Użytkownik: Hasło: Rejestracja
Dział Galerii
→ REGULAMIN ←

Serwis www.mythai.info udostępnia możliwość tworzenia galerii w jednej z kilku kategorii tematycznych.

Fantastyka lub historia - tutaj zachęcamy Was do publikowania grafik, rysunków i zdjęć dotyczących fantasy, SF, dawnej broni, sprzętów lub zwyczajów. Wolno również tworzyć galerie poświęcone wydarzeniom z dziedziny fantastyki lub odtwórstwa historycznego.
Przyroda - to miejsce do zamieszczania zdjęć lub grafik o tematyce przyrodniczej - zwierząt, roślin i tym podobnych.
Egzotyczny świat - to miejsce do zamieszczania zdjęć z dalekich podróży, ujęć pokazujących ciekawe aspekty egzotycznej kultury, architektury i tym podobnych. Egzotyczne jest generalnie to, co odległe i inne od naszej polskiej codzienności. W tej galerii są dopuszczalne zdjęcia ludzi.
Niezwykłe widoki - to miejsce do zamieszczania zdjęć przedstawiających ciekawe widoki: góry, morza, zachody słońca itp. Unikajcie zdjęć przedstawiających ludzi "na tle" interesującego pejzażu. Sam pejzaż wystarczy.

Czego nie zamieszczać. Nie należy zamieszczać zdjęć spoza dostępnych kategorii tematycznych. W szczególności, zabrania się publikowania zdjęć i grafik w jakikolwiek sposób uwłaczających czyjejś godności, zdjęć o charakterze erotycznym, oraz zdjęć do których publikujący (czyli użytkownik zakładający galerię) nie posiada praw autorskich. Ewentualne osoby widoczne na zdjęciach, jeżeli tylko są rozpoznawalne, muszą być świadome tego że ich podobizna będzie zamieszczona w internecie i muszą wyrazić na to zgodę - zanim fotografia zostanie opublikowana. Nie wolno publikować reklam, spamu, kodu html/skryptów, linków do innych stron internetowych poza www.mythai.info.

Kreowane przez Was galerie mogą być traktowane jako portfolio lub jako artystyczna wystawa ciekawych zdjęć i grafik.

Serwis Mythai nie służy do publikowania zdjęć siebie i swoich znajomych. Tego typu zdjęcia można zamieszczać w innych serwisach hostujących fotografie, a następnie linkować je w Profilu lub w odpowiednim temacie na forum. Można również pokusić się o załadowanie na naszym forum awatarka przedstawiającego Waszą prawdziwą podobiznę.

Galerie niezgodne z opisanymi tutaj zasadami będą usuwane.

Jak stworzyć galerię. Akceptowane są jedynie pliki typu .jpeg, .jpg, .gif. Zdjęcia są automatycznie zmniejszane do rozmiaru wyznaczonego przez redakcję serwisu (w tej chwili jest to maksymalnie 800 x 800 px). Na każdym zdjęciu automatycznie dodawana jest informacja copyright z nazwą serwisu i loginem użytkownika.

Aby utworzyć galerię, może być niezbędne posiadanie pewnej ilości miedziaków - czyli wirtualnej waluty dostępnej w serwisie www.mythai.info. Obecnie jest to: 0 miedziaków. Miedziaki można zdobyć na przykład postując na forum, publikując opowiadanie albo komentując jakiś utwór w Dziale Literatury.

Istnieją dwa poziomy funkcjonalności galerii. Użytkownicy należący do dowolnej grupy wspierającej rozwój serwisu (np. Redaktorzy, Strażnicy Mythai - moderatorzy, Kroniarze - osoby dodające wieści, Mistrzowie Pióra, Wędrowcy) mogą dodać po 24 zdjęcia w każdej z galerii. Pozostali użytkownicy mogą dodać po 12 zdjęć. Pełna lista grup dostępna jest pod adresem http://www.mythai.info/forum/groupcp.php. Można się do nich zapisać wysyłając PW z deklaracją chęci uczestnictwa do moderatora danej grupy.

Zastrzeżenia. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania publikacji z serwisu www.mythai.info w dowolnym momencie, bez podania przyczyny. Dotyczy to zwłaszcza, ale nie tylko, obrazów o słabej jakości, wulgarnych lub niezgodnych z regulaminem. Redakcja www.mythai.info nie odpowiada za treść nadesłanych i opublikowanych dzieł. Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi jej Autor, który publikując obrazy zezwala wszystkim osobom odwiedzającym serwis na ich obejrzenie, ale nie kopiowanie lub używanie do własnych celów.

Redakcja nie publikuje obrazów nadesłanych na maila, nie usuwa też plików ani galerii na życzenie. Autor zachowuje jednak wszystkie prawa autorskie, w tym prawo do edytowania, usuwania oraz dodawania obrazów, za pośrednictwem rozwiązań programowych dostępnych automatycznie dla wszystkich zalogowanych w serwisie.

Pozycja na liście galerii zależy tylko od jej jakości i nie można jej kupić.
Nasi użytkownicy napisali 77204 wiadomości na forum oraz dodali 443 publikacji.
Zapisało się nas już 2008

Ostatnio do paczki dołączył IdioticFishe

 
Po stronie kręci się 160 osób: 0 zarejestrowany, 0 ukrytych, 160 gości.
 


       Dział Galerii:

   •   Fantastyka
                   + Dodaj »
   •   Przyroda
                   + Dodaj »
   •   Egzotyczny świat
                   + Dodaj »
   •   Niezwykłe widoki
                   + Dodaj »
   •   Regulamin publikowania galerii
  
Strona główna | Mapa serwisu | Wersja tekstowa | O stronie | Podziękowania
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich | Kontakt

© 2004 - 2016 Mariusz Moryl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia identyfikacji użytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
zamknij
Masz nowych listów.