Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody-lockerz.com

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Tomson
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Listopad, 2009 14:16 Odpowiedz z cytatem

Dla tych którzy nie wiedzą co to Lockerz: otóż jest to strona, gdzie zbieramy punkty (tzw. PTZ'y), które później możemy wymienić na nagrody (m.in. iPody nano, shuffle, touch, laptopy Apple, oraz inne gadżety, także rzeczy typu torebki, buty znanych projektantów, etc.)

Jeśli chodzi o samo zbieranie punktów, to możemy to robić poprzez:
1) grę dostępną zaraz po rejestracji (jednorazowo 20-40 PTZ w zależności od tego jak się uda) - należy łapać punkty paletką
2) codziennie odwiedzanie strony (2 PTZ)
3) zaproszenie do rejestracji znajomego (2 PTZ)
4) odpowiadanie na pytania - codzienne jedno za 2 PTZ

Ciekawa sprawa jest Z-LIST, czyli status VIPa który otrzymujemy po zaproszeniu 20 osób. Jeśli się wam to uda, wszystkie punkty które otrzymacie będą naliczane podwójnie - czyli np. zamiast 2 PTZ dostajemy 4 PTZ itd. Oprócz tego dostaniemy koszulkę z logo Lockerz.
 
Jeśli ktoś chce się zarejestrować, potrzebne jest zaproszenie od kogoś już zarejestrowanego. Kto chce niech pisze na maila tomek.pl0@op.pl lub na tym forum to mu wyślę(sprawdzam maila około co 2 dni). Jeśli będziecie mieć problemy z rejestracją, piszcie.

Po zalogowaniu na stronę w dolnym prawym rogu jest licznik twoich punktów. Obok niego jest przycisk ,,DAILIES'' Po kliknięciu na niego otwiera się strona z pytaniami. Nas interesują te aktualne, czyli na samej górze. Pytania są proste i wymagają podstawowej znajomości języka angielskiego. W dodatku nie ma złych odpowiedzi(pytania są w typie ,,jaki jest twój ulubiony kolor'').

PS. Na stronie są filmiki z osobami które już dostały przesyłkę, ale nie wiem na 100% czy to nie jest oszustwo. Mój kolega czeka na koszulkę(jak dostanie to napiszę).

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Listopad, 2009 17:19 Odpowiedz z cytatem

Roll2  
Powodzenia.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Tomson
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 17 Listopad, 2009 18:46 Odpowiedz z cytatem

Proszę się nie śmiać!
roftl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Emhyrus
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 164
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 19 Listopad, 2009 15:34 Odpowiedz z cytatem

Ja już dostałem koszulkę, ale powiem Wam szczerze- to wszystko to fejki. Ludzie tam mają po parenaście tysięcy punktów, dzięki fake mail'om. Lockerz ma łapać takich ludzi, ale nie wiem, czy będzie im się chciało.
Pomyślcie jeszcze nad jednym- macie szanse coś wyrwać w losowaniu? Bo widziałem październikowe rozdawanie- produkty pojawiły się na ok 3 minuty i już ich nie było. Na koniec przypomnę, że zebrane punkty zostaną zresetowane po nowym roku. Cierpliwym życzę powodzenia i życzę udanych łowów.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Tomson
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 19 Listopad, 2009 19:01 Odpowiedz z cytatem

A wiesz może co kiedy jest losowanie i kiedy będzie następne?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Emhyrus
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 164
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 20 Listopad, 2009 7:58 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Stay tuned because we'll be announcing more Sweepstakes winners in the next few days. Didn't get a chance to enter? Don't worry -- we have more sweepstakes coming up, including a whole bunch for our very valued international members.


To tyle co wiem o losowaniu. Pewnie jakieś przed świętami będzie. Czaiłem się na Xboxa, ale nie uzbieram tyle punktów... do 250 może się wyrobię.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Amica
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 20
Chowaniec

25 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 01 Styczeń, 2010 15:55 Odpowiedz z cytatem

Ej może mnie ktoś zaprosić, bo slyszalam, że tylko tak można. Jak coś maila podam na prive ; )

Baardzo prosze

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Maciek1
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1794
Chowaniec

35 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 01 Styczeń, 2010 16:50 Odpowiedz z cytatem

Też się w to bawiłem, lecz przestałem. Po pierwsze, faktycznie bardzo trudno załapać się na cokolwiek po uzupełnieniu towarów. Po drugie, na różnej maści forach krążą pogłoski, że urzędy celne zorientowały się już o dużej ilości przesyłek "gift" od Lockerz i zaczęły nakładać cło. Szkoda, bo niedługo miały ukazać się dodatkowe metody zarabiania punktów, m.in. oglądanie reklam/zwiastunów czy słuchanie muzyki. Oczywiście ceny też by wzrosły Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.