Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
"Piaskownica" Locza i jego opowiadania

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
loczo-l-11
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 13 Kwiecień, 2007 16:24 Odpowiedz z cytatem

Dawno na arenie u krola Hila odbywal sie turniej walk miedzykrainowych.Zly paladyn imieniem Ohlosan myslal ze jest niepokonany i tak bylo poki nie przyszedl dobry druid imieniem Inidad.Gdy zaczeli walczyc Ohlosan zagral 699 walk i zadnej nie przegral a paladyn 699 zagral i tez wszystkie wygral.Gdy zaczeli walczyc miedzy soba to mieli rowne lvl-e i tyle samo zycia. Paladyn wygrywal pierwsza polowe walk a Ohlosan druga byl remis wiec rzucili sie na siebie i..(CDN)

(...)blysnelo swiatlo i nikt nie przezyl ani paladyn ani druid. Po dzis dzien nie odnaleziono sprawce a paladyna i druida mamy wciaz w naszym sercu.wne
____________

jestem git

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 13 Kwiecień, 2007 16:43 Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, czytaj regulamin! Na razie kopiuję z drugiego tematu (CD - teraz wiem, że chodzi o Ciąg Dalszy) do tego i przenoszę do Karczmy, ale jeśli nie wiesz jak używać forum to się spytaj!
Przeniosłem zawartość tamtego tematu.
I po co robiłeś hasło? Usunąłem, bo nie widzę sensu, jeśli chcesz, żeby ktokolwiek to czytał.
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lyoness
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1636
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 13 Kwiecień, 2007 18:03 Odpowiedz z cytatem

Ojojoj... Domius się bardzo mądrze wypowiedział...   Very Happy  
A tak serio: skąd taka historyjka? Bo mnie się jakaś dziwna wydaje  Confused
____________

Żyję więc walczę...
Żyję więc śnię...
Żyję więc kocham...
Żyję bo chcę...?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
loczo-l-11
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 14 Kwiecień, 2007 10:13 Odpowiedz z cytatem

Dawno temu w krolowa Meati zalozyla nowo kraine na oceanie Samindie. Krolowi Mezofithowi nie pasowalo , ze ma mniejsza kraine od Samindii wiec wynajol 3 armie zla. Jedna z nich zadzil paladyn Amnifest,druga zadzil kaplan zla Bemnifest,a trzecia zadzil zly wajownik miecza Cumnifest.Gdy krolowa Meati dowiedziala sie o tym tez powolala 3 armie. Jedna zadzil paladyn dobra Karfest,druga zadzil dobry kaplan Larfest,a trzecia zadzil dobry wojownik miecza Marfest kuzyn krolowej Meati.Trzy dni po wybraniu armii zaczela sie wojna.CDN


fighting2  fighting  fighting3  fighting5  xsabre  xaxe  xsword  xbow  worship
____________

jestem git

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
loczo-l-11
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 14 Kwiecień, 2007 10:43 Odpowiedz z cytatem

Gdzy zaczela sie bitwa zly krol ukradkiem zakradl sie do palacu krolowej by poznac jej plany, niewiedzial jednak ze krolowa spodziewala sie tego i postawila duza straz przed palacem. ninja  xmagic  xtasman  doll  doll2  doll3
Krol byl rozpaczony Crying i nie wiedzial co zrobic baby2 lecz nagle przyszedl mu do glowy zly pomysl mad6  Twisted Evil  Kazal paladynowi zrobic czary jakie umial aby przypominal starego wedrowca man CDN
____________

jestem git

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
loczo-l-11
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 14 Kwiecień, 2007 10:52 Odpowiedz z cytatem

Odlaczmy sie od zlego krola  Evil or Very Mad i opowiedzmy losy armii. kuzyn krolowej ktory dowodzil trzecia armia  fighting5 zostal trafiony mieczem w plecy przez paladyna (zanim zrobil czary krolowi) i zostal usuniety z placu wojny defeated Wszyscy boleli nad strata wieczaczeli sie mscic i najpierw zginela armia prowadzona przez kaplana poniewaz robili najwieksze zagrozenie bo uzywali czarow xmagic potem zginela armia Cumnifesta bo byli najzwinniejsi i szybcy w walce . Potem zajeli sie paladynem.CDN



sign03 ze czytacie mnie
____________

jestem git

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 14 Kwiecień, 2007 11:00 Odpowiedz z cytatem

Zakład, że z D&D? No, bo patrz: "gdy zaczęli walczyć między sobą to mieli równe lvl-e i tyle samo życia". No, ciekawie się zaczęło. że już nie wspomnę o "złym paladynie" Laughing
Loczo-cośtam, nie poddawaj się. Jak się przyłożysz to może napiszesz coś ciekawego. Tylko pamiętaj, żeby nie pisać o "równych lvl-ach" Razz

Dodane po 16 godzinach 11 minutach:

Przestań pisać w "Wędrówkach po Mythai"! Następne tematy tam będą kasowane, bez przenoszenia!
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius


Ostatnio zmieniony przez Domius dnia Sobota 14 Kwiecień, 2007 11:09, w całości zmieniany 2 razy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
loczo-l-11
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Kwiecień, 2007 12:29 Odpowiedz z cytatem

Gdy Mezofith zostal zamieniony w starca wysmarowal sie lajnem zalozyl czarne okulary i wzial kubek z czterema zlotymi monetami i udawal slepca , bo chcial wejsc do zamku po ,, jalmuzne" Twisted Evil Twisted Evil twisted:  Twisted Evil Gdy go wpuscili wpadl do pustej komnaty krolewskiej i zobaczyl ksiazke czarow na stole i zaczol ja czytac read i wymowil czar ostatecznego zniszczenia i wybuchl mad4 czar zmiotl wszystkich na sto mil w tym krolowe siebie straz szesc armii i wielu niewinnych ludzi.Tylko Cumnifest ktory byl dwiescie mil z tamtego miejsca w szpitalu w innej krainie przezyl i pozniej obsiadl na tronie. Do tego czasu jeszcze placzemy za utrata tak wielu ras.


Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying



lubicie czytac jak tak to piscie mi wiadomosci o czym chcecie miec napisane



Hejka jestem loczek i lubie pisac lecz gosciowa na gg mnie bloknela bo mi nie uwierzyla

Dodane po 2 godzinach 22 minutach:

Wchodzcie do mnie bo lubie pissac (jak mam o czym)

Dodane po 43 sekundach:

halo
____________

jestem git

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Gość
Gość


   
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 15 Kwiecień, 2007 14:58 Odpowiedz z cytatem

hejka to ja loczo-l-11 umarlem wiec zrobilem nowego Twisted Evil

Powrót do góry ⇑
loczo-l-11
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 16 Kwiecień, 2007 17:27 Odpowiedz z cytatem

bede znow pisal na loczo-l-11

Dodane po 3 minutach:

Pewnego dnia kot dawidomus uciekl od swego pana paladyna poniewaz nie dostawal duzo pozywienia. Nigdy nie zapomnial tych chwil gdy patrzyl na swego pana jak cwiczyl i sam chcial tez byc wojownikiem wiec poszedl do czarodzieja malwinusa i poprosil go zeby stal sie wojownikiem i czarodziej zrobil to. Od tamtego czasu jego potomkowie zaliczaja sie do grupy bardow.
____________

jestem git

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.