Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Włamać się w dobrej wierze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Nakuen
Mieszkaniec Krain


   Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 12 Lipiec, 2010 18:55 Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Po pierwsze umieściłem to tutaj tak z rozpędu, więc nie zamykajcie od razu ewentualnie przenieście
Jest duży problem. Mojemu przyjacielowi zdarzył się wypadek i utonął nad jeziorem. Jak wielu jego rówieśników m iał konto na naszej klasie. Po jego śmierci zaczęli tam pisać żartwnisie wyśmiewając jego wypadek. sprawia to ból szczególnie jego bliskim. Nie da im się przetłumaczyć, żeby nie wchodzili na profil a zwłaszcza jednej bliskiej mi osobie. I wchodzą i czytają. Rozwiązaniem problemu jest namówić ich by tego nie robili(co jest bardzo trudne do wykonania) lub usunąć konto. Nikt nie może tego zrobić nie znając hasła. Zatem może zrobić to zespół naszej klasy, bądź ktoś kto... będzie umiał "zalogować" się na jego koncie . Tak tzn włamać. Macie jakieś pomysły jak zaprzestać ten proceder, lub.. zwyczajnie włamać się na to konto i je usunąć? Mi to tam rybka, ale cierpienie moich bliskich którzy są głupi i czytają te komentarze jest moim cierpieniem więc.. Dziękuję za każdy pomysł czy chęć pomocy.
____________

"Wszyscy kłamią"
Dr. G. House

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 13 Lipiec, 2010 9:58 Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja nie mam konta na NK. Nie podoba mi się ten portal ani zachowanie jego użytkowników. Jest zazwyczaj prostackie i chamskie, odnosi się wrażenie, że większość tych ludzi nie ma zasad moralnych. Poza tym nie chcę, by ktoś grzebał mi w życiorysie i próbował się zbyt wiele o mnie dowiedzieć, albo częstował innych uzytkowników niewybrednymi dykteryjkami na mój temat. Wolę portale bardziej kameralne, takie jak ten.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Thys
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 43
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 13 Lipiec, 2010 11:15 Odpowiedz z cytatem

Wiekszosc ludzi na tego typu portalach tak sie zachowuje.
Na takie chamstwo stosuje sie skutecznie riposte ktora odstraszy dziadostwo Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 13 Lipiec, 2010 16:55 Odpowiedz z cytatem

Wolę tam się nie pokazywać, podobnie, jak wolę nie wchodzić do jakiejś mordowni, gdzie upijaja się miejscowe męty.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Tixon
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 62
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 15 Lipiec, 2010 22:38 Odpowiedz z cytatem

Napisać do administratorów/ moderatorów serwisu. Opisać sytuację, przedstawić dowody - w postaci tych komentarzy. Sami powinni zareagować.
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 17 Lipiec, 2010 8:47 Odpowiedz z cytatem

Ja twierdzę tak samo jak Tixon. Chyba administratorzy nk chcą cieszyć się dobrą sławą... jeśli oni odmówią, to można na nk im zepsuć tą sławę. Taka wojna itp...  Razz  
Ja też już na nk nie mam konta.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Nakuen
Mieszkaniec Krain


   Posty: 25
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 20 Lipiec, 2010 19:25 Odpowiedz z cytatem

ja chyba skasuję.. a co do tej sprawy. To już usunięte. He. Faktycznie napisałem i wysłałem im link z miejscowej gazety o śmierci chłopaka. Podziękowałem w imieniu wszystkich i sprawa załatwiona. Adminem nie jestem, ale myślę, że dalsza kontynuacja tematu nie jest konieczna. Chyba, że się przerobi na jakieś forum poruszające ten temat, ale wątpię. Tak czy siak. Dzięki za pomoc ; )
____________

"Wszyscy kłamią"
Dr. G. House

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.