Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Kontynuacja wydarzeń ze "Złotego Kufla"
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Wędrówki po Mythai
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 02 Sierpień, 2010 16:38 Odpowiedz z cytatem

- Nie rób ze mnie głupca druidzie- warknął Breg nie odwracając wzroku od przyduszonego do ziemi Roberta, który zauważalnie opadał z sił pod naporem ciosów szalonego wampira- Nie mam czasu na Twoje iluzje. Umieraj sobie i nie zawracaj mi głowy.
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 02 Sierpień, 2010 16:41 Odpowiedz z cytatem

- Pomyłka - zdążył szepnąć druid zanim wpakował błyskawicę między łopatki odwróconego wampira zmuszając go do upadku na ziemię, co jednak dużo wampirowi nie zrobiło.

[P.S. Ryzykowna akcja, ale liczyłem na to że nic nie zrobisz   8)  ]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 02 Sierpień, 2010 21:49 Odpowiedz z cytatem

- Idioto, jeśli będziesz mi tutaj zgrywał bohatera, a nie leczył się to dostaniesz po zębach - warknęła Mitris podpierając się pod boki i patrząc złowrogo na druida.
Podnosząc oczy ku niebu gwizdnęła przeciągle. Jedno spojrzenie i gadzinka wiedziała co robić. Verna z siłą pędu przewaliła dzieciaka z Roberta łapiąc szczękami za kark. Wiedziała, że zaraz straci przytomność. Jednak zdecydowała się na zaklęcie. Machnęła dłonią i z głowy smarkacza pozostała miazga. Obrzydliwy widok dla ludzi, nie dla mrocznej elfki. Usatysfakcjonowana ładnie wykonaną robotą osunęła się wolniutko na trawę i zasnęła. Potrzebowała regeneracji sił. Nawet w taki sposób.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 06 Sierpień, 2010 15:17 Odpowiedz z cytatem

Breg podniósł się z ziemi, miejsce na plecach, w które uderzyła błyskawica dymiło lekko. Odwrócił się do druida:
- Ty nędzny odmieńcu, teraz nie będziesz miał okazji umrzeć w spokoju. Rozszarpię Cię na kawałki, tak jak Twoich słabych braci!
Breg krzykiem zagłuszył trzecie uderzenie serca Roberta. Robert dopadł do Brega, chwycił go jedną ręką za głowę i błyskawicznym ruchem drugiej ręki rozorał mu gardło.
Breg zacharczał, wyrwał się z uścisku i zdzielił Roberta na odlew w twarz, aż ten przykląkł na jedno kolano.
Breg trzymając się za rozerwane gardło ruszył powoli w kierunku śpiącej Mitris. Ciemna krew leniwie sączyła mu się pomiędzy palcami.
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 06 Sierpień, 2010 16:40 Odpowiedz z cytatem

[czy mogę przyłączyć? Smile strasznie chciałabym tego wampira dokończyć   Laughing  ]
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 06 Sierpień, 2010 16:44 Odpowiedz z cytatem

[Oczywiście, zapraszamy   Very Happy  ]

Edit: Chciałbym ogłosić że od niedzieli (8.08.2010) włącznie nie będzie mnie aż do soboty 14.08.2010. Dziękuję Heh

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 06 Sierpień, 2010 17:13 Odpowiedz z cytatem

[od razu mówię, że wybujałam sobie tą rasę, mam nadzieję, że mogłam   Embarassed  ]

Nagle w mroku pojawiła się nieznajoma postać. Drobną figurę spowijał ciemny płaszcz, po którym spływały srebrne włosy. Nagle wszyscy dookoła poczuli lekki powiew wiatru i istota znalazła się tuz za plecami Brega. Położyła mu ręce na ramionach i spojrzała na niego smutnymi fioletowymi oczyma.
-Wystarczy już- powiedziała cichym, kojącym głosikiem i przytknęła malinowe usta do włosów wampira. Ten przez chwile patrzył ogłupiały przed siebie, po czym upadł bezwładnie na ziemię.  
Dziewczyna powlokła wzrokiem po nieznajomych. Jej bladą twarz rozjaśnił cień uśmiechu.
-Już po wszystkim -powiedziała, potrącając truchło czubkiem buta- on już się nie obudzi.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia


Ostatnio zmieniony przez Laridae dnia Piątek 06 Sierpień, 2010 22:43, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 06 Sierpień, 2010 17:19 Odpowiedz z cytatem

Druid stał w bezruchu ciągle nerwowo zaciskając dłoń z różdżką. Spojrzał kilka razy to na Roberta, to na Mitris, to na dziwną osobę. Nie wiedział za bardzo jak ma się zachować. Fioletowooka obezwładniła groźnego wapira szeptem.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 06 Sierpień, 2010 17:34 Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna powstrzymała drżenie rąk. Wiedziała, że wypadało by sie przedstawić. Uśmiechnęła uroczo.
-Jestem Laridae. Hmm... wiem, że może to nie są okoliczności do nawiązywania nowych znajomości, ale ostatnio byłam troszkę samotna. No i natknęłam się na was...
Zamknęła usta. Dyplomacja to chyba jednak nie była jej dobra strona. Odwróciła się w stronę druida, poczuła na sobie jego wzrok. Spojrzała na niego wielkimi fioletowymi oczyma.
-...Jesteś zazdrosny o tego... całusa? -spytała mrużąc oczy. Łobuzerski uśmiech pojawił sie w kącikach jej ust.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 10:53 Odpowiedz z cytatem

Robert podniósł sie z ziemi, potrząsnął głową wytrzepując resztki trawy i piachu z włosów. Ze spuszczoną głową podszedł do leżącego Brega i zdjął mu sygnet z wizerunkiem księcia Sebastiana z palca.
- Już nie jestes jednym z nas- wyszeptał.
Następnie starając się za wszelką cenę nie patrzeć na Laridae podszedł do druida.
- Znasz się trochę na magii ognia? Mógłbyś spopielić te szczątki?- wskazał Brega i Edytrię- Pozwól mi się tylko pożegnać, a potem nie zwlekaj zbyt długo. I postaraj się zrobić to dokładnie. Dokonaj swojej zemsty Bio.

Wampir podszedł do ciała Edytrii i stał nad nim dłuższą chwilę ze spuszczoną głową.
Nastepnie bez slowa podszedł do Mitris i oddał jej amulet.

Bez slowa ruszył w kierunku lasu podnosząc po drodze z ziemi swój "nowy" płaszcz.
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 11:36 Odpowiedz z cytatem

Druid wyszeptał pod nosem zaklęcie i stworzył słup ognia który pochłonął zwłoki. Przez moment wpatrywał się w płonące szczątki. Już koniec... Ale co teraz? Gdzie teraz będzie mógł podróżować, jaki będzie cel jego życia? Druidzi nie żyją, a on podróżuje ze zgrają dziwolągów. Spojrzał na Laridae. Czemu im pomogła? Ciekawe.
- Kim jesteś - zapytał.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 12:05 Odpowiedz z cytatem

Robert zatrzymał się jeszcze na skraju polany. Wiedział, że to nie w jego stylu i nie powinien jednak mimo wszystko odwrócił się, uniósł bladą dłoń w geście pożegnania i wyszeptał:
- Bywajcie towarzysze.

Wykonał swoje zadanie. Nic go juz tutaj nie trzymało. Zdrajcy klanu nie żyli, mroczne elfy nie żyły, a druid Bio i tajemnicza Mitris uszli z życiem. Mógł śmiało ruszyc w dalszą drogę. Mimo, że jeszcze nie miał jasno obranego celu wiedział z doświadczenia, że wampir nie powinien zatrzymywać się zbyt długo w jednym miejscu.
Założył kaptur, ręce wcisnął głęboko w kieszenie i nieśpiesznie ruszył przed siebie...
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 14:16 Odpowiedz z cytatem

Mitris się ocknęła. Jednak nie można jej chyba było nazwać Mitris. Mroczna elfka usiadła i zaczęła się rozglądać wielkimi oczami. Jakaś zakapturzona postać oddalała się od dziwnego kręgu. W okół ogień trzaskał nad jakimiś kształtami. Dwie postacie stały najbliżej.  Ładna kobieta i COŚ. Ciężki przedmiot upadł obok niej. Był to naszyjnik. Dotknęła rubinu machinalnie. Jednak zaraz potem odskoczyła jak oparzona rozglądając się gorączkowo.
- Gdzie ja jestem? - szepnęła do siebie - Kim jesteście?! - krzyczała rozhisteryzowana. Spojrzała na swoje dłonie. Były ciemne. Pomacała twarz i chwyciła włosy. Były białe!
- Co mi zrobiliście? - schowała twarz w dłonie i wstrząsy ciała świadczyły o jej niemym płaczu
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 16:28 Odpowiedz z cytatem

[Chciałbym zakomunikować że nie będzie mnie od 8 sierpnia do 14. Tak więc druid gdzieś wsiąknie   Razz  ]

Wszystko działo się zbyt szybko... Bio nie do końca nadążał nad tempem akcji. Kiedy już poukładał sobie wszystkie wydarzenia w głowie, podszedł do Mitris, nie na tyle jednak żeby mogła poczuć się zagrożona.

- Dobrze się czujesz? - zapytał drowkę.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 19:33 Odpowiedz z cytatem

Zapytana podniosła głowę. W jej wielkich, szklistych oczach kryła się bezgraniczna rozpacz.
- Nie wiem. Nie wiem kim jestem... - urwała drżącym głosem. Spojrzała na stan swojego ubiór. Sukienka była w strzępach. Twarz nabrała bladości.
- Czemu jestem w takim stanie?
Tylko zadawała pytania. Tak bardzo chciałaby coś wiedzieć. To COŚ co zapytało chyba męskim głosem było uprzejme. Jednak było jej kompletnie obce. Wstyd było się przyznać, ale na prawdę nie miała pojęcia kim jest.
Dziwne stworzenie. Chyba gadzie podeszło bliżej. Było straszne. Dziewczyna patrzyła na ostre zęby potwora. Bała się. Niesamowicie zwinnie się cofnęła. Nie miała pojęcia, że tak umie. Po prostu chciała się trochę oddalić od gadziny.
Wierzchowiec smutno spuścił głowę i odszedł w cień lasu.
Było ciemno. Była noc. Drowka rozejrzała się. Na niebie były gwiazdy i księżyc w pełni. To musiała być noc. Jednak dlaczego tak dobrze widziała? Dokładnie mogła spojrzeć w fiołkowe oczy obcej kobiety. Były przepiękne. Zapomniała o swoim położeniu dziewczyna i po prostu patrzyła w te oczy.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 19:47 Odpowiedz z cytatem

Druid był zmęczony. Bardzo zmęczony. Ledwo trzymał się na nogach.
- Muszę się pożegnać. Będę pielgrzymował do błyszczącego gaju. Chyba już nie wrócę. - mruknął, po czym zaczął zwijać namiot.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 19:58 Odpowiedz z cytatem

[wolałabym aby druid wrócił po 14 Sierpnia...]
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 20:30 Odpowiedz z cytatem

Laridae zaśmiała się niefrasobliwie. Dotknęło ją to, że tak po prostu została zignorowana, jednak nie dała po sobie tego poznać. Ciągnęło ją do tych obcych. Tanecznym krokiem podbiegła do drowki i kucnęła przy niej.
-Źle się czujesz?- zapytała jak gdyby nigdy nic. Potem zmierzyła podejrzliwym spojrzeniem wszystkich osobników płci męskiej dookoła. Większość z nich zdecydowanie była martwa. Gwizdnęła pod nosem z uznaniem.
-Chcieli cie zkrzywdzić?- szepnęła poufałym tonem do ucha elfki.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 21:00 Odpowiedz z cytatem

Oczy drowki się rozszerzyły.
- Oni ... - przełknęła głośno ślinę - ja nic nie pamiętam.
Spuściła głowę zrezygnowana.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Sierpień, 2010 21:22 Odpowiedz z cytatem

-Biedna...- szepnęła- coście jej zrobili dranie?- zapytała przybierając bojową minkę. Znacząco spojrzała na druida.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Wędrówki po Mythai Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 8 z 15 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.