Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...
Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5  
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)


Czy słuchacie rapu??
Tak
54%
 54%  [ 6 ]
Nie
45%
 45%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor
Wiadomość
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 18:26 Odpowiedz z cytatem

Milisz się koleżanko. Metal niekoniecznie czci Szatana.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Last_Dragon
Shotokan


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1013
Postać   Chowaniec

505 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 18:27 Odpowiedz z cytatem

FreeCia słuchasz Marlina Mansona to mówisz ze Ave Shatan itp
a wcale tak nie jest,a napewno nie każdy metal taki jest
ja uwielbiam ballady metalowe i rock
i jestem katolikiem praktykującym i chodź słucham tych "wrzasków" nie mam zamiaru mówić Ave Shatan

 :  Razz
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
FreeCia
Wojownik


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 795
Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 18:33 Odpowiedz z cytatem

Tak samo jak nie każdy hip hopowiec jest frajerem, ale skoro WY uogólniacie to ja też.
____________

Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 18:41 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i innych spod znaku glana

Pogo, to nie rozróba, to coś, co niektórzy odważni ludzie nazywają tańcem Razz
Cytat:
Jak to czytałem to przed oczami stanął mi jakiś tępy skin, punk ewentualnie metal, ale ci są potulni jak baranki...

Czy ty widziałeś kiedyś metala?  Very Happy  
Cytat:
Jak mówiłem - o gustach się nie gada.

Gada się, czemu nie? Niech będzie ożywiona dyskusja  Smile  .
Cytat:
Jednak raperzy ( z USA bo ci w Polsce... ) przynajmniej z biedą jakoś walczą (kradną i sprzedają narkotyki)

No jasne, po co iść do szkoły, pracy itd, skoro można walczyć z biedą sprzedając prochy w szkole?
Cytat:
Podsumowując: rap to jest jakiś rodzaj muzyki i niektórym może się on podobać, więc nie obrażajmy ich tylko dlatego że dla nas jest to syf i szajs. Pozatym twój pogląd na ta subkulture nie byłby taki negatywny gdyby Polacy go nie zniszczyli w twoich oczach. Pozatym trochę dostało się innym kulturom, a nie zasłużyły

Nie, nie musi sie wszystkim podobać, ale czemu ktoś miałby go nie obrażać?   Very Happy   Jeśli takie ktoś ma stanowisko, to niby czemu nie miałby tego pisać?
Cytat:
Proponuje aby zmienić nazwę tematu

Na jaką i po co?  Shocked  
Cytat:
Mówimy o żulach i ćpunach spod bloku, czy o hip hopowcach?

Dla mnie to jedno i to samo. Acha.. Przez hip-hopowców określiłem też fanów tej muzyki, a nie tylko wykonawców  Smile  
Cytat:
Skoro wasza wiedza na temat hip hopu, jest na poziomie zerowym, to nie powinniście się wypowiadać. Hip hopowiec to hip hopowiec,a żul to żul  

Zerowa, bo niezgodna z twoim wyobrażeniem/stanowiskiem?  Heh  
Cytat:
Zgadzam się ,że dmuchanie w trąbkę, jak Ci Jazzmani to idiotyzm.
Zgadzam się, że rzucanie włosami, jak robią to Ci metale to idiotyzm.
Zgadzam się, że skakanie w kolorowych ciuchach, tak jak Ci na Love Parade to idiotyzm.
Zgadzam się, że machanie smyczkiem to idiotyzm.

Wg. mnie masz do tego jak najbardziej prawo. Nie będę stawiał kontrargumentów, bo akceptuję to, że ktoś może jechać po jazzmanach, metalach itd. Po prostu wyrażanie swojego zdania nigdy mi nie przeszkadało.  Smile
Cytat:
Nie porównujcie żuli do hip hopowców. Te wszystkie definicje ubioru, i sposobu bycia jakie przedstawiacie, wogule nie są opisami pasującymi do hip hopowca.

Czy ktoś zauważył, że to opisy z Nonsensopedii?  Very Happy  
Cytat:
Treści jakie przekazują, w swoich piosenkach są ich osobistymi odczuciami, jakie dostarcza im otaczający ich świat. Dzieciństwo, teraźniejszość, marzenia, problemy itd.

Tak jak wszyscy artyści. Tylko, że nie wszystkich to obchodzi^^.
Cytat:
Bełkot w stylu "hej suczki', to nie są żadne odczucia, tylko chęć zabłyśnięcia przed grupą ludzi mającą, tak samo nudne życie jak wykonawcy takiego typu tekstów. Hip hop to także zabawa słowami. Dobrym przykładem jest Kaliber 44. Kolesie spod bloków, ubrani jak pajace, sami się nazywają hip hopowcami, ale nimi nie są. Nie kojarzmy więc prawdziwych h-h z pajacami z blokowisk.

JA różnicy między tymi spod bloków i 'wykonawcami' jako takiej nie dostrzegam [no, może tylko w ilości i grubości łańcuchów  Laughing  ].
Cytat:
Dark i pewnie dlatego nie lubisz hip hopowców, bo już nie raz od nich dostałeś wpier...

Wiem, że podblokowej częsci społeczeństwa, która przeczyta odpowiedź na ten cytat będzie trudno uwierzyć w to co napisane zostanie poniżej, ale...
Jeszcze nikt mnie nigdy nie uderzył, ani ja nikomu tego nie zrobiłem^^

Dodane po 4 minutach:

Cytat:
Metal niekoniecznie czci Szatana.

NIE?  Shocked  

OMFS... Wy tu dyskutujecie na poważnie?  Shocked    Roll2
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 10 Kwiecień, 2008 19:48 Odpowiedz z cytatem

Laughing    Laughing    Laughing  
Śmieszne. xD
Od dresa wpierdol? Nie ma takiej możliwości- skóra jest grubsza od dresu i daje mi dodatkowe punkty obrony. xD
A metal to nie wrzaski ani czczenie szatana, chyba że mówisz o black albo death, brutal czy innych. ;p
Ja lubię alternatywny, power, pagan, heavy, trash, industrial i pewnie parę innych, ale i tak wolę hardrock...
I ja nie tylko innych potrafię krytykować... Tego pieprzonego ignoranta i szydercy jakim jestem też potrafię zbluzgać! I przyjmuję krytykę... chyba ;p
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Rogo
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 158
Postać   Chowaniec

10 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 11 Kwiecień, 2008 9:13 Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Zgadam się że machanie łapą jak małpa przed kamerą i obwieszenie się złotem jak przed Dniem sądu to idiotyzm.

To napisał Grzegorz.

Cytat:
Zgadzam się ,że dmuchanie w trąbkę, jak Ci Jazzmani to idiotyzm.
Zgadzam się, że rzucanie włosami, jak robią to Ci metale to idiotyzm.
Zgadzam się, że skakanie w kolorowych ciuchach, tak jak Ci na Love Parade to idiotyzm.
Zgadzam się, że machanie smyczkiem to idiotyzm.


A to są moje przykłady tak samo bezsensowne jak wypowiedz Grzegorza.Takiego rodzaju krytykę można znaleźć, na każdy styl muzyczny.  Osobiście słucham każdego rodzaju muzyki, i każdy rodzaj darzę szacunkiem  równo, nie mniej, nie więcej.
Cytat:
Dla mnie to jedno i to samo. Acha.. Przez hip-hopowców określiłem też fanów tej muzyki, a nie tylko wykonawców

To, że żul z blokowiska słucha HH, to nie znaczy, że można go nazywać hip hopowcem.
Cytat:
Był też kiedyś jeden taki co dobrze chociaz robił hip hop - Magik. Ale postanowił uczyć się latać.

Dlaczego sądzisz, że dobrze robił hip hop?
Cytat:
Polska nie daje predyspozycjido hiphopu

Dlaczego?
Cytat:
Bieda to temat szybko wyczerpujący się i ludzie nie chcą słyszeć o tym jak to komu źle

Ludzie nie znający się na HH właśnie tak go kojarzą. Myślą, że HH to tylko bełkot o biedzie, i marnych czasach.
Cytat:
Czy ktoś zauważył, że to opisy z Nonsensopedii?

Kierujcie się włąsnymi odczuciami a nie jakimiś g*wnami z czegoś tam. Zaczęliście kojarzyć żuli z HH po przeczytaniu takich dyrdymałów?
Cytat:
JA różnicy między tymi spod bloków i 'wykonawcami' jako takiej nie dostrzegam [no, może tylko w ilości i grubości łańcuchów  Laughing  ].

Nieprzemyślane odpowiedzi też można wpisywać w tym temacie Shocked
____________

Nie podążaj za mną bo się zgubisz...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 11 Kwiecień, 2008 13:20 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To, że żul z blokowiska słucha HH, to nie znaczy, że można go nazywać hip hopowcem.

Tak, według Ciebie.  Heh  
Cytat:
Ludzie nie znający się na HH właśnie tak go kojarzą. Myślą, że HH to tylko bełkot o biedzie, i marnych czasach.

Bo to jest bełkot o biedzie i marnych czasach. No, czasem jeszcze o 'lachonach'.  8)  
Cytat:
Kierujcie się włąsnymi odczuciami a nie jakimiś g*wnami z czegoś tam. Zaczęliście kojarzyć żuli z HH po przeczytaniu takich dyrdymałów?

Ugh... I weź tu takiemu tłumacz co to jest Nonsensopedia i po co powstała Wall
JA takie zdanie o istotach człekopodobnych słuchających hip hopu miałem od zawsze, a cytaty z Nonsesnopedii po prostu idealnie oddają moje zdanie o tych ludziach.
Cytat:
Nieprzemyślane odpowiedzi też można wpisywać w tym temacie

A co? Zastanawiasz się, czy jesli coś napiszesz, to moderator to usunie? Skoro nie zrobił tego dotychczas, to najwyraźniej można.  Razz
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Last_Dragon
Shotokan


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1013
Postać   Chowaniec

505 Miedziaków
1 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 11 Kwiecień, 2008 17:10 Odpowiedz z cytatem

Lubie jak zaczynacie cytować Smile
walnąć wszystko do Worda i wydrukować jako książke


Ale się nie kłóćcie a gadajcie o HH itp itd
____________


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 11 Kwiecień, 2008 18:29 Odpowiedz z cytatem

Zmieniłbym temat żeby technozjebom też się dostało!  Twisted Evil  

Magik robił hip hop dobrze. Może to było jego powołanie. Nie spiewał o byleczym. Choćby chyba najbardziej znany + i - .... No nie mów mi że to tekst o duperelach...

Dlaczego polska nie daje predyspozycji do hip hopu? Ano dla tego że kraj zacofany. I ci hip żul hop są tego dowodem. Oni myślą że jak Ci w Ameryce kradną i ćpają a potem noszą łańcuchy co przyślepiają słońca blask to tu w Polsce na tym zbudują kariere. A tu w Polsce oni zaćpają się, upiją się i pójdą spać na schodach klatki schodowej.

Wszystko na pięśći załatwiac chcą, a w Ameryce tego rodzaju perswazji używało się w ostateczności. Najpierw szła wiązanka.

Druga rzecz, żę w Polsce nie ma tak, że masz talent do śpiewania to zostaniesz artystą, bo to chłopcze jest biznes i grube ryby z tych klocków nie za bardzo chcą wpuszczac kogoś nowego do branży. A wiesz mi: showbiznes jest tak ustawiony że nie mam "przepraszam".

Dodane po 2 minutach:

Grzegorz napisał:
Ano dla tego że kraj zacofany.


Mówię tak, bo to że mamy kablówkę i net to nie znaczy ze jesteśmy państwem XXI wieku. Mentalność Polaków jeszcze nie zakwitła i musimy poczekać na dobrobyt.
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 11 Kwiecień, 2008 22:36 Odpowiedz z cytatem

Taaa... Kaliber... To było coś.
HH "satyryczny"- to lubię. "Gruby czarny kot" albo "Konfrontacje" Kalibra. ;p
No i "Plus i minus" też. I parę innych Kalibrów, Paktofonik. Flexxip też ma teksty- "Oszuści" czy "List", którego swoją stroną sparodiowałem z trzy lata temu... Idąc drogą z kumplem zaczęliśmy układać i w sumie nadajemy się na raperów... xD
Nie znoszę tylko raperów pokroju Peji itp...
Znośni są jeszcze wlkp... Tzw Drużyna A podajże- te Donie, Libery itp... Duże P i ten kolo z 52.
Z zagraniczniaków... Legenda- 2Pac- parę fajnych kawałków, a poza tym to Puff Diddy ("Bad Boys" szczególnie), Out(c/k?)ast i ich "Miss Jacks(s?)on(n?)" i ścieżka do NFS'ów! Riders on the strom! ;p
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Grzegorz
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1398
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 11 Kwiecień, 2008 23:44 Odpowiedz z cytatem

Taaaak 2pac jest legendą...  To był ktoś... Wielki człowiek...
____________

"Biorąc od drzwi swój początek,
Droga bieży wciąż przed siebie;
Hen, rozwinął się jej wątek,
Czas więc teraz i na ciebie(...)"

"To niebezpieczna sprawa oddalać się od własnych drzwi. Znajdziesz się na drodze i jeśli nie przypilnujesz własnych nóg, nie wiadomo dokąd cię poniosą."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Kwiecień, 2008 0:00 Odpowiedz z cytatem

Grzegorz napisał:

Dlaczego polska nie daje predyspozycji do hip hopu? Ano dla tego że kraj zacofany. I ci hip żul hop są tego dowodem. Oni myślą że jak Ci w Ameryce kradną i ćpają a potem noszą łańcuchy co przyślepiają słońca blask to tu w Polsce na tym zbudują kariere. A tu w Polsce oni zaćpają się, upiją się i pójdą spać na schodach klatki schodowej.

I o tym właśnie jest "Szósty zmysł" xD
Też fajna piosnka...
Ale dobra, jakby to... Też nie lubię technomułów! xD
Po prostu nie rozumiem tej muzy... Bo tam w sumie nie ma co rozumieć i chyba dlatego pociąga ona tak wielkie rzesze naszych kochanych rodaków.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Kwiecień, 2008 6:32 Odpowiedz z cytatem

Osobiście dostaję szału, gdy słyszę muzykę hip hopową. A wszystko przez to, że bardzo i to bardzo mnie wkurza, gdy ogląda się taki teledysk lub słyszy się tekst piosenki, gdzie kobieta to [-] i służy tylko do jednego. Moze sie znajdzie jakiś "anioł" wśród całej "rzeszy" tych hip hopków, ale jednak większość ma takie podejście do "lasek" lub "dup", bo tak częściej nas kobiety nazywają.
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Kwiecień, 2008 7:57 Odpowiedz z cytatem

Ogólnie rzecz biorąc słuchacze hip hopu, to w większości dresy, dresy i dla odmiany dresy  Smile  , czyli ludzie, któych można opisać między innymi tak:
Cytat:
Sens życia dresiarzy polega na wyrywaniu jak największej ilości „lachonów”, jak najczęstszym szpanowaniu, [-] swoich wrogów oraz strzeżeniu się siary. Wrogami dresiarzy są: metale, punki, kujony, pedały i wszyscy ludzie, którzy mają większy iloraz inteligencji, niż dresiarze

Więc wydaje mi się, że hip hop jest muzyką żuli/dresów. Niezależnie czy to w Polsce, czy USA.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Kwiecień, 2008 7:59 Odpowiedz z cytatem

Nie za ostro ich potraktowałeś?
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Kwiecień, 2008 8:22 Odpowiedz z cytatem

Ja?  Rolling Eyes
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Mitris
Dowódca Oddziału
Zmierzch Świata


Płeć: Płeć:Żeńska    Posty: 4887
Chowaniec

6306 Miedziaków
17 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Kwiecień, 2008 8:33 Odpowiedz z cytatem

Tak. Może masz racje... Ale nie każdy taki jest. Ale niestety większość tak...
____________

Serkret z Przeszłości--> Asteria

Ofiara --> Morgan Smith

Bóg Imperator --> Katia Furia Wiatru

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Kwiecień, 2008 9:15 Odpowiedz z cytatem

Wiem, napisałem 'większość' a nie 'wszyscy'Smile
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
lizard
Lord of the Closet


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 1873
Postać   Chowaniec

5 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Sobota 12 Kwiecień, 2008 9:49 Odpowiedz z cytatem

Ten kto pisał o sensie życia zapomniał jeszcze o posiadaniu BeEmWu albo Golfa...
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Maciooj
Wędrowiec


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 185
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Piątek 18 Kwiecień, 2008 20:09 Odpowiedz z cytatem

ale mylicie technomółow z hip hopowcami! To technomuły noszą dresy, hip hopowcy noszą spodnie z krokiem przy kostkach! I też nie uogólniajmy, mój kuzyn który niedługo będzie bronić magistra z rachunkowości słucha techno i chodzi na takie imprezy :p tak jest w wielu przypadkach Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mythai -> Muzyka i film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 4 z 5 Idź do strony   1, 2, 3, 4, 5  

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.