumiałeś, co napisałem. Chodziło mi o to, że po ogłoszeniu konkursu 'na spam' ilość użytkowników zwiększy (tak, to znaczy, że będzie ich więcej niż teraz *robi 3 wdechy*) się w sposób pokemoniasty. Podsumowując, teraz jest niewielu użytkowników. Po pgłoszeniu konkursu na 'pisanie dużo' ilośc użytkowników się zwiększy tylko dla nagrody, ponieważ konkurs nie wymaga niczego więcej, jak tylko klikania.


Teraz też nie rozumiem.
Jeżeli nie zależy wam na zwiększeniu liczby użytkowników nawet tych "pokemoniastych" to na czym?
1). Wiedz, że nawet jeżeli ten kunkurs przyciągnie spamerów to jest szansa, że ktoś z nich okaże się wartościowym osobnikiem. Nic nie tracimy.
2). Spamerów nie będzie aż tak dużo jak Ci się wydaje - zaufaj mi. Wiem co mówię. Ograniczmy tylko konkurs do co ważniejszych działów.
3). Inny konkurs ma jeszcze mniejsze szanse na promocję forum.

I co to za wyrażenie: konkurs nie wymaga niczego więcej, jak tylko klikania? Ani jeden z wymienionych konkursów nie jest jakiś specjalnie nowatorski. Co więcej, większość tematów konkursowych opiera się na frazie "najfajniejszy".
Jak jednak zmierzyć "fajność"? Na pewno nie poprzez decyzję jednego osobnika ani jakiegoś jury. Według mnie "fajność" dotyczy prywatnych każdego z nas i nie można zmierzyć ją jakimiś schematami odgórnymi.

Darkpotato napisał:
Moim zdaniem troche nietrafiony, ale to już tłumaczyłem.


A moim zdaniem trafiony.
Podchodzenie do kunkursu w ten sposób:
Pierwotny pomysł może nie byłby zły. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każdy ma czas/możliwość/siły bywać często na forum, co skutecznie przekreśla szanse na udział w takim przedsięwzieciu. Po prostu wyraziłem swoją opinię odnośnie kwestii.
jest tak samo głupie jak ewentualne podejście w ten sposób:
To tak jakby nie przeprowadzać konkusru na "najfajniejszy awatar" bo nie wszyscy mają poczucie estetycznego i oryginalnego piękna.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Luty, 2009 14:47 Odpowiedz z cytatem

Jestem za konkursem na najlepszego MG. Z kilku powodów. Wyniki mają pjawić się w maju, więc będzie to doskonała okazja dla starych, wysłużonych miszczów, żeby zorganizować ciekawą sesję, dla początkujących misiaczków, żeby się odważyć na poprowadzenie (kto wie, może jakieś ponadprzeciętne talenty wypłyną?). Poza tym, nagroda będzie motywowała do regularnego pisania postów (Ekhem.. SESYA!!^ ^). Taki konkurs z pewnością wpłynie na ożywienie sesyjowego działu, który nam na forum ostatnio zamarł. A szkoda.
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Last_Dragon
Shotokan


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1013
Postać   Chowaniec

505 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Luty, 2009 17:40 Odpowiedz z cytatem

Ja chociaż jeden z najbogatszych jestem za konkursem na najaktywniejszego usera;) i skasowaniem kasy Very Happy
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.