Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Konkursy Forumowe
Idź do strony   1, 2, 3  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)


Chcemy przeprowadzić konkurs na:
najfajniejszy avatar
11%
 11%  [ 2 ]
najpopularniejszego użytkownika (kogo loffciamy najbardziej)
5%
 5%  [ 1 ]
najfajniejszy nick
0%
 0%  [ 0 ]
autora najpopularniejszego tematu (z wyłączeniem Sali Rozrywek)
0%
 0%  [ 0 ]
najlepszego MG na forum "Wędrówki po Mythai."
44%
 44%  [ 8 ]
najlepszego gracza.
0%
 0%  [ 0 ]
najfajniejszy podpis pod postami.
0%
 0%  [ 0 ]
Najaktywniejszego użytkownika (żegnajcie miedziaki)
38%
 38%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 18

Autor
Wiadomość
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Luty, 2009 17:43 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Teraz też nie rozumiem.
Jeżeli nie zależy wam na zwiększeniu liczby użytkowników nawet tych "pokemoniastych" to na czym?

*Robi kolejne 3 głębokie wdechy*
Zależy nam na zwiększeniu liczby forumowiczów, ale nie w sposób pokemoniasto-spamerski. Teraz trafiło?

Cytat:
Jak jednak zmierzyć "fajność"? Na pewno nie poprzez decyzję jednego osobnika ani jakiegoś jury. Według mnie "fajność" dotyczy prywatnych każdego z nas i nie można zmierzyć ją jakimiś schematami odgórnymi.

Widzisz... Tak to już jest, że najwięcej do powiedzenia w tego typu konkursach ma zazwyczaj jakieś jury, albo White, który jakimiś tajnymi kanałami zdobywa nagrody. W myśl zasady 'Ja płacę, ja moge sobie wybrać'. Uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie. Wystarczy przyjąć, że nasz admin ma genialny gust/zmysł wyczucia piekna i po sprawie...

Cytat:
A moim zdaniem trafiony.

T.T

Cytat:
(Ekhem.. SESYA!!^ ^).

Very Happy *udaje, że nic nie słyszał*
Btw. mamy teraz co weekend sesje  ^.^
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Luty, 2009 18:06 Odpowiedz z cytatem

Pominę grzecznym milczeniem fakt, że wzięto mnie za mężczyznę (sad3)... Ja wiem, że sieć udostępnia anonimowość, ale gwarantuje, jestem 100% kobietą. Jakieś wątpliwości?   Laughing  

Co do konkursu na "najlepszego gracza", to przecież podałam pewne kryteria wyboru, mogę tu je ładnie przekopiować i uargumentować jeszcze raz, dla mnie to nie problem.

Jednak dalej jestem przeciwna pomysłowi na najaktywniejszego gracza. Pal te miedziaki (leave my money alone!!!), ale to dla mnie nie jest miarodajne. Nie branie udziału w sesjach jest świadomą rezygnacją z tego rodzaju rozrywkach. Obecność, bądź jej brak, na forum może być zdarzeniem losowym. Większość z nas się uczy i czasem bywa tak, że nie ma kiedy napisać kilku fajnych postów. I to niezależnie od tego jakie ma się podejście do edukacji czy ocen. I tyle.
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Sharin
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 50
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Luty, 2009 20:31 Odpowiedz z cytatem

Darkpotato napisał:
Zależy nam na zwiększeniu liczby forumowiczów, ale nie w sposób pokemoniasto-spamerski. Teraz trafiło?


Nie. Bo nie ustosunkowałeś się do dalszego wywodu odnośnie tego, że nawet wśród plew można znaleść złote ziarno. Twój wybór.
Może masz więcej doświadczenia ode mnie.

Darkpotato napisał:
Widzisz... Tak to już jest, że najwięcej do powiedzenia w tego typu konkursach ma zazwyczaj jakieś jury, albo White, który jakimiś tajnymi kanałami zdobywa nagrody. W myśl zasady 'Ja płacę, ja moge sobie wybrać'. Uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie. Wystarczy przyjąć, że nasz admin ma genialny gust/zmysł wyczucia piekna i po sprawie...


W ilu takich konkursach uczestniczyłeś?
Ja tylko tutaj spotkałem się z konkursem, w którym o "fajności" użytkownika decyduje władza. Bez obrazy ale według mnie forum jest dla użytkowników i powinna na nim w takich błachych sprawach decydować jednak demokracja. Najcześciej w takich konkursach każdy z użytkowników wysyłał do jednej osoby (odpowiedzialnej za liczenie głosów) PW ze swoim głosem. Po uływie określonego terminu podawane były wyniki.
Czy zorganizowanie czegoś takiego jest aż tak trudne?

Raile napisał:
Pominę grzecznym milczeniem fakt, że wzięto mnie za mężczyznę


Przepraszam za ten błąd <kwiatek>

Raile napisał:
Jednak dalej jestem przeciwna pomysłowi na najaktywniejszego gracza. Pal te miedziaki (leave my money alone!!!), ale to dla mnie nie jest miarodajne. Nie branie udziału w sesjach jest świadomą rezygnacją z tego rodzaju rozrywkach. Obecność, bądź jej brak, na forum może być zdarzeniem losowym. Większość z nas się uczy i czasem bywa tak, że nie ma kiedy napisać kilku fajnych postów. I to niezależnie od tego jakie ma się podejście do edukacji czy ocen. I tyle.


To teraz ja:
- niektórzy użytkownicy nie umieją grać, co też nie daje równych szans każdemu
- niektórych granie nie pociąga, czy to znaczy, że mają za to płacić brakiem uczestnictwa w konkursie?
- czy według Ciebie konkurs na najaktywniejszego użytkownika odnośnie postów ma sens jedynie wtedy, gdy wszystcy będą mieli 20 minut od godziny zero na napisanie jak największej ilości postów? Moim zdaniem nie na tym ma on polegać.
Zadajcie sobie pytanie: co przez ten konkurs chcecie osiągnąć? Czy spowodować zwiększenie liczy postów i szansę na nawiązanie jakieś dyskusji czy co?

Rozumiem, że tylko pisanie postów wymaga czasu? Czy Twoim zdaniem osoba grająca poświęca mniej czasu na swoją postać? Wolne żarty. Napisanie sensownego posta zajmuje około 15 minut. Z tego co widziałem to tutaj przeważają posty 10 zdaniowe więc jakieś 7 minut.
Wyciągnij wnioski sama.

***

Na tym zakończę swoją wypowiedź. Nie dojdziemy do porozumienia więc szkoda czasu na zbędne dyskusje.
Wszak czas jest tutaj niezwykle cennym zjawiskiem.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Luty, 2009 21:38 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie ustosunkowałeś się do dalszego wywodu odnośnie tego, że nawet wśród plew można znaleść złote ziarno

Rozumiem, że moja poprzednia wypowiedź Cię nie zadowoliła. Specjalnie dla Ciebie rozbuduję ją o kolejne zdanie.
Dodatkowe zdanie:
Uważam, że lepiej zorganizować konkurs, który przyciągnie więcej normalnych użytkowników, bo wtedy mamy prawie samych sensownych ludzi, z których można odrzucić kilka ewentualnych pokemonów.

Cytat:
W ilu takich konkursach uczestniczyłeś?

Na razie w jednym, bo tylko w jednym chciałem wziąć udział i jego wynik nie zależał tylko od mojego czasu wolnego. Na najlepszy/NAJFAJNIEJSZY scenariusz do Mythai.

Cytat:
Ja tylko tutaj spotkałem się z konkursem, w którym o "fajności" użytkownika decyduje władza.

Tak, jest to forum autorytarne.   Very Happy  
Cytat:

Bez obrazy ale według mnie forum jest dla użytkowników i powinna na nim w takich błachych sprawach decydować jednak demokracja.

Tu, sprawa wygląda tak, że White, jako Mr. Sprawiedliwość & Władza Najwyższa, oraz zapewne SPONSOR nagrody ma głos ostateczny. Tak było do tej pory i zapewne będzie tak nadal.

Cytat:
Najcześciej w takich konkursach każdy z użytkowników wysyłał do jednej osoby (odpowiedzialnej za liczenie głosów) PW ze swoim głosem. Po uływie określonego terminu podawane były wyniki.
Czy zorganizowanie czegoś takiego jest aż tak trudne?

Jury jest łatwiej zorganizować. Unika się też przy okazji wystawiania dobrych 'ocen' po forumowo-koleżeńsku.
Twój pomysł też jest dobry, ale nijak ma się do konkursu na najaktywniejszego. Natomiast w ten sposób można zdecydować o tym, kto jest naj w jakiejśtam dziedzinie. Np. w MG'owaniu lub graniu.

Cytat:
- niektórzy użytkownicy nie umieją grać, co też nie daje równych szans każdemu

Więc mogą się nauczyć. Jak widzisz, taki konkurs niesie w sobie coś pozytywnego- nawet jeśli ktoś nie wygra, to przynajmniej nauczy się grać.

Cytat:
- niektórych granie nie pociąga

Puk, puk. Jesteśmy na forum skupionym wokół systemu RPG Mythai...
Gdybym wlazł na forum malarskie, to troche głupim było by jęczenie, że przecież nie lubię rysować, więc konkurs na akwarelę jest be.

Cytat:
, czy to znaczy, że mają za to płacić brakiem uczestnictwa w konkursie?

Tak, jeśli nie chcą grać, to tak jest to przecież ich w pełni świadoma decyzja o rezygnacji z uczestniczenia w konkursie, ponieważ ta tematyka ich nie rusza. Mogli przecież wziąć udział w innym konkursie- na opowaiadanie or whatever, co bardziej im pasuje.
Uprzedzę Twoją odpowiedź. Nie, nie można tego schematu podciągnąć pod 'świadome niemanie czasu'.

Cytat:
czy według Ciebie konkurs na najaktywniejszego użytkownika odnośnie postów ma sens jedynie wtedy, gdy wszystcy będą mieli 20 minut od godziny zero na napisanie jak największej ilości postów? Moim zdaniem nie na tym ma on polegać.

Czy ktoś coś takiego napisał?

Cytat:
co przez ten konkurs chcecie osiągnąć? Czy spowodować zwiększenie liczy postów i szansę na nawiązanie jakieś dyskusji czy co?

Moją skromną zdanią, tą konkursą nic nie da się osiągnąć. Dlatego zagłosowałem na inny.

Cytat:
Czy Twoim zdaniem osoba grająca poświęca mniej czasu na swoją postać?

Tak. Widziałeś tu posty ciągnące się uj wie jak długo (z pominięciem dni wolnych) w sesjach? Niee... Dyskusja zamuje wiecej czasu. Jeśli będzie do tego napędzana przez konkurs spamerski będzie niejako wymuszała spędzanie długich godzin na forum. W sesji się tego unika, ponieważ każdy ma swoją kolej odpisywania i nowe posty nie pojawią się tak długo, aż odpisze gracz, którego kolej właśnie nastała (chyba, że nieobecność przeciągnie się naprawdę długo).

Cytat:
Nie dojdziemy do porozumienia więc szkoda czasu na zbędne dyskusje.

'Skończyły mi się argumenty/doszedłem do tego, że jednak nie mam racji, ale postaram się wycofać udając, że nie o to chodzi.' ?  Razz
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Sharin
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 50
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Luty, 2009 21:44 Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: pierwszy raz spotykam się z czymś takim na forum. Na każdym jakoś władza widziała sens w konkursie na najaktywniejszego użytkownika. Ty tego nie dostrzegasz, ok.

Darkpotato napisał:
'Skończyły mi się argumenty/doszedłem do tego, że jednak nie mam racji, ale postaram się wycofać udając, że nie o to chodzi.' ?


O_o Dziękuję ślicznie.
Widzę, że dajesz świetny przykład przestrzegania regulaminu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Luty, 2009 21:52 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Widzę, że dajesz świetny przykład przestrzegania regulaminu.

Rozumiem, że chcesz mi powiedzieć, że złamałem któryś jego punkt.
Który?
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Sharin
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 50
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Luty, 2009 21:57 Odpowiedz z cytatem

W moim odczuciu fragment drugiego punktu; ten kawałek odnośnie obrażania* innych.
Ale OK. Poczułem się dziwnie i tyle. Widocznie muszę się jeszcze wiele tutaj nauczyć.

***

Wypowiadałem się bo chciałem pomóc ale się nie dało.
Być może nie potrzebna była pomoc i wypowiedź zwykłego użytkownika. Życzę szczęścia w jakimkolwiek konkursie.

* Przez obrażanie rozumiem: naśmiewanie się z innych, naigrywanie się, itd.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Luty, 2009 22:40 Odpowiedz z cytatem

Nie. To była raczej interpretacja Twojej wypowiedzi. Anyway, jeśli czujesz się z tym niekomfortowo lub źle, przepraszam.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 18 Luty, 2009 0:45 Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie że nie przeczytam zbyt dokładnie Waszych niezmiernie rozbudowanych wypowiedzi  Razz

Zapewniam tylko, że z całą pewnością konkurs na najaktywniejszego użytkownika ma sens według administracji serwisu. Tak samo jak i inne konkursy. Wiem, wiem, najlepiej by było, gdyby zrobić od razu i taki, i taki, i jeszcze inne - no ale wszystkiego się nie da.

Oczywiście Wasze odczucia na ten temat mogą być różne, i właśnie po to postanowiłem zrobić jednak tę sondę (dzięki za pomoc, Darkpotato), żeby to wybadać. Proponuję zostawić rozstrzygnięcie sprawy głosowaniu (do końca miesiąca). Rzecz nie jest warta przelewu krwi  Wink
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
FreeCia
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 795
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 18 Luty, 2009 15:07 Odpowiedz z cytatem

DP jestem z Tobą!

A poza tym zostawcie moje miedziaki! Dostałam je, będę trzymać do końca życia na pamiątkę ;D!

Tyle pracowałam na te miliard postów. White, nie bądź taki okrutny.

Najlepszy grasz/MG moim zdaniem brzmi sensownie, będzie jakiś ruch na Mythai Wink.
____________

Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
lyoness
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1636
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 19 Luty, 2009 16:33 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
He he... a może konkurs "Na użytkownika, którego nick zaczyna się na l, kończy na y, i ma coś wspólnego z lwicą"?

Nie mam nic przeciwko   Rolling Eyes    Laughing  

Mattaku... Większość jest za skasowaniem liczników?   Shocked    Weep
____________

Żyję więc walczę...
Żyję więc śnię...
Żyję więc kocham...
Żyję bo chcę...?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
FreeCia
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 795
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 19 Luty, 2009 20:09 Odpowiedz z cytatem

To Ci nowi, którym się nie chce doganiać nas.
____________

Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Sharin
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 50
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 19 Luty, 2009 22:16 Odpowiedz z cytatem

FreeCia napisał:
To Ci nowi, którym się nie chce doganiać nas.


Za przeproszeniem ale kasowanie miedziaków także i mi się nie podoba. Ale jak White tak postanowił a nie inaczej to nie zamierzam płakać. Jak bardzo chcesz to ci mogę oddać to co mam.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 20 Luty, 2009 0:03 Odpowiedz z cytatem

Hehe, jeśli White'owi zależało na ożywieniu forum, to chyba właśnie się to dzieje^ ^. Nie poprzez konkurs sensu stricto (zdałam egzamin z prawa!<skacze radośnie po pokoju>), ale już samą dyskusję o nim.

Dark, no to się cieszę, że jakieś ożywienie w suwalskim erpegje Razz Powiem ci, że tu gdzie jestem nietrudno o ekipę zapalonych graczy, miejscówkę i całą resztę, ale z czasem jest lipa wielka jak ta stodoła. Pół dnia spędza się w tramwajach WoOt? Chyba kupię sobie motor Wink
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lyoness
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1636
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 20 Luty, 2009 23:50 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Za przeproszeniem ale kasowanie miedziaków także i mi się nie podoba.

Miło   Heh  
Cytat:
Ale jak White tak postanowił a nie inaczej to nie zamierzam płakać.

Płakać? A kto mówi o płakaniu?   Razz   Tu o załamanie psychiczne chodzi  Very Happy  
Cytat:
jeśli White'owi zależało na ożywieniu forum, to chyba właśnie się to dzieje^ ^.

Podpisuję się obiema ręcoma   Razz  

White... Może jednak dałoby się obejść bez kasowania liczników? sad4
Serio wystarczy sam konkurs

 Razz
____________

Żyję więc walczę...
Żyję więc śnię...
Żyję więc kocham...
Żyję bo chcę...?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Luty, 2009 0:03 Odpowiedz z cytatem

*Składa gratulacje Lidii*
(To wcale nie jest offtop...  Rolling Eyes  )
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Luty, 2009 0:22 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
White... Może jednak dałoby się obejść bez kasowania liczników? sad4
Serio wystarczy sam konkurs


OK. Rozłączmy te dwie sprawy, niepotrzebnie zostały zmieszane. Konkurs konkursem. Liczniki, jeśli uznam że trzeba, zostaną skasowane w innym czasie, niezależnie od konkursu.

Przy okazji, musicie mi wybaczyć że w najbliższych dniach dużo nie napiszę. Wynika to z zakupienia nowego biurka do domu... które dzielnie skręciłem aż do ostatniej śrubki... po czym stwierdziłem że została jeszcze jedna... i też można by ją gdzieś wwiercić.... no i efekt jest taki, że ciężko się pisze z obandażowanym palcem.

Ech...  defeated
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 01 Marzec, 2009 1:08 Odpowiedz z cytatem

Pamparam. Zamykamy ankietę.

Oto wyniki:
1) Konkurs na MG. [8]
2) Konkurs na spam. [6]
3) Konkurs na awatar. [2]
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Whitefire
Głos Potęg


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2980
Postać   Chowaniec

133331 Miedziaków
681 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 01 Marzec, 2009 10:30 Odpowiedz z cytatem

Nie na spam, tylko na najaktywniejszego użytkownika, Darky! To różnica.

Poza tym 7, nie sześć, i jeszcze zostałem ja...   Laughing  

Ale ja głosować nie będę, więc najpopularniejszym pomysłem zostaje ten na MG. Postaram się jednak, żeby konkurs na najaktywniejszego użytkownika odbył się również, tyle że nieco później - bo najwyraźniej jest to również pomysł ciekawy.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 01 Marzec, 2009 22:48 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poza tym 7, nie sześć

6 było, gdy zamykałem konkurs, czyli o 1:08 (i tak o godzinę i 8 minut później, niż miał się skończyć) .  Heh    Smile
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Ratusz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 2 z 3 Idź do strony   1, 2, 3  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.