Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)


Czy słuchacie rapu??
Tak
54%
 54%  [ 6 ]
Nie
45%
 45%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor
Wiadomość
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Lipiec, 2007 9:51 Odpowiedz z cytatem

O to, że ułożenie kilku zdań o tym jakie to "lachony" są fajne nie jest specjalnie ciekawe a forma w jakiej "raperzy" sprzedają ją krawężnikowemu społeczeństwu również nie powala...  
Joł...
 Laughing    Roll
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Brat Gilbert
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 3445
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Lipiec, 2007 10:06 Odpowiedz z cytatem

Przypomnijmy, że zdania te są zazwyczaj losowo dobrane  Wink
____________

"Chyba że wraz z toczeniem się kostki spadnie na mnie deszcz czaszek moich wrogów (wszystkie ze złota); wtedy uznam to za cud spowodowany przez boga Sharumazagonahomalefantayuiskrimtnweqrana i powrócę na forum."- Domius Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Lipiec, 2007 10:17 Odpowiedz z cytatem

Pewnie mają jakiś taki programik...  Rolling Eyes    Laughing
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Brat Gilbert
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 3445
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Lipiec, 2007 10:22 Odpowiedz z cytatem

Co do programiku: Kiedyś miałem fajnego screen'a. Może znajdę Razz
____________

"Chyba że wraz z toczeniem się kostki spadnie na mnie deszcz czaszek moich wrogów (wszystkie ze złota); wtedy uznam to za cud spowodowany przez boga Sharumazagonahomalefantayuiskrimtnweqrana i powrócę na forum."- Domius Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lealee
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 913
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Lipiec, 2007 19:11 Odpowiedz z cytatem

Joł joł, co za foczki się tu kręcą..a ty Ch*** odzajączkuj sie, moja muza jest spoko.o.o. a twoja zupełnie nie.e.e...

Szczyt erudycji niektórych wykonawców.  Rolling Eyes  

Za "Hej suczki" najchętniej wykastrowałabym kilku samcoli..ot tak dla zasady   Twisted Evil
____________

"Croup&Vandemar" spółka z o.o.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Lipiec, 2007 19:18 Odpowiedz z cytatem

Lealee, a słuchałaś keidyś Kalibra?
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Lipiec, 2007 20:18 Odpowiedz z cytatem

Dzieci - Co to jest hip hop?
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Domius
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 7388
Postać   Chowaniec

85 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Lipiec, 2007 21:49 Odpowiedz z cytatem

Laughing  Najlepszy jest początek: "Hip-hop to są takie dyskotekówki i tam się tańczy. Mój brat tam chodził. Z murzynem. Bo murzyn jest najlepszy do hip-hopu"  Very Happy  Albo "Bo baletnice nie mają kroku przy kolanach"  Laughing
____________

Życie to ciągle umieranie - Karion
A jazda samochodem to ciągłe wysiadanie - Domius

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
lealee
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 913
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Lipiec, 2007 23:04 Odpowiedz z cytatem

Lidio: zagięłaś mnie...
taaak...mam nawet na mp3  Embarassed    Embarassed   ale tylko 4 piosenki, z pierwszej płytki  Embarassed  
Bo potem K44 sięgnął dna...Abradab się popisałConfused "Baju baju to jest skład" czy "Gruby czarny kot" No daj spokójConfused
____________

"Croup&Vandemar" spółka z o.o.


Ostatnio zmieniony przez lealee dnia Środa 25 Lipiec, 2007 23:11, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Havok
Mjeszkanjec Karajin


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1683
Postać   Chowaniec

1238 Miedziaków
102 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 25 Lipiec, 2007 23:16 Odpowiedz z cytatem

Mi się akurat spodobał się inny fragment - "ona nas wszystkich uczy i jak ja bym jej przyniosła hip hop, to ona by zemdlała"  Roll
____________

Why say Black Metal when you can say Norsk Arsk Black Metal?
"Nikt już nie pa­mięta pie­śniarza. Pieśń wciąż żyje."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Angel
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 1079
Postać   Chowaniec

76 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 26 Lipiec, 2007 9:34 Odpowiedz z cytatem

Hip Hopu to ja nie lubię.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Lidia
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 2912
Postać   Chowaniec

70 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 26 Lipiec, 2007 18:16 Odpowiedz z cytatem

No tak, Księga tajemnicza prolog jest zdecdydowanie najbardziej mHroczna Wink Ale czarny kot co przebiega droga też jest bardzo artystyczny   Rolling Eyes  A Baku skład pełni funkcje integracyjne. Taka choćby śliczna płyta 3:44   Rolling Eyes  Kaliber to nie tylko KTP, ale te nowe albumy daba są... średnaiwka   Confused
____________

If I was in World War Two they'd call me spitfire

Cause you know that I can^ ^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Rogo
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 158
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 09 Kwiecień, 2008 8:41 Odpowiedz z cytatem

Trochę późno zauważyłem  ten temat.
Przeczytałem wszystkie posty, i jestem w szoku  Shocked  
Masakra i żenada  mad3
____________

Nie podążaj za mną bo się zgubisz...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Środa 09 Kwiecień, 2008 15:51 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Masakra i żenada  

Rozwiń swą myśl.  8)
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 7:38 Odpowiedz z cytatem

Darkpotato napisał:
Artyści- łyse, żałosne typki z "bloków z wielkiej płyty" lub ludzie z bronxu, którzy po zarobieniu zbyt dużej jak dla nich sumy pieniędzy przeistaczają się w obwieszonych złotem, ubranych w futra (w lecie) alfonsów. Powalający jest również stosunek "wykonawców" do kobiet. Nie odpowiada mi to, ponieważ nie potrafię traktować ludzi jak rzeczy-jak własności


Sorry, ja tam hiphopowiec nie jestem, ale tych meneli z bloków co chlają i ćpają cały dzień i nic nie robią nazywasz artystami?! Weź mnie, chłopie nie obrażaj.... Chodzi mi o tych Polskich "artystów" . Oni nic o hip hopie nie wiedzą a biorą się za to i mówią na to biznes, albo show biznes, a są takimi palantami jakimi ich matka spłodziła.

Co do tych z USA, to pobronię ich, bo cos przeżyli, może nie zaczynajli jakoś godnie, by ich naśladować, ale taka tam mentalność. Sam interesowałem się historią 2paca i 50centa. Pan 50 miał dobre podstawy wpojone przez swoją matke, zniszczyło go środowisko, ale podniusl sie z tego i uprawia muzykę - dla Ciebie może jest to hucpa, ale są gusta i guściki.

Cytat:
Słuchacze tego gatunku "muzyki"
Wielbiciela hip-hopu spotkać można każdego dnia na niemalże każdym rogu tego splugawionego przez nich kraju. Standardowym ich ubiorem są jak najszersze spodnie z krokiem spuszczonym jak najniżej (dżins albo dres), pognieciona kolorowa i obszerna bluza (marna bawełna albo dres) z jakimś tępym wzorkiem, czapka z daszkiem na której wymalowano równie tępy wzorek.


To sa właśnie Polacy, którzy chcą tylko być jak hiphopowcy, a są blokersami i żulami. Z tym splugawieniem to też dobre słowa i święta prawda, bo najwięcej dymów i rozrrub na imprzach masowych jest zasługą tych właśnie [cenzura: człowiek inteligentny inaczej :]. Nie licząc wybryków punków, skinów i innych ludzi z pod znaku glana.

Cytat:
Ubiory ich nawiązują od motywów marihuany, graffiti, deskorolek, złotych łańcuchów po uwielbianych "artystów" i wulgarne przekazy.


Pogrubione rzeczy to cechy innych subkultur lub coś co naprowadziło tych luidzi na hip hop, ale teraz jest domeną kogoś zupełnie innego, a podkreślone - wyrażać siebie. Tak to robią ci ludzie, zresztą każda subkultura jest jakoś z tym związana. A że wulgarnie? Jeśli ktoś umię przeklinac to niech to robi bo jest coś dobrego (można z tego wyciągnąć jakieś wnioski), ale jeśli ktos się wyraża w sposób "Ja k**** Jestem elo ziomek <imie> i h** k***** " To taki koleś jest zwykłym pozerem i niewarto zwracać uwagi na takiego.

Cytat:
Cechy charakterystyczne

-ogolony na łyso, pusty jak kosz PCK łeb
-ich karki są szersze niż opony w "beemkach"(ich pojazdach)
-krzywy wyraz twarzy
-zabójczy wzrok
-zabójcza twarz
-zabójcza pięść
-nadmiar przekleństw


Jak to czytałem to przed oczami stanął mi jakiś tępy skin, punk ewentualnie metal, ale ci są potulni jak baranki....

Cytat:
Preferują to tzw. skejci, ci którzy dymają skręty na osiedlu (blokersi) oraz na przystankach (przystankersi) i goście co lubią se popakować na siłce i podrywać chłopaków na osiedlu (przedstawiając im swoje racje bejsbolem). Ogólnie nie wiedzą co to dobra muzyka dlatego sie tak zachowują


Jak mówiłem - o gustach się nie gada. Skejt to nie jest hiphopowiec. Skejt lubi pojeździć na deskorolce, zapuścić sobie włosa, owszem zapali skręta, ale to jego sprawa, nie jest nastawiony wrogo do wszystkiego. Wywodzi się od rastafarianizmu. Zauważ, że skejt słucha rocka- głównie, ewentualnie hip hopu, oraz reagge.

Cytat:
Polska odmiana
Muzyka czarnych [...] gangstaziomów z USA podpasowała nieokreślonej grupce wykonawców pochodzących z Kraju Kwitnącej Wisły, którzy postanowili całkowicie skopiować pomysły w/w [...] i przenieść je na nasze rodzime zadupie. Typowy polski kawałek charakteryzuje się boleśnie, [...] zerżniętą linią bitu pochodzącą najczęściej ze strony www.dobryrap.pl, tekstem o tym jak tu w tym bloku mi źle, se nie moge zajarać zielska, jak mnie opuściła moja ławeczka, w którym jako przerywnik stosuje się słowo o o, tak tak, [cenzura: pani lekkich obyczajów Heh, elo lub joł joł oraz skreczów, czyli tego, co nastukany kolo w fikuśnej czapce i kozackich słuchawkach wybębni na starej płycie winylowej. Wszystkie cepy występujące w teledyskach hip-hopowych, niekoniecznie nawet wykonawcy, miotają łapami przed kamerą bez wyraźnego powodu


Znowu powiało polskim stylem naśladownictwa. Zgadam się że machanie łapą jak małpa przed kamerą i obwieszenie się złotem jak przed Dniem sądu to idiotyzm.

Cytat:
Hiphopowcy – subkultura, której najczęstszym zajęciem jest powtarzanie, jak to jest źle, jaka to jest bieda, narzekanie na rząd oraz – zwłaszcza – policję, wypisywanie „HWDP” na murach oraz przeklinanie, a także palenie marihuany. Powoduje to że sprawiają wrażenie swego rodzaju miksu: emo, gotów, outsiderów oraz rastafarian. Hiphopowcy zwykle są spotykani w grupach po pięć lub więcej, można ich poznać po przekleństwach oraz mdlącym zapachu skuna.


Dodam jeszcze słynne G Unit; narzekanie na rząd mówisz? Ok, punki też to robią: ciągle im źle. Jednak raperzy ( z USA bo ci w Polsce... ) przynajmniej z biedą jakoś walczą (kradną i sprzedają narkotyki), a nie stoją obrażeni jak punki i tylko drą mordy na manifestacjach (czytaj idzie tłum ludzi do pewnego miejsca i rozchodzi się).


Podsumowując: rap to jest jakiś rodzaj muzyki i niektórym może się on podobać, więc nie obrażajmy ich tylko dlatego że dla nas jest to syf i szajs. Pozatym twój pogląd na ta subkulture nie byłby taki negatywny gdyby Polacy go nie zniszczyli w twoich oczach. Pozatym trochę dostało się innym kulturom, a nie zasłużyły Rolling Eyes  

Cytat:
Jest to temat o hip-hopie i rapie, dlatego nie wypowiadałem się na temat techno


Proponuje aby zmienić nazwę tematu.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Rogo
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 158
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 9:23 Odpowiedz z cytatem

Mówimy o żulach i ćpunach spod bloku, czy o hip hopowcach?
Skoro wasza wiedza na temat hip hopu, jest na poziomie zerowym, to nie powinniście się wypowiadać. Hip hopowiec to hip hopowiec,a żul to żul  mad3  
Cytat:

Zgadam się że machanie łapą jak małpa przed kamerą i obwieszenie się złotem jak przed Dniem sądu to idiotyzm.

Zgadzam się ,że dmuchanie w trąbkę, jak Ci Jazzmani to idiotyzm.
Zgadzam się, że rzucanie włosami, jak robią to Ci metale to idiotyzm.
Zgadzam się, że skakanie w kolorowych ciuchach, tak jak Ci na Love Parade to idiotyzm.
Zgadzam się, że machanie smyczkiem to idiotyzm.


Nie porównujcie żuli do hip hopowców. Te wszystkie definicje ubioru, i sposobu bycia jakie przedstawiacie, wogule nie są opisami pasującymi do hip hopowca. Myślę, że znacie O.S.T.R'a , Sokoła(WWO), Jętkera(WWO), Peję, Abradaba(Kaliber 44), Pezet'a. Tych HIP HOPOWCÓW, raczej w szerokich spodniach, pogniecionych bluzach i idiotycznych czapkach nie widziałem.
Treści jakie przekazują, w swoich piosenkach są ich osobistymi odczuciami, jakie dostarcza im otaczający ich świat. Dzieciństwo, teraźniejszość, marzenia, problemy itd.
Bełkot w stylu "hej suczki', to nie są żadne odczucia, tylko chęć zabłyśnięcia przed grupą ludzi mającą, tak samo nudne życie jak wykonawcy takiego typu tekstów. Hip hop to także zabawa słowami. Dobrym przykładem jest Kaliber 44. Kolesie spod bloków, ubrani jak pajace, sami się nazywają hip hopowcami, ale nimi nie są. Nie kojarzmy więc prawdziwych h-h z pajacami z blokowisk.



Oficjalna data powstania kultury hip hop : 12 listopad 1974 r. Kultura Hip Hop składa się z Dj-ingu, Mc-ingu, Graffiti, Break dance i Wiedzy.
____________

Nie podążaj za mną bo się zgubisz...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 14:59 Odpowiedz z cytatem

Rogo napisał:

Zgadzam się ,że dmuchanie w trąbkę, jak Ci Jazzmani to idiotyzm.
Zgadzam się, że rzucanie włosami, jak robią to Ci metale to idiotyzm.
Zgadzam się, że skakanie w kolorowych ciuchach, tak jak Ci na Love Parade to idiotyzm.
Zgadzam się, że machanie smyczkiem to idiotyzm.


Też się zgadzam, tylko że dmuchając w te trombkewypływa muzyka, a nie cypernuta jaką podniecająsię technomuły. A w hip hopie nie raz i nie dwa użyto trombki, pianina... A

Cytat:
Myślę, że znacie O.S.T.R'a , Sokoła(WWO), Jętkera(WWO), Peję, Abradaba(Kaliber 44), Pezet'a. Tych HIP HOPOWCÓW, raczej w szerokich spodniach, pogniecionych bluzach i idiotycznych czapkach nie widziałem.
Treści jakie przekazują, w swoich piosenkach są ich osobistymi odczuciami, jakie dostarcza im otaczający ich świat. Dzieciństwo, teraźniejszość, marzenia, problemy itd.


Sam osobiście poiznać okazji nie mialem, ale wiem kim sa. Teraz Ci powiem jak się zaczeło: ci ludzie chodzili do szkół, do prac, miało swoje dziewczyny i swoje życie. niezgadzali sie z biedą i niesprawiedliwym rządem. W USA rap już był więc przybył też do nas. Zapoznawszy się z historią rapu i jego cechami nasi polscy hip hopowcy doszukali się podobieństwa u siebie. Oczywiście żaden z nich nie umie klamki obsługiwać, a narkotyki to mu w głowie po imprezce szumiały-co najwyzej. I tak praktycznie na skróty goście dorobili się miana panów hip hopu i kariery.

Był też kiedyś jeden taki co dobrze chociaz robił hip hop - Magik. Ale postanowił uczyć się latać.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Last_Dragon
Shotokan


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1013
Postać   Chowaniec

505 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 15:01 Odpowiedz z cytatem

Joł Smile
ciekawa wypowiedź Rogo
wyjaśniłeś troche

ale nie podoba mi się
Cytat:
Zgadzam się, że rzucanie włosami, jak robią to Ci metale to idiotyzm.

bo nie masz racji Smile i nie każdy tak robi ...Wink

Troche słucham H-H (WWO) i jest spox


czy np Peja Tede itp ich muzyka zalicza sie do H-H ??

TAK?
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 15:27 Odpowiedz z cytatem

Ja dodam panie Rogo, że w z hip hopem miałem do czynienia, znam te klimaty więc żebym nie był tylko pyskaty: ja tej kultury nie neguje - taki mam pogląd na nią. I widzę, ze choć się starają Ci nasi polscy hiphopowcy, to im nie wychodzi. Hip Hop to działka czarnych z USA, a u nas to można się pobawić ale i tak w końcu teledyski będą mialy na celu tylko promowanie wykonawcy. Polska nie daje predyspozycjido hiphopu. Bieda to temat szybko wyczerpujący się i ludzie nie chcą słyszeć o tym jak to komu źle. A kluczem do sukcesu jest czyn - niech coś z tym zrobią. Zrobili i teraz my o tym gadamy.... A na dodatek jak szczyl drze piskliwym głosem (bo talentu za grosz) że biedni ludzie okradający co się da i bijący kogo się da - wiesz mnie to wkurza.

Hip Hop to muzyka, która ma cos ci do głowy wbić w taki sposób jakiego nie zna nauczyciel, ma cię czegoś nauczyć. A Polacy uczą się zaciskać pięści i kraść.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
FreeCia
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 795
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 17:53 Odpowiedz z cytatem

Metale zawsze dostawali od hip hopowców i to dlatego, że potrafią tylko krytykować innych. Nie umieją zrozumieć, że jeżeli ja mam ochotę poskakać i pomachać rękami przy współczesnym Mickiewiczu to nic im do tego. Wywyższają się i uważają za lepszych, bo słuchają jakiś wrzasków i ave szatan.
 Najeżdżają na wszystkich równo tylko nie na siebie.
Dark i pewnie dlatego nie lubisz hip hopowców, bo już nie raz od nich dostałeś wpier...
____________

Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 3 z 5 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.