Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Samochody, motory, skutery, ruch uliczny...
Idź do strony 1, 2, 3  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 10:58 Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że coraz więcej osób ma prawo jazdy lub jest na dobrej drodze do ich uzyskania. Natomiast niektórzy z tych co nie posiadają ich też mogą się pasjonować samochodami czy innymi środkami transportu. Na pewno jednak każdy z nas ma styczność z ruchem ulicznym i autkami.
Jestem bardzo zaskoczona, że żaden chłopak nie założył tego tematu...
Nie jestem jakoś obyta w słownictwie, magii motoryzacji... Mam jednak prawo jazdy, maleńkie autko i ideał samochodu w marzeniach długoterminowych.
Mam także pewne pytanie, problem. Mogłabym poszukać na innych forach, ale właśnie wolę mythai i dlatego zakładam temat.
Oto problem: Mam kupione auto używane. Więc siłą rzeczy mam nalepkę z numerami rejestracyjnymi poprzedniego właściciela na przedniej szybie. Proszę, błagam, jak mam się tego przeklętego coś pozbyć? Dosłownie zdarłam 1/20 nalepki...
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Mruvkiew
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 275
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 12:06 Odpowiedz z cytatem

Może to:
Klik
____________

Dołącz do Ciemnej Strony. Mamy ciastka.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 16:15 Odpowiedz z cytatem

Moim marzeniem jest motocykl Honda, taki wilki, czarno-metaliczny. Ale i tak nigdy go mieć nie będę...
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 16:47 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jak mam się tego przeklętego coś pozbyć?

Jeśli sposób Mruvkiewa nie zadziała, zawsze możesz wymienić szybę  Very Happy  .

Nigdy nie mogłem zrozumieć, co się ludziom podoba w motorach/skuterach i innych takich rowerach. Ani to to nie ma ogrzewanych foteli, klimatyzacji, telewizora, pasów, poduszek, stref zgniotu, ani nawet dachu...  Rolling Eyes  

Samochody są fajniejsze. I można nimi rozjechać to, co wylazło nam na drogę (sąsiadka chyba na stałe przylepiona do parapetu, teściowa itd )  Cool  .
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 16:52 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
klimatyzacji

Niekoniecznie każde auto ma klimatyzacje  Razz  
Mruvkiew, chyba żartujesz... ja chyba sobie wolę już wymienić szybę  Weep
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 16:54 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niekoniecznie każde auto ma klimatyzacje  

Ale chodziło mi o to, że mogą ją mieć. Rowerowate środki transportu niekoniecznie.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 16:57 Odpowiedz z cytatem

Wiesz, jest plus takiego rowerowatego czegoś. Zostawiasz na parkingu na calutki dzień na słoneczku ( bo akurat nie było drzew w okolicy) i potem normalnie wsiadasz na niego. A autko...oj, przychodzisz, otwierasz wszystkie możliwe drzwi i czekasz aż będziesz mógł wsadzić szanowny tyłeczek do auta i go nie spalić  Very Happy
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 17:07 Odpowiedz z cytatem

Etam. Ja zawsze wsiadam do samochodu od razu. Czekam tylko, jeśli wiozę psa.   Smile
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 17:27 Odpowiedz z cytatem

Ja też fanem nigdy nie byłem, do czasu aż zrobiłem prawo jazdy(z przyczyn praktycznych, czyli do pracy dodatkowy atut). Dalej nie jestem pasjonatem, ale w miarę się interesuję aby zadbać o auto co daje satysfakcję. Jeszcze większą daje sama jazda.
Mitris ja, podgrzałem tą nalepkę suszarką aby klej puścił i wtedy o wiele łatwiej się dało zdrapać. Widzę,że w sposobie który Mruvkiew podał też używają suszarki Wink

Darkotato, zamiast klimy czy podgrzewanych foteli, są specjalne termiczne kombinezony dla osób jeżdżących jednośladami. Strefa zgniotu, hmm wiele aut też czegoś takiego nie posiada Laughing TV w motorze też możesz mieć jeśli już taki wymóg Razz  Jest pewna magia w jednośladach, tak samo jak w autach, zależnie gdzie kto się odnajdzie.
Stawiam, że auto dla Ciebie to auto, które jest dość sporej masy, bo takie "płyną po szosie"( nie czujesz drogi i prędkości), pełen komfort. Heh

Wielki plus jednośladów to,że wszędzie się przeciśniesz, a to zbawienie przy coraz większej ilości aut w mieście i wiecznych korków. Teraz u mnie w mieście budują drugi most przez co przebudowują jedno z głównych skrzyżowań, na trasie wylotowej. Czasem porażka, stoi się z kilkadziesiąt minut w korku czasem kilometrowym, przez co żałuję, że nie zrobiłem prawka na motor. mad3 Także o wiele mniej palą i OC za nie jest dużo niższe.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 17:59 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
są specjalne termiczne kombinezony dla osób jeżdżących jednośladami

Właśnie w mojej chorej wyobraźni pojawił się obraz człowieka przebierającego się w takie coś za każdym razem, gdy musi wyskoczyć do sklepu, czy pracy  Very Happy  .

Cytat:
Stawiam, że auto dla Ciebie to auto, które jest dość sporej masy, bo takie "płyną po szosie"( nie czujesz drogi i prędkości), pełen komfort

Wszystkie są fajne. Duże, małe, sportowe, niesportowe. Byle miało 4 koła i zderzenie z komarem nie powodowało urwania głowy  Wink  (chociaż idealne mają taką gwiazdkę/celownik w okolicach maski  Wink  ).
I w przeciwieństwie do mojego samochodu mogłoby mieć silnik, a nie suszarkę pod maską  Razz  . Ale to się zmieni razem ze zmianą jezdzidełka. Kiedyś...
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 18:20 Odpowiedz z cytatem

Brrr, nie wsiadłabym za kierownicę. Na samą myśl robi mi się niedobrze. Nawet jako pasażerka dostaję ataku klaustrofobii.
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mruvkiew
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 275
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 18:39 Odpowiedz z cytatem

Niestety, Mitris, nie znalazłem innych sposobów, może poza intensywnym skrobaniem. Zawsze możesz też zawieźć samochód do jakiegoś warsztatu, bo chyba w takim miejscu można naklejkę usunąć, ale podejrzewam, że taka usługa kosztuje.

Cytat:
Nigdy nie mogłem zrozumieć, co się ludziom podoba w motorach/skuterach i innych takich rowerach. Ani to to nie ma ogrzewanych foteli, klimatyzacji, telewizora, pasów, poduszek, stref zgniotu, ani nawet dachu...


Samochody nie będą działać po katastrofie nuklearnej, więc lepiej zaopatrzyć się w rower. Ot, tak na wszelki wypadek.
____________

Dołącz do Ciemnej Strony. Mamy ciastka.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 19:11 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Samochody nie będą działać po katastrofie nuklearnej, więc lepiej zaopatrzyć się w rower. Ot, tak na wszelki wypadek

Nie zapominaj, że posiadam Prywatnego, Wielozadaniowego Mutanta, który działa w każdych warunkach. I zawsze może taki samochód pociągnąć  Very Happy
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 19:41 Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej mieć konia? Albo osiołka? To takie miłe stworzenia, i działają na energie odnawialną Smile
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:19 Odpowiedz z cytatem

Ale koniki albo osiołki nie zjadają  'patyczków' z takim obłędem w oczach jak domowe mutanty.  Wink
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Eviva
Dowódca Oddziału
Mistrzyni Pióra


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2009
Postać   Chowaniec

12717 Miedziaków
108 Denarów
74 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:40 Odpowiedz z cytatem

Ale można się do nich przytulić i pocałować w pysk Smile
____________

Los chroni dzieci, głupców i statki o nazwie Enterprise.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mruvkiew
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 275
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 16 Czerwiec, 2011 20:49 Odpowiedz z cytatem

Mutanta Darkpotato też można. Tyle że tylko raz...
____________

Dołącz do Ciemnej Strony. Mamy ciastka.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
protzner
Wędrowiec
Mistrz Pióra


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 380
Postać   Chowaniec

1093 Miedziaków
7 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 17 Czerwiec, 2011 11:12 Odpowiedz z cytatem

Motocykle, skutery, samochody, samoloty... Wszystko ma swoje uzasadnienia, po coś to ktoś skonstruował. Skuter na ten przykład doceniłem dopiero po próbie przeciśnięcia się gdzieś samochodem w godzinach szczytu. No i o parking łatwiej Very Happy

A jeśli chodzi o samochody (proszę nie posądzać mnie teraz o jakieś kompleksy Razz ) - lubię duże i praktyczne. Pierwszy, jakim jeździłem, był dostawczy Fiat Ducato (stary i niezniszczalny, o konstrukcji niewiele bardziej skomplikowanej od parowej lokomotywy) i do dziś - a minęło już parę lat - jest to mój ideał. Nie lubię takich małych "pierdzików", w stylu Golfa czy Civic. Co najmniej combi Smile

Mitris, spróbuj może - po podgrzaniu tej naklejki, jak radzi Wulfgard - "podważyć" naklejkę skalpelem albo żyletką. Potem pozostały klej możesz już zmyć silnym detergentem.

Ewentualnie spróbuj rozpuścić klej rozpuszczalnikiem organicznym. Na pewno masz gdzieś zmywacz do paznokci Smile

Aha, i jeszcze jedno. W sferze marzeń motoryzacyjnych - Subaru impreza... Nie ma nic lepszego; 4x4 w standardzie, silnik Bokser, bez udziwnień i bajerów. Duża moc, proste wnętrze i brak sterowania komputerem (czego nienawidzę, ciężko znoszę nawet obecność ABS w samochodzie - to pozbawia kontroli trakcji), to wszystko czego mi kiedyś będzie trzeba Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 17 Czerwiec, 2011 18:00 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na pewno masz gdzieś zmywacz do paznokci

Obyś się nie zdziwił... chyba mam przeterminowany...no bo chyba zadbane i czyste paznokcie to szczyt piękna, co nie?  Razz  

Jutro wezmę suszarkę, zmywacz, żyletkę i w ogóle najlepiej sprzęt chirurgiczny, więc pozbędę się tego świństwa  Cool  mam nadzieje, że szyba to przetrzyma...  Rolling Eyes  
Moje marzenie: honda civic type-s   Very Happy   szkoda tylko, że jak już zaczęłam robić takie długie westchnienia do tego auta to nagle zrobiły się modne i wszyscy w okół je mają...
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 19 Czerwiec, 2011 20:18 Odpowiedz z cytatem

protzner czemu nazwałeś hondę civic "pierdzikiem" i co Ci się w tym aucie nie podoba? Razz

Mitris jak już hondę civic kupować to type-r a najlepiej by było kupić type-r mugen. Z tym, że nie kupiłbym obecnej 8 generacji, a myślę, że wygląd tej generacji przemówił do Ciebie. Wolałbym za tą kasę kupić ładniejszego(według mojej oceny) civica z przekroju 4-6 generacji i wstawić tam silnik h22 z "dodatkami" aureola2

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Karczma Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.