Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Kontynuacja wydarzeń ze "Złotego Kufla"
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Wędrówki po Mythai
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 16:27 Odpowiedz z cytatem

Robert widząc, co robi Bio aż otworzył usta z zaskoczenia.

- Wiem, wiem... różne wymyślone historie słyszy się o przedstawicielach mojej rasy jednak faktem jest, że tego typu pożywienie nie zaspokoi mojego głodu.
Mówiąc to Robert mimo wszystko wyciągnął ręke po bukłak ignorując całkowicie sucharki.

-Doceniam gest, i z czystej uprzejmości zwilżę usta winem. Jesli jednak idzie o zaspokajanie głodu najpewniej za jakiś czas będę musiał udać się w głąb lasu i zapolować na jakieś małe zwierzątko. Teoretycznie powinno mi wystarczyć, do czasu aż dotrę do kręgu.
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 16:29 Odpowiedz z cytatem

Mitris z niedowierzaniem patrzyła na oddalających się "kompanów".
- Tak. Samotna dziewczyna i to bez broni miałaby zasiadać do ogniska z dwójką nieznajomych - mruknęła do siebie drowka i zaczęła się zajmować stworzeniem wspomnianego ogniska. Nie zajęło dużo czasu, by zaczął wesoło trzaskać ogień. Mitris wyciągnęła z jednej torby podróżnej koc i wyciągnęła się na nim obok ciepłego ogniska. Zaczęła spokojnie nasłuchiwać wśród ciszy.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 16:32 Odpowiedz z cytatem

- Nie będę ci w tym przeszkadzał, wampirze. - Odparł druid. - Zastanawiam się po prostu kto ich zabił i jaki miał w tym interes. Poprzysiągłem sobie odnaleźć sprawcę i ukarać go. Idź więc do lasu, ja poczekam na ciebie z tą drowką.

Bio odwrócił się i odszedł w stronę Mitris.

- Może opowiesz mi o sobie coś więcej, elfko.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 16:49 Odpowiedz z cytatem

- Elfko? - udała zdziwienie - Jaka przeurocza zmiana z Twojej strony. A gdzież nasz towarzysz się wymknął? - uśmiechnęła się mroczno - Jeszcze się biedaczysko zgubi w ciemnościach.
Zdjęła płaszcz i ułożyła się na boku, by móc obserwować swojego rozmówce.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 17:01 Odpowiedz z cytatem

Niedługo wróci i jeżeli nie masz nic przeciwko pójdziemy wszyscy do kręgu druidów. - odrzekł druid.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 17:18 Odpowiedz z cytatem

- A w jakim celu? - przekrzywiła niemal niewinnie głowę - Wiesz druidzie, nie przepadam za mieszaniem mnie w takie zabawy. W szczególności, że dopiero mnie poznaliście. Więc w jakim celu chcecie mnie tam zabrać?
Mitris wyjęła sztylet i zaczęła się nim bawić. Tym razem wyjątkowo nie robiła to w jakimś złym celu. Po prostu chciała zająć czymś dłonie.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 17:32 Odpowiedz z cytatem

Bo wiem kto to zrobił - warknął druid, po czym sięgnął po ozdabianą, drewnianą różdżkę która była obrośnięta jakąś bluszczopodobną rośliną i trzymał ją w ręcę jakby to miało nadać groźniejszego tonu jego słowom.
- I będziesz się musiała z tego usprawiedliwić, drowko! - dodał.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 17:49 Odpowiedz z cytatem

Druid nic nie mógł zauważyć, bo nagle ognisko zgasło. Nastała dziwna i niemal namacalna ciemność.
- Złap mnie - szept Mitris rozległ się tuż za jajogłowym.
Koń zaczął galopować, ale można było usłyszeć trzask gałązki z całkiem innego kierunku. Był to zaplanowany dźwięk. I nagle słodki śmiech. Drowka była w swoim żywiole. Biegła wśród drzew niemal ziemi nie dotykając stopami. Nawet druid nie jest w stanie jej dostrzec, bo ona jest Dzieckiem Nocy.
- A teraz poszukajmy naszego drogiego Roberta, która ma więcej oleju w głowie - mruknęła do siebie.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 18:00 Odpowiedz z cytatem

Gdy Mitris jechał na koniu Bio przeklął i wstał z ogniska. Wypowiedział szybko kilka słów, jakby czar. Koń Mitris zatrzymał się, bo przed nim nie było zwykłej drogi, tylko mur. Wyglądał na gruby. Wcześniej go tu nie było. Z tyłu słychać galop i przeklinającego druida.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 18:06 Odpowiedz z cytatem

[poprawka: koń sobie pogalopował gdzieś gdzie mu kazałam, a ja sobie biegłam...]
Mitris zareagowała od razu i zaczęła biec obok muru. W ciemnościach zalśnił sztylet.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 18:23 Odpowiedz z cytatem

Druid podjechał pod mur.

[Sorki, nie zrozumiałem, ty zaczęłaś biec wzdłuż muru?0

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 18:33 Odpowiedz z cytatem

[tak]
Mitris byłą pewna, że musi się gdzieś ten mur kończyć. Nawet jeśli nie to mogła zmęczyć druida. Dla niej bieg był czystą przyjemnością.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 18:38 Odpowiedz z cytatem

Tyle że druid miał konia. Popędził w stronę muru na chybił trafił. [spokojnie, losowałem kością czy trafi w dobrą, udało mu się Razz]. Mimo próbował omijać przeszkadzające mu drzewa i gałęzie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 18:47 Odpowiedz z cytatem

- Uparty głupiec - warknęła Mitris.
Drowka już wiedziała, że nie obejdzie się bez magii.  Zatrzymała się nagle. Odwróciła się i zaczęła czekać na druida.
- Czemu mnie oskarżasz? I o co głupcze?! - syknęła jednak dzięki jednemu gestowi dłoni jej głos dotarł do druida.
Wyjęła rapier, a w lewej dłoni dalej trzymała sztylet. Wiedziała, że jajogłowego bać się nie musi. Natomiast drugi nieznajomy był inną historią.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 18:57 Odpowiedz z cytatem

Nagle ziemia pod Mitris zaczęła się trząść i rozpadać. Wszystko się zapadło - drzewa, krzewy, kamienie, teraz już dookoła była próżnia. Były tylko dwie wysepki, odłamki ziemi. Na jednym stał Bio, na drugim Mitris.
- Gdybyś była bez winy, nie uciekła byś - zadrwił druid.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 19:21 Odpowiedz z cytatem

- Ja uciekałam? - zaśmiała się beztrosko - Druidzie, ile masz lat? Chyba jesteś jeszcze młody skoro zapominasz o różnicy między winną, ludzką kobietą, a drowką. Nawet nie wiem o co Ci właściwie chodzi. Po prostu dobrze się bawię.  Mam słodką nadzieje, że nie spodziewasz się tym pokazem mocy mnie zastraszyć, co nie? Zrozum złociutki, nie które zaloty moich adoratorów były bardziej hmmm ekstremalne.
Mitris leniwie spojrzała w próżnię.  
- Zamierzasz mnie zabić? - uśmiechnęła się złowrogo. Napięła wszystkie mięśnie. Była gotowa. Teraz liczyła się reakcja druida.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 19:49 Odpowiedz z cytatem

Druid mruknął coś pod nosem i wszystko wróciło do normy. Ziemia urosła z próżni, a poprzewalane drzewa podniosły się. Pomyślał czy nie ujawnić drowce swojej tajemnicy. Ciekawy byłby jej rekcji. Odrzucił te myśli. Kiedyś ta sztuczka mogła mu się jeszcze przydać, wykorzystana przeciwko drowce.

- Może jesteś niewinna, może nie, kto cię tam wie. Nie wiadomo jakich zbrodni się dopuściłaś. - powiedział druid, po czym mruknął pod nosem jeszcze jakieś zaklęcie. - Idę odszukać Roberta, jeżeli chcesz możesz iść ze mną, ale będę miał cię na oku. Chyba że wolisz pobiec gdzieś w mrok lasu?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 20:07 Odpowiedz z cytatem

- Z przyjemnością z Tobą pójdę - podeszła bliżej powoli, kocim krokiem - Weźmiesz mnie pod ramię?
Mitris była rozczarowana zachowaniem druida. Myślała, że przynajmniej co nie co potrenuje. A tutaj tylko grzecznie hasa po lesie z jajogłowym.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 20:19 Odpowiedz z cytatem

Druid parsknął.

- Konia masz? - zapytał myśląc o tym jak Drowka będzie się za nim wlec. Wtedy przyszły mu na myśl łańcuchy. Wyobraził sobie sytuację kiedy mroczna elfka była by niewolnicą która idzie z łańcuchami za koniem. Otrząsnął się wyrzucając te myśli z głowy.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 27 Lipiec, 2010 20:38 Odpowiedz z cytatem

Drowka gwizdnęła głośno. Zaraz po tym pojawiła się kara klacz. Mitris zręcznie na nią wsiadła. I nieoczekiwanie zaczęła się leciutko rumienić choć wydawało się to nie możliwe przy jej karnacji.
- Tak wiem. Twoim zdaniem się tylko popisuję - szepnęła do swojego wierzchowca, by zaraz potem spiąć wodze i rzucić ostre spojrzenie na druida - No to w drogę!
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Wędrówki po Mythai Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 2 z 15 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.