Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Właśnie obejrzałem...
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 06 Maj, 2009 21:13 Odpowiedz z cytatem

osobiście najbardziej mi się dwójka podobała, ale nie widziałem czwórki jeszcze =]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 06 Maj, 2009 21:33 Odpowiedz z cytatem

Mi bardziej 1 i 3 część podobały, niestety 2 najmniej, ale to już każdego gust. Czwarta część jest podobna stylem do jedynki i czas wydarzeń ustawiony tuż przed trzecia częścią: Tokyo Drift, gdyż przez chwilę pojawia się Han, który wyrusza właśnie do Tokyo aby uciec przed policja. Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 06 Maj, 2009 22:05 Odpowiedz z cytatem

O masz, to ja dwójki nie widziałam!

Zainspirowała mnie pseudomatura na monsterze, a w niej pytanie z historii starożytnej: streś ćpierwszy odcinek Mody na Sukces. Dlatego też przed chwilą go odszukałam i obejrzałam. Szczególnie zauroczył mnie dialog Ridża z Karolajn.
R: gad, i forget samtajms
k: łot?
r: hał inkredibli bjutiful ju are..
k:..ju min łen ju mit ader łymyn..?
<kiss>
r:aj łoncz ju karolajn, tunajt. tunajt, karolajn
<kiss>
k: noł.
r: ju sej ju dont łoncz mi? tunajt?
k: noł, it łud bi tu izi
r: nał karolajn <kiss> nał <kiss>
k: noł. de men aj meri. end onli de men aj meri
r: ołrajt
<kiss>
r: aj łont tu meri ju, karolajn, as sun as łi ken
<kiss>
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Tokiomanka
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 167
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 13 Czerwiec, 2009 17:31 Odpowiedz z cytatem

1. "Dekalog I" i "Niebieski" Kieślowskiego. Serdecznie polecam wszystkie filmy Kieślowskiego, polecam zabrac ze sobą nerwy.. i przyda się chusteczka.
2. "Green Mile" - ekranizacja powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem. Niewiarygodnie długi film (książka zresztą, jak przystało na Kinga, również nie najkrótsza - w oryginale ok. 600 stron), ale wart obejrzenia. Zmienia światopogląd.
3. "Efekt motyla" - film, na który bardzo długo "polowałam". Zmusz do myślenia w wielu płaszczyznach...i rzeczywistościach, kto widział. ten wie o czym mówię. Po obejrzeniu poważnie zaczęłam się zastanawiac, czy (a) naprawdę powinnam prowadzic dziennik (b) co by było, gdyby... no właśnie. Gdyby.
____________

“Computer games don't affect kids, I mean if Pac Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music”
Gareth Owen

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Angel
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1079
Postać   Chowaniec

76 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 14 Czerwiec, 2009 12:32 Odpowiedz z cytatem

To ja teraz obejrzałam BloodRayne i Adwokata Diabła, po raz setny chyba Smile
Kocham ten film Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Tokiomanka
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 167
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 14 Czerwiec, 2009 13:49 Odpowiedz z cytatem

"Adwokat diabła" jest genialnym filmem... Keanu Reeves... ech, nie mam nic przeciwko "Matriksowi", ale to najsłabsza produkcja z jego udziałem   Razz
____________

“Computer games don't affect kids, I mean if Pac Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching pills and listening to repetitive music”
Gareth Owen

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 14 Czerwiec, 2009 16:06 Odpowiedz z cytatem

Matrix był okej. Jedynka. Na pozostałych częściach ludzie z nudów rzucali w siebie popcornem w kinie.
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 14 Czerwiec, 2009 16:33 Odpowiedz z cytatem

Właśnie obejrzałem Ghost in the shell: stand alone complex 2gig  Very Happy  .
Bardziej niż OK, ale nadal uważam, że GITS: Innocence jest najlepszy z całej GITSowej rodziny.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lady Mephala
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 678
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 14 Czerwiec, 2009 20:35 Odpowiedz z cytatem

Iron Lycan napisał:
A ja właśnie obejrzałem Final Fantasy

O czym to?:

Ok. roku 2035 w ziemię uderza meteor, okazuje się że to nie był byle kawałek skały lecz coś więcej. Najpierw ludzie zaczęli poprostu upadać bez życia na ziemię. W ciągu 30 lat wiele się wydarzyło. Okazało się że w meteorze były istoty zwane Phantomami. Pozbawione fizycznych ciał, niewidzialne i niezwykle agresywne formy życia. Zabijały samym dotykiem ciał, kogo nie udało im się zabić infekowały. Ludziom udało się odkryć sposoby aby zobaczyć fantomy i utworzyć barierę która skutecznie je powstrzymywała. Jednak mimo to niektórym formom życia udawało się przeżyć gdzie żadne inne życie umierało. Te formy życia nazywano Duchami, było ich osiem. Gdyby udało się je połączyć można byłoby utworzyć falę która zabiłaby wszystkie Phantomy. Jednak wojskowi stworzyli potężne działo "Zeus" na orbicie i wierzyli że ono jest ich zbawieniem. Jednak wg niektórych mogło ono zniszczyć i Ziemię. Do stworzenia fali potrzeba było jeszcze 2 duchów. Poszukiwaniami kierowała dr. Oki, była ona pierwszym duchem i była nosicielem Phantoma, lecz jako jedyna potrafiła z tym żyć. I w momencie odnajdywania 6 ducha zostajemy wrzuceni w wir fabuły. Nie będę zdradzał więcej szczegółów, zachęcam do obejrzenia.

Ocena 7,5/10

Film dobrze zrobiony, ciekawy pomysł, ogólnie trzyma się cało fabularnie, niema czego się przyczepić.


Pełna nazwa brzmi tak: "Final Fantasy: The Spirits Within". Smile

Ja niestety nie oglądałam, ale widziałam podobnie zrobione filmy np. "Final Fantasy VII: Advent Children" albo "Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus". Tematyka jest bardzo podobna do "Final Fantasy: The Spirits Within". Jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegos o fabule, to zapraszam na wikipedię Smile
Polecam!

PS. Z tej samej serii (FFVII) są jeszcze filmy "FFVII: Last Order" i "FFVII:Crisis Core" (tyle, że "FVII:CC" to tylko krótkie filmiki na podstawie gry.)
____________

PODZIEL SIĘ MIEDZIAKIEM!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 12 Lipiec, 2009 12:05 Odpowiedz z cytatem

Może nie najnowsze, ale z ostatnio oglądanych, które bym polecił obejrzeć to:
1. Next
2. Knowing
3. Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
4. Ong Bang 2
5. Sex Drive
6. The Hunt for Gollum

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Raile
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1606
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 12 Lipiec, 2009 12:44 Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś, tak jak pisząca tego posta, wychował się na bajce* Dragonball, biegał po szkolnych korytarzach wołają Kame-Hame-ha! (na przemian z udawaniem walki na miecze świetlne) to NIE RADZĘ mu pójść na film Dragonball: Ewolucje.

Nie spodziewałam się po nim wiele, to fakt. Ba! Przez seansem (nie, nie kinowym, nie straciłabym kieszonkowego na takiego gniota) już wiedziałam, że to będzie porażka. Jednak - czego się nie robi dla bajki dzieciństwa - z grupą znajomych film obejrzeliśmy. Było gorzej niż myślałam! Po skończeniu zastanawiałam się, gdzie podziało się jakieś rozwinięcie, czułam się jakbym przespała połowę filmu. Na moje nieszczęście - rzeczywiście składał się tylko z nudnego początku i jeszcze nudniejszego końca. Miałam nadzieję, że aktor wcielający się w rolę Son Goku - znany mi z "Wojny światów" (polubiłam go tam!) - przynajmniej zrekompensuje mi głupotę scenariusza swoim wyglądem. W tej kwestii też się przeliczyłam, bo o ile w pierwszej minucie mina "jestem-takim-zagubionym-przygłupem" jest całkiem słodka, tak po 5 masz już jej dość.
Szczerze mówiąc było okropnie. Lepiej nie marnować czasu. Dla tych, co uważali, że będzie nawet śmiesznie - nie. To jest tak żałosny film, że, co najwyżej może wywołać uśmieszek politowanie.

Za to każę każdemu iść na Gabinet Doktora Caligari!! <3

* Bo kto w wieku 11 lat orientuje się, że istnieje takie coś jak anime, co?
____________


Postacie:
#wciąż Holly
#Juno


Ostatnio zmieniony przez Raile dnia Poniedziałek 27 Lipiec, 2009 23:12, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
pitye
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 14
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 27 Lipiec, 2009 22:03 Odpowiedz z cytatem

Historia świętej Rity - religijne, ale dosyć dobre. Ckliwe, jednak pozwala zastanowić się nad ludzką psychiką i sumieniem... 6/10

Teraz obejrzałam kolejny film, w którym się zakochałam. Po "Malowanym welonie" przyszła kolej na "Iluzjonistę" Burgera. Pięknie zrobiony film, z niezwykłą ścieżką dźwiękową. Historia miłości, uwięzienia, zapytania o istotę śmierci. Być może istnieją lepsze, może nawet już taki film oglądałam, ale ten ma swój klimat, który idealnie do mnie pasuje. Magia, iluzje, intrygi, gra polityczna... Pycha! 9,5/10
____________

„Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację."
Winston Churchill

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Last_Dragon
Shotokan


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1013
Postać   Chowaniec

505 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 12 Październik, 2009 14:01 Odpowiedz z cytatem

Krok do sławy Smile
świetny soundtrack , naprawdę dobrze odegrane role Wink film extra Wink


dzisiaj byłem w Ełku na musicalu West Side Story
poprostu genialne  8)    8)    8)    8)    8)
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Jacube63
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 262
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 18 Październik, 2009 12:50 Odpowiedz z cytatem

"Equlibrium"
Fajny film typu "jeden rozwala setki" ale w ładnej oprawie. Często porównywany z "Matrixem", nic dziwnego, są to filmy bardzo podobne do siebie. W mojej ocenie 8/10. Polecam.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 29 Grudzień, 2009 20:07 Odpowiedz z cytatem

Z ostatnio obejrzanych polecam:
"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" - niesamowity film, bardzo mi się podobał. Poruszający... płakałem już w połowie. Dałem mu 10/10.
"Buntownik z wyboru" - świetny! W wyniku róznych zdarzeń zawsze dane mi było go oglądać tylko do połowy. Ostatnio obejrzałem film cały i postanowiłem, że skoro też jestem geniuszem, to znajdę pracę na uniwerku i będę się tam chwalił. 9/10.

Koniec chwalenia.
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."


Ostatnio zmieniony przez Havok dnia Środa 30 Grudzień, 2009 18:36, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 29 Grudzień, 2009 20:59 Odpowiedz z cytatem

Ej, albo mi sie wydaje, albo nikt nie wspomniał o "The Dark Knight"! Ja oglądałam chyba z pięć razy, i za każdym razem miałam gęsią skórkę... Ta część była trzy razy lepsza od poprzedniej. No i nie muszę tu chyba wspominać o nieocenionym aktorze, którym był Heath Ledger... był niesamowity! Szkoda tylko, że tak wcześnie skończyłSad((...
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 25 Styczeń, 2010 22:44 Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś skłonny jest do refleksji, polecam ostatnio wydany film "The Road" z Vigo Mortensenem(Aragorn z Władcy). Gatunek filmu trudny do określenia, najbardziej chyba pasuje dramat psychologiczny z dodatkiem przygody i fantazji, polecam.
Z czegoś bardziej żywego, najnowsza ekranizacja Sherloka Holmsa, oraz Law Abiding Citizen. Opisywać filmów nie bede, bo pełno recenzji można znaleźć.
Jeszcze pozostał Avatar na którym jeszcze nie bylem,a wszyscy polecaja, ale oczywiscie w 3D. Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 28 Styczeń, 2010 19:31 Odpowiedz z cytatem

Avatar polecam, fajne efekty:)
tylko fabuła nie do końca oryginalna.
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wulfgard
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 460
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 28 Styczeń, 2010 23:08 Odpowiedz z cytatem

O kwesti fabuły też słyszałem nie najlepsze opinie, szczególnie jak na joemonster dali porównianie do Pocahontas, tylko pozmieniali nazwy. Ale ze względu na 3D ludzie polecają film.
Podobnie w przypadku filmu "Final Destination 4"(Oszukać przeznaczenie4), widziałem ten film normalnie i nie polecam bo po obejrzeniu poprzednich części(2 pierwsze były świetne, 3 odpada) zrobiło sie to już nudne, tragicznie nudne. 3D nadaje temu nowy "wymiar"Razz Inaczej się oglada film, jednym słowem idzie sie na te efekty Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Laridae
Dowódca Oddziału
Skrzydło Burzy


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2049
Postać   Chowaniec

1179 Miedziaków
128 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 30 Styczeń, 2010 18:49 Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie oglądałam żadnej części "Oszukać przeznaczenie" mam na to za słabe nerwy;p. Jak dotąd najmocniejszą rzeczą jaką oglądała były Muminki (ten odcinek z BukąSmile)

A do fabuły Avatara można jeszcze dorzucić Matrixa i Ostatniego Samuraja:D Jednak cały film robi wrażenie:)
____________

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Konwój- Sharon

Wyspa- Ajra

Królik- Niamh

Cienie pod suchym słońcem- Kriia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 3 z 10 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.