Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Kontynuacja wydarzeń ze "Złotego Kufla"
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Wędrówki po Mythai
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 11:50 Odpowiedz z cytatem

- To czemu z nami podróżujesz? - spytał druid akcentując "ujesz".

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 11:51 Odpowiedz z cytatem

- Wszyscy wiemy, że ten sztylet Cię przede mna nie obroni jeżeli naprawdę będę chciał zrobić Ci krzywdę- Robert patrzył na Mitris bardzo długo- Jeszcze do niczego mnie nie sprowokowałaś, pamiętaj jednak, że nie jestem taki jak wy i należy traktować mnie nieco inaczej.

Teraz przeniósł wzrok na Bio.
- Ja od początku wiem, kto jest odpowiedzialny za śmierć Twoich współbraci z kręgu, dlatego właśnie mnie tam wysłano. I gdybym dotarł tam przed Tobą nigdy byś się nie dowiedział co ich spotkało, bo to moja praca, usuwanie śladów naszego istnienia na tym świecie. Zadowolony?

- Skrzynia jest czysta, można ją śmiało otworzyć jeśli interesuje was co jest w środku. Nie zależy mi na jej zawartości. A ten cały teatrzyk miał na celu sprawdzenie, czy ktoś mi tutaj wogóle ufa. Widzę, że nie. I bardzo dobrze, tak powinno być. Takim jak my nie powinno się ufać moi drodzy.

Wampir odwrócil się i powiewając szatą podszedł do najbliższego drzewa, oparł się o nie i z pewnej odległości obserwował dalsze poczynania towarzyszy.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 11:56 Odpowiedz z cytatem

Druid tylko parsknął. Arogancki wampir...
- Mitris, otwórz tą skrzynię i ruszajmy w drogę!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 12:01 Odpowiedz z cytatem

- Wyjęłam srebrny sztylet, bo oboje wiemy drogi Robercie, że ten metal jest potrzebny do wielu zaklęć - uśmiechnęła się rozbrajająco - Czyli mam traktować Cię wyjątkowo? - spytała kuszącym tonem.
Jednak zaraz po tym się roześmiała. Nie wiadomo skąd wzięła się jej w dłoni czarna tasiemka, którą spięła sobie śnieżne włosy.
- Ja Bio po prostu się bawię. Czuję się tak samotnie - zrobiła dwa gesty dłonią i do skrzyni przykleiła się czarna pajęczyna. Potem przedmiot zniknął - I tak muszę czekać na pełnię księżyca. Więc przez dwa najbliższe dni mogę robić co mi się podoba.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 12:10 Odpowiedz z cytatem

- W takim razie rób co ci się podoba dalej. - odparł druid - nie mam pojęcia co chcecie dalej robić. Jechać za mną wam nie bronię, tak samo jak nie bronię wam odejść w tej chwili.

Bio popędził konia i pojechał w stronę kregu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 12:15 Odpowiedz z cytatem

- Verna - szepnęła, a jej klacz zbliżyła się. Mitris wzięła płaszcz z grzbietu wierzchowca trajkocząc do niego w jakimś nieznanym języku. Wprawnym ruchem założyła odzienie zakrywając skórzany strój. Dosiadła konia i z niemal dziecięcą ciekawością spojrzała na wampira.
- Czemu po prostu go nie zabijesz?
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 13:09 Odpowiedz z cytatem

- Bo wtedy stałbym się taki sam, jak ci po których muszę sprzątać, a poza tym- usmiechnął się zaciskając wargi- lubię patrzec jak Ci dokucza
____________

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://lacroix1112.bloog.pl/

Bezwstydnie wpisujcie się do księgi gości i komentujcie.
Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 13:13 Odpowiedz z cytatem

Mroczna elfka udała, że tego nie słyszy. Spojrzała na oddalającą się sylwetkę druida.
- Wskakuj, bo ten Twój koleszka jeszcze się zgubi - rzuciła do wampira - I niech lepiej niech Ciemność ma Cię w opiece Robercie.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 13:22 Odpowiedz z cytatem

Wampir ostrożnie podszedł do konia
- Jesteś pewna, że nie będzie z tego problemu? Zwierzęta rzadko tolerują mój dotyk...


Ostatnio zmieniony przez Robert Gierasimiuk dnia Środa 28 Lipiec, 2010 13:27, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 13:25 Odpowiedz z cytatem

- Verna nie jest zwykłą klaczą - uśmiechnęła się promiennie - tak na prawdę to nie jej prawdziwa forma. Wskakuj, ale bez żadnych głupich sztuczek proszę. Staram się być miła przecież.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 13:38 Odpowiedz z cytatem

-Dobrze, już dobrze.

Wampir najpierw ostrożnie dotknął klaczy, nie czując zadnej wrogiej reakcji wskoczył lekko na jej grzbiet i razem z Mitris ruszyli wślad za druidem Bio.

Kilka razy wampir miał szczerą ochotę zeskoczyć z konia i iść piechotą. Dotarłby do kręgu szybciej używając swoich zdolności, jednak uznał, że nie ma sensu marnować energii na sprint po lesie.
Poza tym nie chciał jeszcze bardziej zniechęcac do siebie elfki.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 13:55 Odpowiedz z cytatem

Bio obejrzał się. Wampir i drowka... Czemu zawsze musi pracować z jakimiś złowrogimi odmieńcami! Druid zwolnił trochę, aby mogli go dogonić. Kiedy już jechali wszyscy razem odwrócił się do Roberta.
- Znasz tego wampira który to zrobił? Czy wiesz że to był po prostu wampir i nie obchodzi cie to kim był? - zapytał.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 13:59 Odpowiedz z cytatem

Mitris nie miała pojęcia kiedy ostatnio tak dużo z kimkolwiek rozmawiała. To była prawda. Ostatnio odczuwała samotność. Niestety nie mogła z żadnym ze swoich współplemieńców się spotkać przed skończeniem tego głupiego rytuału. W szczególności, że jej informatorzy dowiedzieli się o sojuszu Trzech Gwiazd. Nie mogła ryzykować. Przynajmniej przy tym wypadzie na Powierzchnię czegoś się dowie więcej o wampirach i druidach.
- Zamierzamy zabić tego wampira? - ucieszyła się Mitris.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 14:15 Odpowiedz z cytatem

- Nie wiem jak mu na imię jeśli o to Ci chodzi. Staram się nie przebywać w pobliżu kogoś, kto zbytnio zwraca na siebie uwagę... do czasu aż wszedłem do "Złotego Kufla" szło mi całkiem nieźle.
Wampir westchnął.

- Należę do cywilizowanej części naszej społeczności, jak zapewne zdążyliście zauważyć. Nie obchodzi mnie kto i dlaczego zabił, nie mam zadania zidentyfikować i zniszczyć sprawcę. Do moich obowiązków należy podtrzymywanie maskarady, cienkiej kurtyny oddzielającej nasz swiat od waszych. Po dotarciu na miejsce mam zabezpieczyć ślady, zebrać dowody, pozbyć się świa...- urwał nagle- ...wyjaśnić osobom postronnym, że to co widzieli nie jest prawdą i odejść w nieznane w poszukiwaniu następnego zadania.

Robert zamyślił się na chwilę jakby zastanawiał się czy jeszcze coś dodać, w końcu jednak się nie odezwał.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 14:44 Odpowiedz z cytatem

- Nie masz zbyt entuzjastycznej pracy - stwierdziła mroczna elfka - Przynajmniej płacą Ci dobrze?
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 15:27 Odpowiedz z cytatem

- A więc szukać wampira będę sam? - mruknął Bio udając ulgę. Nie był dobrym aktorem, więc pewnie jego towarzysze wykryli to. Nie wiedział dlaczego, ale lubił ich towarzystwo. Chciał to ukryć, druidowi nie przystoi cieszyć się nim. Może dlatego ich lubił, bo przez całe życie był samotny? Może byli to jego jedyni przyjaciele na tym świecie? O ile można nazwać ich przyjaciółmi... Druidzi wychowywali go, nigdy nie byli jednak dla niego rodziną. Byli czymś w rodzaju... nauczycieli, tak... nauczycieli których teraz ktoś wyrżnął!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Robert Gierasimiuk
Wędrowiec
Tragiczny Romantyk


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 425
Postać   Chowaniec

201 Miedziaków
11 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 16:14 Odpowiedz z cytatem

- Nikt mi nie płaci Mitris, wykonuję czynność, która przyczynia się do jako takiego przetrwania mojego gatunku. Nie potrzebuje zapłaty.

Słuchając Bio wampir nie czuł współczucia, żalu, checi zemsty. Dla niego było to kolejne zadanie. Jednak tym razem zadanie komplikujące się od samego początku. Robert nie czuł niczego, on wiedzial, że tym razem musi postąpić inaczej niż zwykle, bo obecne zadanie przestało być zwykłe. Stało się czymś więcej, przygodą. Pierwszą prawdziwą przygodą w jego życiu.

- Wiesz co druidzie? Nie pomogę Ci szukać zabójcy. Ale wiedz jedno, jeśli po załatwieniu swoich spraw w kręgu będe przypadkiem zmierzał w tym samym kierunku ci Ty, niemiałbym nic przeciwko podróży w jednej kompanii. A jeśli przypadkiem natknęlibyśmy się na sprawcę rzezi w kręgu chętnie zamienię z nim kilka słów. Co o tym myslisz?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 16:21 Odpowiedz z cytatem

- Nie będę miał nic przeciwko. - mruknął druid.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 16:33 Odpowiedz z cytatem

Nikt mu nie płaci! Mitris była w szoku. Nie mogła w coś takiego uwierzyć. Za każdą jej usługę trzeba było dużo zapłacić. A kto nie płacił, bo trafiali się tacy samobójcy, bardzo krótko żył. Mroczna elfka jednak wolała jednak nie wspominać o jej tzw. usługach.  
Mitris znieruchomiała na chwilę. Wyczuła znajomy zapach.
- To niemożliwe - wyszeptała do siebie -  No to ruszajmy - rzuciła do towarzyszy szorstko. Można by było przysiąc, że jej twarz się zmieniła. Teraz nie było na niej żadnych emocji. Tylko pełne skupienie.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 28 Lipiec, 2010 16:42 Odpowiedz z cytatem

Bio spojrzał z zaciekawieniem na drowkę. Nagła zmiana zachowania? Przez całą drogę druid obserwował elfkę.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Wędrówki po Mythai Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 4 z 15 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.