Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
O-Game :)
Idź do strony   1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gry komputerowe
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
ugurth
Wojownik


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 650
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 14 Grudzień, 2006 23:30 Odpowiedz z cytatem

miałem 1 konto spokojnie sobie żyłem nikomu nie wadziłem w top byłem pod każdym względem a tu [cenzura: ach, jak tak można :( ] mnie jeden zjechał flote zniszczył i 2 miechy gry w plery:( jak ktoś grał to niech powie jak mu się udało to żucic bo ja nie potrafię choc chcę  SadSad
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 15 Grudzień, 2006 20:22 Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu zniechęciłem się po paru najazdach (na mnie) i ostatecznie przerzuciłem na Fantasy  Razz
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
liego
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 306
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 21 Grudzień, 2006 21:12 Odpowiedz z cytatem

Nie grajcie w to!!!
Grałem i sie uzależniłem!!! I nie grajcie MMoRPG są jeszcze gorsze!!!
Jak kedyś grałem w ogame i Lineage 2 to miałem poważne problemy w szkole   Sad  naszczęście kubeł zimnej wody pomógł rzucić ten nałóg (pare zagrożeń) i nigdy więcej tegoo nietkne. RPG lebsze i nadodatek przeglądając forum można w międzyczasie się pouczyć!
____________

takich dwóch jak nas trzech nie było ani jednego!! Smile

Moja postać w sesji "Historia pewnej drużyny" Liego:

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Arkopollo
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 26 Marzec, 2007 7:06 Odpowiedz z cytatem

Można przyznać że jest ta gra troche podupiona mój brat w to gra i niechce przestać.Nie podoba mi się ta gra. Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil ZIOMALE

Dodane po 6 minutach:

TA GRA GŁUPIA. STRASZNIE UZALEŻNIA MÓJ BRAT SIĘ NIE UCZY TYLKO W TO GRA Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Blee  Blee  Blee
Cytat:
Kod:
[list][list=][img][/img][url=http://www.mythai.pl]NO NIE!!![/url][/list][/list]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Dexan
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 26 Marzec, 2007 9:31 Odpowiedz z cytatem

Heh ja też grałem w OGame przez jakieś pół roku Smile zaczęło się od tego, że kolega zaproponował mi już nieżle rozwinięte konto swojego kumpla z sojuszu. Zacząłem grać spodobało mi sie i było fajnie, ale tylko na początku jak traktowałem to jako zabawe... poźniej otworzyli nowe uni i zaczęła się gonitwa za top ;| a to było strasznie męczące i czasochłonne. Pamiętam ile razy budziłem się w nocy żeby wysłać gdzieś flotke albo zrobić ASC'a, później w szkole zasypiałem na lekcjach itp. xD Smile

Cytat:
I nie grajcie MMoRPG są jeszcze gorsze!!!


Hmm... osobiście grałem w kilka(naście) MMO i powiem, że wcale nie jest tak źle, fakt niektórzy traktują to zbyt poważnie ale czasem taka gra potrwfi umilić życie zwłaszcza jak sie spotka jakąś fajną osobe z którą można pogadać Smile albo jakiś klan... ja jak grałem w Lineage II to byłem w klanie który istaniał 4 lata w innej grze i jak mnie przyjęli to to było jak jedna wielka rodzina i było naprawdę fajnie... a jeśli chodzi o uzależnienia to... wg mnie to bzdura, jak chcę to gram jak nie chce to nie gram jakby nie było to TYLKO gra Smile
____________

I am what I am seventeen years the same!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Brat Gilbert
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 3445
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 26 Marzec, 2007 13:45 Odpowiedz z cytatem

Dexan napisał:
jakby nie było to TYLKO gra

Dokładnie Dexan, ale co do tego, że uzależnienie od gier to bzdura już się z Tobą nie zgadzam.. Niestety czasami, niektórym, granice pomiędzy grą, a rzeczywistością się zacierają. I wtedy właśnie mowa o uzależnieniu.
Dopóki możesz sobie powiedzieć "To tylko gra" jest w porządku, ale gdy siedzisz cały dzień w grze, porzucasz wszelkie inne formy rozrywki, a gdy, od czasu do czasu, opuścisz komputer gadasz tylko o level'u swojej postaci, lub flocie na swojej planecie, to warto się porządnie zastanowić nad tym, czy wszystko jest dobrze.
____________

"Chyba że wraz z toczeniem się kostki spadnie na mnie deszcz czaszek moich wrogów (wszystkie ze złota); wtedy uznam to za cud spowodowany przez boga Sharumazagonahomalefantayuiskrimtnweqrana i powrócę na forum."- Domius Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Dexan
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 61
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 26 Marzec, 2007 14:56 Odpowiedz z cytatem

Wiem i właśnie dlatego napisałem, że niektórzy traktują to zbyt poważnie, Ale dla mnie uzależnienie to już bardziej coś jak psychoza xD że nie da się bez tego życ wiesz cos jak fajki, narkotyki. A jak ktoś gra często bo lubi grać i gada o tym to wg mnie to jeszcze nie jest uzależnienie tylko bardziej hmm... pasja, hobby xD, ale na ten temat lepiej nie gadać bo pojęcie "uzależnienie" jest dość względne i dla każdego oznacza co innego Razz
____________

I am what I am seventeen years the same!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Brat Gilbert
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 3445
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 26 Marzec, 2007 14:59 Odpowiedz z cytatem

Może i masz rację. Ale niepostrzeganie świata rzeczywistego pod wpływem gier, przynajmniej moim zdaniem, kwalifikuje się pod uzależnienie.
____________

"Chyba że wraz z toczeniem się kostki spadnie na mnie deszcz czaszek moich wrogów (wszystkie ze złota); wtedy uznam to za cud spowodowany przez boga Sharumazagonahomalefantayuiskrimtnweqrana i powrócę na forum."- Domius Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Last_Dragon
Shotokan


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1013
Postać   Chowaniec

505 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Listopad, 2007 15:48 Odpowiedz z cytatem

No bo Ogame to jest uzależnienie
ale dużo osób teraz kończy gre
bo GF się wygłupili
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
noldor
Gość


   
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 07 Grudzień, 2007 21:01 Odpowiedz z cytatem

Ja grałem na 6universum i miałem 120k pkt, ale jakiś gościu mnie rozwalił to później już mi się nie chciało graćSmile

Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Gry komputerowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 2 z 2 Idź do strony   1, 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.