Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Wyspa
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 0:01 Odpowiedz z cytatem

Ajra zanim odpowiedziała Amelii rzuciła się do skrzyni z bronią, błyskawicznie sięgnęła po trzy sztylety i miecz, nieco przypominający ten, który zginął jej w falach oceanu. Natychmiast wyciągnęła go z pochwy i na powrót odwróciła sie w stronę, skąd przybiegła.
bądźcie czujni wyszeptała albo coś zaraz zrobi sobie z nas przekąskę. Tam dalej na plaży... To musiały być elfy. Na krzyżach wiszą zwęglone ciała ludzi i krasnoludów. Poszłam kawałek drogą, wzdłuż której były powbijane. Musiałam zawrócić.. Przełknęła ślinę. najwyraźniej goniło mnie tam jakieś ścierwo; możliwe, że zaraz zrobi nam wszystkim wizytę
 Mocniej ścisnęła w dłoni miecz, pochyliła się nieco do przodu. Zastanawiała się, czy zdoła natrzeć ostrze sztyletu trucizną, zanim coś się wydarzy.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 9:26 Odpowiedz z cytatem

Lanzo, kręcący się obok towarzyszów jak dotąd milcząc i dokładnie przepatrując okolicę pomrukiwał coś od czasu do czasu. Ze skrzyni wydobył tylko sztylet.
Przynajmniej swojego rapiera nie straciłem. Moja dłoń ciężko się przyzwyczaja do innej broni.
- Jednym słowem trafiliśmy na dzikusów. Pięknie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 16:39 Odpowiedz z cytatem

Świetnie. Po prostu idealnie.

Na plaży jesteśmy zbyt łatwym celem. Powinniśmy wejść niezbyt głęboko w las i udać się wzdłuż plaży w tamtym kierunku.
Machnął ręką w przeciwną stronę do tej, skąd nadciągali wrogowie.

Jakieś inne propozycje?
Rzucił przez ramię ruszając w stronę najbliższych drzew.
Ach, ostatnia osoba mogłaby spróbować zatrzeć nasze ślady. Przy odrobinie szczęścia, dojdą do wniosku, że nikogo żywego już tu nie ma.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 17:21 Odpowiedz z cytatem

Ajra do tchórzy nie należała, ale po tym, co zobaczyła  podejście towarzyszy do zagadnienia wydawało się jej nieco zbyt lekceważące. Szybkim ruchem sięgnęła do kieszeni i wylała na palec odrobinę morderczej trucizny; ostrożnie natarła nią ostrze jednego ze sztyletów. Co chwila rozglądała się na boki, nic się nie działo. Czyżby tamto c o ś dało sobie spokój?...

Na plaży jesteśmy zbyt łatwym celem. Powinniśmy wejść niezbyt głęboko w las i udać się wzdłuż plaży w tamtym kierunku.
Trudno było się jej z tym nie zgodzić. Gdzie jak gdzie, ale w lesie będzie czuła się lepiej, niż gdziekolwiek indziej. Pokiwała głową.

Nic lepszego w tej sytuacji wymyślić nie możemy. I zróbmy to w miarę szybko. Uważam, że Lanzo i księżna powinni iść w środku, więc zacieranie śladów zostanie jednemu z nas, w zależności od tego, kto poprowadzi. Co postanowisz? zwróciła się do Hordhama.

W gruncie rzeczy Ajra z chęcią poszłaby przodem, jednak nie starczyło jej śmiałości, żeby przejąć inicjatywę. Postanowiła więc zostawić tę decyzję jemu.

-Miejcie oczy dookoła głowy- dodała jeszcze po chwili, niechętnie chowając miecz do pochwy. Mimo wszystko nadal była nieco niespokojna.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 17:52 Odpowiedz z cytatem

Ajra:
-Co postanowisz?


Hordham spojrzał na nią, jakby oceniał nowego najmnika.
-Wyglądasz mi na kogoś, kto poradzi sobie z wybieraniem drogi w lesie. Czyli mi zostaje zacieranie śladów.
Podniósł jakąś gałąź/element statku, który nadaje się do tego.
Poczekał, aż wszyscy znajdą się przed nim i z zachowaniem najwyższej staranności, na jaką pozwalało tempo wędrówki, pozbywał się odcisków butów pozostawianych w piachu przez rozbitków.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 18:32 Odpowiedz z cytatem

Ajra uśmiechnęła się do siebie, i ruszyła przodem. Na odchodnym rozejrzała się jeszcze tylko, czy nie przeoczyła niczego wartego zabrania ze sobą. Już po chwili weszła między drzewa. Z przyjemnością wdychała ich przyjemny zapach- brakowało jej tego ostatnimi czasy. Nabrała trochę pewności siebie. Nie przerywając marszu wyciągnęła z kieszeni znalezioną wcześniej tasiemkę i związała nią włosy w długą kitę. Co chwilę oglądała się za siebie sprawdzając, czy reszta za nią nadąża.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 19:40 Odpowiedz z cytatem

Mimo iż w bardzo szybkim tempie po ostrzeżeniu Ajry, zeszliście z plaży i schowaliście się w las, nie było widać niczego co ją goniło.
Sam las był spokojny i cichy, ale równocześnie tak głęboki że nie widzieliście jego końca. Tak jak sam las pozostał niezmienny, tak plaża wzdłuż której szliście zmieniała się coraz bardziej. Zniknęły resztki statku, zaśmiecona plaża zamieniły się w łagodne wydmy, a po przejściu dosyć długiego kawałka ziemi zaczęliście coś widzieć na końcu lasu. Plaża również przestała być piękna i dzika, zaczęliście odczuwać w jej nieregularności wyraźny ślad człowieka. W końcu wyszliście z lasu i dotarliście do wąskiej, ubitej drogi.
Po lewej widzicie plażę, na niej wybudowana bardzo małą, drewnianą przystań z przycumowaną do niej łódką, a po prawej pnącą się wgłąb wyspy drogę.


____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 19:50 Odpowiedz z cytatem

Nie powinniśmy iść drogą. Ktoś może nas zauważyć. Myślę też, że najrozsądniej będzie nadal iść wzdłuż plaży. Przynajmniej dowiemy się, gdzie znajdują się przystanie.
Co o tym sądzicie?

Zwrócił się bardziej do kobiety idącej na przedzie, niż do reszty.

Ile jeszcze będą mogli iść bez odpoczynku?
Ajro, możesz nam powiedzieć, co dokładnie zobaczyłaś i co Cię goniło?
Jest łódź. Znaczy się, gdzieś nią pływają. Znaczy się, gdzieś tu jest jakaś inna wyspa. Gdyby chcieli nas zeżreć, zawsze można odpłynąć.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 19:59 Odpowiedz z cytatem

Ajra zatrzymała się, czekała na resztę. Kiedy doszli odezwała się z namysłem.
-Jeśli o mnie chodzi, nie chciałabym iść ani drogą, ani plażą; nie wiadomo, dokąd nas to doprowadzi, ani kogo tam spotkamy. Poza tym, sam wcześniej mówiłeś, że na plaży będziemy zbyt widoczni a na nieznanym terenie lepiej nie rzucać się w oczy. Rozsądniej byłby chyba znowu wejść w las i zacząć myśleć o jakimś chwilowym schronieniu. Musimy przemyśleć na spokojnie co tak właściwie chcemy osiągnąć, bo jak na razie to po prostu idziemy przed siebie. Nie zastanowiliśmy się jeszcze, czy chcemy iść wgłąb wyspy i liczyć na to, że znajdziemy jakieś przychylne istoty czy też wolimy przyczaić się gdzieś niedaleko plaży i wypatrywać przepływającego jakiegoś statku.

Choć właściwie to jedno jest bardziej prawdopodobne od drugiego.

-Musimy w miarę szybko zrobić postój i na spokojnie się nad tym zastanowić. -Powiedziała zdecydowanie; ją samą zaskoczył ton jej głosu.- Poza tym przyda nam się krótki odpoczynek po ostatnich przejściach. I jeszcze zostaje to coś. Nie zdążyłam zauważyć nic poza tym, że było wielkie i nie miało raczej przyjaznych zamiarów. Wolałam nie ryzykować dodatkowo, żeby dokładnie sprawdzić co to jest. -potem dodała ciszej- i za cholerę nie daje mi to spokoju. No i te krzyże... cała masa krzyży ze zwęglonymi trupami krasnoludów i ludzi, ciągnęły się wzdłuż szerokiej drogi. Najwyraźniej tutejsze elfy nie są w dobrych nastrojach i lepiej, żebyśmy ich nie spotkali. To wyglądało tak, jakby ktoś zamierzał rozpętać tu wojnę.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia


Ostatnio zmieniony przez Laridae dnia Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:13, w całości zmieniany 5 razy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:00 Odpowiedz z cytatem

Warto dodać że zaczyna was powoli męczyć głód i spragnienie.
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:17 Odpowiedz z cytatem

Powinniśmy odejść jak najdalej od miejsca katastrofy. Bo niby po co mieliby szukać rozbitków na drugim końcu wyspy?
Postój? Może jeszcze ognisko mamy sobie rozpalić?
Możemy na spokojnie się nad wszystkim zastanawiać idąc. Chyba, że już naprawdę nie macie sił na dalszą wędrówkę.
Hordham wytarł czoło rękawem i czekał na reakcję towarzyszy.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Rosa
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 62
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:18 Odpowiedz z cytatem

Proponuję - zaczęła księżniczka - jeszcze trochę wejść w las, zorganizować jakieś schronienie, odzyskać siły, a potem wysłać jedną lub dwie osoby w głąb wyspy, żeby zorientowały się czy jakieś istoty ją zamieszkują i jak są nastawione i do nas i do siebie. Lepiej nie narażać życia całej grupy. - Powiedziała, jednak obojętne było jej czy ona sama zginie, czy przeżyje. I tak nie miała już do kogo lub do czego wracać, nie wiedziała też co zrobi jeśli przetrwa całą tę masakrę.
____________

Wyspa - Amelia

Królik - Mila

"Armia, małżeństwo, kościół i bank: oto czterech jeźdźców Apokalipsy. Tak, tak, śmiej się pan."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:31 Odpowiedz z cytatem

Amelia:
-Proponuję  jeszcze trochę wejść w las, zorganizować jakieś schronienie, odzyskać siły, a potem wysłać jedną lub dwie osoby w głąb wyspy, żeby zorientowały się czy jakieś istoty ją zamieszkują i jak są nastawione i do nas i do siebie. Lepiej nie narażać życia całej grupy

-Nie możemy zostawiać po sobie śladów, więc obozowisko to niezbyt dobry pomysł. Może znajdziemy jakieś naturalne zadaszenie. O ognisku też raczej możemy zapomnieć.
Chcesz poznać mieszkańców wyspy? Wystarczy się cofnąć.


Jeśli tak dalej pójdzie, to chyba rzeczywiście się rozdzielimy.
Twarz najemnika przybrała nieco załamany wyraz.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:41 Odpowiedz z cytatem

-Tak, od razu pójdźmy każde w swoją stronę- rzuciła sarkastycznie w stronę Amelii. -choć w sumie może i byłoby mi to na rękę- dodała znacząco spoglądając na księżniczkę.

Hordham:
-Powinniśmy odejść jak najdalej od miejsca katastrofy. Bo niby po co mieliby szukać rozbitków na drugim końcu wyspy?
- Możemy na spokojnie się nad wszystkim zastanawiać idąc. Chyba, że już naprawdę nie macie sił na dalszą wędrówkę.


Jak mamy zastawiać się idąc, skoro każdy chce iść gdzie indziej?

Potem powiedziała w jego stronę na głos: Szczerze, to na prawdę wierzysz w to, że ktoś nas będzie szukał? A nawet jeśli, to że zrobi to skutecznie? Poza tym bardzo możliwe, że naszą ewentualną pomoc spotka taki sam los co nas. Ja mogę iść dalej, ale wolałabym chociaż nie iść brzegiem morza. Idźmy lasem, w razie wypadku tam łatwiej będzie nam się schować. A na mieszkańców możemy natknąć się równie łatwo na plaży co w lesie- uwierz mi, po tym co dzisiaj widziałam nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
DarthVanat
Niszczyciel Światów


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1779
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:54 Odpowiedz z cytatem

Kiedy staliście na drodze i przekomarzaliście się, nagle usłyszeliście bardzo wyraźny dźwięk. Tupot stóp. Co ciekawe tupot ten był powolny i miarowy, ale mogło go wydawać na pewno ponad 20 osób.
Nadchodzi z głębi lasu, słyszycie że zbliża się w waszą stronę, nie macie wiele czasu zanim istoty wydające ten odgłos wyjdą zza zakrętu.

Dodane po 7 minutach:

[Ja muszę na razie lecieć, nie wiem czy będzie mi dane wejść jeszcze dzisiaj]
____________

Wyspa i Królik - MG

Ofiara - Keith

Konwój - Zeke

Seasons change, tastes change... but people? People never change, and you delude yourself believing otherwise...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:55 Odpowiedz z cytatem

Ajra:
-Szczerze, to na prawdę wierzysz w to, że ktoś nas będzie szukał? A nawet jeśli, to że zrobi to skutecznie? Poza tym bardzo możliwe, że naszą ewentualną pomoc spotka taki sam los co nas. Ja mogę iść dalej, ale wolałabym chociaż nie iść brzegiem morza. Idźmy lasem, w razie wypadku tam łatwiej będzie nam się schować. A na mieszkańców możemy natknąć się równie łatwo na plaży co w lesie- uwierz mi, po tym co dzisiaj widziałam nie ma co do tego żadnych wątpliwości

-Tak. Myślę, że jeśli postawili sobie za cel zabicie wszystkich ocalałych, to będą szukać jeszcze przynajmniej jednej osoby.

Tu posłał jej znaczące spojrzenie.

Myślę też, że skoro jest to ich teren, to mogą być w tym poszukiwaniu całkiem skuteczni. Dlatego nie możemy sobie pozwolić na nieostrożność. Brzegiem morza nikt chyba iść nie zamierzał. Myślę, że ta odległość od plaży, na jakiej się znajdujemy, jest optymalna. Przynajmniej na razie. Oni będą szukać nas na plaży, jeśli zakładają, że jesteśmy nieświadomi ich zamiarów, albo głęboko w lesie, jeśli uznają, że mieliśmy powód, żeby się chować. Dlatego proponuję iść pomiędzy tymi dwoma niebezpiecznymi obszarami.
Z plaży nas nie widać, a do lasu się nie zapuszczamy.


Maszerujący ludzie?!
Oczy Hordhama powiększyły się. Zastygł w bezruchu.
Cicho. Słyszycie to? Schowajmy się.
Nie czekając na reakcję reszty, Hordham wchodzi ostrożnie między gęste zarośla i powoli odsuwa się od drogi, aż znajdzie miejsce, które uzna za dobrze ukryte. Następnie nasłuchuje. Chyba, że ma możliwość obserwowania nadchodzących.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 21:19 Odpowiedz z cytatem

- Nadszedł czas poznać tubylców... - mruknął cicho Lanzo schodząc powoli w zarośla ze zgrzytem na twarzy. Jakiś wystający, kolczasty kikut krzaka zadrapał mu udo.
Cholerne rośliny!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 21:30 Odpowiedz z cytatem

[ludzie, mój mózg chyba powoli przestaje funkcjonować. "Powinniśmy odejść jak najdalej od miejsca katastrofy. Bo niby po co mieliby szukać rozbitków na drugim końcu wyspy?" -dopiero doszło do mnie prawidłowe znaczenie tego zdania. Spuśćmy na to zasłonę milczenia i kontynuujmy udając, że nie napisałam poprzedniego posta:D.]


-Tak. Myślę, że jeśli postawili sobie za cel zabicie wszystkich ocalałych, to będą szukać jeszcze przynajmniej jednej osoby.

Trochę ją ta uszczypliwość zabolała, ale nieco obruszona stwierdziła, że przynajmniej wiedzą, czego na wyspie można się spodziewać.
Choć z drugiej strony ciekawość pierwszym stopniem do piekła...

Ajra uznała, że nie ma ochoty na dalsze dyskutowanie. Po prostu zrobi jak tamci postanowią. Zbyt długie upieranie się przy swoim nie było na jej nerwy.

Wtedy do jej uszu doszedł dudniący tupot. Na moment zamarła w bezruchu, po czym szybko zaszyła się w gęstwinie na tyle, na ile było to możliwe. Z walącym sercem wypatrywała nadchodzącej grupy... ... no właśnie, czego?... Elfów?... w życiu. Elfów pewnie nawet by nie usłyszała. Ludzi?... Jeszcze czegoś innego?...

...Zabawę czas zacząć.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Rosa
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 62
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 21:36 Odpowiedz z cytatem

Dziewczynie nie chciało się już ani uczestniczyć ani przysłuchiwać przekomarzaniom ekipy. No cóż, będziemy iść przed siebie bez celu, aż coś nas pożre, zabije, zgwałci. Było jej bez różnicy co postanowią, wiedziała już, że nie wyjdzie ze wszystkiego żywa. W tym momencie usłyszała jakiś tupot. No, nie przetrwam, ale nie ma co się rzucać na pożarcie. pomyślała i w ślad za Lanzem zniknęła w zaroślach.
____________

Wyspa - Amelia

Królik - Mila

"Armia, małżeństwo, kościół i bank: oto czterech jeźdźców Apokalipsy. Tak, tak, śmiej się pan."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Bio
Notoryczny Myśliciel


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 982
Chowaniec

59 Miedziaków
4 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 22:48 Odpowiedz z cytatem

[Skoro Vanata nie ma tak długo to idę spać. Dobranoc.]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 6 z 15 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.