Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)


Czy słuchacie rapu??
Tak
54%
 54%  [ 6 ]
Nie
45%
 45%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor
Wiadomość
Magott
Mieszkaniec Krain


   Posty: 23
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Lipiec, 2007 22:06 Odpowiedz z cytatem

Witam...wypowiadajcię się tu o tym czy lubicie rap,obcujecie z Hip-hopową kulturą,interesujecie się i wasze naj...  Np:..moim ulubionym raperem jest 2pac a waszym...?  Pzdr. i zapraszam:]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 07 Lipiec, 2007 23:14 Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem hip-hop, rap i wszystko co z tym się wiąże to SYF przez duże "S". Artyści- łyse, żałosne typki z "bloków z wielkiej płyty" lub ludzie z bronxu, którzy po zarobieniu zbyt dużej jak dla nich sumy pieniędzy przeistaczają się w obwieszonych złotem, ubranych w futra (w lecie) alfonsów. Powalający jest również stosunek "wykonawców" do kobiet. Nie odpowiada mi to, ponieważ nie potrafię traktować ludzi jak rzeczy-jak własności(wbrew pozorom  Wink  ).


Słuchacze tego gatunku "muzyki"
Wielbiciela hip-hopu spotkać można każdego dnia na niemalże każdym rogu tego splugawionego przez nich kraju. Standardowym ich ubiorem są jak najszersze spodnie z krokiem spuszczonym jak najniżej (dżins albo dres), pognieciona kolorowa i obszerna bluza (marna bawełna albo dres) z jakimś tępym wzorkiem, czapka z daszkiem na której wymalowano równie tępy wzorek. Ubiory ich nawiązują od motywów marihuany, graffiti, deskorolek, złotych łańcuchów po uwielbianych "artystów" i wulgarne przekazy. Cechami charakterystycznymi są:

-ogolony na łyso, pusty jak kosz PCK łeb
-ich karki są szersze niż opony w "beemkach"(ich pojazdach)
-krzywy wyraz twarzy
-zabójczy wzrok
-zabójcza twarz
-zabójcza pięść
-nadmiar przekleństw
-oraz odór różnego rodzaju używek
Nie można zapomnieć o ulubionym sposobie chodzenia, popularnie nazywanym "falowaniem" lub "bujaniem się". W tym specyficznym chodzie, należy odpowiednio układać stopy, poruszać biodrami oraz ramionami i ewentualnie rękoma. Stopy podczas chodu mają układać się po ukosie na zewnątrz stopy, towarzyszyć temu ma wysuwanie raz lewego (równocześnie z lewą noga) raz prawego (z prawą) biodra oraz równomierne do tego kołysanie ramionami na boki. Występują też odmiany z wiszącymi rękoma (swobodnie poruszane przez ramiona) oraz wykonywanie tułowiem rotacyjnych ruchów.

Hip hop (tzw. hop siup, hip hłop) - rodzaj muzyki polegający na poddaniu się rytmowi owej muzyki i robieniu w rytmie przysiadów,poczym rytmiczne machanie ręką w góre i dół. Preferują to tzw. skejci, ci którzy dymają skręty na osiedlu (blokersi) oraz na przystankach (przystankersi) i goście co lubią se popakować na siłce i podrywać chłopaków na osiedlu (przedstawiając im swoje racje bejsbolem). Ogólnie nie wiedzą co to dobra muzyka dlatego sie tak zachowują

Rozróżniamy parę rodzajów tej muzy:

-hip-hop;
-hip-hop;
-hip-hop;
-hip-hopolo;
-yo, elo, pod blokiem ciężko jest - typowo polska odmiana;
-łańcuchy, bling-bling, szampan, spinnery, laseczki i futra z norek - popularny wśród czarnych braci z USA;
-rzuciłaś mnie, a było tak pięknieeee - tzw. hiphopolo, kolejny polski folklor;
-jazz-hip-hop/abstrakcyjny/alternatywny/bacpackerski - ten gatunek istnieje tylko po to, żeby odpierać ataki krytyków odnośnie brutalności tekstów;
-"true G'z straight from da streetz ov QB nigga" - Total Madafakin Hardcore; jedyna rzecz która demoralizuje Twoje dzieci bardziej niż TVN;


Polska odmiana
Muzyka czarnych [...] gangstaziomów z USA podpasowała nieokreślonej grupce wykonawców pochodzących z Kraju Kwitnącej Wisły, którzy postanowili całkowicie skopiować pomysły w/w [...] i przenieść je na nasze rodzime zadupie. Typowy polski kawałek charakteryzuje się boleśnie, [...] zerżniętą linią bitu pochodzącą najczęściej ze strony www.dobryrap.pl, tekstem o tym jak tu w tym bloku mi źle, se nie moge zajarać zielska, jak mnie opuściła moja ławeczka, w którym jako przerywnik stosuje się słowo o o, tak tak, kurwa, elo lub joł joł oraz skreczów, czyli tego, co nastukany kolo w fikuśnej czapce i kozackich słuchawkach wybębni na starej płycie winylowej. Wszystkie cepy występujące w teledyskach hip-hopowych, niekoniecznie nawet wykonawcy, miotają łapami przed kamerą bez wyraźnego powodu, zachowujc się jednocześnie bardzo agresywnie wobec Bogu ducha winnego pana kamerzysty Henia (jeden jedyny kręci wszystkie teledyski H-H, z resztą widać jego kunszt, bo żaden teledysk nie różni się od drugiego praktycznie niczym, no może "[-]").

Fragmenty tekstu pochodzą ze strony Nonsensopedia. Wyraża on dość dobitnie moją opinię o "tym czymś". Podobnie, moimi ulubionymi gatunkami są techno i dosco-polo.

Dodane po 28 minutach:

Ciąg dalszy... tym razem hasło wpisane w Nonsensopedii to "hiphopowiec". Oto wynik:


Hiphopowcy – subkultura, której najczęstszym zajęciem jest powtarzanie, jak to jest źle, jaka to jest bieda, narzekanie na rząd oraz – zwłaszcza – policję, wypisywanie „HWDP” na murach oraz przeklinanie, a także palenie marihuany. Powoduje to że sprawiają wrażenie swego rodzaju miksu: emo, gotów, outsiderów oraz rastafarian. Hiphopowcy zwykle są spotykani w grupach po pięć lub więcej, można ich poznać po przekleństwach oraz mdlącym zapachu skuna.



Ubiór

-Buty – grube, spore buty, przypominające wielkie, kolorowe kamienie z szerokimi sznurówkami w różnych kolorach. Założenie czerwonych powoduje, że sprawiają wrażenie rozerwanego na strzępy kotka
-Spodnie – koniecznie o bardzo niskim kroczu kroku. Muszą być cholernie luźne, gdyż wielu hiphopowców to skejci, a upadki z deskorolki to standard. Obniżony krok w spodniach powoduje mniejsze straty po upadku jajami kroczem na poręcz. Mitem jest teoria mówiąca o „więzi” ze skazańcami, pozbawianymi pasków w spodniach, co miało zapobiec samobójstwom.
-Bluza – wieeelka bluza z jeszcze więęększym kapturem i gigaaantyczną kieszenią na brzuchu. Kaptur koniecznie założony na głowę, a w kieszeni zmieści się wszystko, z boomboksem włącznie. Także logo jakiejś firmy na piersi, najczęściej Genetic, zdarzają się też HWDP, Prosto i inne.
-Włosy – generalnie włosy nie są częścią jakiegokolwiek stroju, jednak u hiphopowców włosy są krótko obcięte, żeby kaptur się lepiej na głowie trzymał, przez co spełniają zadanie szelek.



Tekst z Nonsensopedii. Całkowicie się z nim zgadzam.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Spider4
Mieszkaniec Krain


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 12
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 08 Lipiec, 2007 11:37 Odpowiedz z cytatem

W sumie jedyne co mi się podoba to piosenka z filmu "Młodzi Gniewni" Coolio - Gangsta Paradise, ot taki miły oldschool... więc jeżeli chodzi ci o tych opisanych wyżej "nowych" to klikam na nie Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Sheila
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 482
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 10 Lipiec, 2007 21:18 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wielbiciela hip-hopu spotkać można każdego dnia na niemalże każdym rogu tego splugawionego przez nich kraju. Standardowym ich ubiorem są jak najszersze spodnie z krokiem spuszczonym jak najniżej (dżins albo dres), pognieciona kolorowa i obszerna bluza (marna bawełna albo dres) z jakimś tępym wzorkiem, czapka z daszkiem na której wymalowano równie tępy wzorek. Ubiory ich nawiązują od motywów marihuany, graffiti, deskorolek, złotych łańcuchów po uwielbianych "artystów" i wulgarne przekazy.


Dziękuje za tak piękny opis,ale ja tak nie wyglądam  Neutral  Spytaj się ugurtha i Altara. Uwielbiam rap. Eminema w szczególności. Ale to nie znaczy,ze ćpam!!  I czy to jest złe,że mam koszulki z Eminemem i czapkę?

Cytat:
wobec Bogu ducha winnego pana kamerzysty Henia (jeden jedyny kręci wszystkie teledyski H-H, z resztą widać jego kunszt, bo żaden teledysk nie różni się od drugiego praktycznie niczym, no może "[-]").


A techno? Identyczne teledyski,identyczny bełkot. Przepraszam,jeśli kogoś uraziłam,ale te wszystkie piosenki prawie sie niczym nie różnią,przynajmniej dla mnie.

Darkpotato,zastanów się czasem co mówisz
____________

Wiatr nie raz sypał mi piaskiem w oczy, ale teraz mam to już za sobą
Przyjaciele, jesteśmy mistrzami
Będziemy walczyć aż do końca

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 10 Lipiec, 2007 21:23 Odpowiedz z cytatem

Jest to temat o hip-hopie i rapie, dlatego nie wypowiadałem się na temat techno  Hihi  . Tekst ten wyraża mój pogląd i nie musisz się z nim zgadzać. Nie twierdzę również, że nie ma wyjątków od reguły  Smile  .
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Melfka
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 95
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 13 Lipiec, 2007 11:48 Odpowiedz z cytatem

Oj, bardzo mi się nie podoba Twoja generalizacja, Darkpotato.
Ani uczciwa, ani prawdziwa, ani miła.

Nie słucham tego typu muzyki, jednak uważam, że bardzo przesadzasz. Po pierwsze - wszędzie można znaleźć i perełki i coś, co niefrasobliwie nazwałeś "syfem". Żeby daleko nie szukać: w fantastyce też.
Być może Twoje doświadczenia ograniczają się do sytuacji, osób i utworów opisanych w cytowanych fragmentach, ale uważam, że powinieneś swoje zdanie wyrażać mniej kategorycznie. To tak, jakbym ja, spotkawszy tylko Ciebie, głosiła autorytarnie, że wszyscy mieszkańcy Suwałk mają skłonność do przesady Razz.

Jak już mówiłam, nie słucham takiej muzyki, nie lubię czapek z daszkiem i nie noszę spodni (tylko długie czarne spódnice - więc jestem gotką  Roll ), ale doceniam "perełki", które zdarzają się w tej muzyce. Eminema polecano mi na studiach (!) jako przykład (bodajże) pięknego akcentu, w utworach (nie wszystkich, fakt) Kalibra 44 czy Grammatika można znaleźć teksty dojrzałe i interesujące.

Jest wielu domorosłych "pisarzy" fantasy, tak samo jest wielu domorosłych raperów. Czy warto na podstawie jednych i drugich powtarzać obiegowe opinie, że jedno i drugie to "syf" i nic wartego uwagi?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 13 Lipiec, 2007 18:42 Odpowiedz z cytatem

Jak w poprzednim poście- nie musisz zgadzać się z moją opinią... Dalej pozostaję przy tym, że ta muzyka i "kultura" jest nieciekawa i denna.
Jako twór Metalopodobny po prostu nie toleruję hip-hopu/ techno/dresiarzy.  Laughing
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 14 Lipiec, 2007 8:51 Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Słuchacze tego gatunku "muzyki"
Wielbiciela hip-hopu spotkać można każdego dnia na niemalże każdym rogu tego splugawionego przez nich kraju. Standardowym ich ubiorem są jak najszersze spodnie z krokiem spuszczonym jak najniżej (dżins albo dres), pognieciona kolorowa i obszerna bluza (marna bawełna albo dres) z jakimś tępym wzorkiem, czapka z daszkiem na której wymalowano równie tępy wzorek. Ubiory ich nawiązują od motywów marihuany, graffiti, deskorolek, złotych łańcuchów po uwielbianych "artystów" i wulgarne przekazy. Cechami charakterystycznymi są:

-ogolony na łyso, pusty jak kosz PCK łeb
-ich karki są szersze niż opony w "beemkach"(ich pojazdach)
-krzywy wyraz twarzy
-zabójczy wzrok
-zabójcza twarz
-zabójcza pięść
-nadmiar przekleństw
-oraz odór różnego rodzaju używek
Nie można zapomnieć o ulubionym sposobie chodzenia, popularnie nazywanym "falowaniem" lub "bujaniem się". W tym specyficznym chodzie, należy odpowiednio układać stopy, poruszać biodrami oraz ramionami i ewentualnie rękoma. Stopy podczas chodu mają układać się po ukosie na zewnątrz stopy, towarzyszyć temu ma wysuwanie raz lewego (równocześnie z lewą noga) raz prawego (z prawą) biodra oraz równomierne do tego kołysanie ramionami na boki. Występują też odmiany z wiszącymi rękoma (swobodnie poruszane przez ramiona) oraz wykonywanie tułowiem rotacyjnych ruchów.


wcale tak nie wyglądam/nie zachowuję się tak. a hiphopu słucham.
a tak btw, posłuchaj sobie co niektórzy mówią o tworach metalopodobnych.

boshe, jak widzę takie wypowiedzi, to nie wiem czy sie smiac czy płakać.

a wracając do tematu, to dużo słucham ice cube'a, dmx'a, eminema, game'a, i oczywiście peje.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 14 Lipiec, 2007 11:56 Odpowiedz z cytatem

Metalowcy, metale – istoty mhroczne, skuteczne w zglanowaniu kogoś lub czegoś, nierzadko w pojedynkę. Niczego się nie boją. Niedoszli samobójcy. Ich hobby to spędzanie czasu w piwnicy, gdzie razem z innymi braćmi metalowcami pracują twórczo nad tworzeniem metalu lub słuchaniem metalu. Za Szatanem poszliby nawet do piekła. Subkultura ta wywodzi się z... Tak właściwie, to raczej nie chcesz wiedzieć, skąd się wywodzi.

Np taka opinia? Jakoś mi nie przeszkadza   Smile  

Cytat:
[...] doceniam "perełki", które zdarzają się w tej muzyce.

Perełki no_way ? Co ty rozumiesz poprzez "perełki"?!

Cytat:
wcale tak nie wyglądam/nie zachowuję się tak. a hiphopu słucham.

Bo nie jesteś przwdziwym dresiarzem...  Laughing  

Cytat:
boshe, jak widzę takie wypowiedzi, to nie wiem czy sie smiac czy płakać.

Rób co chcesz, żyjesz w teoretycznie wolnym kraju...  Hihi
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 14 Lipiec, 2007 13:26 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Metalowcy, metale – istoty mhroczne, skuteczne w zglanowaniu kogoś lub czegoś, nierzadko w pojedynkę. Niczego się nie boją. Niedoszli samobójcy. Ich hobby to spędzanie czasu w piwnicy, gdzie razem z innymi braćmi metalowcami pracują twórczo nad tworzeniem metalu lub słuchaniem metalu. Za Szatanem poszliby nawet do piekła. Subkultura ta wywodzi się z... Tak właściwie, to raczej nie chcesz wiedzieć, skąd się wywodzi.

Np taka opinia? Jakoś mi nie przeszkadza

bo sama opinia napisana na forum za bardzo przeszkadzać nie może. ale nie przekonasz mnie, że w realnym świecie wcale cię to nie razi.

Cytat:
Bo nie jesteś przwdziwym dresiarzem...

...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 14 Lipiec, 2007 18:29 Odpowiedz z cytatem

Żadna opinia napisana na forum, ani w realnym świecie mi nie przeszkadza i nie razi mnie, ponieważ znam swoją wartość, potrafię odciąć się od innych i jestem w miarę niezależny(więc mogę mieć opinie innych w...nosie  Smile  )
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Magott
Mieszkaniec Krain


   Posty: 23
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 19 Lipiec, 2007 8:58 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Uwielbiam rap. Eminema w szczególności. Ale to nie znaczy,ze ćpam!!  I czy to jest złe,że mam koszulki z Eminemem i czapkę?
"[-]").


Też mam koszulke Ema i najbardziej go cenie z raperówRazz Pzdr dla Ciebie;pHeh

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Netrath
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2253
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 20 Lipiec, 2007 12:15 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Też mam koszulke Ema i najbardziej go cenie z raperów


mam nadzieje, że cenisz go za muzykę, a nie za to jakim jest człekiem ^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Magott
Mieszkaniec Krain


   Posty: 23
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Lipiec, 2007 9:02 Odpowiedz z cytatem

Netrath napisał:
Cytat:
Też mam koszulke Ema i najbardziej go cenie z raperów


mam nadzieje, że cenisz go za muzykę, a nie za to jakim jest człekiem ^ ^


No tak za muzyke,ma dobre teksty..za to jakim jest człekiem też

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 21 Lipiec, 2007 9:06 Odpowiedz z cytatem

what  uuu
Cytat:
za to jakim jest człekiem też

Czyli za co?!
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lealee
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 913
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 22 Lipiec, 2007 19:08 Odpowiedz z cytatem

Darkpotato! twój post sprawił, ze runęłam ze śmiechu pod biurko Very Happy Zgadzam się! Polskie hop-siupolo-disco-hp to żenua Very Happy
____________

"Croup&Vandemar" spółka z o.o.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 22 Lipiec, 2007 21:31 Odpowiedz z cytatem

Dzięki! ok2  cheers2
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Niedziela 22 Lipiec, 2007 22:27 Odpowiedz z cytatem

Cóż, Darkpotato, ja też się z tobą nie zgodzę, za to stoję murem za Melfką   Wink  Z hip hopu można wyłowić całkiem sporo perełek, bursztynków i innych kamyczków - ukłony w stronę K44 i Paktofoniki. Mimo wszystko, pozdrowienia dla krajana z Suwałk   Cool  Utrudnię Melfce głoszenie teorii o przesadności mieszkańców bieguna^^
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lealee
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 913
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Poniedziałek 23 Lipiec, 2007 11:34 Odpowiedz z cytatem

Polski H<a>-H<a>
Próbka ukazująca wszystkie jego eee...plusy? Pozytywy?  aureola2  ....http://muzyka.interia.pl/teledyski/teledysk/na-100,31128 Brakuje tylko tekstu :ojejejeeee łąweczko moja....i ta laseczka foczka na niej....Hmpf
____________

"Croup&Vandemar" spółka z o.o.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Wtorek 24 Lipiec, 2007 19:39 Odpowiedz z cytatem

Tak! To jest cudowne- prawdziwa "perełka". Tekst "piosenki" na prawdę zaskoczył mnie swą ciężką tematyką traktującą o życiu, śmierci i o tym czy być, czy nie  Laughing   Prawdziwa filozoficzna uczta...
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.