Rejestracja
Rejestracja
FAQ
FAQ
Szukaj
Szukaj
Kup efekty
Efekty
My wszyscy
My wszyscy
Grupy
Grupy
Profil
Profil
Poczta
Poczta
Zaloguj
Zaloguj
Góry Północne [Karion]
Idź do strony   1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci
 (« Zobacz poprzedni tematZobacz następny temat »)

Autor
Wiadomość
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 26 Lipiec, 2007 16:28 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A, tak. Jako drow mam czerwone oczy, prawda? A jeszcze cuś. Czy wszystkie posiadane umiejętności muszę ci podać w historii?]

jak chcesz:)
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Karion
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2554
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 26 Lipiec, 2007 16:30 Odpowiedz z cytatem

[Drow dziękować  Wink  ]
____________

"Żyjąc być użytecznym dla innych, inaczej bowiem nie żyć" - Ignacy Domeyko

Życie to nic innego, jak ciągłe umieranie - Ja

Czy człowiek, który nie jest potrzebny już nikomu, nikomu na całym świecie, które nie ma żadnego celu w życiu nadal jest człowiekiem?

Oddajcie cześć wielkiemu przedwiecznemu!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 26 Lipiec, 2007 17:18 Odpowiedz z cytatem

'Kolejnego diabli nadali! Więcej was matka nie miała?' Powiedziała kobieta, po której widać było ,że miała ciężki dzień.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Karion
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2554
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 26 Lipiec, 2007 17:24 Odpowiedz z cytatem

-Więcej? Cóż, trochę... Jak się tyle żyje... No, mniejsza, jestem mokry, zmarźnięty, zły i gotów dokonać mordu za trochę jedzenia!
____________

"Żyjąc być użytecznym dla innych, inaczej bowiem nie żyć" - Ignacy Domeyko

Życie to nic innego, jak ciągłe umieranie - Ja

Czy człowiek, który nie jest potrzebny już nikomu, nikomu na całym świecie, które nie ma żadnego celu w życiu nadal jest człowiekiem?

Oddajcie cześć wielkiemu przedwiecznemu!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 26 Lipiec, 2007 18:06 Odpowiedz z cytatem

Margareth, zobojętniała wobec świata, udała się do paleniska i zdjęła z paleniska gliniany garnek z polewką. Postawiła go na stole wraz z dwiema drewnianymi łyżkami i gestem dłoni zaprosiła przybyszy do stołu. Sama oklapła na wpółspalonym krześle i zaczęła przyglądać się tobie i postaci siedzącej w kącie pomieszczenia. Dopiero teraz ją zauważyłeś.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Karion
Dowódca Oddziału


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 2554
Postać   Chowaniec

0 Miedziaków
0 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 26 Lipiec, 2007 18:10 Odpowiedz z cytatem

Przysiadam się do stolika.
-Dobry wieczór - mówię do postaci (lealee?)
____________

"Żyjąc być użytecznym dla innych, inaczej bowiem nie żyć" - Ignacy Domeyko

Życie to nic innego, jak ciągłe umieranie - Ja

Czy człowiek, który nie jest potrzebny już nikomu, nikomu na całym świecie, które nie ma żadnego celu w życiu nadal jest człowiekiem?

Oddajcie cześć wielkiemu przedwiecznemu!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość [ Ukryty ] Odwiedź stronę autora Powrót do góry ⇑
Darkpotato
Mhroczny Imperator


Płeć: Płeć:Męska    Posty: 4843
Postać   Chowaniec

4277 Miedziaków
15 Denarów
0 Dukatów



PostWysłany: Czwartek 26 Lipiec, 2007 23:59 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
lealee

tak jakby Smile

Dodane po 53 minutach:

'Dwóch szarlatanów w moim domu, coś takiego' powiedziała Margareth z cicha. 'Hej, wy tam, jak was wołać? Skoro już siedzicie przy moim stole to niech wiem przynajmniej, z kim mam do czynienia. Jestem Margareth, właścicielka tego oto przepełnionego gośćmi i dobrobytem przybytku' <skrzywiony uśmiech a'la Domius>

Dodane po 14 minutach:

"A po cóż chcesz nas wołać, dobra kobieto?"-warknęła mhroczna elfka pomiędzy kolejnymi łapczywie pożeranymi..tak, 'pożeranymi' a nie 'jedzonymi', porcjami hmm..substancji.

Dodane po 2 godzinach 4 minutach:

'A po tóż, złotko, że siedzisz pod MOIM dachem, grzejesz się przy MOIM kominku i wsuwasz MOJEJ roboty polewkę MOJĄ łyżką. Tu panują MOJE zasady, złotko, choć nie wątpie, że jesteś przyzwyczajona do bardziej arystokratycznych miejsc i potraw, co widać łaco po tym, jak ci się przy jedzeniu uszy trzęsą.' odpowiedziała Burdelmama z przepięknym uśmiechem na bladych ze złości ustach.

Dodane po 46 minutach:

"Ach, więc to jest polewka?" głośno wyraziła zdumienie grzebiąc łyżką &nbsp;w gęstej substancji , zawartej w misce . "W moich rodzimych stronach naleganie na wyjawienie tożsamości przez osobę pragnącą pozostać incognito uważane jest za ogromny nietakt."-warknęła.
"Skoro tak bardzo chcesz zaspokoić swoją ciekawość to jestem Lealee..rodowego miana i tak nie wymówisz"

Dodane po 40 minutach:

Słyszysz skrzypnięcie drewna. Elfie uszy uznały, że z zewnątrz.

Dodane po 4 minutach:

"Ooo, pannica się znalazła. W MOICH rodzinnych stronach tarktowanie gospodarza w ten sposób jest nietaktem. Czemu to panna Lealee przybywa tu w me skromne progi miast smakować fykasy w swoich <tu Margareth zmienia głos> 'rodzinnych stronach. Czyżby mieli już tam dość panny Lealee?'" złość emanuuje z każdej części ciała kobiety. Jakby ogarnęło ją ślepe zamHroczenie

Dodane po 18 minutach:

'Ponieważ panienka Lealee uwielbia góry o tej porze roku. Są nieprawdopodobnie zalane deszczem."
"Zgubiłam się. Ot i cała moja historia. Szukam jakiegoś wierzchowca..."

Dodane po 8 minutach:

'Czyżby panny nie wyposażyli w rodzinnych stronach?' prycha Margareth. 'Wierzchowca możesz sobie kupić, czemu nie. Dzień drogi stąd jest miasto Naled, czasem odwiedza mnie taki jeden stamtąd... Hm, tak, tam z pewnością dostaniesz konia pod wierzch. Za niemniej niż sto sztuk miedzi jak sądze'. <patrzy z wyższością>

Dodane po 5 minutach:

"sto sztuk?! Powariowali chyba?! Co oni tutaj championów hodują?!" zrezygnowana popatrzyła na kobietę. "Nie znalazłaby się tutaj jakaś praca dla mnie? cokolwiek...muszę zarobić na naledańskiego 'championa' "

Dodane po 2 minutach:

Usłyszałeś "parsknięcie" konia.

Dodane po 5 minutach:

'Hmm, no cóż.' Margareth rozgląda się wokoło. 'Niby kurtyzany pouciekały.. Ale nie, nie miałabym ci z czego zapłacić. Mam zamiar zorganizować tu, w gospodzie, turniej w wista, jeśli mi pomożesz mogę odstąpić ci dziesiątą część zysku. Ktoś musi tylko trochę nastarszyć te głupie kurtyzany, żeby przyszły i zrobiły swoje grr'.

Dodane po 1 minutach:

Lealee wstała o dstołu, wyjrzała przez okno i zapytała: "Czyj to koń?''

Dodane po 4 minutach:

Margareth wychodzi z domu.

Dodane po 40 sekundach:

"Turniej w wista?"- "Mam przyprowadzić dziewczynki?? Dobrze....pogadam z nimi po mojemu." - Lealee

Dodane po 6 minutach:

Lealee wygląda za Margareth za drzwi.
____________

Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Powrót do góry ⇑
Wyświetl posty z ostatnich:   

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mythai -> Sala Pamięci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 2 z 2 Idź do strony   1, 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 
  
Strona glówna | Mapa serwisu | O stronie | Podziekowania | Kontakt
Sponsoruj mythai.info | Informacje o prawach autorskich


© 2004 -2016 Mariusz Moryl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group - modified by Mythai Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ulatwienia identyfikacji uzytkownika.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawien Twojej przegladarki oznacza, ze beda one umieszczane w Twoim urzadzeniu koncowym. Pamietaj, ze zawsze mozesz zmienic te ustawienia.